Opinie o MZK w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MZK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MZK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MZK w Toruń

Czy można liczyć w MZK na prywatną opiekę medyczną?

Tak,

Dioktio

Daję negatywną opinię za głupi pomysł umieszczonia komunikatów głosowych pod przystaniami (te "dzyń dzyń brak informacji dzyń dzyń"). Musicie te komunikaty głosowe wyłączyć, bo one tylko (usunięte przez administratora) mieszkańców bloku pod przystankiem "Rubinkowo Centrum". I tak 99% klikających to osoby, które chcą się pobawić tym chorym przyciskiem. Mam już dość tego "dzyń dzyń dzyń dzyń dzyń dzyń dzyń".

Witam, Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko elektromontera Chciałbym się dowiedzieć czy warto aplikować, jakie są zarobki, jak wygląda praca, l czy jest to praca ma zmiana a jak tak to na 3 zmianowy system czy po 12h? Byłbym wdzięczny za pomoc i pozdrawiam.

@Nowy

Witam, Zachęcam do aplikowania. Zawsze warto usiąść do rozmowy o szczegółach. Praca w systemie 3 zmian (3x8 godz.) Pozdrawiam

Wiesława

Autobusy nie są wyposażone w kasowniki. Brawo.. Punkty sprzedaży biletów zamknięte, Pan kierowca też nie sprzeda,

Jaja
@Wiesława

Jak autobus może nie być wyposażony w kasowniki, co Pani bredzi?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MZK? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
Jola

Dnia 23 czerwca kierowca autobusu linii 23 godz. 7.05 kierunek Toruń - Kopanino po podjechaniu na przystanek początkowy i wpuszczeniu kilku pasażerów, przez mikrofon ogłosił -,,Proszę pana w spodniach roboczych o nie siadanie na tych siedzeniach." Starszy pan wykonał polecenie kierowcy i do końca swojej podróży stał, chociaż było zajętych tylko 5-6 miejsc. Nic nie dało, głośno wyrażone, oburzenie pasażerów na zachowanie kierowcy. Spodnie tego pan może i były w kroju spodniami osoby pracującej np. na budowie, ale czystością nie odbiegały ani na jotę od spodni garniturowych. Czyżby w autobusach toruńskich obowiązywały: mężczyzn garnitury, a kobiety suknie koktajlowe? Nie wystarczy czysty i schludny wygląd? Tak łatwo kogoś upokorzyć, ale już przeprosić bardzo trudno.

Mikolaj

Jadę właśnie autobusem linii 30 numer boczny 566 i muszę pochwalić jazdę kierowcy. Jedzie płynnie nie szarpie jest ws, Edzie na czas zachowuje się wręcz nienagannie. Aż jestem zdziwiony ze tacy jeżdżą w mzk. Jazda dziś sprawiła mi przyjemność a nie stanowiła udręki. Dziękuję i oby więcej takich kierowców. Jazdy z nim to przyjemność. Linia 30 aut 566 godz 20 35, Dziekuje

Podwyżka biletów MZK Toruń

Trwa epidemia, ale dla MZK Toruń osoby które ze względu na obawę zarażenia się Covid19 (niezaszczepione) nie wychodziły z domu przez okres 1 roku do DRUGIEGO zaszczepienia teraz już nie mogą zrobić dopłaty do kupionych karnetów z przed roku !!!! Odpowiedź pani M.B. z działu sprzedaży: "Niewykorzystane bilety i karnety można było wymienić za dopłatą w każdej Kasie Biletowej MZK w okresie od 4 do 29 stycznia 2021r." oraz: "W odpowiedzi na e' maila informuję, że nie ma możliwości zakupu biletów wyrównujących do aktualnej ceny." Nie moja wina, ze od grudnia 2020 nie mogłam doczekać się na szczepienia, karnety niewykorzystane jest to dla mnie strata 32,50 zł !!!! Dlaczego MZK-Toruń stawia tylko warunki i nie zezwala na dokupienie biletów wyrównujących ?!!!! Bardzo źle, że ludzie ludziom utrudniają życie i tak jak MZK okradło mnie na kwotę 32,50 !!!!!!!!!! Ja mam tylko rentę rodzinną, a więc płacę za cały bilet bez ulgi i jest to dla mnie duża strata !!!! WSTYD - MZK !!!!!!!!!!!!!

