Opinie o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurobox Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Zbyszek

Dalej zwalniają i zatrudniają i myślą że tym zastrasza ludzi że będą robić wiecej. Tam potrzeba tylko silnych i (usunięte przez administratora) żeby nie myślał tylko pracował po 12 godzin a jak już się złuzyje to dostanie kopa. Średnio co 6 miesięcy wymiana ludzi

Social media to coś fajnego można wystawić odpowiednią notę takim firmą jak ta. Każda szanującą się firmą dba o swój wizerunek wśród pracownikow i o swoją opinię w internecie. Ta firma nie szanuje ani siebie ani swoich pracowników kolejne opinie to potwierdzają. Jak na allegro jakiś sprzedawca miałby tyle negatywów już dawno zwinoł by interes. Ten kraj jest chory że pozwala na otwieranie firm jak ta w ogóle ich nie kontrolując! Praca w tej firmie jest po niżej ludzkiej godności

Przesiadłów

Związkowcy to pilnują tylko swoich tyłków. Kierownictwo i zastępcy kierownikow to ludzie którzy się nie liczą z pracownikami. Jeszcze trochę to będą sami tam pracować. Operatorzy puszczają maszynę i niczym się nie interesują jeszcze chcą żeby osoby z odbioru sprawdzały jakoś opakowań gdzie ledwo nadarzają układać na palety. A jak coś się popsuje to zawsze jest winny ten z podajnika albo ten z odbioru bo jaśnie pan musi odłożyć telefon i musi usować zator. Puść wolniej maszynę to nie będzie zatorów kretynie jeden z drugim

Cześ widzę jeszcze się zastanawia że może jeszcze jakoś wyrobimy normę. Przecież możecie nie jeść ani nie pić w pracy i zrobicie. Do WC też możecie nie chodzić. Kiedy wy się obudzicie i przestaniecie gonić za normami!!?

Benio

Polak dymał zawsze (usunięte przez administratora). Pokazał to ma. Niemiec z mniejszą norma sobie nie pozwoli na podwyższenia norm a Polak w nagrodę jeszcze po 12 będzie robił żeby ratować (usunięte przez administratora) Kierownictwa. Nie nauczyliście się nic dlatego macie to co macie. Za mordy łapać Dwóch łysych bo razem z grubym generalnym są temu wszystkiemu winni. Dla pieniędzy sprzedali tyłki i swoją godność, z ludzi (usunięte przez administratora) zrobili a wy sobie na to pozwalacie. Jak wy powiecie Dość to może zaczną wkoncu myśleć. Pozatym gdzie są związki jak są łamane w firmie wszystkie granice nawet bezpieczeństwa pracowników?

Elektromechanik

Przyjazna, ale próbuje wydobyć informacje z poprzedniej pracy na które nie mogłem odpowiedzieć ze względy na tajemnice przedsiębiorstwa - i to był zarzut, że nie "sypie". Nawet próbował je zdobyć informację sprawdzając znajomość języka obcego.

Pytania z technikum - tak bardzo potrzebne ale dla nauczyciela a nie dla pracownika, albo dla osoby która nie wstaje z biurka i nie wie co to praca.

Jan

Było fajnie , teraz będzie ino gorzej . Tyle w temacie tej firmy . Były na szczęście już pracownik:)

Billy

(usunięte przez administratora) totalnie, normy tak dźwignięte że powoli nie wykonalne . Zarobki podstawa taka sama jak wszędzię więc nie warto .

@Billy

Niektórzy chcieli polizać i normy wykonywać na 110 % to teraz są zwiększane.

Ja tej firmy nie polecam nikomu. Bez względu na to czy to praca na produkcji czy w biurze, tam sami flustraci pracują którzy nie przestrzegają praw pracownika tylko je łamią. Osoby zatrudnione na najniższych szczeblach uważają się tam za właścicieli jest to związane z ich wysokim wykształceniem pewnie zawodowe i wten sposób rekompensują sobie braki w wykształceniu. W biurze sprawa wygląda podobnie ci za to rekompensują sobie w ten sposób swoją niewiedzę.

Ciekawe kogo wyrzucili albo mają wyrzucić z przesiadłow bo już są ogłoszenia do działu bhp i na operatora!!!! Dodam że to nie wszystko

Sylwia

Witam, Eurobox poszukuję kogoś na stanowisko przedstawiciela handlowego. Czy ktoś powie na jakie warunki można liczyć, jakie auto I czy są jakieś benefity ?

