Opinie o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowa

Dorota Nowy wpis

Nie polecam tej placówki kto może niech omija to miejsce szerokim łukiem Szczególnie onkologię. Opieka ograniczona do minimum Ignorancja i brak zrozumienia oraz wsparcia dla bardzo cierpiących ludzi i ich rodzin Wiele rzeczy powinno być tam zmienione aby pacjenci nie czuli się jak przedmioty .Niestety aby to się zmieniło potrzebna jest tam chyba całkowita zmiana zarządzania i częściowo personelu na tym oddziale bo nie wszystkie osoby wiedzą po co tam są

Piotr Nowy wpis

Ten szpital i ich sor można opisać jednym słowem. TRAGEDIA. Pojechałem z dzieckiem które miało podejrzenie wstrząsu mózgu oraz złamanego nosa. Nie zostaliśmy przyjęci bo "pan" na sorze powiedział że nie ma lekarza żadnego i że mamy jechać do Chorzowa jak chcemy. To już nie pierwszy raz kiedy nie została nam tam udzielona pomoc. Na co idą pieniądze z naszych kieszeni?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny odbywa się również w języku angielskim?

Zibi Nowy wpis

Nie polecam szpitala na parkitce ani jako źródła leczenia, ani jako pracodawcy. Lekarze zmanierowani, a biurach to już totalny dramat. Wiele osób niekompetentnych, nie mających pojęcia, co robią i po co wgl tam są. Przychodzą na te swoje kilka godzin, odbębnia co mają odbębnić, wgl robią łaskę, że udziela jakiejkolwiek odpowiedzi. Jeszcze mógłbym zrozumieć, że mają dużo pracy i brak czasu, ale nie. Czas ich nie ogranicza, a jedynie to, że osoby te nie mają pojęcia o procedurach i tym co robią. Jak się kiedyś nauczyli klepać jedną formułę, tak zostało do dziś. Personel administracyjny nieprzyjemny (usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.

Czy w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku sprzątanie, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

Krzysztof

W lutym bieżącego roku syn leżał na oddziale Chirurgii dziecięcej . Byłem mile zaskoczony czystością panującą na oddziale . Panie personelu sprzątającego wykazują się wielką dbałością o porządek , czystość i dezynfekcję na całym oddziale

Katarzyna

Najgorszy sor ,pacjenta mają za " nic",łaskę robią że człowieka przyjmą po kilku godzinach oczekiwania ,Pani w rejestracj SOR mega nie uprzejma ,

Beduin

Niestety nie wrażenia z pracy w tym przybytku nie są dobre. O ile moi współpracownicy w porządku, o tyle wszystko to, co wyżej dramat. Człowieka mają za nic. Nie polecam.

Joanna

Szpital beznadziejny.Mam złe wspomnienia z tym miejscem.Porażka.????????

ela

najgorsze podejście do pacjenta spędzając 7 godz na sor-ze nie udzielono do końca pomocy ( przenikliwy ból pod kolanem prawdopodobnie pęknięta torbiel pod kolanem) - napisano skierowanie do poradni Ortopedycznej gdzie czas oczekiwania jest 4 tygodnie. Na co i dla kogo płacimy składki zdrowotne - skandal.

Alicja
@ela

Ale ludzie z soru chyba nie mają wpływu na to, kiedy ortopeda będzie dostępny prawda? Czyli co pozostaje szybsza wizyta prywatna? Ciekawe ile będzie kosztować

Jadzia

Witam proszę o inf czy etat nadal aktualny W razie pytań proszę o tel.505868854

Iza
@Jadzia

Udało się Pani coś dowiedzieć? Tutaj niewiele jest na temat oferowanych warunków pracy...Była Pani może na rozmowie kwalifikacyjnej i może się podzielić wrażeniami?

Halina

Byłam z synem w sobotę 18.09.2021rna SOR, potrzebowałam leczenia chirurgicznego dla dziecka , usłyszałam od bardzo nie miłej Pani która pełniła dyżur przed godz 15 , żebym jechała do przychodni po skierowanie do chirurga i poszukała sobie lekarza gdzie indziej gdyż SOR dla mnie nie ma czasu i nie usuną zastrzału palca synowi, prosząc iż syna pale bardzo boli i jest granatowo- bordowy , Pani osmiała się w twarz mi, po czym zamknęła drzwi, zadzwoniłam domofonem , niestety bezczelność oraz bezczulica tej kobiety skończyła się na odłożeniu domofonu i śmianiu się ze mnie. Pan dr który był na SOR dla dzieci również nie przyjął syna ,tak samo odesłał nas do przychodni po skierowanie lub szukanie prywatnie chirurga, więc pytam za co płacę składki? Na poczekalni dodam iż było dużo osób, które tak samo jak ja były lekceważone, ostrzegali mnie osoby czekające bym uważała gdyż Pani dyżurująca młoda jest bardzo nie grzeczna i nie miła. Koniec z końcem, pojechaliśmy z synem do Katowic do Centrum Zdrowia Dziecka ul.Medyków 16 i tam odrazu syn otrzymał pomóc medyczną, lekarze wspaniali, prawdziwi, mili ,pomocni , uprzejmi, przez chwilę się zastanawiałam czy to prawda czy ja śnie...Ci lekarze wspaniali z CZDZ zasłużyli na nagrodę oraz wyższe pensje ,niestety lekarze na SOR w Częstochowie nigdy nie powinni zostać lekarzami bo mają człowieka za nic..Moja opinia na temat szpitala Parkitka jest bardzo negatywna , to nie SOR , to robienie sobie z człowieka pośmiewisko! Dziękuję całemu SOR z Katowic z Centrum Zdrowia Dziecka im.Jana Pawła za uratowanie Zdrowia syna, za wielkie serca całemu personelowi, DZIĘKUJĘ! byliśmy tam miedzy18 a 19 wieczór w sobotę 18go września.2021r

Big

Lekarze leniwi, aroganccy i niekompetentni, zwłaszcza na oddziale ortopedii...

Ciekawa

Witam, jak sie pracuje na stanowisku elektroradiologa??

Big
@Ciekawa

Najlepiej to się pracuje na stanowisku ortopedzia... wysyła się pacjentów do innych placówek med. i ma się go z głowy, co nas obchodzi jego złamana ręka czy noga... To przecież nie nasza!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny - Częstochowa

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny?

Kandydaci do pracy w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny
  • Bialska 104/118