Opinie o Parotec Sp. z o.o. w Skórzewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Parotec Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Parotec Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parotec Sp. z o.o. w Skórzewo

Zadowolony

Wszedłem tu po fakcie (zatrudnieniu) bo wszyscy wewnątrz się śmieją z tego co tu jest wypisywane. Jakbym czytał o innej firmie. Kasa się zgadza - na początek 8-10 tys brutto. Może kiedyś było inaczej. Nie wiem. Teraz jest ok. Atmosfera - genialna , choć słyszałem , że nie zawsze tak było. Swoboda - jest . Nie ma CRMu gdzie trzeb odklikać każdą wizytę - jest swoboda w planowaniu i ilości wizyt- choć z jedną gwiazdką - musi być wynik . Ale czy to dziwne ? Auto - corolla automat , roczna - ja dostałem z 50 tys przebiegu. Kiedyś były Yarisy. Ale firma chyba była tez dużo mniejsza. Z minusów - brakuje benefitów typu multisport (miałem w poprzedniej firmie) > na razie więcej nie widzę. Jak zobaczę - napiszę. Wygląda to na razie obiecująco. Oby tak dalej.

Memert
@Krzysztof

Krzysztof ma rację. Taki system zaproponowano mi na rozmowie rekrutacyjnej. Firma sprawia bardzo dobre wrażenie. Mam nadzieję że mnie przyjmą. Wszystko nowe, magazyn, biuro, systemy - nowocześnie i fajnie. Ludzie wydają się normalni chociaż w każdej firmie znajdą się czarne owce. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki.

Po komentarzach widzę, że jeszcze parę miesięcy temu ktoś wspomniał o nowym biurze, magazynie oraz systemach. Do teraz jednak nie ma opinii po ewentualnym przyjęciu się. Ktoś w ogóle się zatrudnił? Ja oferty nowej odszukać właśnie nie mogłem a chciałbym przyjść na magazyniera o ile można

Xxl
@Zadowolony

Na początku zawsze wygląda obiecująco ha ha ha

@Xxl

Może i tak. Czas pokaże. Prawda jest taka że nie ma idealnej firmy i każda ma jakieś wady. Tu na razie nie dały mi się we znaki a pracuje pół roku.

@Zadowolony

Cześć Zadowolony. Planuję aplikowaćw warmińsko-mazurskim. Pytanie moje, czy kobieta ma szansę zostać w tej firmie handlowcem? Z tego co widzę w opiniach, chyba nie mat am żadnej kobiety opróczLidii , która pisze, że nie jest pracownikiem. Daj znać proszę. Pozdrawiam Anna

Elżbieta
@Anna

Też dołączam do Twojego pytania, choć pilnuję wakatów w innym regionie. Zależy mi, żeby ustalić, czy to firma, w której szanuje się kobiety, bo mam różne doświadczenia. Z panami 'hehe, baba się nie zna', nie chcę już pracować.

Jolanta
@Zadowolony

Fajnie że jesteś zadowolony i o tym piszesz! Na pewno wiele osób to zachęci do tego, żeby jednak spróbować a nie ślepo wierzyć we wszystko co przeczytają w internecie. A co do Multisport - myślisz że pojawi się w przyszłości?

@Anna

Obecnie są 2 kobiety na stanowisku PH. Rekrutacja została zakończona i już został zatrudniony i wdrożony nowy PH (pomorskie + warm.mazurskie)

@Elżbieta

Tutaj nie ma żadnych obiekcji co do pracy / współpracy z kobietami. Mało tego - całe BOK to wyłącznie kobiety , a wśród 8miu PH - 2 osoby to kobiety. Kobiety są też na produkcji / magazynie - więc można w skrócie ująć , że płeć nie ma znaczenia.

@Jolanta

Nie sądzę - prędzej jakiś medlux biorąc pod uwagę czasy w jakich żyjemy..

Ryszard
@Zadowolony

Firma planuje rekrutacje na inne regiony? Szczególnie chodziłoby mi o południe Polski.