@Sylwia

Z tą ekipą, nie polecam. Kasa nie najgorsza, ale z dyrektorem generalnym uważającym się za Boga pracować się nie da.

Admirus

Po dodaniu opinii klikajcie gwiazdki pod komentarzem!!!! Jak tego nie robicie opinia o danym pracodawcy nie spada

@Admirus

Ok

Tolbox

Radziowi zatrudniają pomocnika kierownika bo sobie nie daje rady hehe. Na początku nowy kierownik chodził i się dziwił ze ludzie tak zasówaja że nawet nie mają czasu żeby napić się wody i kepał ich po ramieniu obiwcywał że będzie rozmawiał żeby na odbiorach było po dwóch ludzi i na podajnikach przy niektórych maszynach gdzie są ręczne a tu nagle niespodzianka. Na produkcji redukcja bo przecież jeden człowiek obsłuży nie jeden a dwa podajniki. Ciekawe który z nich jest takim myślicielem radio czy jego asystent?

Najlepsze są te zapytania co niektórych osób. Same nagatywne komentarze a tu nagle jak myślicie są przyjęcia jaka jest tam atmosfera. Dziadostwo o czym świadczą zwolnienia pracowników w nagrodę za ciężka charowkę

Roblox

Już niedługo będą więcej potrzebowali młodych naiwnych, takich co jeszcze będą mogli wykorzystać za grosze. Co tydzień ktoś się zwalnia i w tym roku raczej większość starej ekipy odejdzie.(usunięte przez administratora) tej firmie już nie opłaca się pracować. Wyzysk totalny. Współczuję tym którzy chcą się tu dostać. Miejcie ludzie godność bo niewola to była kiedyś.

Edyta

No ale ludzie są różni i mają różne sytuacje życiowe. Może pytają z ciekawości albo potrzebują roboty na już? Poza tym wielu ludzi nie przejmuje się sytuacją w firmie, byle tylko zarobić trochę grosza.

Edyta
@Roblox

Jakieś naiwniaki zawsze się znajdą. Taka prawda! Tak było i będzie :) Ja nie mam nic wspólnego z firmą ale z doświadczenia wiem że zawsze trafi się jakiś nieświadomy głupiec.

Dziwię się ze oni jeszcze nie mieli kontroli. Wtedy może by się coś zmieniło albo by zamknęli tą budę

Dokładnie jak kolega napisał. Mniej niż zero!!!!!!!

Banderas

Przeciez tam same zera robio

Jaka praca za darmo. Premi uznanjowej nie ma robisz za podstawę. 8 godzin i do domu nie mogą cie zmusić żebyś został po godzinach albo przyszedł w sobotę. Podstawę i tak muszą ci zapłacić jak tego nie zrobią w każdym sądzie wygrasz i możesz im inspekcję pracy na głowę ściągnąć. Ludzie czytajcie coś oprócz komiksów. To nie jest skomplikowana wiedzą tylko podstawowa i nie pozwalajcie sobie na to. Niech prezes z kierownikami przyjdą i zrobią w sobotę raz odmówicie drugi i odrazu inaczej będą z wami gadać. I najważniejsze po dodaniu komentarza klikajcie te gwiazdki po inaczej im nie spada ocena a z tego co widzę nic t się nie zmieniło i oni powinni być już na zero.

Notak

Najpierw zalecam iść ponownie do szkoły nauczyć się poprawnie budować zdania by były zrozumiałe dla ogółu a nie jakiś bełkot. Nie podoba się to jest multum innych firm gdzie może będzie lepiej... Dziś nigdzie nie ma fajnie, chcesz zarobić to niestety trzeba robić i się poddać nieudolnej władzy, takie czasy. Chyba że jesteś chojrak i w końcu znajdziesz coś fajnego gdzie za 8 godzin dziennie i to na jedną zmianę zarobisz tyle co w euroboxie, ale nie sądze by tak było, na bank jesteś typowym obrażonym polaczkiem na wszystkich i wszystko nie widząc swoich wad.

