Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz

3.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz

Marianna Nowy wpis

Od całego serca cieszę się że trafiłam w taki wspaniały zespół (WrocLove). Mam wsparcie 24/7 i profesjonalny wzór od moich kolegów. Studia + praktyka + zdrowa atmosfera + szczerość + wsparcie = Nieruchomości Apartament

Nowy wpis

@Marianna

Dziękujemy Marianno! Życzymy samych sukcesów! :)

Antośka Nowy wpis
@Marianna

Wsparcie od twoich współpracowników? To rzeczywiście musicie mieć fajną atmosferę. Jesteś tutaj na praktyce tak? Czy praktyki są płatne? Możesz zdradzić jaka stawka za praktykę?

Oliwia

Cudowna atmosfera, cudowni, pomocni ludzie. Szkolenie bardzo jasne i dokładne. Nie wyobrażam już sobie pracować gdzieś indziej. Bardzo serdecznie polecam!

HY
@Oliwia

ooo....ale fajnie, bo myślałem by zatrudnić się do nich jako agent nieruchomości :) powiesz dokładnie ile trwało szkolenie oraz czy było ono płatne? no i jeśli się orientujesz to jaki okres ochronny ma się u nich jako agent nieruchomości?

Nowy wpis

@HY

Nie ma czegoś takiego jak "okres ochronny". Jak jesteś zaangażowany, dążysz do realizacji wyznaczonego przez siebie celu to pracujesz. Jak nie czujesz że to jest to, odchodzisz. Szkolenia są bezpłatne.

Martyna

Szkolenie w firmie bardzo szczegółowe, przygotowuje do pracy w biurze nieruchomości. Z każdego tematu można uzyskać dużo wiedzy.

KH
@Martyna

To się miło czyta, wiesz może czy firma dalej ma taki wysoki standard szkoleń, przez całą karierę, nie tylko na początku? Długo w ogóle już pracujesz? Widzę, że mają bardzo dużo ogłoszeń, aż taki mają popyt na pracowników, firma się rozwija?

@KH

Szkolimy pracowników przez cały czas współpracy. Zapraszamy!

AM
@Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz

O jakich szkoleniach mowa? : ) kto je prowadzi? Koledzy z firmy czy może jest tez cos zewnętrznego? Interesuje mnie po prostu zakres i późniejszy efekt. Dałoby rade sobie wyrobić jakiś certyfikat? I czy trzeba tak w ogóle cos podpisywać?

@AM

Mamy wewnętrzny zestaw szkoleń, do tego szkolenia wdrażające prowadzone przez managerów ale także szkolenia zewnętrzne.

FQ
@Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz

Szkolenia wdrażające ile trwają? Cały okres próbny czy krócej? A jak potem pracownik się rozwija i szkoli, to ma z tego jakieś profity? Podwyżki albo lepsze premie?

@FQ

Wysokie zarobki są najwyższą wartością dla osób ambitnych, chcących się doszkalać.

CI
@Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz

Fajnie, a dużo tych szkoleń w ciągu roku można mieć? Firma ma wyznaczony jakiś budżet szkoleniowy dla pracowników czy raczej to kwestia dogadania, jakie kto ma potrzeby?

@CI

Mamy szkolenia dla całego zespołu, mamy szkolenia indywidualne. Wszystko zależy od osób z którymi współpracujemy, od ich potrzeb ale też zaangażowania.

Nowicki Wiktor

Nieruchomości Apartament jest to najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem. Wspaniali ludzie którzy tworzą zgraną grupę to właśnie to o czym zawsze marzyłem. Każdy dzień, który pozwala mi spotkać się ze współpracownikami sprawia mi wielką przyjemność, radość oraz wywołuje u mnie uśmiech na twarzy. Gorąco polecam! :)

@Nowicki Wiktor

Nam również jest miło współpracować z takimi osobami jak Ty!

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIAMI?
Klaudia
Kandydat

Witam, czy praca jest też dostępna w mieście Grudziądz? Jeśli tak to można prosić o kontakt oraz adres ?

@Klaudia

Dzień dobry zapraszamy do kontaktu z managerami odpowiedzialnymi za oddział w Grudziądzu: Małgorzata 533880955 Jacek 519676844 Pozdrawiam!

Jak wygląda praca na stanowisku Business Development Manager? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz?

VR
Inne

A mnie ciekawi jaka rotacja na stanowisku doradcy nieruchomości. Z tego co czytam to szukają na kilka lokalizacji, skąd takie zapotrzebowanie ciągle? No i jest wzmianka o konieczności posiadania własnego auta. Czy firma zwraca koszty paliwa, eksploatacji? A może w ogóle nie jest to rozliczane przez to, że działa się na B2B?

@VR

Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie te pytania.

Weronika
Kandydat

Dobry wieczór,czy ogłoszenie pracy w Czersku jest aktualne?

@Weronika

Dobry wieczór :) jak najbardziej ogłoszenie jest aktualne. Zachęcamy do składania CV.

FI
@Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz

Czytałem że na doradcę rynku nieruchomości nie wymagacie doświadczenia. Jest na początku szkolenie wdrażające jak ktoś wcześniej nie pracował w tej branży? Umowa tylko an własnej działalności czy inne możliwości zatrudnienia?

@FI

Nie wymagamy doświadczenia - po rozpoczęciu współpracy jest szkolenie wprowadzające a następnie praca jest pod czujnym okiem managera, który prowadzi agenta. Po więcej informacji dotyczących zatrudnienia zapraszamy na rozmowę. Pozdrawiam

Twórca
Kandydat

Dzień dobry chciałbym się zapytać czy firma w Kościerzynie jest też?

