Opinie o MZK w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MZK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MZK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MZK w Toruń

Ile wynosi pensja na start kierowcy autobusu a ile wynosi pensja motorniczego ?

Ksiądz Adam

Zarabiacie na miesiąc prawie tyle co ja za pogrzeb biorę. Już ja bym im obniżyć pensje co najmniej o połowę. Spalają paliwo zakupione przez miasto, eksploatują pojazdy zakupione z budżetu miasta i jeszcze chcą zarabiać jak ksiądz albo poseł. Wasze niedoczekanie szoferzy.

Fancy

Co do wynagrodzenia kierowców,wypłaty w przedziale 2 do 2.5tyś to kpina za taką pracę(jazda na starych padlinach,sprzedaż biletów,wstawanie o 3 w nocy,użeranie się z bydłem) .I na koniec,postawcie w końcu na wszystkich pętlach kible żeby ludzie pracujący u was mogli w sposób cywilizowany załatwić swoje potrzeby ,bo na tym też oszczędzacie.Ogólnie to przydałaby się w końcu jakaś kontrola inspekcji pracy i ruchu drogowego w tym chlewie

Toruniak kierowca
@Fancy

TRZEBA BYŁO IŚĆ NA TEOLOGIĘ TO BYŚ TERAZ ZARABIAŁ PO KILKANAŚCIE TYSIĘCY NA RĘKI I BYŁBYŚ ZWOLNIONY Z PODATKÓW JAKO KLECHA. MÓJ KUZYN WYCIĄGA 12-13 TYSIĘCY NA RĘKĘ JAKO KLECHA.

Ksiądz Adam

Za Bóg Zapłać powinniście pracować roszczeniowi i pazerni szoferzy. W średniowieczu to z takimi się inaczej postępowało. Macie służyć ludziom, a nie chcieć jeszcze więcej kasy.

pracodawca

Szukamy odpowiedzialnych kierowców z Torunia lub okolic. Najlepiej od zaraz. Dobrze płatne, nowe wozy 19 osobowe. Kontakt: bok@miastopiernika.pl

@pracodawca

Ludzie nigdy w żciu do tego kołchozu ja pracuje tu 8 lat i mam 2.800 z nagodzinami jeden totalny kibelek

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MZK? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Specjalista ds. eksportu
Toruń
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
tomasz

za 180h dostalem 1800 zlotych. nie warto. kasjerka w biedronce wiecej zarabia

jan

czyzby znowu brakowalo kierowcow?

Pracownik roku

Zaleski wymień busy bo jelcze jeździly za komuny. A bilet w Toruniu powinien kosztować 1zl. Tyle bym dał w tym g... Mieście

www
@Pracownik roku

To prawda..Michal Zalewski to Prezydent inwestujacy we wlasna kariere polityczna kosztem tej firmy..70-80 procent taboru do wymiany...i zacznijcie szanowac pracownikow za godziwa place..w pseudo demokracji w polskim wykonaniu...

kaskader

koledzy, coś wiadomo, zwolniło się coś? zwalniają się ludzie wg zapowiedzi?

Rafał

A co z motorniczymi? pytam bo chce sie wybrac na kurs, ale czy warto? jak płaca? jakie warunki itd?

kaskader

Dostałem info, że MZK w Toruniu ma komplet na stanowisku kierowca autobusu. Trochę dziwne, przecież tyle wolnych miejsc było. Ukraińcy przyjechali?

@kaskader

Spokojnie w połowie lutego odchodzi znów 16 kierowców - emerytura. Wiem też, że wszyscy przyjęci na początku grudnia rezygnują z przedłużenia umowy. Jeżeli masz w (usunięte przez administratora) swoje zdrowie psychiczne i fizyczne to śmiało, przyjmuj się na koniec lutego.

@Piotr Warzycki

Mają dosyć wajchowania na starych zajeżdżonych Jelczach? W normalnych "cywilizowanych" miastach wszystko to automaty... nie w Toruniu...

@kaskader

No dokładnie. To co wyjeżdża na miasto nie można nazwać autobusami, to zwykły szrot i skansen na kołach.

@Piotr Warzycki

Piotrze, pracowałeś tam? Odezwij się jak możesz na pk@luservices.eu

@kaskader

Pracowałem, ale jako mechanik. Szkoda gadać.

ArtekK1

Jak komunikacja miejska w Toruniu może mieć dobrą opinię, jeśli jej chodzi tylko o wydojenie pasażerów...! 1. Wsiadam do autobusu przy dworcu Toruń Główny. Kolejka do kasownika... Nagle blokada i kontrola biletów!!! Kilka osób niestety nie zdążyło... 2. Kupuję bilet w autobusie w automacie... w jednych trzeba je kasować w innych nie!!! jak prosty człowiek może to wiedzieć... 3. jedzie 2 studentów, jeden ma legitymację UMK drugi międzynarodową. Kupują bilety ulgowe. W trakcie kontroli jeden podobno jest ok. drugi dostaje mandat!!! To jest zwyczajne k....!!!

