Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz

Opinie o Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz

Sabina

"wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania" czyli rozumiem, że nie ma żadnej podstawy i dlatego przyjmą nawet bez doświadczenia doradców rynku nieruchomości? Ciekawe, czy chociaż przeszkolą człowieka porządnie, żeby był coś w stanie zarobić. Można dojść do minimalnej chociaż w tych pierwszych miesiącach? Powiedzcie, jak to było w Waszym przypadku.

@Sabina

Wszystko zależy od zaangażowania osób rozpoczynających pracę. Oczywiście, że można "dojść do minimalnej" w pierwszych miesiącach :) a nawet zdecydowanie więcej!

Ola Nowy wpis
@Sabina

Nie ma żadnej podstawy msc. Jeśli masz pracę na pełen etat to ok a ta jest praca dodatkowa. Tutaj nie ma żadnej podstawy msc. Umowa zlecenie od prowizji .... ludzie robią bazę do sprzedaży a nic z tego nie maja...

Ina Nowy wpis
@Ola

Tego ogłoszenia nie da się już podejrzeć, a właśnie interesowałaby mnie pod kątem pracy dodatkowej. Ale dlaczego piszesz, że ludzie nic z tego nie mają? Jaki jest % prowizji dla doradcy i czy jest to jeszcze uwarunkowane innymi rzeczami, aby ją otrzymać?

Eliza Nowy wpis

Hej, czy dobrze myślę, że „ wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania” w przypadku doradcy oznaczają tyle, ze nie ma po prostu żadnej podstawy? Tak sobie pomyślałam po tym,że doświadczenia nie wymagają.

Nowy wpis

@Eliza

Każdy agent ma wyłącznie wynagrodzenie prowizyjne, a brak doświadczenia wyrównujemy kompleksowymi szkoleniami.

Mirela

Firma z dużym potencjałem , możliwość rozwoju ,system motywacyjny, duże wsparcie merytoryczne menagera oddziału . Zgrany młody zespół można gwarantuje dobrą atmosferę co dzisiaj stanowi dużą wartość dodaną . Polecam

Izabela

Polecam biuro nieruchomości Apartament,miła atmosfera,spokojne podejście do pracownika oraz szczegółowe szkolenia przygotowujące.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIAMI?
Mirela

Firma rozwojowa , duże wsparcie merytoryczne od menagera , docenianie pracownika , system motywacyjny , jestem zadowolona , że dołączyłam do zespołu. W zespole młodzi ludzie z dużym potencjałem , bardzo dobra atmosfera a to stanowi dzisiaj dużą wartość dodaną .

Kinga

Fajna firma, bardzo rozwojowa. Daje możliwości awansu i rozwoju. Świetna szefowa, wspierająca i pomocna. Ta praca, to początek nowej podróży.

Sylwia Lesniak

Swietna fima by zaczac przygode z nieruchomosciami. Mega, Bardzo pomocna, motywujaca szefowa. Super zespol

Kuba

Polecam

Świetny zespół, pozytywna atmosfera, merytoryczne szkolenia i duuuużo wsparcia na początek :)

@Marcin

Hej, szukają właśnie doradców bez doświadczenia i chciałbym aplikować. Ty już miałeś styczność z branżą nieruchomości, czy też zaczynałeś od zera? Mam trochę obawy, czy całkowicie zielona osoba się odnajdzie, nawet z tymi szkoleniami :P Jesli mozesz coś o nich napisac więcej, to bym bardzo prosił, bo ponoć jest ich sporo. Oferta mówi o całym pakiecie.

Zapraszamy! Większość osób które u nas pracują, nie miały wcześniej styczności z branżą! Liczą się chęci i zaangażowanie :) Wiele osób z kadry zarządzającej też nie miała doświadczenia gdy rozpoczynała współpracę z firmą :)

Cudowny zespół i atmosfera w biurze, szczegółowe szkolenia i wsparcie menagera w każdej chwili.

BP

Bardzo fajny i pomocny zespół .Atmosfera również :) Można się wielu pożytecznych rzeczy nauczyć ,które można wdrożyć i do swojego życia Gorąco polecam :)

PC

Wspaniały zgrany zespół jako nowy pracownik mogę liczyć na każdego! Plus szkolenia rewelacja !

Ada

Ogromne wsparcie na początku pracy, merytoryczne szkolenia. Atmosfera super ♥️ polecam ♥️

Wspaniała atmosfera, cały zespół bardzo przyjaźnie nastawiony do nowych pracowników, pełen pakiet teoretycznych jak i praktycznych szkoleń. Nowy agent jest świetnie prowadzony przez menadżerów i już po ukończeniu pierwszych szkoleń jest w stanie samodzielnie działać. Osobiście bardzo polecam Nieruchomości-Apartament :)

Aleksandra

Jasne reguły współpracy. Przyjazna atmosfera w biurze. Współpracownicy i zarządzający zawsze gotowi do pomocy.

Małgorzata

Firma podchodzi do pracownika z szacunkiem, oferuję pełen pakiet szkoleń, wsparcie menadżera na każdym kroku, profesjonalnie zarządzana, polecam:)

Nowa

Jako nowy pracownik otrzymałam wsparcie od zespołu, zostałam przeszkolona i przygotowana do pracy. Teraz działam i jest ok.

@Nowa

A jak długo trwa takie szkolenie? To był okres próbny, tak? Jest przydzielony jakiś pracownik do pomocy w tym czasie? A i powiedz jeszcze, stawka kilku miesiącach jest większa niż na początku?

Zapraszamy na rozmowę podczas której opiszemy cały proces wdrożenia oraz stawki wynagrodzenia. Pozdrawiamy!

MarKub

Pozytywna atmosfera, duże wsparcie menagera. Duża liczba szkoleń i możliwości zdobycia nowej wiedzy

@MarKub

Hej, a to prawda, ze nie wymagaj doświadczenia? Osoba która nigdy nie miała styczności z branżą sobie poradzi? Długo już tu pracujesz? Mogę cię zapytać o zarobki? Bo widełki sięgają nawet do 30 tysięcy, i zastanawiam się czy to w ogole możliwe?

Tak, możliwe jeżeli agent jest zaangażowany w swoją pracę. Wiele osób które pracują w naszym zespole nie miało wcześniej doświadczenia w nieruchomościach. Zapraszamy na rozmowę gdzie wszystko wyjaśnimy.

Renata

Bardzo fajna atmosfera, przyjaźni pomocni współpracownicy. Firma profesjonalnie zarządzana, dobra organizacja oraz przygotowanie pracowników.

@Renata

Dziękujemy! Życzymy powodzenia!

Sonic

Profesjonalna obsługa pani Małgorzaty Świetłowicz polecam to biuro nieruchomości!!!!

@Sonic

Dziękujemy!

Zostaw merytoryczną opinię o Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 52 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz