Opinie o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurobox Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Jasio

Pracowałem tam kilka lat.nie dziwcie się tym kierownika.to ludzie bez wykształcenia i bycie kierownikiem to dla nich duze wyróżnienie bo gdzie indziej by ich nie przyjęli na takie stanowisko.a czy Pan dyrektor sweterek jeszcze tam Pracuje?.ten to dopiero trzyma te prace recami i nogami hahaha.

Ktos

Hej. Jak to jest w Lublińcu ? Osoba z kadr mówiła mi w październiku żeby składać na początku grudnia CV na nową halę . I co ? Na początku grudnia ta sama osoba mówi że rekrutacja zakończona i nie ma miejsc ...

Byłem

Nie wiem jak nisko trzeba upaść i jak niskie ambicje mieć by tam się upadlać za kwoty 3 tys zł .

Hanna
@Byłem

3 tys na rękę? Jaką konkretnie pracę masz przy tym na myśli? Jakie obowiązki itp?

Witam! Na przeciwko komputera maszyny Emba jest słup który podtrzymuje kalbe elektryczne przewody pneumatyczne, Operator maszyny PŁACHTA ze zmiany od Cześka 4 dni wiercił dziure na dole slupa (od strony maszyny martin) bo telefon mu wpadł !!!! Kto nie daje wiary może sprawdzic osobiście! W zakladzie pełno kamer aż dziwne że ktoraś z nich go nie nagrala. Co zatem robi drekcja jak takich ludzi trzyma, co w godzinach pracy osłabiają elementy konstrukcyjne słupów wiercąc w nich dziury!!!

Elektromechanik

Przyjazna, ale próbuje wydobyć informacje z poprzedniej pracy na które nie mogłem odpowiedzieć ze względy na tajemnice przedsiębiorstwa - i to był zarzut, że nie "sypie". Nawet próbował je zdobyć informację sprawdzając znajomość języka obcego.

Pytania z technikum - tak bardzo potrzebne ale dla nauczyciela a nie dla pracownika, albo dla osoby która nie wstaje z biurka i nie wie co to praca.

Tragedia, nie polecam nikomu jeżeli nie masz znajomości tam się pokazywać ,3500brutto na turboxsie gdzie przychodzą dni że 20 ton powinnes zrobić na normę , jak maszyna się popsuje i stoi parę godz to premia tylko w snach a kierownik potrafi w tym czasie zadzwonić i powiedzieć że stoisz pół godziny a miotła stygnie , lub że na kawie byłeś zbyt długo mimo że operator ustawil w tym czasie maszynę... tak więc kierownik Marcin P jest tak wspaniałą miła ciepłą i życzliwa osoba że na 5miesiecy mojej pracy nie słyszałem nawet jednego dobrego słowa od innych pracowników o tym buraku. Nie polecam .

Przez 5 miesięcy Twojej pracy nie wniosłeś kompletnie niczego pozytywnego w EBX. Panie Krzysztofie.

Krzysztof

Który Krzysztof?

Dla tej firmy cos pozytywnego to zonacza zrobić 20 ton w ciagu 8 godzin. To jest pozytywne? Jesli tak to sami sobie róbcie!!

W tej firmie nauczono mnie że nie warto się starać, wkładać w pracę całego siebie, dwoić i troić żeby wszystko było na czas i do porządku. Nikt nie docenia ciężkiej pracy a już na pewno nie kierownictwo, które tak właściwie nawet nie wie co się dzieje i kto jak pracuje. Praca na skraju wytrzymałości maszyn i ludzkiej cierpliwości. Zgłaszasz innowacje to śmieją Ci się w twarz, wyszydzają że taki czy inny pomysł nie przejdzie po czym za pół roku dowiaduje się że jednak ktoś za to zgarnął kasę, że jednak pomysły te wcale nie były takie głupie. Pomówienia, gnębienie psychiczne, fałszywe oskarżenia są w tej firmie na porządku dziennym. Najwięksi lenie na całym zakladzie tak bardzo nadawają kierownictwu na dobrych pracowników, że Ci znajdują na nich haka i zwalniają za coś co tak na prawdę z czystym sumieniem mogę powiedziec "robi każdynbez wyjątku a wiem bo widziałem nie raz i nie dziesięć razy" czyli kosztem własnego bezpieczeństwa przyspiesza produkcję. Ja nie wiem, czy naprawdę nikt nie sprawdza statystyk kto ile zrobił? Czy na poważnie kierownictwo jest takie ślepe? Wielokrotnie dostawało nam się za jakieś chore pomówienia. W tej firmie jest jednak jeden duży plus i to jest akurat mocną stroną tej firmy, płacą dużo, zarobki są satysfakcjonujące, jeżeli oczywiście wyrabiasz się i osiągasz dobre wyniki.

