Opinie o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurobox Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurobox Polska Sp. z o.o. w Przesiadłów

Przesiadłów

Co jest chyba talonów nie było bo nikt nie chwali firmy!!!!! Premi to większość nie miała ale nie martwcie się paczka za 150 złotych będzie!!!!!

@Przesiadłów

Co kłamiesz? Każdy z pracowników dostał kartę do Rossmana - wartość 400zł !!! I to z okazji Walentynek, żaden z moich poprzednich pracodawców nie dawał takich prezentów dla wszystkich pracowników

@Przesiadłów

Muszę Cię kolego zasmucić bo wszystko jest Ok. Większa część załogi podobnie tak jak i ja jesteśmy zadowoleni że pracujemy w tej firmie a jedyny dyskomfort jaki odczuwamy to że czasem musimy lub może musieliśmy współpracować z takimi ludźmi jak Ty.

Xxx
@Przesiadłów

Szczena z zazdrości pracuje. Bo kto daje na 14 lutego 400pln extra dla pracowników. No kto?

Ciekawy
@Operator

Dokładnie, sprawdza się to że jak ktoś jest zadowolony to nie zajmuje się glupotami. Najgłośniej krzyczą ci co sobie sami z sobą nie radzą i szukają winy we wszystkim wokół. Ja polecam tą pracę. Fakt, narobić się trzeba ale gdzie dostaje się dobre pieniądze za nic?

@Przesiadłów

Co się czepiasz. Widać, że już w Ebx nie pracujesz. Na walentynki prezent był. Nie martw się i to nie wartości 150 a 400zl. Także firma się postarała. Twoja nie i żal Ci??

No karta była ale premi już nie. To zakład zarobił i tak na nas a wy się cieszycie????? Jest z czego!!!!!!

Dziki dzik
@Lc Tom

Chętnie poznam na zakladzie osobę która wylizuje (usunięte przez administratora) Za 400 zł. Ciekawe który to taki madry. Wymienimy kontry jak chcesz. Znam też takich co w tym zakładzie za 100 zł podwyżki się szczepili. Gdzie jest wasza godność sprz.dawczyki i d.po lizy...? Normy nie wyrobisz, za odpad ci wezma, za reklamacje odrabiasz godziny za karę, coś ci się stanie w pracy to i tak powiedzą że z twojej winy, będziesz kaleką, robisz za dwóch bo od kilku lat nikt nie potrafi na dłużej zostać w tej firmie i ty się cieszysz z 400 zł na walentynki? Obetną Ci ok 2 tys a dadzą 400 zł Super...!!! Szanuję takich ludzi w (usunięte przez administratora) ????

@Dziki dzik

Ja nie rozumiem waszego marudzenia przecież jak tak pięknie jest w innych miejscach pracy to co tu dalej robicie. Nie pasuje to po prostu szerokości przyczepności nikt was przecież nie zmusza chodzić do jak to Wy uważacie (usunięte przez administratora). Przecież jesteście wolnymi ludźmi. Myślę że jakoś sobie damy radę bez Was.

Idź
@Dziki dzik

To idź gdzie indziej i napisz później tutaj gdzie dają dobrą kasę za nicnierobienie

@Dziki dzik

Po tym jak się wysławiasz to ciężko szanować twoja osobę. Słuchaj tak Ci źle to na pewno jest zakład który zrobi dla ciebie jeszcze więcej a ty będziesz super zadowolony. Pomyśl o tym. Po co tyle narzekać i tkwić w miejscu gdzie tak ci źle. I zrozum, że innym w tym zakładzie może być dobrze. Nawet bardzo. Bo dają też coś z siebie nie tak jak ty pluja jadem.

Adriann

napisz jeszcze ile za zeszły miesiąć linia na której pracujesz zrobiła ton? I potem policz czy warto?? a to że żaden z twoich poprzednich pracodawców nie dawał to nie moja wina ja ci pracy nie wybierałem. Odpowiedz sobie na pytanie co zrobiłeś żeby było ci w życiu lepiej? Skonczyłeś jakieś studia?? Czy tylo na zasadzie to ma być to mi sie należy!!! Nic ci się nie należy. A jak ta firma taka dobra to dlaczego ma same negatywne opinie??? Zapracowała widać na to tym co tam się dzieje

@Idź

Czasy takie że każdy zabiega o pracownika mój poprzedni pracodawca też płacił za to więc dla mnie to nie takie dziwne jak dla was i te paczki tez. Część z was tutaj zachowuje się jak by nigdy nic od nikogo nie dostała i jak by was przywieźli z krajów trzeciego świata ty zobacz paczka :-) Dodajcie jeszcze ze na stołówce są ogórki kiszone hehe. Nie macie nic sensownego na obronę tej firmy. Na każdą negatywną opinię jest odpowiedź ale są paczki za 100 zł albo ale jest talon, która firma daje talon??? Jak byście czekolady w życiu nie jedli !!!! Dostajecie jakieś ochłapy i jeszcze bijecie brawo jak normy idą w górę.

