Opinie o MZK w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MZK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MZK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MZK w Toruń

Widocznie

Puszki z pieniędzmi były pełne dlatego taka sytuacja. Co do reszty wystarczy napisać maila. Na marginesie nie ma informacji czy autobus będzie wyposażony w biletomat a nie wszystkie mają. Jak przyjechał by bez to co by Pani zrobiła?

Chmury

Przeprowadziłem.sie z Wrocławia we wrześniu 2022 do Torunia i nie wiedziałem że jest taka tragedia tutaj z autobusami, nie dość że przykładowo linia 44 spóźnia się nagminnie to 3/4 kierowców jedzie tak wolno, że szkoda gadać, nigdy nie miałem takich sytuacji nawet we Wrocławiu, mam wrażenie że komunikacja miejska jest dla emerytów którzy nie muszą się nigdzie spieszyć, nie mówię już o tym że aurovusy potrafią przyjechać wcześniej i mieć totalne gdzieś inne osoby iplacic za bilety 4 zł jeżeli usługa nie jest odpowiednio wykonana, za takie usługi przejazdowe zapomnijcie że ktoś będzie płacić za przejazdy taka cene

Mmmm

Rozumiem że autobus może się spóźnić lub mieć awarię. Awaria to taka sytuacja uniemożliwiającą wykonanie danego zadania. Awaria= nie przyjechał Rozumiem/ale nie rozumiem?????

Mieszkanka Torunia

Brawo !!!! MZK robi ochronę dla (usunięte przez administratora)ogradzając BLUSZCZEM przystanki na krańcach tras !!!! Lepiej pieniądze przeznaczyliby na kamery, a nie żywopłoty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MZK? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
Denis

To co jest napisane wcześniej opinia Oreint express i Leśny ludek to po części prawda. Jest to dobra przestroga dla innych osób, chcących tam pracować. Dodam od siebie, że na zajezdni tramwajowej są chwile, w których jest pełno pracy, a są chwile, że jest spokój, co w cale nie oznacza, że można sobie odpocząć i złapać oddech. Praca w ciągłym stresie, jeżeli jest spokój to trzeba bawić się w chowanego z kierownikiem i jego zastępcą. Pracownicy w wolniejszych chwilach wykorzystywani są do zamiatania zajezdni w środku i na zewnątrz, sprzątania liści, sypania piachu na lód i odśnieżania, lub podaj, przynieś, pozamiataj dla osób z bióra. Brygadziści, nie którzy są hamscy, (usunięte przez administratora)i wulgarni w szczególności(usunięte przez administratora), którzy wydając polecenia, żeby wykonać jakąś czynność to nie potafią przekazać informacji normalnym tonem, tylko wrzeszczą, klną i budują negarytwną atmosfere od samego początku z nimi wspóparcy. Jest to pech i udręka dla innych pracowników tam będących,(usunięte przez administratora) Na ich zmianach człowiek czuje się jak poniżony szczór robiący w kanałach, który jest brudny od stóp do głowy. Praca czasem w szkodliwych warunkach, ponieważ tramwaje są tam lakierowane na zajezdni tramwajowej. Płaca ciut więcej, niż najniższa krajowa na 3 zmiany, piątek świątek czy niedziela.

Nina

Witam. Ubiegam się o pracę motornicza, jakie są zarobki i czy warto się pchać. Proszę o opinię. Pozdrawiam

Daro
@Nina

za cały etat 4000 PLN brutto, praca od wieczora do wieczora

Łucja
@Daro

czy nie wpprowadzasz w blad, nie jest mozliwe by tyle pracowac w takich warunkach? bardziej pytanie cz pracuje sie w systemie 8h czy 12h tutaj ?

Nmt

Nie wiem czy autobus 44 ma nowy rozkład jazdy, który nie jest wpisany na przystanku czy poprostu potrafi się spóźniać do 20 minut stojąc na pętli i nic nie robiąc poprostu mnie to ciekawi

użytkownik mzk

Spóźniłam się do szkoły przez to że kierowca jechał strasznie wolno.

Trzeba
@użytkownik mzk

Było jechać wcześniej

Honorata
@Trzeba

A kiedy są najwcześniejsze kursy? Ciekawe, ile w sumie kierowca w tej firmie musi takich zrobić, orientujesz się? Ciekawe, czy w miarę w porządku to wychodzi godzinowo i na koniec miesiąca na koncie

Orient express

Praca w MZK - donosicielstwo na kolegów - zazdrość - są ekipy co robią a i są ekipy co tylko by przyjść pogadać o głupotach acrobota? Następna zmiana zrobi Ogólnie chamskie podejście przełożonych Szczerze u prywaciarza już lepiej

Negatyw

Notoryczne spóźnianie się bądź brak przyjazdu autobusów. Robienie z tablicy z odjazdami lampek świątecznych i dodawanie komentarzy minut do przyjazdu. Kierowcy z niską kulturą osobistą.

