Opinie o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurobox Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Przez tą pracę mam tylko problemy ze snem i przestałem ufać ludziom. Ale może kiedyś się odwdzieńcze kilku osobom z tej firmy

Ciekaw jestem kto słyszał u innych pracodawców o talonach do znanej drogeri na dziń 14 lutego w wysokości 400pln. Dla każdego pracownika.No kto pierwszy teraz nakłamie!

Przesiadłów

(usunięte przez administratora) talony za takie zasówanie niech sobie wsadzą, w innych firma nie ma masz rację w innych firma dają pieniądze i ludzie sobie kupią co chcą kawaler pójdzie do drogerie a ktoś kto ma rodzinę wyda na swoje dzieci. Każdy ma inne potrzeby a ta firma wymyśli jakieś gó... no i każe się cieszyć bo talony

Przesiadłów

Pracowałem dla nich rok nie dostałem nigdy talonu. Z socjalu też nic nie dostałem bo nie mam dzieci. Premia była tylko dwa razy przez rok bo cudem nam się udało wyrobić. Jedyne co dostałem od tej firmy to (usunięte przez administratora). isty ból pleców

Przesiadłów

Tak a jak ktoś ma kochankę do dają paczkę kondonów, dla żony podpaski i tampony tylko w kadrach trzeba wypełnić kwity jaki rozmiar. Jak by ktoś nie wiedział proszę się nie martwić, jak każda dobra firma ebx też zatrudnia specjalistę od tych spraw. Trzeba żonę wysłać do Radka on wszystko sprawdzi i pomoże wypełnić dokumenty.

Taka prawda
@Przesiadłów

Są tacy, którym nie wiadomo co by dano i tak będą narzekać :)

@Taka prawda

NAŁADUJ SOBIE TELEFON NA PONIEDZIAŁEK ŻEBYŚ MIAŁ CO ROBIĆ W PRACY OPERATORZE

Taka prawda

:) nie ma co się złościć. Życzę Ci miłego dnia :)

Ty kolego tego nie pojmiesz ze nie same pieniądze w życiu się liczą. Są ważne bo bez nich nie da się żyć ale nie za wszelką cenę. Jest coś takiego jak szacunek a tego tam nie ma, pracownik jest dla nich (usunięte przez administratora)

@Taka prawda

A ja tobie????

Ciężko nawet tam dostać urlop. Kierownik zaraz rzuca mięsem

Ta firma jest sobie sama winna większość nagatywnych opinii piszą o niej byli pracownicy więc wiedzą jak tam jest i nie ma sensu bronić tej firmy

Elektromechanik

Przyjazna, ale próbuje wydobyć informacje z poprzedniej pracy na które nie mogłem odpowiedzieć ze względy na tajemnice przedsiębiorstwa - i to był zarzut, że nie "sypie". Nawet próbował je zdobyć informację sprawdzając znajomość języka obcego.

Pytania z technikum - tak bardzo potrzebne ale dla nauczyciela a nie dla pracownika, albo dla osoby która nie wstaje z biurka i nie wie co to praca.

Przesiadłów

Dwie pierwsze opinia są najlepsze i iloś osób która to potwierdziła

Operator

Jak produkcja się nie zjednoczy i nie powstanie jeden związek zawodowy to z każdym z osobna zrobią co chcą. Skończy się wtedy straszenie zwolnienia. Wszyscy odchodzą od maszyn czy operator czy pracownik z odbioru, wszystkich nie zwolnią bo nikt z ulicy nie poprowadzi tych maszyn. Zaczną z nami rozmawiać i (usunięte przez administratora)kierownictwo

Przesiadłów

Na 10 możliwych Kadry: 0 Kierownictwo: 0 Menago : 0 80% : pracowników : 0 95% : operatorów : 0 Pracownicy kablują na siebie, dwa związki zawodowe które wcale nie reagują na pogarszające się warunki pracy i na zwolnienia.

Bolo

Jeszcze trochę to pracownikom w paczkach będą dawać się pampersy.

Przesiadłów

Kierownictwo jest mocno pomylone, ciągle są jakieś wiadomości że produkcja nie docenia jak cała reszta tak usprawnia pracę pracownikom produkcyjny. Usprawnienie polega na zakładaniu kamer gdzie się da i podnoszeniu norm. Już chcą zakładać liczniki w toaletach jak będziesz chciał skorzystać będziesz musiał kartę odbić tak samo ma być na stołówce

bylypracownik

Eurobox to jeden wielki smiec... pracowalem tam ladnych pare lat dopuki nie zmienil sie zarzad laznie jak taksowkarza Marka h ....wie skad zrobili dyrektorem produkcji -zupelnie zielonego w temacie....szkoda stefana ktory mial pojecie o tym co robi a taki marcinek ktory sie od niego uczyl zostal kierownikiem zmianowym ....