Lubliniec Omijaj!

Żenująca ta firma. Rok przepracowałem. 5 dni do końcaumowy i oni nagle dziękują za współprace gdzie wcześniej gadka była inna. Tydzień na znalezienie pracy a oni w dupie maja czy masz rodzinę do wyżywienia! Dla nich pracownik to śmieć! Polską rządzi karzeł I w euroboxie też! Coś te karły mają w sobie ze sa przeciwieństwem człowieczeństwa. +/- 40 stopni na hali Normy sięgają 40 tysięcy szt/h Wliczając przestawiania maszyn. Nie odliczają od normy ani sekundy Co z tego ze awaria, zator czy też przestawianie. Masz mieć 40 koła i koniec inaczej nie masz tych śmiesznych pieniążków. Pracownicy dla nich to śmiecie i to sie mie zmieni przes długi czas. Mam nadzieję ze Przyjdzie kiedyś sprawiedliwość moi drodzy.

@Lubliniec Omijaj!

Standard, jeszcze lepsze są przypadki gdy w dniu przedłużenia umowy dostajesz wypowiedzenie.

@Lubliniec Omijaj!

Radek K. Nawet nzwisko ma odpowiednie! Jak dał mi wypowiedzenie to powiedział że firma nie zostawia mnie z niczym że nie mam co narzekać i jeszcze powinienem być im wdzięczny bo okres wypowiedzenia to 2 tygodnie i tyle mam na znalezienie pracy. Prawda jest taka że od firmy nic nie dostałem poza bólem pleców a okres wypowiedzenia umowy wynikał z prawa pracy. Łaski mi nie robili tyle mi się należało i tyle dostałem! Czesiek i Radek nie znają przepisów jak im powiedziałem że należy mi się 2 dni urlopu na poszukiwanie pracy co też wynika z prawa pracy byli strasznie zaskoczeni, próbowali to kwestionować jak się nie udało to spojrzeli na siebie i powiedzieli ze takiej sytuacji jeszcze nigdy nie mieli. Nieznajomość prawa to nie jest tłumaczenie. Totalna niekompetencji w każdym calu omijać

Billy

Ja bym proponował napisać list do dyrekcji w Austrii , myślę że oni sami nie wiedzą co się dzieje na zakładach w Lublińcu i Przesiadłowie . Tuszowanie postojów w rejestracji przez zatory odbioru i braki tektory na maszynie.. tak tak byli by z was dumni że im dziennie setki tysięcy euro ucieka przez palce .ale dla was nie ma problemu , polak u władzy polak szczęśliwy.. Mam nadzieję że wkońcu skończy się ta samowolka i odpowiecie za rujnowanie tej firmy .

Jak to?

Jak jest w Lublińcu? Podobno nie zatrudniają kobiet z powodu ciężaru...

@Jak to?

Nie tylko w Lublińcu ale Przesiadłów też nie zatrudnia kobiet. Po 8 godzinach masz w rękach 14 ton tak 14 ton to nie jest żart, tam mężczyźni nie wyrabiają. Część sama odchodzi a ci co wytrzymają są wyrzucani po 6 miesiącach albo jak zasłabną z przepracowania gdzie jest PIP?

Turbox

Ja do tej pory myślałem że najcięższa praca jest w kopalni ale się myliłem i to bardzo. W kopalni jest większa automatyzacja niż tam. Są specjalne ustawy które mówią o dostosowaniu maszyn które nie spełniają wymogów ale widać nikt ich nie kontroluje. Polak Polakowi gotuję taki los.

