GLOBALS SP. Z O.O.

Bydgoszcz

Opinie o GLOBALS SP. Z O.O.

iras 2011-12-18 23:32:37
pracuje w firmie od 3 miesiency. Dodam, że przedtem nie miałem styczności z pracą w ochronie? Co myśle o firmie globals? Praca dobra dla studentów jak ja i innych ludzi potrzebujących jedynie pracy dodatkowej. Od miesiąca mamy nowego inspektora, wporządku facet. Potrafi odwieźć do domu, załatwić mundur gdy potrzeba. Jest ok, w porównaniu do poprzednika, który wpadał raz na 2 ygodnie z awanturą. Może trafiłem na dobry obiekt, może brak mi doświadczenia i jakegoś punktu odniesienia, w każdym raze jetem zadowolony z pracodawcy. Jedyny minus to stawka 6 zl/h. Plusy? Elastyczny czas pracy, pośrednio między plusem i minusem - grafik tworzony praktycznie z dnia na dzień, nigdy nie wiez jak jutro pracujes
Janusz 2011-12-26 15:38:47
treść - 2010-08-19 22:35:15

Firma Globals jako jedna z nielicznych firm ochroniarskich naprawdę dba o swojego klienta. W chwili obecnej zatrudniają sporą liczbę specjalistów z branży security. Może jest spory nacisk na jakość ale my również możemy się sporo nauczyć. Pracowałem już tu i tam - ale tu chociaż widzę sens tego co robię.
a tam pierdolicie glupoty,najgorsza firma jaka znam,kazdy robi co chce,wstawia sie na obiekt ludzi bez szkolenia.zarobki do [usunięte przez moderatora],zero przerw no chyba ze chcesz miec ujebane 15 minut,kierownicy to [usunięte przez moderatora].co drugi pracownik pije alkohol w pracy.niema ciuchow,ogolnie mowiac [usunięte przez moderatora] firma
student 2012-01-01 12:18:07
ktoś wie jak się pracuje leclercu na ursynowie atmosfera itd
Real bydgoszcz 2012-01-03 22:56:41
maniek - 2011-07-20 00:45:35

Dla mnie to sa poprostu [usunięte przez moderatora]. Pan [usunięte przez moderatora]. przeprowadzil kontrole u mnie w firmie. Bylem po godz pracy. Pilem piwo na rampie. Zgarnal mnie na przeszukanie p[o czym wezwal policje. Nic nie znalazl. Policja nie przyjechala bo stwierdzili ze to nie ich problem. Dal mi alkomat bez atestu. Popelnil 3 bledy: 1. Nie wpisal w notatke swiadkow dmuchania 2. Alkomat nie posiadal atestu 3. Powinien mnie sprawdzic 2 razy czy mam tendencje wzrostowa czy malejaca.Sam pracowalem w ochronie i znam przepisy. On nawet nie mial prawa mnie kontrolowac bo bylem po godz pracy. Ale tak to jest jak niekompetenti ludzie wchodza nas stolki. Nigdy nie polecil bym tej firmy. Otrzymalem pisemna nagane od dyrekcji mojego zakladu pracy.Chcieli mnie zwolnic ale kierowniczka nie dopuscila. Rozmawialem z adwokatem sprawe w sadzie pracy mialbym wygrana. Ci ochroniarze nie znaja przepisow i nie nadaja sie do tego zawodu. Ja mam staz 4 lata i wiem co mozna a co nie. Oni biora ludzi z lapanki i mysla ze sa bogami. Gowno prawda to sa niekompetentne [usunięte przez moderatora] ktore chca sie wykazac. A jakbym spotkal pana [usunięte przez moderatora] na ulicy naplul bym mu w twarz
a Teraz w realu jest 5.5zł i jest przelot ludzi jak na dworcu pkp
ar 2012-01-24 15:06:31
Czy firma globals dostała kauflandy pod ochronę proszę onfo
kanar 2012-01-28 10:01:29
Zauwazcie ze mariusz nie uzywa juz swojego telefonu słuzbowego z koncówką 201. bo nikt nie dzwonił w sprawie pracy tak tą firmę znają.[usunięte przez moderatora] czeka żeby przyjechalł i pozegnał sie z pracownikami których zgnoił i to po wyższym wykształceniu emwrytów którzy by mogli być jego ojcem.Dlaczego jeszcze nikt się nie dopatrzył ile ta firma zapłaciła za hotel w grójcu dla jego znajomych.Jedyna firma co ma w okresie opiniowania 109 negatywnych opini czy nie ma ta ludzi myslących.