@Ryszard

O ile mi wiadomo to nie. Zespół jest teraz silny , spójny i efektywny.

Elżbieta
@Zadowolony

To jest dobre i ja bym wręcz użyła takiego argumentu w ulotkach, albo na stronie int. Bo naprawdę, w tej branży nie jest oczywiste, że kobiety są, pracują i nikt nad tym nie wydziwia. PS. a Ty podtrzymujesz zadowolenie? ;)

Krzysztof Nowy wpis
@Zadowolony

Zarobki w Parotec Sp. z o.o. rosną - proporcjonalnie do inflacji. Tak jest skonstruowany system wynagrodzenia i to uczciwe. Potwierdzam jako aktualny pracownik.

Memert Nowy wpis
@Krzysztof

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Parotec Sp. z o.o.?

Ola

A skąd ta kwota? Mnie oferowano inną. Na rozmowie był dyrektor handlowy i kierownik regionu. Jak na pierwszy etap rzeczowo i konkretnie, ale bez przesady.

Luluś
@Ola

Mi też proponowano inną kwotę niż ta którą podano niżej.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Parotec Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wiktoria

Witam serdecznie. Ktoś podał w komentarzu zarobki od 8 do nawet 10 tys. miesięcznie. I to było już dłuższy czas temu, a do tego osoba pisała, że to początkowa kwota, to ile teraz proponują?

to ze firma sie rozwija nie znaczy ze ma kasowac po 700zł za lipna bembrane a co za tym idzie naciagac na dodatkowe koszty klijentów-no ale skoro sie rozwija......

benbrany które oferuje ta firma to lipa (usunięte przez administratora) a raczej cos co staje sie słabsze od papieru do drukarki . p0 3 latach rozpada sie sama z siebie cały dach do zwalenia dzieki wysmienitej bebranie parotec.NIE POLECAM.

Eddie

Jak wiadomo, rynek materiałów budowlanych, a co za tym idzie i dachowych jest rynkiem specyficznym, a dostawcy akcesoriów dachowych prześcigają się cenami, ale również atrakcyjnymi warunkami handlowymi. Parotec niestety nie należy do firm, które wychodzą klientom naprzeciw. Duża rotacja pracowników negatywnie wpływa na wizerunek firmy ( 6 osób od początku 2019 roku ) Poza tym jakość oraz dostępność produktów pozostawia wiele do życzenia. (usunięte przez administratora) Ktoś napisał o kasie, która jest znośna. Może i tak, ale patrząc z innego punktu widzenia, z pozycji handlowca, który musi odwiedzić 12 firm na obszarze dwóch województw nie wygląda już tak dobrze. A kontakt z dyrektorem jest praktycznie niemożliwy. Pewnie stąd tak wielka rotacja pracowników w tej firmie.

anonimus
@Eddie

tak jak mówisz, niestety firma uważa się za wielką korporację, którą niestety nie jest...

zadowolony
@Eddie

Nic z tych rzeczy. Serio- jeszcze się nie zdarzyło ,żeby Maciej nie odebrał , albo nie oddzwonił w ciągu godziny. Kontakt mailowy - z bokiem i Maciejem - na bieżąco. Więc nie wiem jak było wcześniej - teraz kontakt jest i jest dobry.

Ile jest zmian w Parotec Sp. z o.o.?

rozbawiony(a)

Zmiany w firmie Parotec są tak dynamiczne że trudno to wszystko ogarnąć. Tak działa najlepszy Meger tego zespołu. Dzięki niemu to wszytko tak się kręci.

@rozbawiony(a)

Zmiany są i będą bo firma się bardzo dynamicznie rozwija.

