Opinie o GLOBALS SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GLOBALS SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GLOBALS SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLOBALS SP. Z O.O. w Bydgoszcz

tomek

nuda w tym globalsie i skubia na kasie

ukryty ukryty ukryty

globals II to najgorsza firma ochroniarska na ktora trafilem. jeden wielki [usunięte przez moderatora], nie wspomne juz o ludziach ktorzy sie ta firma zajmuja,[usunięte przez moderatora] NIE POLECAM NIKOMU PRACOWAC DLA NICH !!! :-)

rrr

[usunięte przez moderatora] ja pracuje w globalsie i sobie tą firmę bardzo cenię jak na razie wszystko w porządku więc nie mam się do czego doczepić ;)

ekipa się zmieniła więc szybko się nie pojawi nikt z szefostwa , u nas długo się nikt nie pokazywał tak nas szanowali . Szkoda słów .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GLOBALS SP. Z O.O., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
zastanawiający

kto jest przeciw posunięciom 'szefostwa' dot. odsunięcia [usunięte przez moderatora]? pokażcie ilu nas jest,moze chociaż tak facet poczuje się lepiej

Krk

Ja pracuje w Globalsie 3 mies. jestem jedyna dziewczyna na obiekcie. Na początku wszystko było ok. [usunięte przez moderatora] Darcie mordy o wszystko, grafik to ściema bo co chwile zmienia zdanie i nie da się w ogóle z chłopem dogadać. Ciuchy musiałam sobie na własną rękę przerabiać bo nie mieli niby rozmiaru choć ponoć miały być szyte na miarę...Co do kasy to byłam świadoma jakie są zarobki więc na to nie narzekam ale [usunięte przez moderatora] i atmosfera jaka tam panuje mnie przeraża

pracownik ochrony

Ciekawe dlaczego zabrali im stokrotki, pewnie pazery chciały więcej kasy. A swoich pracowników Globals zostawili na lodzie, Ale czego można się więcej spodziewać po takiej firmie. Pozdrawiam

Marian
@pracownik ochrony

Z tych informacji które posiadałem to nie chcieli więcej tylko jakaś firma krzak złożyła tańszą stawkę kontaktową. Teraz kwiczą i płaczą przez to że "nowa" ochrona nie spełnia ich wymogów. Jaka płaca taka płaca. Firma która teraz obstawia stokrotki nie nadzoruje pracowników którzy stoją na sklepach. Kierownik regionalny przyjedzie raz na jakiś czas, masakra. Podirytowany kierownik sklepu Stokrotka

kazio

ja pracowałem i daj sobie spokój! inspektor i kierownicy muszą skakać tak jak im [usunięte przez moderatora] obiektu zagra a jak nie to dowidzenia i jeszcze ci kasy nie wypłacą bo coś tam niby nie dopilnowałeś!!!!!!!!!!!!

kazio

myślę że jesteś inspektorem,albo nie trafiłeś do leclerka w Warszawie bo tam byś miesiaca nie popracował!!!!![usunięte przez moderatora] który nie ma pojęcia o ochronie stosuje [usunięte przez moderatora] wobec pracowników ochrony i na jego rozkaz inspektorzy i dowódcy zmian skaczą jak tresowane pieski zwalniając ludzi z a np. oparcie sie o ścianę!!! więc nie trój ze globals jest taki fajny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRACOWNIK

PRACOWALAM W TEJ FIRMIE.SZKODA MOWIC...BYLAM JEDYNA KOBIETA W ZESPOLE. ALE INSPEKTOROWI TO SIE NIE PODOBALO.SZYBKO ZNALAZL SIE POWOD DO ZWOLNIENIA. NA MALYM MARKECIE BYLO NAS PIECIORO.ZMIENIALISMY SIE CO PARE GODZIN. A CO DO WYPLATY TO NIE DOSC ZE (usunięte przez administratora) ZARABIALISMY TO JESZCZE ODCIAGALI NAM KARY ZA TO I ZA TAMTO.SZCZERZE,NIE POLECAM TEJ FIRMY...

bolo

a jak wygląda sprawa z Bytomiem

[usunięte przez moderatora] A moja przygoda z globalsem odbyła się w szczecinie i trwała 3tygodnie Jak ten [usunięte przez moderatora] mnie nawyzywał na czym świat stoi bo ujęć mało to rzuciłem ten syf. wypłatę uciął mi całą i jak dzwoniłem do firmy to jeszcze mi potem groził, że mnie znajdzie i do lasu wywieziejak jeszcze raz zadzwonię. Odpuściłem dla spokoju, ale ostrzegam wszystkich GLOBALS OSZUKUJE PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW

