Makro Cash & Carry Polska

Gdynia

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

ZAWIEDZIONY

WITAM W DNIU DZISIEJSZYM CZYLI 15.09.2015 WTOREK RAZEM Z ZONA I 7MIESIECZNA CORKA W WOZKU MIELISMY ZAMIAR WEJSC DO SKLEPU I ZROBIC NIE MALE ZAKUPY ZOSTALISMY POINFORMOWANI O TYM ZE TYLKO W SOBOTY I NIEDZIELE MOZNA WCHODZIC Z DZIECMI POCZYM NAS WYPROSZONO. PYTAM SIE CO TO MA ZNACZYC CO TO ZA POLITYKA FIRMY,OD TERAZ BEDE OMIJAL MAKRO SZEROKIM LUKIEM DODAM ZE ZA TE ZAKUPY W AUCHAN ZAPLACILEM DUZO MNIEJ.

Smookey
@ZAWIEDZIONY 15.09.2015 12:48

Że względu na pracę wysokiego składu jak i ze względów bhp operator wózka nie widzi małych obiektów kolo wozka

Iwona

@Tajemnicza skąd masz takie informacje? Aktualnie poszukują do pracy na stanowisko PRACOWNIK HALI. W ofercie napisali, że zapewniają umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, opiekę medyczną, fundusz socjalny, atrakcyjne wynagrodzenie i premie. Ktoś chce aplikować na takie stanowisko w Makro Cash & Carry Polska ?

Iwona

Pracujesz w Makro Cash & Carry Polska? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia i benefity mogą obecnie liczyć pracownicy firmy.

poszukiwacz

A ich pakiety socjalne są spoko ? Jak wygląda to ich cale 'dofinansowanie " do posiłków , są jakieś bony na święta , cokolwiek ?

marek

To prawda też widziałem, że szukaja Kieorwników Hali dobre warunki.

trawa

@Zenek - nawet słyszałem że ich najbliższy konkurent ma wykupować najsłabsze hale. Tak to jest kiedy menago z wyższych sfer sa tylko sami dla siebie,a od ludzi na hali oczekuje sie wzrostów sprzedaży. Dawno macro popełnilo błąd i brnie coraz bardziej na dno. @Robson, jak chcesz zdobyc troche doświadczenia to składaj dok, w innym przypadku zastanowiłbym sie

Zenek

"Kocioł ludzi". Człowieku kiedy Ty ostatnio byłeś w jakimkolwiek Makro?? W 2005 roku? Przecież hale Makro przypominają muzea - i te nie odwiedzane przez żadnych odwiedzających :D Przecież ta firma ewidentnie już "schodzi" z rynku - ich udział w rynku to aktualnie 2-3 %.

gal anonim

Wie ktoś jak wygląda praca w makro jako kierowcadostawca? czy jest ciezko, jaka placa itp?

inka

super praca była fajni ludzie...

Mariusz

To i ja dorzucę ceny do (usunięte przez administratora).Żeberka 16zł,kiełbaska zwyczajna 8,mostek 9,schabik z kośćmi 11,paróweczki 6,boczek z żeberkami dla psa 9, kabanosy 17.To jako klient.Z zewnątrz to wszytko nie wygląda tak tragicznie

J-23

Taki syf jest teraz wszędzie,bezrobocie wysokie to co się dziwić

Ania

Tez składałam tam aplikacje ale widzę same negatywy.A ciężko z praca.Skoro o cenach mowa ,często robię tam zakupy bo wydaje mi się ze akurat mięsa i wędliny są tanie tez podam parę przykładów skoro można.Za wątróbkę płaciłam 8,80 ,skrzydełka z indyka 6,50 ,polędwiczki coś kolo 33 ale to wydaje mi się za drogo,karkówka bez kosteczek 13 .Cała reszta towarów spożywczych w tym owoce są droższe nic gdzie indziej .

Janek

Syf straszny ale niektóre rzeczy mieli tansze mieso tylko ta m brałem, (usunięte przez administratora) dla psa ale nie narzekał szyjki z indorka za 8 ,fileciki na rosolek za 19 a jak przyszla niedziela to i karkówka z kosica wpadla 11

Ksawery

Chyba dobrze jest w tej firmie zwanej MAKRO skoro nikt tu nie narzeka i nie ma prawie żadnych komentarzy :)

pracowałem w tym gównie kiedyś ! Praca na trzy zmiany za psie pieniądze !! Wokól sami karjerowicze (usunięte przez administratora)!

Tadek

Pracowałem kiedyś w tym (usunięte przez administratora) nawet 1 stycznia musiałem przyjść do pracy na 14

Proponują pracę na 3 zmiany, również w soboty i niedziele za 1200zł na rękę. To mówi samo za siebie.

Tajemnicza
@anonim 28.11.2010 08:45

nie polecam nikomu takiej firmy jak ta. jest to tragedia. produkty nieświeże niedbała o nic w firmie wyzysk ludzi . spóźniają się z dostawcami . jest to najgorsza firma o jakiej słyszałam we Wrocławiu proponuje trzymać z daleka od tej firmy .

Zostaw opinię o Makro Cash & Carry Polska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska