Opinie o UBT Personal Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UBT Personal Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie UBT Personal Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UBT Personal Sp. z o. o. w Wrocław

Natalia

@Roman nie do końca rozumiem, o jakiej wiadomości jest mowa. Tak jak pisałam UBT Personal Sp. z o. o. nadal jest zarejestrowana w KRS-ie, dlatego dobrze byłoby wyjaśnić informacje, które przekazywane na forum są w miejscu publicznym i mogą wypływać na działalność firmy.

@Natalia

tak jest lecz ma zabrane prawo do działelności nie jako doradztwo lecz jako jeden z filarów pośrednictwo pracy mogę wysłac decyzję w.u.p wrocław podaj e-meil wyślę lub wkleję na fb za godz dwie

Natalia

@Roman kto i na jakiej podstawie odebrał firmie prawo do działalności? To są sprawdzone informacje? Możesz napisać coś więcej - to bardzo ważne, a wręcz kluczowe dla wielu potencjalnych pracowników.

@Natalia

czy dostała pani wiadomość -odebrał wojewódzki urząd prawy Wrocław filia w wałbrzychu

Roman

Panie Romanowski --firma o której pan pisze ma zabrane prawa do prowadzenia działalności jako pośrednictwo pracy .Nie powinna istnieć na rynku pracy ,jeśli nadal działa to łamie prawo a widać ze nadal prowadzą takie biuro

Natalia

@Janusz Romanowski wiadomo, że każdy z pracowników ma inny zapał i motywację do pracy. Skoro pracujesz już 16 lat, może wspomożesz innych informacjami , np. na temat rodzaju umowy? To jeden z warunków, które są przy podejmowani nowej pracy bardzo ważne.

Kierowca

Byłem, jest ok jestem przyjęty....Hurra jest dobrze mój niemiecki dał radę

czy mogę przyjechac z żoną.....Taaaaak super

Janusz Romanowski

Jeżdze na składach już 16 lat i powiem tyle że jak ktoś chce pracować to nie ma problemu z tą firmą. jezdzilem już dla róznych firm i UBT jest posrednikiem i to calkiem niezlym. Zalezy na jaką firmę sie trafi w Niemczech. Chcesz pracować to jeżdzisz a jak jesteś bumelant to zawsze bedzie zle.

Nidin

Prosze o kontakt w sprawie pracy w mercedesie na polerowaniu ludzi którzy pracują tam lub pracowali zalezy mi na opini doświadczonych !!! na email: nidin121@gmail.com lub tel 531767036. widze sporo złych opini jednak sam nie wiem w co wierzyć a w co nie. proszę o kontakt!!! PILNE

ala

racja:)....unikać UBT

ciekawy

Sa tu jacys kierowcy autobusu z frankfurtu nad menem?

Natalia

Witam, czy mógłby ktos powiedzieć na temat Oferty pracy dla rekrutera ze znajomością języka niemieckiego?

gość

Tja, praca prosta jako wózkowy, czy jako kierowca? Ciekawe, że wózkowy zapoznał kierowców autobusu. To w jakiej firmie pracowali ci kierowcy? Jeżeli samo UBT dodało tego posta jako "MB" to oczywiście, nie poda nam nazwy firmy, gdzie pracowali kierowcy. Jeżeli post jest prawdziwy, to czekamy na informację.

MB

Witam Panowie Niewiele mogę napisać o firmie UBT ale o samym Mercedesie już tak bo pracowałem tam ponad rok na stanowisku operatora wózka widłowego w Boblingen. Poznałem wielu Polskich kierowców z UBT jak i miejscowej agencji pracy Personell S. Muszę przyznać że większość ludzi zadowolona, praca prosta, cztery tury na zmianie i to do okoła komina.Prostszej i lżejszej pracy nie znajdziecie. Ludzie różni, pijący, niepijący z przewagą tych pierwszych.

andrzej
@MB

witam, a jak tam z jezykiem w mercedesie? niestety nie znam niemieckiego, jedynie po angielsku

Zastanawim się nad podjeciem pracy kierowcy katD,jak wyglada procedura rozpoczecia pracy,ewentualne szkolenie dla osób ze "świeżym prawo jazdy",zakwaterowanie itd.proszę o informaję Kolego. pozdrawiam

Kierowca C+E

Witam kierowców z Mercedesa.Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej ponieważ planuję aplikować o pracę w tej firmie Jakie warunki mieszkaniowe, atmosfera ,pieniążki?

maximilian
@Kierowca C+E

Polecam trzymac sie z dala od tej firmy, praca w mercedesie jest na prawde super, ale lepiej poszukac przez inna agencje.

Mantos

Witam, jak wygląda dla nich praca w fabryce Mercedesa ?? Niby ponad 20 kierowców już tam jeździ także chciałbym dostać szczerą odpowiedź najlepiej od aktualnego kierowcy. Pozdrawiam

domino

rafineria Hamburg jakie zarobki są? proszę o opinie pracujących tam robotnikow gospodarczych bo chcę aplikować na ofertę.

giero

a gdzie pracujesz? Colorado?

drakula

a ile zarabia w rafinerii syn?

Maria

Dzien dobry. Mój syn pracuje w Hamburgu w rafinerii za pośrednictwem UBT personal z Wrocławia i jest zadowolony.

CE Stuttgart

Normalną rzeczą jest, że czas na pisanie negatywnych komentarzy mają raczej niezadowoleni, którym nie wyszło i narzekają na nadmiar czasu. Ja piszę ponieważ mnie o to poproszono ale faktem jest,że pracuję przez UBT już 7 miesięcy a jest nas tu więcej. Nie wiem dokładnie ale ok. 20 osób i nie słyszałem, żeby ktoś specjalnie narzekał. Zawsze mogą się zdarzyć niedociągnięcia ale z doświadczenia mogę powiedzieć, ze UBT reaguje i pomaga w rozwiązaniu problemów. Poza tym normalka, praca, praca, praca jak to na zachodzie ale po to tu przyjechałem ,żeby zarobić pieniądze a to akurat jest w UBT bardzo przyzwoite. 1 900 Euro na rękę przy podstawowych godzinach. Po to tu przyjechałem.

kierowca

Dalej wszystkie opinie negatywne usuwają-spoko i tak wiemy o co chodzi tutaj.

Zostaw merytoryczną opinię o UBT Personal Sp. z o. o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UBT Personal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w UBT Personal Sp. z o. o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UBT Personal Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 147 ocen.

UBT Personal Sp. z o. o.