Czyli rotacja jest teraz duża?

toja

Firma mocno urosła ostatnimi czasy co sprawia , że są zaniedbane obszary. Kuleje komunikacja wewnętrzna,, ale zarząd to widzi- właśnie odbyło się ogólnofirmowe zebranie , gdzie powiedzieli że widzą co się dzieje i chcą to zmienić. , rotacja nie służy nikomu i postarają się wrócić na prawidłowe tory. Widzą z czego ona wynika. To napawa optymizmem. Była wycieczka po zakładzie - mają się czym poszczycić jeśli chodzi o obszar produkcji i wdrażane technologie. Nie wszystko robią ale to wiadomo. Na pewno nie są zabetonowani i chcą się mocno rozwijać . A to osobiście dla mnie ważne. ja Firmę oceniam pozytywnie - mają minusy , ale chcą nad tym pracować . uczą się ciągle. Znając firmę od wewnątrz (wciąż w niej pracuję) widzę że tutaj niektóre opinie są typowych niezadowolonych pieniaczy , którzy nie dostali pod ryj , obrót sam się nie robił i postanowili sobie obsmarować . Go work chyba po to jest jak patrze po innych firmach i profilach. Miejsce do wylania żółci .

anonimus
@toja

(usunięte przez administratora)a Folnet?

Były
@anonimus

Tak szczerze Wstyd jest sprzedawać produkty głównej konkurencji jako Parotec

Mati

U was w firmie przez 3 lata pracowało tak wielu pracowników masakra. Zamiast pracować siedzicie i piszecie że jest dobrze Nic w ten sposób nie zmienicie.

Akuku

Oceniam podobnie jak pikaczu. Ja tu nadal pracuję. Jest ok. Jestem szanowany. Kasa też ok. Jest prowizja więc im więcej zrobię tym więcej wpada. Mogło by być więcej... Ale to pewnie e z czasem.. Teraz po paru zwolnieniach osób co więcej gadaly niż robily - pozostał fajny zespół. No i nieocenione dziewczyny w biurze. One to dopiero robią robotę.

Snail
@Akuku

Kolego nie wrzucaj wszystkich zwalniających się do jednego wora....

pikaczu

Już nie przesadzajcie nie jest tam tak źle. Może nie jest to eldorado , kasa nie leci z nieba , ale to normalna firma z normalnymi ludzmi u sterów. Mi się urodziło dziecko i dostałem zakaz brykania po 400 km dziennie - wiec robię teraz stacjonarnie , ale mam pozytywne wspomnienia z pracy w paroteku . Jak się nie robiło wałków jak inni i się robiło wyniki to dostawało się zaufanie i wolną rekę . Czego więcej chcieć . Jak czasem skończyłem pracę trochę wcześniej - bo coś ... to też nikt nie robił z tego afery. Oczywiście jak się robiło robotę. Ale ja nie należę do osób które czekają aż im coś "wleci" ... tyle.

animowo
@pikaczu

Czyli 400km, to jest standard? Zakładając srednia 57km/h, to docierałeś do jednego, dwóch klientów?

waldzik

Ale to jest forum pracownicze więc uwagi do firmy nie tu powinny być kierowane.

Lidia

@Edek, napisałeś, że dobrze odebrałeś Parotec Sp. z o.o. po odbyciu procesu rekrutacyjnego. Dobrze to świadczy o pracodawcy, bo rekrutacja jest pierwszym kontaktem z osobami, z którymi będziemy współpracować. Czy warunki zatrudnienia skłaniają Cię do podjęcia decyzji o zatrudnieniu w Parotec Sp. z o.o.? A może już jesteś pracownikiem tej firmy? Proszę Cię o wypowiedź w tej kwestii.

Pracus

Jestem zainteresowany złożeniem CV na opolskie, czy warto? Jak wygląda socjal, proces rekrutacyjny itp. Jaki samochodami jeżdżą PH, i czy są do prywatnego użytku. Za informację z góry dziękuję.

