Opinie o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurobox Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Sklejarki

Najgorsza firma w jakiej mi przyszło pracować. Żałuję że podpisałem z nimi umowę że w ogóle tam aplikowałem kiedykolwiek. Obiecanki cacanki ale już nikomu nie dam się tak nabrać. Ktoś kiedyś dobrz napisał tam same zera pracują

Pracowałem dla nich rok. W pierwszym tygodniu mojej pracy zwolnili już 2 osoby. Tydzień po tygodniu jak przychodziłem ktoś z innej zmiany pakował pudełko i aż w końcu zaczęli zwalniać od nas że zmiany. Wykaciał zastępca operatora który pracował dla nich 15 lat. (usunięte przez administratora) Koleś pracowity na L4 nie chodził. Oni zostawiaja tam samych kabli i pomylonych ludzi cieszę się że już nie mam z tą firmą nic wspólnego

Banderas

Ludziom nie dadzą zarobić normy wypierdzielone w kosmos. Nawet na WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY nie przekażą nawet złotówki

@Banderas

Przykre jest to że takie opinie są publikowane bez potwierdzenia - jak co roku Wszyscy wspieramy WOŚP zarówno w formie skarbonek stacjonarnych jak i elektronicznych. A tak BTW: (usunięte przez administratora)

@Banderas

Od wielu lat firma wpłaca pieniądze na WOŚP, liczone w tysiącach złotych...

Ja slyszałem ze najwięcej to na swoje konta

A ja słyszałem, że najwięcej to na twoje konto.

Na moją to najmniej

Po tych opiniach mogę tylko stwierdzić że tam pracuje tylko elektorat (usunięte przez administratora) a oni oglądają tylko tvp1. Tam też takie głupoty opowiadają.

Elektromechanik

Przyjazna, ale próbuje wydobyć informacje z poprzedniej pracy na które nie mogłem odpowiedzieć ze względy na tajemnice przedsiębiorstwa - i to był zarzut, że nie "sypie". Nawet próbował je zdobyć informację sprawdzając znajomość języka obcego.

Pytania z technikum - tak bardzo potrzebne ale dla nauczyciela a nie dla pracownika, albo dla osoby która nie wstaje z biurka i nie wie co to praca.

Pracownik Eurobox

Głowę to urwało tobie i masz nową z wypranym muzgiem. Sytuacja opisana miała miejsce i to na zmianie u Cześka. To pokazuje jak on dba o swoich ludzi

Przesiadłów

Czesiek jest jednym z najgorszych kierowników. Wywala z pracy ludzi którzy pracują po 15 lat a na to miejsce bierze swoich pociotków

Bylem

To tam jeszcze ktos pracuje ? Chyba ukraincy i majacy jakies drobne wyroki

@Bylem

Z tego co wiem żaden Ukrainiec nie pracuje w Euroboxie

@Bylem

Gdzie ty Ukraińca widziałeś? A czemu ludzi obrażasz, że z wyrokami?

Pracownik Eurobox

Już niedługo mogą tam pracować bo nikt z Polaków na takie poniewieranie już się nie godzi

Kolo

10 na 10

Ryszard

14 ton na maszynie bez automatycznego podajnika i z ręcznym odbiorem to sporo a 2 % od 14 ton to już sporo dziennie a w skali miesiąca to już kilka ton. Wszyscy w tej firmie mają problemy z matemetyką, pewnie brali lekcje u prepiera. Nic dziwnego że ta firma jest tak zarzadzana

@Ryszard

Jak wyliczyłeś te 14 ton?

Pracujesz tam? ja tak, włacz komputer i sobie sprawdź wszystkie kartony które przechodzą przez każdą maszynę jest podana waga ile zrobiłeś w danym dniu. Co wy w tej pracy robicie skoro wy takich rzeczy nie wiecie. Każdy rodzaj tektury ma określoną wagę metra kwadratowego a z kolei każdy arkusz z którego jest robione pudełko ma wymiary i to wszystko jest liczone. Wszystkie maszyny za każdy dzień maja określone w tym programie ile pudełek zrobiłeś dla kogo i to wszystko jeszt przeliczone na tony.

Kierownictwo

To w takim razie jest dam dwóch takich kierowników Czesław S i Marcin P. Jeden z nic nie może, nic nie umie i nic nie wie o co się nie zapytasz. Ta firma to jedno wielkie bago. Zdrowie tam można stracić. Sami widzicie ze dziennie najmarniej 15 ton w rękach kto to wytrzyma. A Czesiek opowiada głupoty że dawniej robił większe normy na maszynach jak teraz są

Omikron
@Kierownictwo

Ci dwaj kierownicy pracują w firmie ponad 20 lat, także co ty piszesz za głupoty że nic nie mogą i nic nie umieją :)

operator
@Omikron

Kierownicy to klasa sama w sobie. Nauczyli wielu przekazali całą swoja wiedzę. SZACUN. teraz ja jestem operatorem, mam dom i jestem bez kredytu i w świetnym zdrowiu bo firma dba o pracowników.