Helena

No ale chyba nie przypisujesz temu Panu łatki odnośnie tych późniejszych cech, które wymieniasz? Zresztą on tu nie jest tylko od prowadzenia autobusu, co tutaj miałoby wnieść jego życie prywatne?

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale pisanie takich rzeczy jest karalne.

Blaze

Witam serdecznie, Mieszkam na Skarpie i linia 44 nagminnie nie przyjeżdża z rana. Na tablicy zamiast czasu do odjazdu pokazuje godzinę odjazdu a następnie znika. Zdarza się że to przynajmniej 2 razy w tygodniu. Bardzo utrudnia mi to prace, mój nowy pracodawca też nie jest zadowolony.

Młody kierowca

Praca ok zarobki 4 tys netto za 8 godzin czego więcej Tyle to ja zarabiałem na stolarni przy 240 godz miesięcznie i o wiele większy stres niż za kółkiem tam dopiero sobie odpoczywam jeżdżąc

@Młody kierowca

Noo w sumie to spoko ale co jakbyś miał ochotę na więcej? Nadgodzin to raczej tu nie porobisz czy jednak?

Edyta

Same skargi na spóźniające się autobusy, a może dla odmiany jakiś pracownik mzk się wypowie? :) Na jakie mniej więcej wynagrodzenie można liczyć na początku? Jest jakis okres próbny? No i ciekawi mnie tez jak firma zapatruje się na kierowców kobiety podczas rekrutacji?

Edyta

A czy jest tu jakis pracownik? :) Czytam i same opinie od osob jeżdżących mzk :( Narzeczony chce aplikować na kierowcę, jaka mniej wiecej jest stawka?:)

Pasażer
@Edyta

Weź zapytaj może na oferty pracy nie na opinie o mzk ???? ???? ???? Żałosna jesteś ???? ???? ???? jka twój narzeczony taki sam lepiej aby nie aplikował na kierowcę ???? strach się bać ????

@Pasażer

Ona widzę o swojego narzeczonego pyta a ja teraz to się zastanawiam czy kobiety wgl., tutaj jeżdżą?

Pasażer

Autobus nie przyjechał na Bajeczną a dyspozytor twierdzi że był kiedy ja czekam to od 15min i żaden autobus nie jechał 29.07.2022 19.47 ☺ linia 30 w kierunku pl.św Katarzyny

Zwykły pasażer

Fajnie że w momencie czasowego usunięcia dwóch Lini tramwajowych na przystankach ani na stronie jie widnieje żadna informacja, nie jeżdżą zastępcze autobusy, żadnej informacji ani na stronie internetowej ani na przystanku, przeszedłem na następny przystanek i informacja juz była ,,linie tramwajowe numer 2 oraz 4 zostaje tymczasowo usunięte" Super że informacja ta nie była wywieszona na moim przystanku ani w internecie :)) (to nie pierwsza taka sytuacja i pewnie nie ostatnia)

@Zwykły pasażer

A to faktycznie bez sensu, myślisz, że dla nich serio to takie problematyczne wrzucić tego typu info? Albo celowo bagatelizują, tylko pytanie czemu? Ogólnie to mniej osób w ostatnim czasie korzysta, że redukują?

Dziś w dniu 31 mają 2022 roku autobus jadący na trasie Obrowo Toruń o godz 7:52 nie zatrzymał się na przystanku Dobrzejewice staw nie zwracając uwagi na czekających pasażerów pojechał jak by nigdy nic cyrk kpina chamstwo bez granic , coraz gorsze chamstwo szerzące się wśród kierowców MZK najgorsze że czekałem na badanie w szpitalu prawie rok i teraz termin mi przepadł Bende ponownie czekał ale nie zostawię tak tego pozdrawiam (usunięte przez administratora) jakim jest ten kierowca

Helena

Przykro mi :/ zgłaszałeś to im do biura? Może jak kierownictwo się dowie to wyciągną konsekwencje.

ywywyd

całodobowy telefon mzk nie odbiera o godzinie 15 żałosne

rrrr

do rydzyka milion autobusów co 3 minuty a w nich po max 2 osoby a 36 jeździ na fula zapełniony

Zostaw merytoryczną opinię o MZK - Toruń

• Jak się pracuje w MZK?

Zobacz opinie na temat firmy MZK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MZK