Real
@Turbox

A Austria się cieszy że Polaczków dociska Polak .... później poklepują po ramieniu ZK jaki wspaniały jest w firmie powinna być tablica zasłużonych dla firmy których wykończyli czy wylali tylko za to że uczciwymi i pracowitymi byli , jak dużo wnieśli do firmy no cóż tak dużej ściany w tej firmie nie ma

Przesiadłów

Operatorzy myślą że są nie wiadomo kim w tej firmie jeszcze trochę to trzeba będzie się ich pytać czy można iść do kibla. Opieka medyczna Luxmed to jakaś ściema możecie sobie jedynie cukier zbadać i żeby to zrobić to trzeba będzie jechać do Łodzi albo do Warszawy. Luxmed nie refunduje żadnych zabiegów jedynie może dać 10 procent rabatu na zabieg za który trzeba zapłacić i to nie jest wyssane z palca tylko informacja od lekarza i który z nimi wspópracował. Większość zabiegów i tak nie jest wykonywanych z powodu braku odpowiedniego sprzętu, nawet jak byś chciał zapłacić.

Real
@Przesiadłów

Dokładnie ale kierownicy mają wyższy pakiet a dyrektorzy to sobie i rodzinie za darmo nawet żeby sobie mogą wymienić ...... Fajnie kurde łaskawy tak człowieka robią w ............

Przesiadlow

Jeszcze trochę i w Ujeździe powstanie nowa Irlandzka fabryka opakowań. Ciekawe kto zostanie w tej firmie a kto na lepszych warunkach wybierze konkurencje. Będzie się działo ????

@Przesiadlow

Ale to Ujazd w województwie Opolskim :D

Oscar

Tak. Niektórzy z okolic którzy tu pracują L-C, mają po 20 km do nowo powstałej firmy.

Pozytyw
@Przesiadlow

I super ???? lepiej zmienić niż w tym graldolku siedzieć być poniżanym , oszukiwanym, wyzyskiwany i wylanym jak pomyje bo był za dobry

Jak ktoś nie daje wiary opiniom wystarczy porozmawiać z portierami a oni chętnie mówią jak jest w tej firmie????. Rotacja ludzi, co 3 miesiące jakieś zwolnienia praca cieżka i zapylenie. Mówią że tam żeby pracować trzeba mieć zdrowie. A jak to mało to można się przekonać na własnych plecach! A PRACOWNICY POWINNI BRAĆ PRZYKŁAD Z KONTRORELÓW RUCHU LOTNICZEGO!! JAK SIĘ WSZYSCY POSTAWIĄ TO NORMY PRZESTANĄ ROSNĄĆ I SKOŃCZY SIĘ TRAKTOWANIE LUDZI JAK BARCHŁO, A JAK NIE TO Z KAŻDYM Z OSOBNA ZROBIĄ CO CHCĄ!!

Przesiadłów

Kadry dziadowskie z niczym sobie nie dają rady. Załatwienie najprostrzej sprawy ich przerasta. Radek wprowadza pracowników w błąd.!!!!!!! Łamanie praw pracowniczych przez kierownictwo. Ludzie wchodzą do maszyn w celu sprzątania w sytuacji gdzie wszystkie taśmociągi działają a kierownik mówi że on nic nie widzi a sam to zleca (bobst). Niech sam sobie tam wejdzie. W tej firmie w końcu ktoś zginie jak ktoś nie weźmie im się za (usunięte przez administratora). Zasłabnięcia pracowników z przepracowania to codzienność!!

Dolary
@Przesiadłów

Radek nie wprowadza w błąd tylko mówi co chcesz usłyszeć, żeby lepiej można bo nami sterować. Liczą się "dolary", a nie ludzie

@Przesiadłów

Kadry. To pełen profesjonalizm.