NN 2012-02-10 12:47:20
Firma,która płaci za umowy zlecenie dopiero 20 i potraca za składki na ubezpieczenie musi być do [usunięte przez moderatora].Przeciez to jawna kpina,A także nielegalne aneksy w umowie- kara za nieuprzejme zachowanie wobec klienta-24 razy godzinna stawka,nie informowanie o zajściach i konfliktach z personelem i klientami-24 razy,dokonnie kradzeży-250 razy stawka godzinowa,jak policja wystawia max.500 zł.[usunięte przez moderatora] FIRMA.
sunfactory 2012-03-02 17:19:27
Powiem tak firma wypłaca z reguły pieniądze za wykonana pracę. Na marketach konieczne są "ujęcia". Rozmowa z kierownikami regionalnymi średnia atrakcja. Zależy od humoru jak wszędzie. Generalnie wolna amerykanka, teoretyczne przepisy ktorych i tak nikt w praktyce nie stosuje. Jak coś się odwali to winny musi się znaleźć, także potwierdzam za byle pierdołę pracownika zwalniają. Może się zdarzyc że na umowę z reguły zlecenie czeka się 3 miesiące a mimo to każą pracować w ciemno. Osobiście radze przemyśleć nie polecam!!!!! Co gorsze wmawiają ludziom że uszkodzili towar w przypadku psiknięcia się dezodorantem!!!!!!!!!!!!!!SKANDAL!!!!!!!!!!!!
byli pracownicy 2012-03-05 19:19:06
To firma kant przymusaja do ujec ktorych musi byc minimum 10 w markecie gdzi pelno kamer ha ha to jakies jaja,nie ma szans.A ten smieszny inspektorek bez szkoly ...to juz wogule.Przymuszanie do robienia lewizn po to by on mial wiecej do wyplaty a czlowiek jak ten [usunięte przez moderatora] zapiernicza nawet po 15 godzin by taki ktos wpadl i cie zwolnil zabierajac wynagrodznie a te [usunięte przez moderatora] to co tacy swieci???Dobrze pan wie.... Pozdrowinia dla bylych pracownikow z Bialogardu i Koszalina
madi 2012-03-14 12:03:01
o tak pan [usunięte przez moderatora] jakich mało,nawet wysłowic się nie potrafi
ani mnozyć ani liczyć
będąc na obiekcie zgrywa [usunięte przez moderatora] a wygląda jak bandzior po wyroku
zastrasza,krzyczy i upokarza ludzi
kto go zatrudnił?on sobą niczego nie reprezentuje
miś 2012-03-30 08:54:21
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PODJECIEM PRACY W AGENCJI PRACY GLOBALS W :SIMPLE: Krakowie /Jedna banda ,byle by tylko kasę nabić dla siebie a ludzie się nie liczą,płacą szczygłami ,jeden [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,uzyskać potwierdzenie o zatrudnieniu lub odprowadzaniu składek graniczy z cudem,na PIT rozliczniowy czekam do dziś i nie przysłali a przepis mówi że pracodawca jest zobowiązany dostarczyć do końca lutego, wypłaty z dużym opóżnieniem, Wogóle takie Firmy nie powinny istnieć na RYNKU PRACY !!! Biją kasę na ludziach ,którzy nie mają wyjścia,aby zarobić na chleb !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BYLY PRACOWNIK FIRMY GLOBALS 2012-05-14 12:57:23
[usunięte przez moderatora] W GLOBALSIE PRACOWNIKA SIĘ NIE SZANUJE- DOŚWIADCZYŁEM TEGO OSOBIŚCIE. PŁACI SIĘ W STAWKACH GŁODOWYCH, A I TAK BEZ PRZERWY SĄ BRAKI W WYPŁATACH.