Lubię jeździć, ale nie w MZK Toruń.

Byłem zatrudniony na 3/4 etatu, w rzeczywistości pełny etat. Po 190/200h w miesiącu, na rękę 2100 zł wychodziło. Oczywiście po 9-10 godzin wajchowania na Jelczu. Ktoś tu wcześniej wspomniał, że sprzęt stary, ale sprawny. To wierutne kłamstwo. Sprawne Jelcze możesz policzyć na palcach jednej ręki, bo to tylko numery 485, 489, 511 i 515. Wszystkie inne zarżnięte w opór. Jak dostaniesz linię "ekspresową" i starego Jelonka to po 20/30 minut opóźnienia, za które utną ci premię. Mobbing, straszenie i odbieranie dni wolnych. Za godziny nadliczbowe niezapłacone, tylko dany urlop w postaci jednego dnia w środku tygodnia z którym nie masz co zrobić. Poza tym pasażerowie to ch*** i składają skargę za wszystko. Przykład? Mróz, zima wypadł jakiś kurs, ja sam spóźniony 6 minut, wpada wkurwiona babka która mnie opierdala, że czekała 40 minut na autobus, na co ja tłumaczę jej, że ja jestem spóźniony tylko 6 minut. Złożyła na mnie skargę, że byłem wobec niej chamski. Skutek? Dywanik i ucięta premia. Jebać MZK w Toruniu. Nigdy więcej. Jeżeli siebie szanujecie, to szukajcie pracy gdzie indziej.

piotrek
@Lubię jeździć, ale nie w MZK Toruń.

czy mógłbyś się ze mną skontaktować. będę wdzięczny: pk@luservices.eu

naczelny

Maszynistka odmówiła śp te sprzedaży biletów dopiero jak w maszynie do kupowania biletów nie przyjmowała złotówek dopiero sprzedala bilet to było rzenujące bo to starsza osoba numer trawaju235 o 6- rano

Ciekawy

Czy trzeba umieć wszystkie linie?jakie wynagrodzenia?czy warto zaczynać?

driver

Wynagrodzenie "na rękę" za 168 h 2200 pln. Pobudka 3:00 - 4:00, powrót z pracy 23:00 - 0:30. Praca od poniedziałku do niedzieli i święta. Oczywiście dzień wolny w tygodniu za przepracowana niedzielę/sobotę/święto. Ale co to za weekend w tygodniu. NIE WARTO ludzie odchodzą po 2-3 miesiącach a nowych brak, koszt prawa jazdy około 7 tys.

awo

pewnie, że warto jendka widać niekotrzy mają zbyw=t wieksze ambicje a dosiwadczenia im brak wiec narzekają

piotrlux

Najgorsze że płaca i autobusy na których się jeździ to tragedia. Patrz na ludzi, sprzedawaj bilety, ruch uliczny i jeszcze musisz wajchować w starym Jelczu, fenomenalne miasto!

nowy w mzk

Mam umowę o pracę 3/4 etatu. Pracuje faktycznie cały. Stawka 12.05 pln/h plus 10% premii. Żadnych dodatków za pracę w soboty, niedziele i święta. Tylko za nocne urzędowo około 1,5-2 pln/h. Za sprzedaż biletów 12,3%. Pensja 1600-1700 pln. Cena kursu 6 tys. zł. Oceń czy WARTO CZŁOWIEKU.

@nowy w mzk

Czemu MZK Toruń nie robi kursu na kat D na kontrakt? tak jak w niektórych w miastach jest... Płacisz 1000zł albo i mniej w zamian robią Ci uprawnienia na autobusy i podpisujesz umowę na 2, 3 lata...

nieznajomy
@Michał

są kursy... już są

On

Praca w Mzk Toruń to jest tragedia, mobbing, stres, ciągłe czepianie o wszystko itd..... za 1800-2000 zł netto , ciągłe zabieranie premii bez powodu. Na szczęście już im brakuje jakieś 20-30 kierowców, może w końcu zaczną szanować tych co mają albo nie będzie komu jeździć

piotrlux
@On

dzieki za wiadomosc przymierzalem sie do nich do pracy a jakie maja wymagania przyjec? co trzeba zaliczyc? jak dlugo to trwa?

Dyzio

Pracuje w tej firmie krótko ale już się wykonczylem psychicznie praca po 7 dni pod rząd a jeden wolny ludzie których się wozi to jednym słowem bydło zero poszanowania dla kierowcy ublizanie walka z bezdomnymi i agresywnymi pasażerami to codzienne uroki tej pracy autobusy nie są naprawiane tak jak być powinny zarobki nie powalają na kolana dla mnie nie ma szału za taką odpowiedzialność

ulek
@Dyzio

to niech ci zdradzi jeszcze ile ma nadgodzin?30-40?

Zostaw merytoryczną opinię o MZK - Toruń

• Jak się pracuje w MZK?

Zobacz opinie na temat firmy MZK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MZK