MZK

Toruń

Opinie o MZK

anonim 2009-01-22 18:41:28
duż panstwowa firma,pozim zarzadzania bardzo słaby,kierowcy sa bardzo dobrymi profesjonalistami ,bardzo niskie place,stary choc sprawny sprzet,osobiscie lubie swoja prace lecz nie stac mnie na godne zycie przy tych zarobkach.
anonim 2009-02-11 11:53:07
pracowałem przez 2,5 roku. przez ten okres dostałem 2 podwyżki, i z każdej zarabiałem ok. 50 zł. mniej, nie możliwe? a jednak dla[usunięte przez moderatora]wszystko jest możliwe. Z wysługą zarabiałem od1900 do 2300 brutto, W maju 2008 odszedłem, porażka!. Firma upada i widać to gołym okiem!
anonim 2015-04-26 20:02:37
Ile wynosi pensja na start kierowcy autobusu a ile wynosi pensja motorniczego ?
KANDYDAT NA KIEROWCE 2015-12-23 11:40:02
Chyba sie zapisze na ten kurs:-)))).To rzeczywiscie praca z moich marzen.Za soboty i niedziele oczywiscie wam nie placa ekstra?To choc moze za swieta ?Czy harujecie za te sama stawke?Panie prezydencie Zaleski i RM torunia.Proponuje rozszerzyc grono korzystajacych z bezplatnej jazdy bo jezdzac autobusem widze ,ze tylko ja kasuje bilet a 75% to stare twarze ,ktorym sie nalezy za darmo tzn za glosowanie na wiadoma opcje rzadzaca Toruniem.I obnizyc wiek dla uprawnionych do jazdy za darmo.Na przykald do 50 lat.Wtedy bedziecie mieli nowe i piekne autobusy
bazyliszek14 2016-01-17 21:56:01
Jak wygląda sytuacja w mzk? Bo też zastanawiam sie nad kursem na autobusy i pracą u nich. Jaka jest płaca zasadnicza, dodatki za święta, soboty i niedziele? Ile dają premii? Prosze o szybką odp:)
byly 2016-01-20 11:24:35
sytuacja wyglada tak ,ze wszytkie spolki miejskie podostawaly podwyzki ale mzk nie.nie ma zwiazkow ,ktore dbaja o ludzi i jest jak jest .wlasciwie nie wiadomo czym sie zajmuja zwiazki,chyba ze zwiazkowaniem.wkrotce bedzie praca za min krajowa z malym naddatkiem jak wejdzie 12/h brutto ustawowo.dodoatki za swieta ,soboty i niedziele?nie badz bezczelny z tym pytaniem.....:-)...cos takiego nie istnieje,kiedys bylo choc cos za swieto zmarlych czy sylwetra-to za Pani Zawal.obecny prezes zna tylko jedno sformulownie-NIE MA!ktore zapewne nie dotyczy wszystkich...dlatego wkrrotce nie bedzie i kierowcow.na dzien dzisiejszy brak kilkudziesieciu dlatego haruja na nadgodzinach ci ktorzy sa...premia 15% ,ty jako kieorwca placisz za bilet w sytuacji gdy pol torunia jezdzi za darmo lub na ulgowy , 40-50 stopni w kabince latem,zima mroz,9,10h zmiany najczesciej,wstawanie o wiekszosc dni 3ej ,powrot do domu grubo po polnocy,wciskanie nagdodzin bez Twojej wiedzy i pytania w dni wolne.no i badz gotowwy na jazde 15 letnim jelczem ...zobaczysz jaka przyjemnosc i jak sie czujesz po takiej zmianie....no ale na drugi dzien rowniez 10 godzin zmiana....jeszcze jakies pytania?na dzien dobry dostaniesz 1700-1800 na raczke bo bilty ktore sprzedajesz ze 100 nie licze...to jest Twoja dodatkowa praca kosztem Twojego wolnego czasu....odpwoedzialnosc za ludzi ich zycie ,mandaty,chamstwo pasazerow i wynagrodzenie jak dla zbieracza zlomu w bandladeszu
Bomba 2016-01-28 20:45:35
Kumpel pracuje w MZK i mówi, że wcale tak źle nie jest. On po pół roku zarabia 2500 na rękę.
Dyzio 2016-03-22 20:55:50
Pracuje w tej firmie krótko ale już się wykonczylem psychicznie praca po 7 dni pod rząd a jeden wolny ludzie których się wozi to jednym słowem bydło zero poszanowania dla kierowcy ublizanie walka z bezdomnymi i agresywnymi pasażerami to codzienne uroki tej pracy autobusy nie są naprawiane tak jak być powinny zarobki nie powalają na kolana dla mnie nie ma szału za taką odpowiedzialność
On 2016-04-10 22:06:11
Praca w Mzk Toruń to jest tragedia, mobbing, stres, ciągłe czepianie o wszystko itd..... za 1800-2000 zł netto , ciągłe zabieranie premii bez powodu. Na szczęście już im brakuje jakieś 20-30 kierowców, może w końcu zaczną szanować tych co mają albo nie będzie komu jeździć
piotrlux 2016-04-11 21:52:45
dzieki za wiadomosc

przymierzalem sie do nich do pracy

a jakie maja wymagania przyjec? co trzeba zaliczyc?
jak dlugo to trwa?
ulek 2016-04-30 18:51:21
to niech ci zdradzi jeszcze ile ma nadgodzin?30-40?
nowy w mzk 2016-06-22 16:51:05
Mam umowę o pracę 3/4 etatu. Pracuje faktycznie cały. Stawka 12.05 pln/h plus 10% premii. Żadnych dodatków za pracę w soboty, niedziele i święta. Tylko za nocne urzędowo około 1,5-2 pln/h. Za sprzedaż biletów 12,3%. Pensja 1600-1700 pln. Cena kursu 6 tys. zł. Oceń czy WARTO CZŁOWIEKU.
piotrlux 2016-09-05 14:31:18
Najgorsze że płaca i autobusy na których się jeździ to tragedia.
Patrz na ludzi, sprzedawaj bilety, ruch uliczny i jeszcze musisz wajchować w starym Jelczu,

fenomenalne miasto!
awo 2016-10-18 22:19:33
pewnie, że warto jendka widać niekotrzy mają zbyw=t wieksze ambicje a dosiwadczenia im brak wiec narzekają
driver 2016-10-25 10:31:07
Wynagrodzenie "na rękę" za 168 h 2200 pln. Pobudka 3:00 - 4:00, powrót z pracy 23:00 - 0:30. Praca od poniedziałku do niedzieli i święta. Oczywiście dzień wolny w tygodniu za przepracowana niedzielę/sobotę/święto. Ale co to za weekend w tygodniu. NIE WARTO ludzie odchodzą po 2-3 miesiącach a nowych brak, koszt prawa jazdy około 7 tys.
Ciekawy 2016-10-30 19:20:58
Czy trzeba umieć wszystkie linie?jakie wynagrodzenia?czy warto zaczynać?
Zostaw swoją opinię o MZK - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MZK