DO TEGO- NIESTETY- WCIĄŻ OKŁAMUJE SIĘ ZARÓWNO PRACOWNIKA JAK I DYREKTORÓW OBIEKTÓW NA TERENIE KTÓRYCH ŚWIADCZONA JEST USŁUGA.
I NA KONIEC CIEKAWOSTKA- NA TERENIE MIASTA BIAŁOGARD POBITY PRZEZ ZŁODZIEJASZKÓW MARKETOWYCH ZOSTAŁ OBITY [usunięte przez moderatora]
A CAŁA SYTUACJA POWSTAŁA WYŁĄCZNIE PRZEZ [usunięte przez moderatora] I AGRESYWNE ZACHOWANIE [usunięte przez moderatora] - KTÓRY, JAK PODPOWIADAJĄ PRZYPUSZCZENIA- POWINIEN BYĆ CZŁOWIEKIEM OBYTYM I INTELIGENTNYM. NIESTETY, ALE GLOBALS JEST TAKI JAK LUDZIE KTÓRZY GO TWORZĄ
Ania 2012-05-23 08:51:12
[usunięte przez moderatora]
A moja przygoda z globalsem odbyła się w szczecinie i trwała 3tygodnie
Jak ten [usunięte przez moderatora] mnie nawyzywał na czym świat stoi bo ujęć mało to rzuciłem ten syf. wypłatę uciął mi całą i jak dzwoniłem do firmy to jeszcze mi potem groził, że mnie znajdzie i do lasu wywieziejak jeszcze raz zadzwonię. Odpuściłem dla spokoju, ale ostrzegam wszystkich
GLOBALS OSZUKUJE PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW
bolo 2012-05-24 10:49:10
a jak wygląda sprawa z Bytomiem
PRACOWNIK 2012-09-11 23:37:50
PRACOWALAM W TEJ FIRMIE.SZKODA MOWIC...BYLAM JEDYNA KOBIETA W ZESPOLE. ALE INSPEKTOROWI TO SIE NIE PODOBALO.SZYBKO ZNALAZL SIE POWOD DO ZWOLNIENIA. NA MALYM MARKECIE BYLO NAS PIECIORO.ZMIENIALISMY SIE CO PARE GODZIN. A CO DO WYPLATY TO NIE DOSC ZE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ZARABIALISMY TO JESZCZE ODCIAGALI NAM KARY ZA TO I ZA TAMTO.SZCZERZE,NIE POLECAM TEJ FIRMY...
kazio 2012-09-21 09:31:46
myślę że jesteś inspektorem,albo nie trafiłeś do leclerka w Warszawie bo tam byś miesiaca nie popracował!!!!![usunięte przez moderatora] który nie ma pojęcia o ochronie stosuje [usunięte przez moderatora] wobec pracowników ochrony i na jego rozkaz inspektorzy i dowódcy zmian skaczą jak tresowane pieski zwalniając ludzi z a np. oparcie sie o ścianę!!! więc nie trój ze globals jest taki fajny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kazio 2012-09-21 09:47:34
ja pracowałem i daj sobie spokój! inspektor i kierownicy muszą skakać tak jak im [usunięte przez moderatora] obiektu zagra a jak nie to dowidzenia i jeszcze ci kasy nie wypłacą bo coś tam niby nie dopilnowałeś!!!!!!!!!!!!