@Tomek

To czemu już nie pracujesz u poprzedniego pracodawcy tylko męczysz się w EBX, przecież u niego było tak fantastycznie ? Może czas do niego wrócić?

przesiadłów
@Idź

Jeszcze byś przyszedł!!! bo ty tylko za nic nierobienie chciałbyś zeby ci płacili

Przesiadłów

Paczka to nie talon. Talony są ale praca za ciężką i to tyle w temacie.

Zwiazki

Dlaczego związki zawodowe bo są tam aż dwa nie reagują w związku z naciskami na szczepienia. Firma wywiesza listy osób nie zaszczepionych z imienia i nazwiska oni łamią prawo. Nie reagują na zwolnienia!!!!! I to mają być związki zawodowe to jakaś kpina

Omijać tą firmę.

A czemu chcesz omijać? Wiesz jak dobrze płącą?? Srednia dla fizycznych to 7 tys zł!!!

@111

Następny niewykfalifikowany. Jeden mówił że 5000 na początek a ten pisze o 7000 coraz lepsze bujdy. Tam nie zarobisz nawet 4000 netto. Takie pieniądze to zarabiają ludzie wykształceni na wyższych stanowiska a nie pracownik produkcji z podstawowym wykształceniem

7000 zł tyle wynosi średnia pracownika na produkcji ze wszystkimi dodatkami.

@111

Koleś weź rozpęd i baranem w ścianę tam jest jak wszędzie 2800 albo 3000 podstawy plus premia raz może dwa razy do roku

Pracownik Eurobox

5000 da się zarobić robiąc cały miesiąc po 12 godzin. Nowo przyjęte osoby po 3 dniach pracy po 12 nie chcą słyszeć już o nadgodzinach

Stawka dla nowego pracownika wynosi 3500 zł, dodatkowo 300 zł za to że nie byłeś na L4 w ciągu miesiąca, dodatek 6 zł do każdej godziny nocnej, wszystkie nadgodziny płatne 100%

Nikt nie ma 2800 podstawy, masz nieaktualne dane. Zawsze minimalna podstawa była wyższa od minimalnej gwarantowanej. Zaczyna się od 3500+premia i dodatki dla osób bez żadnego doświadczenia, wykształcenia i w przypadku najprostszych prac.

Raz na 3 miesiące płacą za brak L4

Masz złe wiadomości, za nie chorowanie płacą w każdym miesiącu 300 zł Wcześniej było płacone raz na kwartał 600 zł

Co miesiąc płacą 300zł za brak L4, tak jest od października 2021

prawda

to prawda! 7000pln średnia

prawda

raz na miesiąc 300pln

@prawda

W snach twoich.

@prawda

Raz na kwartał a jak się nie zaszczepiłeś to nie dostaniesz bo zdrowy nie jesteś mimo że chodzisz do pracy

przesiadłów

Masz rację tam nie trzeba mnieć wykształcenia i większość osób tam go nie ma bo tam potrzeba silnych i (usunięte przez administratora) ludzi. 3500 zł brutto mają osoby ztrudniane niby na operatorów a w rzeczywistości nie są operatorami tylko ładowarkami do podajników. To jest kolejny zabieg marketingowy stosowany przez kierownictwo i kadry, ludzie myślą ze będą operatorami a tak naprawdę nie są i nigdy nie będą ale ludzie się na to łapią. A wy piszecie głupoty o predyspozycjach. Kierownicy też ich nie mają ale są kierownikami. Pozatym jak to można wiedzieć nie sprawdzająć takiej osoby w praktyce no jak??? Nie da się, nie ma szans. Wy operatorzy chcielibyście zeby wszystko robić za was w tej firmie.

Przesiadłów

W kopalni ludzie nie dźwigają takich ciężarów jak w tej firmie, tam robią to maszyny!!!!!!

Elektromechanik

Przyjazna, ale próbuje wydobyć informacje z poprzedniej pracy na które nie mogłem odpowiedzieć ze względy na tajemnice przedsiębiorstwa - i to był zarzut, że nie "sypie". Nawet próbował je zdobyć informację sprawdzając znajomość języka obcego.