BYLY PRACOWNIK FIRMY GLOBALS

[usunięte przez moderatora] W GLOBALSIE PRACOWNIKA SIĘ NIE SZANUJE- DOŚWIADCZYŁEM TEGO OSOBIŚCIE. PŁACI SIĘ W STAWKACH GŁODOWYCH, A I TAK BEZ PRZERWY SĄ BRAKI W WYPŁATACH. DO TEGO- NIESTETY- WCIĄŻ OKŁAMUJE SIĘ ZARÓWNO PRACOWNIKA JAK I DYREKTORÓW OBIEKTÓW NA TERENIE KTÓRYCH ŚWIADCZONA JEST USŁUGA. I NA KONIEC CIEKAWOSTKA- NA TERENIE MIASTA BIAŁOGARD POBITY PRZEZ ZŁODZIEJASZKÓW MARKETOWYCH ZOSTAŁ OBITY [usunięte przez moderatora] A CAŁA SYTUACJA POWSTAŁA WYŁĄCZNIE PRZEZ [usunięte przez moderatora] I AGRESYWNE ZACHOWANIE [usunięte przez moderatora] - KTÓRY, JAK PODPOWIADAJĄ PRZYPUSZCZENIA- POWINIEN BYĆ CZŁOWIEKIEM OBYTYM I INTELIGENTNYM. NIESTETY, ALE GLOBALS JEST TAKI JAK LUDZIE KTÓRZY GO TWORZĄ

miś

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PODJECIEM PRACY W AGENCJI PRACY GLOBALS W :SIMPLE: Krakowie /Jedna banda ,byle by tylko kasę nabić dla siebie a ludzie się nie liczą,płacą szczygłami ,jeden (usunięte przez administratora) ,uzyskać potwierdzenie o zatrudnieniu lub odprowadzaniu składek graniczy z cudem,na PIT rozliczniowy czekam do dziś i nie przysłali a przepis mówi że pracodawca jest zobowiązany dostarczyć do końca lutego, wypłaty z dużym opóżnieniem, Wogóle takie Firmy nie powinny istnieć na RYNKU PRACY !!! Biją kasę na ludziach ,którzy nie mają wyjścia,aby zarobić na chleb !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

madi

o tak pan [usunięte przez moderatora] jakich mało,nawet wysłowic się nie potrafi ani mnozyć ani liczyć będąc na obiekcie zgrywa [usunięte przez moderatora] a wygląda jak bandzior po wyroku zastrasza,krzyczy i upokarza ludzi kto go zatrudnił?on sobą niczego nie reprezentuje

byli pracownicy

To firma kant przymusaja do ujec ktorych musi byc minimum 10 w markecie gdzi pelno kamer ha ha to jakies jaja,nie ma szans.A ten smieszny inspektorek bez szkoly ...to juz wogule.Przymuszanie do robienia lewizn po to by on mial wiecej do wyplaty a czlowiek jak ten [usunięte przez moderatora] zapiernicza nawet po 15 godzin by taki ktos wpadl i cie zwolnil zabierajac wynagrodznie a te [usunięte przez moderatora] to co tacy swieci???Dobrze pan wie.... Pozdrowinia dla bylych pracownikow z Bialogardu i Koszalina

sunfactory

Powiem tak firma wypłaca z reguły pieniądze za wykonana pracę. Na marketach konieczne są "ujęcia". Rozmowa z kierownikami regionalnymi średnia atrakcja. Zależy od humoru jak wszędzie. Generalnie wolna amerykanka, teoretyczne przepisy ktorych i tak nikt w praktyce nie stosuje. Jak coś się odwali to winny musi się znaleźć, także potwierdzam za byle pierdołę pracownika zwalniają. Może się zdarzyc że na umowę z reguły zlecenie czeka się 3 miesiące a mimo to każą pracować w ciemno. Osobiście radze przemyśleć nie polecam!!!!! Co gorsze wmawiają ludziom że uszkodzili towar w przypadku psiknięcia się dezodorantem!!!!!!!!!!!!!!SKANDAL!!!!!!!!!!!!

NN

Firma,która płaci za umowy zlecenie dopiero 20 i potraca za składki na ubezpieczenie musi być do [usunięte przez moderatora].Przeciez to jawna kpina,A także nielegalne aneksy w umowie- kara za nieuprzejme zachowanie wobec klienta-24 razy godzinna stawka,nie informowanie o zajściach i konfliktach z personelem i klientami-24 razy,dokonnie kradzeży-250 razy stawka godzinowa,jak policja wystawia max.500 zł.[usunięte przez moderatora] FIRMA.

kanar

Zauwazcie ze mariusz nie uzywa juz swojego telefonu słuzbowego z koncówką 201. bo nikt nie dzwonił w sprawie pracy tak tą firmę znają.[usunięte przez moderatora] czeka żeby przyjechalł i pozegnał sie z pracownikami których zgnoił i to po wyższym wykształceniu emwrytów którzy by mogli być jego ojcem.Dlaczego jeszcze nikt się nie dopatrzył ile ta firma zapłaciła za hotel w grójcu dla jego znajomych.Jedyna firma co ma w okresie opiniowania 109 negatywnych opini czy nie ma ta ludzi myslących.

ar

Czy firma globals dostała kauflandy pod ochronę proszę onfo

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBALS SP. Z O.O. - Bydgoszcz

GLOBALS SP. Z O.O.