Vistal eko

Gdynia

Opinie o Vistal eko

Marta

Dziękuję za wyjaśnienie @Tomasz, teraz wiadomo czego pracownicy potencjalni mogą się spodziewać na rozmowie i jakie warunki finansowe mogą negocjować. Nie widziałam tylko teraz nowych ofert pracy, więc trzeba będzie zaczekać na znak ze strony Vistal eko.

@pracownik 10.10.2017 12:44
Vistal nie wypłaca pensji, nie rozumiem za tem po co się tam pchać

Nie wiem skąd masz taką informacje ale Vistal Eko wypłaca pensje i działa jak działała

Lucek
@Tomasz 22.10.2017 09:08

Czyli ledwo zipie... kolejna spółka, która upadnie jak wczesniej choćby technord.

Tomasz

Test wygląda następująco że dostajesz próbki materiału albo z stali nierdzewnej albo aluminium albo czarnej jakieś złomowe odpady Masz na to dowolną ilość czasu, po skończeniu sprawalnik sprawdza jak wygląda spoina itp i wtedy określa z tobą warunki pracy jak jest zainteresowany

Marta

@Tomasz a jak dokadniej wygląda ten test? Rozumiem, że praktyczne testy mogą być formą zlecenia, na które ma się określona liczbę czasu, ale też może być to też czasami taki typowy dzień próbny. Jak to wygląda w Vistal eko?

@Marta 24.07.2017 06:40
@Mariusz może udało Ci się zatrudnić w firmie? Jakie warunki są proponowane nowym pracownikom na takim stanowisku?...

Umowa działalność przeważnie a jak jesteś dobrym spawaczem i masz certefikaty to umowa o pracę Stawka jest uzalezniona od umiejętności sprawdzamych na tescie przed wykonywana praca Dzialalnosc od 25-35 um 14-20

Mariusz

Mam pytanie czy firma Vistal zatrudnia spawaczy na umowe o prace??

Stefan

Fałszywa firma jak cała grupa vistal wyzyskujący offshore dziadowaty eko czy tam vistal morins dziadostwo wyzysk i badziewie to jest grupa vistal który usuwa prawdę na swój temat...

Zadowolony pracownik

Bardzo porządna firma. Przyzwoite zarobki. Miła atmosfera. Wszyscy, którzy chcą naprawdę pracować a nie tylko kombinować, są zadowoleni z pracy w Vistal Eko. Dowodem na to jest fakt, że pracuje tam od wielu lat stała załoga fachowców.

chrust

Bee
@chrust 14.10.2016 20:47
No dobra, ale czy taki specjalista ds. handlu może liczyć na jakieś premie do podstawy? Dzięki za odpowiedź...

Na premie raczej nie chyba ze jestes z rodziny albo znajomych, ponad to dojazd do zarnowca

bialy

jakie sa stawki na DG? iczy praca tam jest mniej stresujaca niz w ENERGOMONTAZU?

Spawacz

Dzięki :) Wiecie może jakieś stawki mają spawacze w Vistalu? .

TASK
@Spawacz 01.11.2015 12:32
Witam czy oddzial Firmy Vistal jest w Czarnej Białostockiej ?.

W Czarnej Białostockiej jest Vistal Pref Sp. z o.o. to spółka zależna Vistal-u.

polar

Posłuchajcie lemingi o mentalności niewolnika. Vistal to firma opierająca swoja działalność i status finansowy tylko na wykorzystywaniu pracownika proponując mu urągające godności ludzkiej pieniądze i charakter zatrudnienia. 30zł za godzinę technologiczną ( cokolwiek to znaczy ) na działalności to kpina z człowieka. Po "opłatach" zostanie 20 zł na rękę. Niecałe 5 euro!!! dla spawacza który wykonuję pracę na kontraktach dla Norwegów, gdzie roboczo godziny liczone są w dziesiątkach euro! Rozumiecie lemingi? Jesteście w biały dzień okradani w białych rękawiczkach, zgodnie z prawem. Jeżeli potraficie poskładać dwa banalne fakty i nie przerasta to waszego poziomu pojmowania świata, to zastanówcie się dlaczego drużyna piłkarek ręcznych sponsorowana przez Vistal funkcjonuje tylko na umowach o pracę z pełnym ozusowaniem!!! i kilkunastotysięcznymi pensjami!!! z chwilą gdy Wy którzy zarabiacie na te pensje tyrając w brudzie i znoju za 3-4 tys.I co? Dalej taki Vistal jest cacy? Myśleć, a nie tylko żreć przed telewizorem i chlać tanie piwo z Biedry. Zrobili z Was niewolników!

aha

pewnie Cię wywalili, bo chlałeś na zmianie, a teraz masz żal do świata o to! bardzo solidna firma!

ANONIM

FIRMA VISTAL TO DOBRA FIRMA TYLKO GORZEJ Z FIRMA KTOA SPRZATA ZMIENIA LUDZI JAK REKAWICZKI

szukam opini na temat tej firmy.

ja też tam pracuję i dobrze zarabiam, ale opierdalać się nie można dobrze robie dobrze zarabiam, partaczom pewnie to nie odpowiada ale ja jestem dobry więc mnie cenią

Super solidna firma spawająca konstrukcje głównie z nierdzewki. często z nimi współpracuje i zawsze dotrzymują słowa i terminu. Da się z nimi dogadać. Polecam wszystkim bo jeśli potrafisz uczciwie spawać lub montować konstrukcje to można nieźle zarobić. Ja tam pewnie wrócę za jakiś czas.

Zostaw opinię o Vistal eko - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vistal eko