Kierowca

Witam mam do państwa by tanie. Orientujecie się może czy mzk przyjmuje na stanowisko "kierowca autobusu miejskiego?"

@Kierowca

Do państwa pytanie*

Niker

Dzisaj tramwaj miał przyjechać 8:06 A przyjechał 7 :57 i musiałam czekać jest to notoryczne przyjerzdzanie albo wcześniej albo później dotyczy trawaju linia 2 przystanek świetopełka dziś 18 03 2021r

torunianin

Zdecydowanie najgorsze toruńskie przedsiębiorstwo. Po 10 miesiącach czasu nie korzystania z usług MZK, w sobotę, tj. 09.01.2021 skusiłem się, sądząc, że może tym razem nic nieprzyjemnego się nie przydarzy. Otóż linia 27 Wrzosy 1 - Dworzec Główny PKP - tradycyjne spóźnienie, tym razem 8 minut (do tego już zdążyłem przywyknąć, mieszkając na Wrzosach 15 lat). Ponadto niedziałający automat biletowy, chyba starego typu, a jakże. Cena biletu normalnego 3,40 - czyli porównując do poprzedniego roku o 60 groszy większa, bo przecież jakość usług też coraz wyższa. Automat oczywiście po wrzuceniu monet o nominałach: 2 zł, 1zł oraz 50gr, nie wiedzieć czemu wypluwał nieustannie właśnie 50 groszówkę. Po mojej irytacji, Kierowca oczywiście stwierdził że 'automaty to nie nasza sprawa'. Na pociąg oczywiście zdążyłem ledwo, biorąc pod uwagę spoźnienie autobusu. Cóż... jak widać długa rozłąka z MZK nie pomogła, bo już 1 przejażdżka noworoczna od razu sprowadziła mnie z powrotem na ziemię. Tym razem rozłąka będzie już zapewne dożywotnia, bo wolę skorzystać okazjonalnie w takich sytuacjach z taksówki lub codziennie po prostu przemieszczać się własnym rowerem :D

Qbc
@torunianin

Drogi Panie czekając na autobus nie wiedział pan czy będzie wyposażony w biletomat. A gdy by go nie było to co Pan by zrobił poczekał na kolejny czy jechał na gapę jak (usunięte przez administratora) nauczony doświadczeniem kupował bym bilety w telefonie a nie narzekał i winił cały świat że jestem zacofany. Jak komuś zależy żeby zdążyć na pociąg to jedzie jednym autobusem wcześniej.

Jj

To jeździj rowerem i nie marudź

Krisss375

To jest tak śmieszne że Masakra (usunięte przez administratora) W ogóle od stycznia podwyżki za przejazdy!!!!!!! Za co kuźwa?Za ten tabor i punktualność????? W Sylwestra przejazdy za darmo między 18 a 6 rano A obostrzenia zakaz poruszania się od 19 do 6 rano To jest jakiś kabaret Dodam jestem z Poznania i nie wyobrażam sobie żeby tak funkcjonała komunikacja miejska U Mnie w Mieście Tego gościa który zarządza tym wszystkim zaraz by go wynieśli łącznie z tym" pseudo" Prezydentem Miasta

Witam mam pytanie chciałabym podjąć pracę w MZK na kasie biletowej jakie warunki trzeba spełnić i czy jest taka możliwość bardzo proszę o odpowiedź.

Chciałabym złożyć skargę na kierowcę linii 53 który dnia 19 marca o godzinie 14:36 nie zatrzymał się na przystanku. Stałam na chodniku obok miejsca gdzie kierowca miał się zatrzymać , gdy akurat autobus na chwile zwolnił, a następnie szybko odjechał jak by mnie nie widział.

