Opinie o Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k. w Konin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k. w Konin

Jagoda Nowy wpis

Widziałam ogłoszenie na głównego księgowego. Czy warto próbować ?

Aneta Nowy wpis

Czy już od pierwszych dni płacone jest wynagrodzenie w firmie?

Mirosław

@Święty Piotr, dziękuję za przedstawienie w sposób nietypowy swojego zdania na temat pracy w firmie Hortimex Plus. Z formy Twojej opowieści, którą zdecydowałeś się przedstawić wynika, iż firma Hortimex Plus w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej przedstawia inny obraz pracy w firmie aniżeli taki jaki w późniejszym okresie poznaje pracownik? Czy rzeczywiście, aż tak bardzo różni się on od tego co pierwotnie przedstawia pracodawca?

N Nowy wpis
@Mirosław

Co za szybka reakcja działu HR :) Lepsza taka aktywność żadna, ale chyba czasy się zmieniły i to już trochę za mało żeby zamydlić oczy …..

Zołza Nowy wpis
@N

Ale wymagania, nie dość że uczą angielskiego to jeszcze mają pensję wygórowaną płacić. Co za roszczeniowa postawa, trzeba się cieszyć że praca jest i nie narzekać. W głowach się poprzewracało, ja jestem zadowolona, za bardzo się nie przepracowuję to i wymagań nie mam za wysokich. Kawkę sobie darmową w biurze wypije, o szesnastej jestem w domciu i mam na wszystko wywalone.

Święty Piotr

Pracownik zmarł i trzeba zdecydować czy pójdzie do piekła czy do nieba. Święty Piotr i Lucyfer zabiegają o jego duszę. Pierwszy Święty Piotr wziął go za rękę i pokazuje niebo. Jest tam pięknie, wszystko jasne, błękitne, ludzie kołyszą się na chmurkach, w tle gra subtelnie miła muzyka. Pracownikowi bardzo się tam podoba, ale postanowił, że zanim zdecyduje się czy tu zostać obejrzy jeszcze piekło żeby mieć porównanie i dobrze wybrać. Teraz Lucyfer oprowadza go po piekle i pokazuje ludzi, którzy się świetnie bawią, piją alkohol, palą cygara, grają sobie w golfa. Wśród tych osób jest wielu jego znajomych, którzy zapraszają go żeby do nich dołączył. Pracownik jest zachwycony i wybiera ostatecznie piekło. Idzie z Lucyferem, przechodzą bramę piekła, w tym momencie coś błysnęło, pojawiało się dużo dymu przez chwilę nic nie było widać. Za moment dym opadł i pracownikowi pokazał się zupełnie inny obraz od tego, który widział przed chwilą. Teraz w piekle jest brudno i widać wynędzniałych ludzi chodzących w łachmanach i zbierających śmieci. Pracownik pyta się Lucyfera gdzie podziało się to wszystko co widział zanim podjął decyzję, że zostaje w piekle. Na to diabeł z uśmiechem mu odpowiada: - Wczoraj cię rekrutowaliśmy, a dzisiaj jesteś członkiem zespołu.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
N

W gazie te passaty?

t

ile tam zarabia się?

Sebastian
@t

grosze - odradzam i szef .... brak slow

Poszukujący
@Sebastian

Czy ktoś ma aktualne informacje ? Pytam, bo jest ogłoszenie, firma wygląda imponująco, nowoczesny budynek, wygodny parking dla pracowników, na parkingu Passaty i Golfy z napisami firmowymi. Chcę ćwiczyć angielski, a to jedna z niewielu firm w regionie, która współpracuje z firmami zagranicznymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k. - Konin

• Jak się pracuje w Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Spółdzielców 8
    62-510 Konin
  • NIP: 6650001935 KRS: 0000318670

Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k.