pracownik ochrony 2012-10-07 15:59:20
Ciekawe dlaczego zabrali im stokrotki, pewnie pazery chciały więcej kasy. A swoich pracowników Globals zostawili na lodzie, Ale czego można się więcej spodziewać po takiej firmie. Pozdrawiam
Krk 2012-10-13 20:36:25
Ja pracuje w Globalsie 3 mies. jestem jedyna dziewczyna na obiekcie. Na początku wszystko było ok. [usunięte przez moderatora] Darcie mordy o wszystko, grafik to ściema bo co chwile zmienia zdanie i nie da się w ogóle z chłopem dogadać. Ciuchy musiałam sobie na własną rękę przerabiać bo nie mieli niby rozmiaru choć ponoć miały być szyte na miarę...Co do kasy to byłam świadoma jakie są zarobki więc na to nie narzekam ale [usunięte przez moderatora] i atmosfera jaka tam panuje mnie przeraża
zastanawiający 2013-01-04 22:03:46
kto jest przeciw posunięciom 'szefostwa' dot. odsunięcia [usunięte przez moderatora]?
pokażcie ilu nas jest,moze chociaż tak facet poczuje się lepiej
były pracownik 2013-01-11 09:15:52
ekipa się zmieniła więc szybko się nie pojawi nikt z szefostwa , u nas długo się nikt nie pokazywał tak nas szanowali . Szkoda słów .
rrr 2013-02-02 12:43:24
[usunięte przez moderatora] ja pracuje w globalsie i sobie tą firmę bardzo cenię jak na razie wszystko w porządku więc nie mam się do czego doczepić ;)
ukryty ukryty ukryty 2013-02-14 22:54:14
globals II to najgorsza firma ochroniarska na ktora trafilem. jeden wielki [usunięte przez moderatora], nie wspomne juz o ludziach ktorzy sie ta firma zajmuja,[usunięte przez moderatora] NIE POLECAM NIKOMU PRACOWAC DLA NICH !!! :-)
tomek 2013-02-15 01:27:56
nuda w tym globalsie i skubia na kasie
x 2013-03-03 22:49:27
pracownik - 2013-03-03 16:11:30

Koordynatorzy to nic w porównaniu z paniami, które pracują w firmie GLOBALS II. Za to żeby być faworyzowane nadstawiają tyłka każdemu kto popadnie na sklepie, począwszy od magazyn aż do dyrekcji.
nuda w tym globalsie !!! koordynatorzy do [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozwalniać połowę z nich !!!!! nie nadają się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pracownik 2013-03-04 07:33:03
To na pewno nie ta sama kobieta co ja znam ale z pewnością wiele ich pracuje.
x 2013-03-26 08:30:57
[usunięte przez moderatora]Globals II najgorsza firma w której pracowałem !!!!!!!!!!! oddajcie mi moją kasior [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
xxxxx 2013-04-13 16:36:38
Warszawa na dnie!!! [usunięte przez moderatora] podobno do City przeszedł !!!
odpowiedź na xxxxxxx 2013-04-30 21:08:50
do "xxxxxxxxxxxxx"

sądze, że domyślam się o jakim inspektorze mówisz, ale ja mam zupełnie odmienne odczucia, tzn może i kombinuje (kto w dzisiejszych czasach tego nie robi? ), ale przy tym ma taki sposób bycia, że nie da się go nie lubć
rower 2013-05-02 14:05:43
Napewno zna się na robocie i napewno wszystko zrobi by w nowej firmie miał najleprzych ludzi.Co się dziwić jak go tak doceniali w poprzedniej firmie to teraz jest brak sentymentów.
ToTylkoJa 2013-07-23 03:53:21
Ta firma to jedna wielka pomyłka
trabant 2013-08-15 18:18:19
Pozwalniali się bo dali im stare micry do jezdzenia po obiektach i nie wytrzymali presji, podobno jakies zlomy co sie psuja a ci co teraz nimi jezdza to jakies zwykle [usunięte przez moderatora] a nie inspektorzy takie [usunięte przez moderatora] z pierwszej lapanki
2013-08-20 23:45:34
TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]
xxx25 2013-11-12 15:05:05
Szacunek dla pracownika ? nie doswiadczyłem go bynajmniej !!!!
odradzam komu kolwiek prace w tej firmie !!!! jedno wielkie oszustwo !!!!
robią ludzi tak w (usunięte przez administratora) ze to sie w głowie nie miesci i jeszcze duzo by tu wymieniac..... naprawde odradzam szkoda nerwów i co najwazniejsze czasu i zdrowia na stanie na nogach po czym opierdzielaniu przez kierownictwo za blache rzeczy i zwalnianie bez podstawne i to bez uprzedzenia !!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!