Abc
@Marta

Nie jak by tylko może cię nie widział. Wszystko jest na kamerach a za kłamstwo powinny byc tysięczne kary.

klientprzejażdżka
@Marta

Podobnie było tak że autobus 21 z przystanku Lelewela godzina 16:38 kierunek Pl.Św.Katarzyny też autobus na chwilę zwolnił i się nie zatrzymał był to przystanek stały a machałem.

Nanana

Zastanawiam się nad zmianą pracy. Widziałam ogłoszenia MZK Toruń. Pytanie tylko, czy warto. Czy są jakieś "specjalne warunki zatrudnienia", np. "świeży jeździ najpierw na 3/4 etatu"? Jak jest z zarobkami dla kierowcy bez doświadczenia? Przyznam, ze jestem z poza Torunia i dla ok. 2500 zł netto nie wiem czy chciałabym dojeżdżać.

@Nanana

Nie przyjmują do pracy, a raczej szykują się zwolnienia.

A

Emeryci dalej jeżdżą i dorabiaja do piwka. A ludzie którzy pracują na rodziny pa. Mam pytanie czy dotyczy to tez biura. Czy tam jak zwykle tyle roboty że nie ma mowy o zwolnieniach i oszczędność lepiej szukać u kierowców na których ta firma się opiera.

smutny
@A

Zawsze tak jest zwolnic tego co zarabia i ztrudnic nieroba biurowego.Przeciez to moj ziomal

Jak jest z awansem w MZK?

Kuku

Jakim awansem?

Kierowca

MZK zaczyna zwalniać z powodu koronowirusa nie przedłużyli już kilku osobom umów. Porażka.

Kuku
@Kierowca

Czy przyczyną jest korona czy tak się nałożyło bo jest dużo nowych z urzędu z prawkiem z funduszu. Podobno brak nadgodzin premii czyli wyplata 2000 tys.? Sytuacja gorsza niż u prywaciarza. Nie przystoi państwowej spółce.

Obywatel Torunia

Ktoś mi potrafi wyjaśnić z jakiego powodu autobus Lini 12. Notorycznie jeździ jak się kierowcy podoba. Chcę przez to zaznaczyć iż autobus raz przyjeżdża gigantyczne spóźniony a raz za wcześnie prócz tego kierowca potrafi odjechać pod nosem. Raz do tego zdarzyła mi się sytuacja na kozackiej że autobus który miał przyjechać o 15:13 przyjechał dopiero na drugą rundę 15:43 po prostu żenada.

Ale ty głupi
@Obywatel Torunia

Człowieku a wiesz co to korki? O remoncie rapaka i paraliżu miasta w czwartek i piątek to słyszałeś? Skąd się tacy biorą!!!

Olo
@Obywatel Torunia

Kup sobie samochód lub rower a nie stekasz

Kk
@Obywatel Torunia

To jeździj autem ,byś popracował jako kierowca to byś zobaczył że kierowcy nie jeżdżą sobie jak chcą ale jak mało wiesz A praktycznie nic to się nie wypowiadaj albo chodź z lacza jak Ci nie pasuje

Lolek R.
@Obywatel Torunia

Jeżdżę codziennie do pracy tramwajem 2 raz przez 6 miesięcy się spóźnił 2 minuty dla mnie to Ok bo zawsze zasypiam na Niego ????

Abcabc
@Obywatel Torunia

Skoro przyjechał na drugą rundę to znaczy że się popsuł. Z drugiej strony jakim trzeba być dzbanem żeby tyle czekać na przystanku skoro może jechać 14 albo 28 i ewentualnie jak na rudak przeskoczyć na 13. Ale zamiast obwiniać siebie za brak iq lepiej zgonic na kogoś.

gw

nie mam zastrzezen po prostu lubie te prace.. ale nie lubie sprzatc po pasazerach..

Zostaw merytoryczną opinię o MZK - Toruń

• Jak się pracuje w MZK?

Zobacz opinie na temat firmy MZK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!