Pytania z technikum - tak bardzo potrzebne ale dla nauczyciela a nie dla pracownika, albo dla osoby która nie wstaje z biurka i nie wie co to praca.

Jarek

Jak tam nic się nie zmieni w najbliższym czasiem to nikt nie będzie tam chciał pracować. Co trochę nowi ludzie którym wszystko trzeba pokazywać. Kierownictwo ma wszystko w nosie tylko czepia się ze za mało robimy. Paczka i talon raz w roku to trochę za mało!!?

Pracowałem kiedyś w hurtowni i tam przechodzi dziennie 5 ton przez plecy ale w to co się dzieje w tej firmie to jakaś masakra 15 ton i więcej to nie jest solidna praca jak część z was tu twierdzi tylko głupota pracowników i arogancją połączona z chamstwem kierownictwa. To tylko pokazuje jaki mają stosunek do ludzi i co dla nich znaczą czyli nic. Uważają się za rasę panów a reszta to plebs jak powiedzą od dziś 20 ton dziennie to tak ma być.

No powiedzcie gdzie jest druga taka firma co daje paczki??? No gdzie?? Ta firma to jest ewenement na skalę krajową czy już światową bo już sam nie wiem !!!???

Zzz

Najważniejsze że jest paczka że można brać nadgodziny i lada dzień talon nieważne że reszta jest do kitu i że nikt z pracownikami się nie liczy że co trochę zwalniają i straszą. To nic innego jak mobing ale paczka najważniejsza

Były Pracownik

Lubliniec jednak dał na WOŚP (jest zdjęcie na FB) ale nie w setkach tysięcy jak twierdził to jeden z panów tutaj tylko 5000 zł a to tylko tyle co tam jeden pracownik zarabia jak na taką firmę to wstyd.

Lc
@Były Pracownik

Ten kto miał włożyć do puszki ten włożył i nie twoja to sprawa . Zajmij się sobą

@Lc

Prawda jest taka że skąpicie pracownikom skąpicie na organizację pożytku publicznego. A wszędzie chwalby że tyle płacą i tyle dają

@Były Pracownik

A ty ile wrzuciłeś do skarbonki???? Serio Eurobox jest be bo dał według ciebie za mało na WOŚP?

@zadowolony pracownik

Nie, nie tylko ale między innymi to pokazuje ile jest hipokryzji w tej firmie i wiesz doskonale że mam rację

Pol
@Przesiadłów

Skąpicie pracownikom??? Tego akurat Ebx zarzucić nie można. Tyle dodatków i paczek to żadna firma wokół nie daje. Pensje są takie na jakie się umawiasz na rozmowie. Nadgodziny 100% płatne. Także nie pisz nieprawdy.

@Przesiadłów

Nie. To pokazuje jakim ty jesteś hipokryta. Najłatwiej wydaje się nie swoje pieniądze. A sam nie wrzuciłeś nic lub 2 zł. Tyle w temacie.

@Pol

Pracowałem tam rok i nie dostałem paczki prezentu tylko dwa razy premie za ciężką moja pracę więc bez łaski. Na rozmowie też nie powiedzieli ze dziennie 14 ton to normalne. Po 3 dniach pracy po 12 godzin nowi już nie chcą słyszeć o nadgodzinach. Jak dla mnie możesz się tam zapracować nawet dostaniesz premie i żona twój dyplom dla najlepszego pracownika

Xxx
@Przesiadłów

Pracowałeś rok? Pewnie leń jesteś? Albo odszedłeś z myślą/ poprawię sobie byt/ ale nie wyszło i teraz ponownie będę starał się o przyjęcie do kartoniarni. Szkoda taki amerykancki był hi hi hi.

@zadowolony pracownik

Mylisz się bo już jako dziecko korzystałem ze sprzętu który zakupili, że a w poprzednich latach nawet byłem ich wolontariuszem. A oni wrzucają to co zbiorą od pracowników albo ich premie hehe

@Xxx

Myślisz się, tam już nie wrócę!!!! Za bardzo sobie cenię swoje zdrowie które tam prawie straciłem. 14 ton dziennie to leń a pracowity to załaduje do podajnika 20 a ty będziesz się drapać po (usunięte przez administratora) Najważniejsze że są paczki. Jak wiśnia...... Nie jeść nie pić w pracy do kibla nie chodzić byle dali paczkę

Ta firma to fachowcy od oszukiwania ludzi !!!!!!!! Zaczynając od rozmowy rekrutacyjnej, puste obietnice żeby złapać kolejnego naiwniaka wycisnąć jak cytrynę i wywalić. Premia to fikcja dwa razy do roku. Możliwości awansu jedynie z odbioru na podajnik na sklejarki czyli z deszczu pod rynnę.