PORAZKA TOTALNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
igram_z_soba@wp.pl 2013-12-05 14:10:44
Właśnie aplikuje do tego globals, ale z wielu negatywnych opinii nie widzę tego. Może ktoś ma jakiś namiar na pracę w ochronie dla kobiet?
stef 2014-02-20 18:16:21
odradzam wszystkim z dala od tej firmy SIMPLY MARKET na (usunięte przez administratora), porażka zero szacunku dla ludzi, a kierownictwo sklepu jeszcze bardziej nie szanuje tam ochrony odradzam
SZczecin 2014-03-11 17:44:39
Najgorsza firma ochroniarska w jakiej pracowałem ( Szczecin) . Na spotkaniu rekrutacyjnym obiecywano miłą atmosferę ,wsparcie , wypłaty na czas itp.A oto jak było . WYPŁATY PRZYCHODZIŁY DOPIERO PO MIESIĄCU (ZA GRUDZIEŃ DOSTAWAŁEŚ NA KONIEC STYCZNIA).STAWKA NISKA 7ZŁ . KIEROWNIK OCHRONY ZE SZCZECINA(usunięte przez administratora)W. PRZED ROZPOCZĘCIEM PRACY WCISKA BAJECZKĘ ,ŻE WYBRANO CIE Z POŚRÓD WIELU KANDYDATÓW ,ŻE MASZ WYJĄTKOWĄ SZANSE ITP. PRAWDA NATOMIAST JEST TAKA ,ŻE NIKT NIE CHCE TAM PRACOWAĆ (A JAK KTOŚ PRACUJE TO TYLKO MIESIĄC ,BO JUŻ NIE DAJE RADY DALEJ). (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) Naprawdę nie warto podejmować tam pracy .Takiego (usunięte przez administratora)nigdzie jeszcze nie widziałem ,a pracowałem w paru firmach .Chaos zero organizacji .I trzeba pilnować godzin w bo była sytuacja ,że wpisywał ci mniej godzin niż pracowałeś .(usunięte przez administratora)
inspektor 2014-03-22 10:27:28
to jedno wielkie dno, dyrektorzy i prezesie to partacze, nic nie można załatwić i tylko straszą, ale czego się spodziewać jak to klon firmy pana K.........
sssssss 2014-04-07 18:03:53
haha jaki koleś! Zaczął w grudniu pracę a dostał w styczniu kasę - eeee to widzę że w państwówce wcześniej robiłeś albo ktoś ci powiedział że z góry się kase powinno dostawać - (usunięte przez administratora)
Marian 2014-04-20 15:13:27
Z tych informacji które posiadałem to nie chcieli więcej tylko jakaś firma krzak złożyła tańszą stawkę kontaktową. Teraz kwiczą i płaczą przez to że "nowa" ochrona nie spełnia ich wymogów. Jaka płaca taka płaca. Firma która teraz obstawia stokrotki nie nadzoruje pracowników którzy stoją na sklepach. Kierownik regionalny przyjedzie raz na jakiś czas, masakra. Podirytowany kierownik sklepu Stokrotka
nn 2014-04-20 15:20:08
z TYCH INFORMACJI które posiadam, E. Leclerc w Szczecinie otwarcie miał dla klientów dopiero 30.04,2014 o godzinie 8. Przed otwarciem dla klientów, przyjmowani byli "ciecie" do pilnowania budowy, więc pewnie takowym byłeś. Więc czego się spodziewałeś po stawce ochraniając budowy ? Zwykły pracownik na linii kas ma ładną stawkę godzinową.
