Opinie o Astral Limited w Gdynia

ASTRAL INTERNATIONAL LIMITED jest agencją rekrutacyjną działającą od 1989 roku. Macierzyste biuro powstało w Wielkiej Brytanii, po czym kolejne w: Polsce, Litwie, Estonii, Łotwie, Ukrainie, Rosji, Słowacji, Białorusi. Główna siedziba biura w Polsce znajduje się w Pucku w woj. Pomorskim. Od wielu lat firma zajmuje się rekrutacją personelu hotelowego dla ponad 100 statków pasażerskich na całym świecie. Zaufało nam dużo znanych firm tj.: Carnival Cruise Lines, Apollo Ship Chandlers Inc., Crystal Cruises, Costa Cruise Lines, Sea Dream Yachts i wiele innych. Dokładamy wszelkich starań aby każda z osób, której marzeniem jest praca na najbardziej ekskluzywnych statkach świata, znalazła swoje miejsce na pokładzie jednego z nich. Nieustannie doskonalimy nasze usługi w pozyskiwaniu profesjonalnych kandydatów oraz nowych klientów. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć Ci pracę.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astral Limited w Gdynia

Iwona

Firma Astral Limited szuka załogi, czyli: Kelnera, Stewarda/essę, Sous Chef na statek rzeczny (http://www.gowork.pl/praca/astral-limited;pr). Czy ktoś z aktualnej załogi może powiedzieć o pracy? Jak się znosi rozłąkę? Jak przetrwać cały czas pracę na wodzie? Czy praca jest ciężka? Jakie są widełki wynagrodzenia? To pytania, które są ważne dla osób myślących nad rozpoczęciem takiej przygody.

Były marynarz
@Iwona

Pracujesz 7 dni w tygodniu.10 do 12 godzin.Zero dnia wolnego.Moze po 3 miesiącu kontraktu dostaniesz 2 godziny wolnego w porcie?Na spotkaniach w Astral wciskają kłamstwa.

Iza
@Były marynarz

Come on! Po 3 miesiącach dni wolnych jest minimum 20...

Czy pracował ktoś jako fotograf na statku? Co możecie powiedziec na temat pracy na tym stanowisku?

Ulka
@Karolina

TRAGEDIA.Nic się nie zgadza z opowieści Astrala.TYRASZ ZA GROSZE

Ewelina
@Ulka

@Ulka 30.03.2018 17:43 Możesz napisać coś więcej jak wygląda praca, jakieś konkrety? Obecnie zastanawiam się nad tą ofertą.

Agata
@Ewelina

Podkreśliłaś, że zastanawiasz się nad pracą za pośrednictwem Astral Limited. Czy podpowiesz, co właściwie Cię skłoniło, by skorzystać z usług właśnie tej agencji? Zauważyłaś ogłoszenie, które przykuło Twoją uwagę i zawierało atrakcyjne warunki? A może rozważasz pracę na konkretnym stanowisku z zupełnie innego powodu?

rick

Czy firma przyjmuje studentów szkół morskich ( oczywiście z podstawowymi kursami i ksiażeczka ) na okres przerwy wakacyjnej do działu maszynowego ?

byc może kucharz na statku

Witam. Czy ktoś z Was pracował jako kucharz na statku? i na co się trzeba nastawić i jak wygląda wynagrodzenie i skąd wypływa i co trzeba zrobić za nim się wypłynie.

Uwaga
@byc może kucharz na statku

Pracujesz 12 godzin dziennie,7 dni w tygodniu przez cały czas trwania kontraktu.Zapomnij o wolnym dniu. Kasa to lipa,bajki wciskają w tej agencji!

Busia
@Uwaga

albo i więcej na statku rzecznym

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Astral Limited spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Iwona

@María, zarzut nieprzestrzegania przepisów to poważna sprawa, czy możesz napisać na ten temat coś więcej? Czy na pewno to miałaś na myśli? Co oznacza, że firma Astral Limited żąda opłaty za świadectwo? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy.

Ulka

Jak się wam nie chce pracować tylko marudzicie to róbcie tak dalej a inni będą z pracy zadowoleni liczyć pieniadze!!

Seven, eleven
@Ulka

Ale się uśmiałem z Twojego wpisu. Szkoda miejsca na serwerze na tak mało poważne komentarze.

Witam Firma ma problemy z płatnością dla swoich dostawców. Czy jest więcej osob/firm którym Firma nie zapłaciła?

@anonymous

Uwaga nie płacą tylko Tobie!

Iwona

@Marek ale przeszedłeś pozytywnie rekrutację w firmie Astral Limited? Dostałeś się do pracy w tej firmie? Daj znać jak się już czegoś dowiesz o firmie i jak sam wyrobisz swoje zdanie po pierwszych dniach pracy.

Luidzi

Fajna firma , szkoda, że nie mają aktualnie ofert pracy.

Olek

Zawsze miałem chęć na taka pracę i teraz kiedy są takie możliwości to mam zamiar aplikować. Bardzo proszę o podpowiedź w tym temacie. Na jaki czas są zawierane umowy i jakie? Może jest jeszcze coś istotnego?

Ula

Aktualnie rynek pracy na statkach rozwija się intensywnie. Są to jedne z atrakcyjniejszych i ciekawszych możliwości pracy za granicą. Agencja cały czas rekrutuje ludzi na różne stanowiska. Bardzo mnie to zainteresowało ale niezbyt pochlebnie się wypowiadacie?

Alicja

Tak bardzo narzekacie ale czy jesteście pewni, że nie można napisać nic dobrego o firmie? Może jest coś dobrego?

Jerzy

Czy mógłby ktoś kto pracował dla Astral Limited podzielić się wiedzą jak było w pracy jako Cabin Steward/ Stewardess? Mam zamiar składać cv bo słyszałem, że agencja jest spoko więc dobrze jest zarobić.

Aneta

Astral Limited ma super propozycję dla kosmetyczki. Ja już aplikowałam i czekam na decuzję z wielka niecierpliwością.

Aneta

Czy Astral Limited ma aktualnie oferty pracy dla kosmetyczki na promie? Bardzo interesuje mnie ale nie mogę nic znaleźć. Będę wdzięczna za informacje.

Wojtek
@Aneta

Witam, proszę o kontakt pod adresem steiner@astrallimited.pl

Iwona

@Anetadługo już pracujesz w firmie? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat największych plusów z pracy w Astral Limited?

Iwona

8 marca w Warszawie odbędzie się rekrutacja na stanowisko ast. kelnera. Więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć na fb firmy Astral Limited https://pl-pl.facebook.com/AstralLtd/posts/1377262398960487 Wybierasz się? Podziel się wrażeniami po odbytej rozmowie!

Zostaw merytoryczną opinię o Astral Limited - Gdynia

• Jak się pracuje w Astral Limited?

Zobacz opinie na temat firmy Astral Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astral Limited?

Astral Limited
2.6/5 Na podstawie 29 ocen.

Astral Limited