@pracownik

Kadry faktycznie bajka. Idziesz coś załatwić a pani A.... obrażona że ktoś d..e zawraca

@Dolary

Główny kierownik produkcji to Największy Kręt! Mowa oczywiście o Radku. Tylko obietnice, ale powoli ludzie to widzą i nie wierzą w jego zapewnienia. Nic dla pracownika cały czas wymagania ludzie się zgadzają a jak jest jakiś problem i proszą o pomoc to on ich olewa albo rozkłada ręce że się nie da. Odradzam tą firmę

Co wchodzi w socjal Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Przesiadłów

Jak nie masz żony dzieci to prawie nic nie dostaniesz. Tam jest jak wszędzie, dużo obiecują a jak przyjdzie co do czego to nie dostaniesz nic. Tylko piękną broszurkę od kierownika ile to niby firma daje. Później idziesz do pani w kadrach i ona mówi że tobie się nic nie należy. A wszyscy każą składać oświadczenia!! Zawracanie gitary

Xx

A tak na poważnie ile na rękę zarobi nowy pracownik bez nadgodzin

@Xx

Tyle co tam to zarobisz wszedzie i to za dużo lżejsza pracę. Nie wierz w bajki jakie tu wypisują bo to piszą wieloletni pracownicy. Tam kazdy nowo przyjęty ma inną podstawę w zalerzności od swojego wykształcenia. Praca ciężka a w dodatku z połową ludzi w tym zakladzie nie da sie pracować. Nie dośc ze narobisz sie jak osioł to jeszcze wychodzisz zmeczony psychicznie bo musisz sie urzerac z takim towarzystwem.

Martin

Witam mam pytanko czy jak od przyszłego tygodnia zaczął bym pracę na ranki na produkcji to potem miałbym nocki, popołudniówki, ranki kolejno zmiany?Do tyłu bym szedł ze zmianami?Mogę prosić o szybką odpowiedź?

@Martin

Tak zgadza się. Zmiany idą do tyłu.

Tam wszystko idzie od tyłu.!! wszystko na głowie postawione

Pracownicy przesiadłów

Firma robi się coraz gorszą, pani z działu jakości która nie zajmuje się jakością tylko sprawami bhp. Podnosi głos jak by dzieci miała przed sobą, zachowuje się jak właściciel, serwis my się ciebie nie boimy. Ktoś powinien określić tej pani sztywno obowiązki może wtedy przestanie się przypierdzielać do pracowników o pierdóły zajmie się jakością której nie ma i przestanie wchodzić w kompetencje innych działów

@Pracownicy przesiadłów

Pani z działu jakości zachowuje sie jak właściciel zakładu. Niedługo miejsce Zbigniewa zajmie

@Przesiadłów

Potwierdzam. Pani wcześniej pracowała w dziale BHP. Oni się martwią tym żeby pracownicy chodzili w ubraniach z napisem dunapack albo w butach tych co daje pracodawca. Jak kogoś zobaczy że ma jakąś cześć garderoby inną to zachowuje się jak by była co najmniej właścicielem. To jedyna rzecz którą się zajmuje dział Bezpieczeństwo i Higiena Pracy przepisowe spodnie i buty a są jeszcze inne sprawy takie jak iloś kilogramów a w zasadzie ton ile ludzie tam dźwigają. Jedyne zalecenie podczas szkolenia to dźwigamy na prostych plecach :-)

Euro

Czytam i nie wierzę. Dla was najważniejsze są paczki i talon w za który płacicie brakiem premi. Socjal w tej firmie w przypadku braku dzieci jak jesteś kawalerem nie istnieje. Ale co tam można się poświęcić bo paczka będzie o wartości 100 no może 150 zł.

Karol
@Euro

Co ty gadasz???? Paczkę na każde święta dostajesz, na walentynki, na dzień mężczyzny. Jedynie na dzień dziecka nie jeżeli nie masz dzieci. Wczasy pod grusza też dostajesz więc nie pisz nieprawdy że wszystko cie omija.

@Karol

Talony są paczki też ale tu nie chodzi o te wszystkie dodatki tylko o atmosferę pracy. Praca jest ciężka i według mnie nie warta tych dodatków. Po 8 godzinach pracy miałem dość i nie miałem siły na jakie kolwiek nadgodziny

Mario

Witajcie u was jest praca nocki, popołódniówki ranki czy na odwrót? Moge prosić o pilna odpowiedź?

@Mario

Nocki, popoludniowki, ranki

Mario

Nieważne czy to magazyn czy produkcja? Każdy pracuje nocki, popołudniówki, ranki? Do tyłu zmiany?

Profesor
@Mario

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Eurobox Polska Sp. z o.o. - Przesiadłów

• Jak się pracuje w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurobox Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 3 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurobox Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 225 ocen.

Eurobox Polska Sp. z o.o.