Lc Tom

Nie każdy zasługuje na awans. Nie ma predyspozycji na operatora. Nie ma w tym nic dziwnego.

@Lc Tom

Tam część operatorów powinna stać na podajnikach i to na tych ręcznych. Bo nie mają predyspozycji do kierowania ludźmi.

Przesiadłów

Dziwne dlaczego ludzie wyjeżdżają za granicę jak ta firma taka dobra. Jak poczytać trochę te komentarze to tam płacą lepiej jak w Norwegi i to pracownikom na najniższych szczeblach nowo przyjętym. To w biurze ludzie pewnie zarabiają w dziesiątkach tysiącach złotych. ( dlaczego zatem co duga albo 3 osoba na produkcji ma wyższe wykształcenie w biurze lepiej zarobią) Tylko na parkingu firmowym średnia wieku aut to 10 lat i więcej. Przepraszam jedno stoi lepsze ale to chyba prezesa.

@Przesiadłów

Ludzie, czy was łańcuchami trzymają w tej firmie???? Nie pozwalają odejść skoro tak źle? Nie pasują warunki to szukajcie firmy, która Was usatysfakcjonuje. Bo większość tych zarzutów jest poprostu wyssana z palca. Moim zdaniem gdybyście dostali choć podobne warunki w innym zakładzie pracy to już byście tam byli....

@zadowolony pracownik

Ja już tam paj.. cu nie robie. Lepiej zarabiam szef szanuje ludzi i nie narobię się jak osioł.

Lc
@zadowolony pracownik

Co 99,9 % ludzi wyssała sobie to z Palca to co się dzieje na tych zakładach ? Pogorszyło się i to znacznie więc nikt nie będzie kłamać . Dzielenie ludzi na lepszych i gorszych to też kłamstwo ? Widać to było na wigili. Normy takie że połowa maszyn nie wyrabia to co fajne jest ?? Wiem wiem zaraz mi napiszesz ze nikt nikogo nie trzyma i masz rację.. ludzie już odchodzą i szykują się już nowe nieoczekiwane zwolnienia . Ciesz sie ze dostaniesz 400zl na waletynki , zabiorą ci to z odpadu :):):) Śmiech na sali i szopka Pozdrowienia

@Lc

Popieram. Ale co niektórzy nie myślą o dadzą się pokroić za tą firmę. Wystarczy że przestajesz brać nadgodziny kierownik udaje że cię nie zna reszta pracowników też z tobą nie rozmawia. Ale jak pójdziesz na 12 jeszcze cały tydzień to odrazu masz kolegów nawet kierownik cie poklepie dobry koń dobrze ciągnie.

Pracownik Ebx
@Przesiadłów

Ty oceniasz ludzi po tym czym jeżdżą? Może ktoś woli wydać na dobre wczasy czy studia dla dzieci.

@Pracownik Ebx

Ja oceniem firmę w której pracują nie ludzi a to jest różnica. Bo to co tu wypisujecie o zarobkach w tej firmie to jakiś absurd. Przy takich wypłatach jak tu część z was twierdzi to było by i na samochód i na studia dla dzieci

Bolo

Przesiadłów to chyba dziś całe biuro zaangażował do wypisywania tych głupot. Ciekawe co oni piją chyba im ten Heineken bezalkoholowy zaszkodzi albo komuś czacha mocno się przegrzała a na hali jest ze 30 stopni

xxx
@Bolo

Skoda komuś że pracownicy popijają sobie piwko bez alkoholu w pracy, i to na legalu i to ile kto chce. Zazdrość przemawia przez liczne grono komentujących negatywnie firmę eurobox

@xxx

To jest taka marchewka to piwo żebyś chodził jak osioł i nie myślał i widzę że w twoim przypadku to działa

Pracownik Eurobox
@xxx

Nie ile chcesz tylko jedno piwo na 8 godzin. Nawet są wysyłane wiadomości przez kierownictwo z całą instrukcja gdzie i jak można pić i ile może wypić. Jeszcze ze zdjęciami co wolno a co nie

Przesiadłów

W przesiadłow wysyłali wiadomości i każdy na maszynie czytał i wyraźnie było napisane jedno piwo na pracownika w ciągu 8 godzin

