Opinie o MZK w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MZK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MZK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MZK w Toruń

Marlena73

Autobus linia 35 wyjazd z lubicza o 13.17 super kierowca , świetne podejście do pasazerow . Szkoda ze takich kierowcow jest tak niewielu :(

Honorata
@Marlena73

@Marlena73 Napisz bezpośrednio do MZK, wtedy może pracownik linii 35 zostanie wyróżniony. W autobusach MZK można spotkać kontrolerów biletów?

Janek

Notoryczne spóźnianie się autobusów linii 22

Owad

Ile mogę zarabiać jako NOWY kierowca? Czy to prawda że jest łamany czas pracy czyli jeżdżę o 4.30 do 10 na jakiejś linii, później 2 lub 3 godziny postoju następnie resztę na jakieś innej popołudniu?

Tramwaj
@Owad

Podobno nowy kierowca tramwaju zarabia 2300 netto ...(Nie ma nadgodzin i premii ) autobusu nie wiem , niech ktoś sie wypowie inny

Robertst33

Będzie wydłużona trasa 10 i 20 do fortecznej jest też dojezdzajacy tam autobus 24 to są generalnie trasy z jednego kierunku czemu MZK nie zrobi dojazdu z rubinkowa w rejony fortecznej kosztem jednej z tych linii

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MZK? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
Rekrut001

Dzień dobry. Chciałem odbyć kurs na kierowcę autobusu lub motorniczego z własnych pieniędzy w mzk, pytanie brzmi czy warto ? Coś się zmieniło? Ile dostaje się bez nadgodzin? Czy premia jest realna ? Czy są jakieś dodatki ? Jak wygladaja godziny pracy ?Aktualnie zarabiam 2350zl bez premii , jedna zmiana , chciałbym to porównać i może sie zdecydować. Dziękuję za odpowiedzi

smutny

przeszedlem na emeryture po 30 latach pracy za kolkiem autobusu mzk torun.Wreszcie moge sie wyspac,a nie wstawac o 2/30 w nocy!!Ludzie ktorzy tylko krytykuja kierowcow sa bez wyobrazni,brak ludzkich cech!!Nierozumiecie specyfiki tej jakze ODPOWIEDZIALNEJ pracy.Przykre,ale prawdziwe.325

Kk
@smutny

Zgadzam się z Tobą też znam specyfikę tej pracy a ludzie sobie nawet sprawy nie zdają jak to wszystko wygląda

Nyxe

Proszę zmieńcie rozkład jazdy. 36 na ul białej autobus tutaj jest zawsze 10 minut spóźniony więc po co ludzie mają stać wiecznie 10 min na przystanku skoro ten 36 i tak nie przyjedzie wcześniej

Ferie 2020

Dziś o godzinie 17:30 tramwaj numerem 306. Zamkną drzwi matce z dzieckiem, chociaż miał chwilę czasu do odjazdu. Zablokował drzwi. Nie pozdrawiam i nie polecam tego Pana.

Daria

Ale to nie miejsce na reklamacje klientów ! To forum pracownicze.

Lucjan

Jakie wynagrodzenie jest za młodego kierowce. I czy to prawda że czasami jest szarpany czas pracy.

mw

pracuje i mi sie podoba

Elżbieta Churska

15:30...Wsiadam do autobusu 34 nr 517, grzecznie proszę o bilet... odpowiedzi ze strony kierowcy brak. Po dłuższej chwili kierowca burknął w moją stronę: "za dużo spóźnień!"...wystarczyło trochę grzeczniej powiedzieć, na pewno bym zrozumiała, ale burak pozostanie burakiem....

Nik
@Elżbieta Churska

Drodzy Państwo, pamiętajmy że jeśli jest podany nr boczny autobusu, data i godzina to konkretny kierowca ma prawo oskarżyć o zniesławienie. Szanujmy się w sieci.

Jazda kierowcy MZK

Kierowca autobusem MZK Toruń NUMER 603 linii nr 35 w dniu 20 GRUDNIA 2019 roku o godzinie 05:58 jadąc na czerwonym świetle niemal potrącił przechodzących na zielonym świetle pieszych na Placu Teatralnym!!! Bardzo proszę o interwencję i zdyscyplinowanie tego kierowcy.