Pracownik GL II
seba 2014-05-23 12:32:28
pracowałem w tej firmie i takiej agencji ochrony nie widziałem to mój syn który ma 5 lat by otworzył 100 razy lepszą zwykłe naciąganie i oszustwo
Szczecin 2014-06-03 18:09:25
Ja stałem na Toysie na Mieszka . Można powiedzieć ,że pracowałem jako cieć tak jak 88 procent pracowników w tej firmie. Błagam Cię Pracownik kas ma ładną stawkę godzinową ha ha ha rozwaliłeś system . Jak dla ciebie 7 zł za godzinne to ładna stawka to gratulacje . Prawda jest taka ,że : Stawka bardzo niska5-7zł max 8 , nie szanują pracownika, ciągłe pretensje , trzeba samemu podliczać godzinny bo często oszukują , przychodzisz na 10 godzin i pod koniec zmiany dowiadujesz się ,że masz pracować cały dzień(lub nawet noc 24h), Ciągła rotacja, bo nikt nie jest na tyle głupi żeby pracować więcej ,niż miesiąc. Pozdrawiam Pana Mareczka W. , nqjwiększego bajkopisarza i lizusa jakiego z życiu spotkałem...
Tom 2014-07-03 11:38:30
Nie pracowałem w tej firmie ale w paru innych i stawki wszędzie są podobne. Wszystkim wiadomo, że w ochronie pracuje zazwyczaj student, emeryt i rencista który tylko dorabia. Jeśli ktoś urodził się od razu "prezesem" to szuka pracy w niewłaściwym miejscu. Można zarobić 10-15 zł/h na budowie, tylko że tam trzeba pracować a nie narzekać, no i kasa również wypłacana jest wg uznania pracodawcy. Życzę powodzenia maruderom poszukującym intratnego zajęcia.
róża90 2015-01-08 12:26:56
no właśnie, ja tez się bardzo zastanawiam nad podjęciem zatrudnienia w GLOBALS SP. Z O.O. , natomiast musze dokładnie wiedzieć ile netto na rękę bm zarobiła. czy to 8 zł o których wspominaliście niejednokrotnie to jest netto czy bruttalnie? możecie proszę też opisać jak przedstawia się system premiowy, okejka?
Statis 2015-01-24 14:54:53
7zł na rękę , chyba że stawki poszły w dół . Moim zdanie nie warto podejmować pracy w tej pseudo-firmie .
prezes prezesów 2015-02-12 11:37:50
Globals II - Gdańsk ul.Wajdeloty 12
UMBRELLA SECURITY - Gdańsk ul.Wajdeloty 12

teraz sami sobie wytłumaczcie co to za firma i dlaczego takie stawki śmieszne.

Dalej macie przy etacie umowę zlecenie na nadgodziny z firmy sprzątającej?

byly pracownik globals 2015-05-09 08:21:39
Witam nie zatrudniajcie się w globals bo po pierwsze firma upada drugie firma nie AZ tyle obiektow ostatnio rozmawialem ze znajomym który jest dyr do spraw ochrony i sam mi powiedział ze nie warto się zatrudniać bo na miesiąc i wyrzucają globals traci obiekty jeden za drugi .
papież 2015-05-13 10:33:00
Widać dlaczego Ciebie z niej wyrzucili jeżeli nie potrafisz się wysłowić i poprawnie po polsku napisać. Pisałeś na jednym wdechu czy jak?
Nie bronie globalsa czy umbrelli bo już tam nie pracuje, ale ja pracowałem za dobrych czasów globalsa jeszcze przez fuzją.
ikn 2016-05-12 13:33:43
nesre, a czy wy - wypowiadający się tak barwnie o firmie - byliście u nich na rozmowie rekrutacyjnej ? Jeżeli tak to proszę o informację co dokładnie firma oferuje.
Zostaw swoją opinię o GLOBALS SP. Z O.O. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBALS SP. Z O.O.