Operatorzy z Przesiadłow puszczają maszyny ile fabryka dała jak się im zwróci uwagę że za szybko to jest komentarz że inaczej nie zarobisz, że premia będzie, a na koniec miesiąca jesteś na robiony a premi i tak nie ma. Po co więc tak (usunięte przez administratora) dalać, na odbiorze ledwo można wyrobić na podajnik tak samo!! Na sklejarkach zanim załadujesz podajnik to trzeba sobie jeszcze paleciakiem przyciągnąć paletę a widlaki stoją, nawet jak masz uprawnienia to nie wolno wsiadać bo masz inny angaż.

Przesiadłów

Jak się tam przyjmowałem kierownik mówił że w zeszłym miesiącu 11 Lini wyrobiło premie chyba ze wszystkich 3 zmian po doliczemu kierowników

Igi-Lc

Nie polecam ! Kontrola jakości - Nie ma , nie znają podstaw . Kierownictwo - Nie ma zero zainteresowania , patrzą tylko na siebie . Premia - robisz, przenosisz tony - nie ma Rozmowa kwalifikacyjna- obietnice , złote góry , nie ma .. Odbiór , linia pakowania - nie ma ciągłe zatory , nie ma Tekóra na maszynie - braki tylko jeden wózkowy na wszystkie maszyny . Nic się nie zgadza jak narazie Brodacze kłamali ,z Pinokiem na kawę mogą się zgadać.

Były

Jak ktoś chce jeździć zamiast chodzić to polecam. Kręgosłup wysiądzie raz dwa. Najlepsze jest to że na rozmowie nie powiedzą nigdy że praca polega na przerzucaniu ton tektury tylko ze potrzebują operatorów zastępców że pełna automatyzacja. Pracowałem z gościem który miał w angażu operator a nawet nie dotknoł maszyny tylko układał pudła na paletach aż się Wku..wił i się zwolnił

W tej firmie zawsze znajdzie się jakiś matematyk który bedzie liczył tak zeby jemu się zgadzało a nie z tym co jest w rzeczywistosci tak samo jak w sejmie. To że jakiś pracownik który przepracował wiele lat ma inna podstawe i inne dodatki nie oznacza ze wszyscy tak tam mają. Firma ma też rózne konkursy za usprawnienia np na produkcji każdy może zglosić swój pomysł ale dziwnym trafem za każdym razem te same osoby wygrywają.

3500 zł brutto to daje 21 zł brutto za godzinę to Amazon czy Zalando płacą więcej i zapewniają transport. Takie pieniądze jak tam to wszędzie się zarobi. Kolejne sprostowanie jeden pan napisał tutaj że 20 nadgodzin i do wynagrodzenia doliczamy 900 zł. 21*20= 420 zł brutto i tyle trzeba doliczyć za 20 nadgodzin. Żeby zarobić tam 5000 to na nadgodzinach trzeba wyrobić drugi etat. Są panowie co dają radę ale to prędzej czy później kończy się wypadkiem

wyliczenia się nawet zgadzają... Założenia natomiast błędne - jeżeli pracujesz to sprawdź jaka jest stawka za nadgodziny

Nawet Czesi płacą więcej!! Olx piotrków : operator produkcji wyrobów papierowych 5400 zł albo Agencja Gi Group. Wszędzie widać można zarobić więcej a tam ludzie się cieszą ze maja 3500 na stanowisku operatora. Ta firma jest śmieszna

Były

Zatrudniają najczęściej na początku roku do biura czy na produkcję podpisują dłuższe umowy dając złudne nadzieję swieżakowi że znalazł w końcu stałą pracę. Nie dajcie się nabrać prawda jest taka że zanim jeszcze spadnie śnieg i przyjdą mrozy dostaniecie wymówienie nie ważne jak byście się starali. Nawet jak będziecie zasówać to starzy pracownicy powiedzą kierownikowi że jesteście beznadziejni a oni w to urzierzą. Oni będą siedzieć z telefonem w ręku a ty koszulkę będziesz miał mokrą całą na plecach. Zresztą na kamerach wszystko widać kto siedzi a kto pracuje ale to też się nie liczy najważniejsze co te kable powiedzą o tobie

Zostaw merytoryczną opinię o Eurobox Polska Sp. z o.o. - Przesiadłów

• Jak się pracuje w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurobox Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 3 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurobox Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurobox Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurobox Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 225 ocen.

Eurobox Polska Sp. z o.o.