Eurobox Polska Sp. z o.o.

Przesiadłów

Opinie o Eurobox Polska Sp. z o.o.

szkot 2012-02-22 19:01
a jakie zarobki sa w tej firmie bo z tego co slyszlem to marne
ten chuuuui 2015-12-25 18:27
ja miałem 10:50 brutto na godzinę, byłem studentem, więc wychodziło mi 9 złotych na godzinę. ale żadnej umowy, tylko śmieciówka. mój kumpel robi ponad rok i dostał już szóstą umowę-zlecenie, a normalnie można dać tylko 3 zleceniówki, a potem już normalna musi być. kierownik Marcin to pała, bo kazał mi na śmieciówce robić po 12 godzin, zresztą tak jak i wszystkim. Oglądałem ostatnio film o Auschwitz i szczerze tylko ten film może być pocieszeniem dla pracujących tam, bo zapierdol jest ale da się przeżyć. ogólnie spoko, tylko kierownictwo bym wywalił w pizdu hehe kartony ciężkie w chuuui i kaza ci wszystko robic
ten chuuuui 2015-12-25 18:28
a teraz podobno mają 11 brutto/h ale nie wrócił bym tam, tymbardziej, że okradłem firmę i ochrona mnie nie wpuści hehe
pracownik 2016-05-05 23:37
Pracuje tam i mam 11 brutto/h zapieprz co nie miara a i temperatura tez niczego sobie bo wczoraj i dziś było po 29 stopni na produkcji. Stali pracownicy mówią że w lato jest blisko 50 stopni. Bym zapomniał i te wyśrubowane normy ciężkie do zrobienia. Jeśli ktoś chce tam zarobić musi walić po 12h cały czas...
były pracownik 2016-06-20 15:07
Pracowałem w firmie Eurobox Polska Sp. z o.o. jeśli ktoś chce zarobić to niestety musi pracować po 12h ale za darmo nic nie ma. I niestety muszę potwierdzić że Kierownik Marcin to ...i tylko szkoda że jeszcze z nim nic nie zrobili. Warunki pracy ok tylko co niektórzy operatorzy to sobie zbyt długie przerwy robią na papierosa.
pracownik 2016-06-22 11:50
Zgadzam się z Toba kolego jeśli chcesz zarobić trzeba pracować, a kierownik M...bez komentarza. Ja nadal pracuje w Euroboxie i widzę dużo zmian, niektóre dobre niektóre złe. Szkoda mistrzów z tektury:( i bardzo dobrze wspominam pracę z poprzednim kierownikiem przetwórstwa.
Pytanie 2016-09-26 09:26
Witam

Kiedy planujecie PAństwo nabór pracowników do oddziału w Lublińcu?

Pozdrawiam
bylypracownik 2016-12-17 17:00
Eurobox to jeden wielki smiec... pracowalem tam ladnych pare lat dopuki nie zmienil sie zarzad laznie jak taksowkarza Marka h ....wie skad zrobili dyrektorem produkcji -zupelnie zielonego w temacie....szkoda stefana ktory mial pojecie o tym co robi a taki marcinek ktory sie od niego uczyl zostal kierownikiem zmianowym ....
swój 2016-12-27 17:48
O Marcinku to już szkoda gadać . Ja to się dziwie zarządowi że jeszcze Brata J trzymają i Filozofa z bródką
swój2 2016-12-27 17:57
Swój masz rację dziwię się zarządowi bo był ostatnio fajny który działał ale odszedł. Z perspektywy czasu widać że miał rację w wielu tematach. Szkoda. Marcinek miej troszkę honoru i odejdź !!!
Piotr 2017-02-20 10:13
To co nie można mu przypierdolic na odchodne ? Co wy pizdy w rurkach ?
Zostaw swoją opinię o Eurobox Polska Sp. z o.o. - Przesiadłów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurobox Polska Sp. z o.o.