1.11.2019 autobus Lini C, nr boczny 586, godz ok 11.25. Pan bardzo nerwowy. Przy takim dniu jeździ dużo ludzi, szczególnie starszych i trudno było utrzymać równowagę, gdyż Pan prowadzący autobus chyba zapomniał jak się jeździ. Dodatkowo tłumy ludzi wsiadaja i wysiadaja i ledwo można zdążyć, by drzwi nie przytrzasnęły, któregoś z pasażerów. Nie można się złapać bezpiecznie poręczy, gdyż Pan bardzo gwałtownie odjeżdżal z przystanków. Można zrozumieć, że są opóźnienia a czas goni, ale nikt nie chce by dzień dzisiejszy stał się jego świętem. Pan dość wiekowy, więc może przydałby się odpoczynek, a nie wyrzywa się na ludziach. Jestem zawiedziona, tak jak wielu innych pasażerów, poziomem jaki reprezentuje MZK oraz ten Pan. Z dnia na dzień coraz gorzej.

kier
@586

to pretensje do tworcy rozkladow wyścigowych .siedzi przy zajezdni i tworzy takie jednostki przy których kierowca nie ma należnych mu z mocy prawa przerw w jezdzeniu.ciesz się .ze taki jest bo szybciej odchodzą niż przychodzą nastepni .zapraszamy za kolko .

Wirek

Automat zabrał pieniądze i się wyłączył Po zgłoszeniu problemu kierowcy, odpowiedział że to nie jego problem i on nic nie zrobi Chyba kierowca odpowiada za swój pojazd czyli też automat!!!

Elżbieta Churska
@Wirek

Ja miałam taką samą sytuację ale kierowca był bardzo miły... kazał mi usiąść koło siebie żeby w razie kontroli potwierdzić

Kier
@Wirek

Za biletomat nie odpowiada kierowcą

(usunięte przez administratora) kierowcy jeszcze nigdy nie byli na czas

Natalia

Linia 34 autobus nr 544 serdecznie polecam kierowcę, uśmiechnięty i pomocny :)

Kot

Skandaliczne zachowanie kierowcy który widzi że starsza kobieta wychodzi przyciął jej rękę i kobieta upadła STRACH JEŹDZIĆ MZK TORUŃ!!!!!!!!!!!

Honorata
@Kot

@Kot Takie uwagi skieruj bezpośrednio do MZK, wtedy wpłynie to może na poprawę usług tej firmy. Ile można zarobić u tego pracodawcy?

Danuta

Jak moznaw takie upały oszczędzać i jeździć bez klimatyzacji. W sobotę 14 czerwca jechalam z 3,5 letnim wnukiem nowym autobusem. Klimatyzacji nie była włączona. W taki upał i duchotę pasażerom robiło się słabo. Ledwie dojechaliśmy z Podgorza na Rubinkowo. Cud że nikt nie zasłabł. Czy tak ma wyglądać komfort jazdy w toruńskich autobusach? SKANDAL

Mariuszek
@Danuta

Trzeba było zgłosić do dyspozytora. Najprawdopodobniej kierowca oszczedzał paliwo bo jest konkurs do końca czerwca na "najlepszego" kierowce. (usunięte przez administratora) takim cwaniaczkom w (usunięte przez administratora) Opinie wystawia również kierowca MZK.

@Danuta

Pomijając to że jak klimatyzacja jest to powinna chodzić, ale kiedyś jej nie było i żyliśmy ;)

brak slow
@Danuta

Przestan dziadek dzieki temu masz bilety po 2,80 a nie 3.80 w latach jezdzily tlyko bez klimy autobusy i upaly byly o wiele wieszke i dobrze

Asia

Tramwaje, szczególnie numer 5 często rano przyjeżdża za wcześnie około dwóch minut przez co czasem nie zdążę do szkoły

Riki
@Asia

A jak przyjrdzie 1 min wczrśniej to zdążysz(usunięte przez administratora)

Kierowca.
@Asia

Skoro jest 2 min wcześniej to raczej zdążysz do szkoły. Nawet będziesz dwie minuty przed czasem. ???? Trzeba tylko tyłek podnieść wcześniej a nie na ostatnią chwilę.

Zostaw merytoryczną opinię o MZK - Toruń

• Jak się pracuje w MZK?

Zobacz opinie na temat firmy MZK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MZK