@operator

Oni nikogo nic nie uczą tylko się czepiają. Maszyny na nocy idą w okrojonym składzie a Czesiek dzwoni i pytaja się czemu tak malo robimy. Nie wiedziałm nigdy żeby on kogoś uczył tak samo jak reszta pracowników. Każdy z kim rozmawiałem mówi ze to wydmuszka a nie kierownik a liczba przepracowanych lat nie okresla tego czy ktoś jest w czymś dobry. Moze będe nudny ale odsyłam do innych opini poczytaj sobie, a te potwierdzają moje zdanie o tej firmie i tych pseudo kierownikach. Obaj Operator i omikron albo to jedna i ta sama osoba piszecie bajki dla niegrzecznych dzieci. ( proszę pania ja sie uczyłem ale się nie nauczyłem, możesz sie nie uczyć byle byś umiał) tak samo jest z nimi oni są tam już 20 lat i (usunięte przez administratora) wiedzą i nic nie mogą i nic nie umią

operator
@Omikron

Kierownicy na produkcji to fachowcy w swoim fachu!!

@operator

Operator co drugi tam ma kredyt z mojej wiedzy a to że ty masz dom i nie masz kredytu to nie swiadczy o tym że to jest dobra firma może twoja żona więcej zarobi od ciebie i ty dzieki temu masz czas wypisywać takie (usunięte przez administratora)na forum. Co do zdrowia to gratuluje i dbaj o nie bo jak ci się pogorszy to dostaniesz takiego kopaniaka ze jeszcze urologa będziesz musiał odwiedzić zeby sprawdził czy nic ci się tam nie poprzestawiało

praca

Czy są przyjecia na główną maszyne "tekturnice" w lubliniecu jesli tak to do kogo kierować CV

pracodawca
@praca

zapraszamy do współpracy

polonista

Nie przejmuj sie oceną jaką oni maja, opinie same negatywne jak ktos bedzie chiał się dowiedzieć co to za firm wystarczy przeczytać kilka komentarzy

Wiem

Wiem bo miałem niestety przyjemność poznać jednego i drugiego i na każde pytanie odpowiadali nie wiem, to nie do mne, ja sie tym nie zajmuje. Dobrze że wiedzą jak sie nazywają

Turbox

Kierownik weź się do roboty a nie wypisujesz (usunięte przez administratora)na forum. Idź posprzątaj biuro Zbychowi jak nie masz co robić

Pracownicy przesiadłów

To początek końca tej firmy. Już niedługo wszyscy odejdą.

Ktoś im znów podniusł ocenę i to za co? Koleś ile ci za to płacą????

Do pracownik

Pies (usunięte przez administratora)te normy!!! Ludzie tam zdrowie tracą!!! Zobacz pajacu na tym swoim komputerze ile ton ludzie mają w rękach za 8 godzin?? Mało???

Do Billy

Pokażcie ze można więcej!! Zróbcie chodziaż raz tą normę to podniosą w górę jeszcze bardziej. Nie widzicie ze o to chodzi żeby ludziom nie dać premi to po co się zabijać za jakieś 800 zł bo tyle jest tej premi minus podatek. Nie lepiej robić mniej i to samo zarobić zdrowie macie jedno

Ryszard
@Do Billy

Jak widać, niektórzy pokazali że da się, sklejarka nr. 1 - 120% normy, 160 - 115% normy, 1.6 - 110% normy. Więc co się dziwić, że podnoszą normy. To wina operatorów, pokazują ile się da to macie teraz. Ciągle im mało i mało. A ci na górze się tylko cieszą i zacierają ręce z dodatkowych $$$. Nie ważne ile podniosą normy, purpurowi i inne zmiany wyrobia normy, choćby mieli nie chodzić do kibla czy na śniadanie cały miesiąc.

@Ryszard

Normy wzrosły średnio o 2%

Dolary

Z tego co wiem i co widziałem to w Przesiadłówie już od dawna stosują takie praktyki nie chodzą na przerwę sniadaniową bo co, zjeść może w domu albo w cale. Jak fiknie w pracy ( a były już takie przypadki) to zje w szpitamu jak go karetka zabierze. Jak był wypadek kiedyś to zamiast zawieść gościa do szpitala to najpierw wezwali policje i technik kryminalny zbierał dowody hehe ( nie wiem na co ). A koleś z połamanymi palcami siedział aż ten skonczy i dopiero karetka mogła go odwieść do szpitala. Pracowałam w innej firmie i jak doszlo do podobnego incydentu to w pierwszej kolejności kierownictwo zajeło się poszkodowanym nie czekajac nawet na karetke sami go zawieźli go do szpitala żeby bylo szybciej. Dopiero po udzieleniu pomocy poszkodowanemu zajeli się papierologią, zgłaszniem wypadku i ewentualnym wyjasnianiemjak do tego doszło.

@Dolary

A jednemu jak urwało głowę, to kierownik i tak mu kazał przyjść na trzecią zmianę. Tak było, pamiętam.

Jestem ciekaw kiedy Państwo wa Inspekcja Pracy weźmie się za tą firmę. 20 ton na zmianę. Przecież ci ludzie później wylądują w przychodniach i szpitalach i obciążą już i tak mocno niewydolną służbę zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Eurobox Polska Sp. z o.o. - Przesiadłów

• Jak się pracuje w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurobox Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 3 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurobox Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 225 ocen.

Eurobox Polska Sp. z o.o.