Astral Limited

Gdynia

Opinie o Astral Limited

Iwona 2017-02-27 16:29
8 marca w Warszawie odbędzie się rekrutacja na stanowisko ast. kelnera. Więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć na fb firmy Astral Limited https://pl-pl.facebook.com/AstralLtd/posts/1377262398960487 Wybierasz się? Podziel się wrażeniami po odbytej rozmowie!
marynarz 2017-04-29 20:49
Długie kontrakty,praca 12 godzin przez 7dni w tygodniu za 1000$.Zero szansy na "zobaczenie Świata" plus ukryte opłaty dla agencji.UWAGA!
Aneta 2017-05-02 13:31
Astral Limited dostarcza bardzo fajne roboty. Może nie wszystkim podoba sie praca na promie ale dla mnie jest to super robota. Robię to co na lądzie do tego mam zupełnie inne życie, później mogę coś zobaczyć. Może to jest praca dla młodych i wolnych ludzi?
Iwona 2017-05-05 09:07
@Aneta długo już pracujesz w firmie? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat największych plusów z pracy w Astral Limited?
była 2017-05-09 14:35
haha!fajna robota po 14 godz. każdego dnia i raz na trzy tygodnie możesz dostać wolne 2 godziny żeby "coś" zobaczyć.no i ta pensja?kelnerka w pl lepiej zarobi!
Gruby 2017-05-16 14:13
ZAROBISZ 900 EURO I BEDZIESZ PSEM NA STATKU A ZWIEDZISZ SWOJA BUDE.
Aneta 2017-05-19 10:31
Czy Astral Limited ma aktualnie oferty pracy dla kosmetyczki na promie? Bardzo interesuje mnie ale nie mogę nic znaleźć. Będę wdzięczna za informacje.
Zostaw swoją opinię o Astral Limited - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astral Limited