Edek
@Pracus

Cześć też złożyłem CV Spotkałem się z Dyrektorem i bardzo pozytywnie odebrałem Firmę Warunki które przedstawili są warte zainteresowania - płaca temat indywidualny - samochód do dyspozycji prywatnej dodatkowo płatny (jakieś gr za km) - Toyota Yaris na dzień dobry ;D

Filippo Franco

Pan D. Nie wiem czy dalej pracujesz w Parotec i czy w ogóle pracowałeś. Bo to co piszesz to są brednie, jakieś głupoty. Ktoś donosi szefowi? Któremu? Rotacja jest bo, tak jak wcześniej napisał przedmówca trafia się na takich handlowców co przynoszą wstyd firmie bo sami wstydu nie mają i jakiejkolwiek ogłady. Firma się nie rozwija i nie inwestuje w siebie i pracowników? W tym roku zostały wprowadzone nowe produkty, wymiana floty aut o klasę wyższe. Jeeżeli chodzi o zarobki, to wiadomo że jeżeli nie zarabiasz dla firmy to firma się z Tobą nie dzieli ( to nie Niemcy tak jak napisał ktoś wcześniej z Berlina). Widzę że jesteś kozak w necie... Dlaczego nie pójdziesz do Macieja albo Marcina na rozmowę i nie wywalisz tego co Cię boli? Nigdy nie doświadczyłem tego że mając odmienne zdanie z zarządem miałem z tego tytułu jakieś problemy, a wręcz przeciwnie, wspólnymi siłami dochodziliśmy do porozumienia! Ja powiem od Siebie że firma Parotec jest zarządzana z GŁOWĄ, Maciej z Marcinem są bardzo otwarci na sugestie, propozycje które mają sens, a nie jakieś bezsensowne bicie piany i szukanie dymu bez ognia...To handlowiec jest odpowiedzialny za swój rejon i to on jest USZAMI i OCZAMI dla Dyrektora czy Koordynatora, skąd oni mają wiedzieć z jakimi problemami się borykasz, dlaczego czujesz niemoc jak nic nie przekazujesz....

życie
@Filippo Franco

Pan D to typowy internetowy Troll i pieniacz. Pisze dla konkurencji Parotec'a albo jest jakimś byłym pracownikiem którego zwolnili i musi się wykrzyczeć.

Pan D

Same brednie, atmosfera fatalna wszyscy donoszą szefowi , strach się odezwać, Zarobki marna. Dyrekcja nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy. Zamiast pracować nad rozwojem firmy siedzą przed komputerem i śledzą pracowników. Szczerze nie polecam. rotacja mówi sama za siebie jeden pracownik miesięcznie wylatuje albo sam odchodzi.

@Pan D

Michale, Pomimo tego że nasze drogi się rozeszły, życzę Tobie samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Lidia

@Pan D, nie jestem pracownikiem Parotec Sp. z o.o. Jestem ciekawa jak wygląda aktualna sytuacja firmy. Jeżeli jesteś pracownikiem Parotec Sp. z o.o. to byłoby dobrze, gdybyś, odnosząc się do swojego doświadczenia, opisał swoją codzienną pracę i atmosferę w tej firmie.

Pan D
@Lidia

nie jesteś ale odpowiedz jest natychmiastowa. Wiadomo, że się nie przedstawię bo to by oznaczało natychmiastowe zwolnienie z pracy, tu nie można mieć innego zdania

Marcin Stefaniak
@Lidia

Myślę, że jeśli naprawdę chcesz się dowiedzieć o panującej atmosferze w zespole, zobaczyć firmę oczami pracowników, to powinnaś raczej porozmawiać z chłopakami, którzy pracują. Wyciąganie wniosków na podstawie opinii kogoś kto opuszcza firmę niesie ze sobą ryzyko braku obiektywizmu, choć jak widać nie zawsze. Nie chodzi mi oczywiście o rzetelne przedstawienie minusów - takie ma każda firma - ale o pozbawione obiektywnego spojrzenia i krytycznego spojrzenia także na siebie, wypowiedzi. Moje zdanie, z uwagi na stanowisko i stosunek do firmy, nie będzie postrzegane obiektywnie. Gdybyś jednak chciała informacji ode mnie, zapraszam do kontaktu. http://parotec.pl/kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Parotec Sp. z o.o. - Skórzewo

• Jak się pracuje w Parotec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Parotec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parotec Sp. z o.o.?

Parotec Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Cisowa 9
    60-185 Skórzewo