Pracownik Eurobox
@Notak

Widzę że ty jesteś z jedną z tych osób która jest skazana na pracę w tej firmie z powodu swoje wysokiego wykształcenia. Jakie masz, jest chociaż zawodówka? Nikt się nie obraża tylko chodzi o łamanie prawa pracy tak jest coś takiego i pracować za darmo nikt nie będzie. Kolejna sprawa ludzi trzeba traktować z szacunkiem a tego tam też nie ma. Szacunek za szacunek a tam tylko liczą się pieniądze. Kolejna sprawa to zdrowie które można stracić w tej firmie. Jak je stracisz to się przekonasz ze nie ma takich pieniędzy które ci to wynagrodzą braknie ci tych które masz a i ta twoja ukochana firma kopnie cie w (usunięte przez administratora)

...
@Notak

Po pierwsze, jest multum firm które płacą tak jak Kartoniada i to za lżejsza pracę, tylko trzeba mieć kwalifikacje, a o te ciężko w tej firmie. Po drugie, co powiesz jak pójdziesz na rozmowę do innej firmy....że pracowałeś na sklejarce, stałeś jak kołek i przerzucałeś kartony 8 albo 12 godzin dziennie ( kilka ton zaznaczam ) albo wkładałes etykiety w palety. Faktycznie ambitnie. Co do zdrowia to organizm sam wystwi rachunek za tą pracę ...ah i te magiczne socjalne ....faktycznie paczka na święta i wczasy pod grusza są tego warte ????. Ale fama jest że dobrze płacą i na niej lecą ....tyle w temacie.

Witam. Praca na produkcji dość ciężka fizycznie zdecydowanie dla płci męskiej, główne kryterium przyjęcia to paszport covidowy. Fajne premie dla ludzi, którzy przynieśli paszporty po określonych progach(60% zaszczepionych 90% zaszczepionych !! Brawo..). Bardzo dużo maili nakłaniających do szczepień i proszących kolegów żeby namawiali innych, informacje dla ogółu kto przyniósł paszport kto nie, maseczki tylko dla nie zaszczepionych(przypominam, że zaszczepieni też chorują i zarażają), imprezy firmowe - dla zaszczepionych. Dziesiątki maili informujących ile osób zostało do danego progu, niestety brak informacji ile ludzi po drodze zwolnionych z powodu braku szczepień, a dokładniej nie przedłużonych umów :)! Waznę, że statystyki zaszczepionych poszły do góry, a ogół nie wyłapie, że jest o 20/30 osób mniej w zakładzie niż miesiąc temu. Na produkcji się to nie odbije bo i tak "osoby" nadrobią ludzie robiący 12 godzin :) Przed pandemią poleciałbym firmę, spore premie chociaż ,ciężkie do wyrobienia jednak co miesiąc większości się udaje zrobić. Benefity szczególnie jeżeli ma się dzieci naprawdę dobre, premie roczne inflacyjne też na duży plus. Jednak teraz mimo braku większych zastrzeżeń do firmy, kierownictwa i zarządu nie mogę polecić ponieważ ludzie, zdecydowanie Ci nie zaszczepieni(bardzo dużo pracowników uległo mailą oraz naciskaniu i zaszczepiło się w obawie o pracę, a nie z własnej chęci niestety....) są jawnie dyskryminowani i mobbingowani zostali tylko Ci, którzy na prawdę boją się szczepień, a posiadają umowy na czas nieokreślony więc przynajmniej narazie są w miarę bezpieczni.

Esteban

Omijać tę firmę szerokim łukiem pracownicy bez certyfikatu są traktowani gorzej niż naznaczeni ;) firma wgl nie widzi błędów kierownictwa tylko błędy produkcji Dodam że przy zrobieniu np wadliwych opakowań trzeba odrabiać darmowe nadgodziny co jest nie do pomyślenia w 21 wieku żeby pracować za darmo Także pamiętaj narobisz bubli będziesz robił za darmo ;) 21 wiek a niewolnictwo ma się w najlepsze w firmie eurobox

ŚpiewającyTruchtem

Nie polecam Zakład urządza imprezy firmowe tylko dla zaszczepionych nie zaszczepieni nie mają wstępu ;) Piękny pokaz dyskryminacji mam również nadzieję jak ten z Lublińca że wkoncu jakaś organizacja zewnętrzna zajmnie się ta firma ponieważ pracownik znaczy tam mniej niż nic Kandydaci lepiej nie bierzcie pod uwagę tej firmy normy również wyrobione na taki poziom że nie ma szans na rozmowach obiecują cuda na kiju a potem każdy się musi zderzyć z smutna rzeczywistością Dużo by tu pisać Nie polecam Pan E

Zainteresowana

Czy w zakładzie znajduje się dział kontroli jakości??

Profesor
@Zainteresowana

Tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurobox Polska Sp. z o.o. - Przesiadłów

• Jak się pracuje w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurobox Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 3 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurobox Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 225 ocen.

Eurobox Polska Sp. z o.o.