Marcinek kierownik
@bylypracownik

MARCINEK MA TAKIE SAME ZAJ... BISTE OPINIE JAK CZESIO. KIEDY ICH WYRZUCĄ JAK KTOŚ ZGINIE???

To firma która (usunięte przez administratora) ludzi tak jak żadna inna na okolicę. Jak ktoś lubi to polecam

Przesiadłów

Tam pracują sama pociotki kierowników albo ich nieślubne dzieci nic nie robią a kasa leci i chwała firma a ty zapie...dalasz i jeszcze usłyszysz ze mało robisz

Bobst

Największe zera w tej firmie to Czesiek i Radek. Robisz po 12 godzin to może dostaniesz od nich rękawiczki. Przed podpisaniem umowy ciągłe obietnice i chwalby jaka to firma, jak już podpiszesz umowę już nic nie mogą nic nie wiedzą. Olewają cie na każdym kroku, jak masz sprawę nie mają czasu Czesiek odsyła do Radka a ten ciągle obiecuje ze jutro a jutro nie nadchodzi. Tak samo kadry przy podpisaniu umowy że fajna firma a jak się zapytasz o te wszystkie benefits które rzekomo firma oferuje to nic nie wiedzą. Socjal to tylko dla dzieciorobów nie masz dzieci to nic nie dostaniesz. Mój poprzedni pracodawca dawał wszystkim czy kawaler czy nie każdy dostał.

Pracownik przesiadłów
@Bobst

Masz rację Radek uważa się za wielkiego menago aż mu asystenta zatrudnili który całe dnie chodził po hali produkcyjnej i zawracał gitarę pracownikom i dziwił się ze tak ciężko pracują. Ważniak tylko wzywa operatorów i straszy ze będzie mniej ludzi na lini

Praca w tej firmie to strata czasu i pieniędzy bo tam się nie zarobi tam się można tylko narobić. A później te grosze wydasz na fizjoterapełte żebyś mógł prosto chodzić

Strata czasu i zdrowia przede wszystkim. Nie polecam

Zdrowie jest najważniejsze, nikt nikogo nie zmusza aby pracował w EBX, przecież jest tyle innych firm wokół, możesz iść do Roldrobu, Ceramiki, Kreisla, Gladio. Euroglasu, ewentualnie do Pana Józka na budowę, może będziesz miał lepiej. Będziesz miał zapłacone wtedy za nadgodziny, dostaniesz paczkę na Święta, opiekę medyczną itp.

"Będziesz miał zapłacone wtedy za nadgodziny, dostaniesz paczkę na Święta, opiekę medyczną itp." Ty się módl, żebyś chociaż umowę dostał...

Pracownik Eurobox

Roldrób czy Ceramika zatrudnia kobiety na produkcji dlaczego w Euroboksie nie ma kobiet??? Ja ci odpowiem dlaczego, bo nie dałyby sobie rady. To potwierdza sluszność innych opinii co do ilości ton które tam dziennie przechodzą przez ręce

Przesiadłów

Ja tam. Nie widziałem żeby Eurobox licytował jakieś serduszka czy inne przedmioty podczas finału. Same Polskie firmy. To że puszkę postawiom w firmie to naprawdę słabe bo zbierają od pracowników. Niech dadzą coś od siebie na WOŚP

Może już niedługo zmienią się rządy w Polsce i PIP weźmie się za tą firmą bo od czasów rządów (usunięte przez administratora) żaden z urzędów nie zajmuje się tym co do niego należy. Sprawdzą czy 14 ton w ciągu zmiany to jest normalne i zatrzymają maszyny i firma dostanie wysokie kary w setkach tysiącach i to Euro. Wtedy firma może wyda pieniądze na nowe albo dostosuje stare do 21 wieku, bo tylko ciągle podnoszą normy i nie ma nawet jednej nowej maszyny jak tu twierdzą co niektorzy

Nigdzie nie płacą za.siedzenie ale ta firma to kpina. Nie dość że wychodzisz na robiony jak osioł to jeszcze wykończony psychicznie ciągłym czepianiem się operatorów o wszystko a to że zator a to że maszyna się zapchała nawet o to że wodę pijesz a na dodatek po kilku godzinach pojawia się kierownik i też coś dowali np że za mało robisz. W takiej atmosferze nie da się pracować.

W angażach powinni wpisać pracownikom ładowarka albo wózek widłowy. To samo w ogłoszeniach o pracę też powinni pozmieniać. To bardziej oddaje rodzaj wykonywanej pracy

Operatorzy nic nie tłumacza nic nie pokazują więc można tam pracować 10 lat i nadal będziesz pracować jako ładowarka do podajników

Zostaw merytoryczną opinię o Eurobox Polska Sp. z o.o. - Przesiadłów

• Jak się pracuje w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurobox Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 3 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurobox Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 225 ocen.

Eurobox Polska Sp. z o.o.