@Twórca

Dzień dobry oddziały mamy w Starogardzie Gdańskim oraz w Chojnicach, a także w Bydgoszczy, Nakle nad Notecią oraz Wrocławiu. Działamy na terenie całego województwa pomorskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego

Krysia
Kandydat

Właśnie w związku z tym doradcą nieruchomości. Mnie zabrakło w ogłoszeniu rozwinięcia zdania "wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania". Ale jest podstawa, czy jedynie sama prowizja od nieruchomości? Jak jest rozliczane zużycie paliwa i eksploatacja auta?

@Krysia

Na te pytania z chęcią udzielimy odpowiedzi, ale na spotkaniu rekrutacyjnym.

Rysiek
Kandydat

Szukają doradcy rynku nieruchomości, nie wymagają doświadczenia. Wszystko okej, ale martwi mnie tylko, że to już nie pierwszy czy drugi raz, jak pojawiają się takie oferty pracy. Skąd ta rotacja? Coś nie tak z warunkami na stanowisku, czy po prostu się rozwijają?

@Rysiek

Firma się sukcesywnie rozwija, mamy w planach kolejne oddziały stąd mamy ciągłą rekrutację. Zapraszamy!

@asia
Kandydat

Dzień Dobry Czy w Starogardzie Gdańskim trwa rekrutacja do pracy?

@@asia

Dzień dobry, zapraszamy do naszego biura! Rekrutacja trwa

Julka
Kandydat

Szukają Doradcy rynku nieruchomości, i o dziwo nie wymagają doświadczenia. Ile w takim razie trwa wdrożenie, szkolenia? Bardzo dobrze piszecie o firmie, to dobrze, że warunki i atmosfera są na plus, ale nie widzę nic na temat wynagrodzenia. Ile osoba bez doświadczenia może dostać na rękę?

@Julka

Dzień dobry, zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną podczas której dokładnie opowiemy o możliwym wynagrodzeniu. Pierwszy tydzień trwa bardzo dokładne szkolenie podczas którego pozna Pani najważniejsze informacje dotyczące pracy w naszej Firmie, a wdrożenie trwa do pół roku - pracując w terenie, przy pomocy Managerów.

Ida
@Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz

Ooo...to sporo czasu dajecie na wdrożenie, przynajmniej pracownik mniej się stresuje :) Ja mam pytania co do rekrutacji w takim razie, jak wieloetapowy jest proces rekrutacyjny i czy jest szansa na rekrutację zdalną? Sprawdzacie na rekrutacji testami lub zadaniami wiedzę i kompetencje pracownika, czy tylko są same pytanie od rekrutujących?

@Ida

Wolimy spotkania osobiste, ale też jest możliwa rekrutacja zdalna. W naszej Firmie doceniamy chęć nauki, zaangażowanie, podejście do drugiej osoby. Niezbędną wiedzę przekażemy podczas pracy.

Małgorzata
Kandydat

Dzień dobry.Czy mogę prosić o jakiś adres i kontakt telefoniczny do w/w Biura Niruchomości Apartament w Kościerzynie lub w okolicach Kościerzyny?

@Małgorzata

Oczywiście! Nasze biuro znajdzie Pani w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 18, tel. 575-884-040 oraz w Chojnicach, ul. Asnyka 2, tel. 519-676-825. Zapraszamy do kontaktu!

Młoda
Kandydat

Czy w Jeleniej Górze trwa rekrutacja? Pytam bo przez portal nie można załączyć żadnego pliku.

Elizka
Inne

Kurczę, normlanie jestem w szoku, bo tyle pozytywnych opinii, aż nie wiem o co zapytać :D Może ktoś by mi powiedział w takim razie jak można u nich się zatrudnić i czy będą kogoś szukać na agenta nieruchomości? Bo niestety nie widzę w necie żadnej informacji o rekrutacji, aczkolwiek może nie szukają bo ludzie nie odchodzą od nich skoro tyle pozytywów. Sporo tutaj piszecie o oferowanych szkoleniach i spoko atmosferze, a ktoś by zdradził coś na temat zarobków, idzie całkiem dobrze sprzedaż i da radę wyciągnąć ładną prowizję?

@Elizka

Dzień dobry, zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną do jednego z naszych biur - prowadzimy rekrutację.

Nicole Braune

Polecam prace w firmie Nieruchomości Apartament. Ciepła, rodzinna atmosfera. Profesjonalne szkolenia. Stały kontakt ze wszystkimi pracownikami.

Ewka

Z całego serca polecam pracę w zespole Biura Nieruchomości Apartament- odział w Bydgoszczy. Bardzo miła atmosfera, wszyscy bardzo pomocni. Ogromna pomoc i wsparcie Managera;)

Pracownik J.

Polecam pracę w Nieruchomości Apartament. W biurze panuje świetna atmosfera. Współpracownicy są pomocni, służą radą. Szkolenia wewnętrzne prowadzone przez managerów są na wysokim poziomie. Jeżeli ktoś ceni sobie swobodę i elastyczność jest to praca dla Niego.

RP

Polecam pracę dla każdego, kto lubi kontakt z drugim człowiekiem, chce się rozwijać i stawiać sobie nowe cele - wsparcie managerów jest na najwyższym poziomie, zawsze można liczyć na ich pomoc, praktyczną wiedzę z doświadczenia i wsparcie merytoryczne wraz ze szkoleniami. Atmosfera w biurze to źródło pozytywnej energii, która motywuje do działania :)

Bianka
@RP

A jakie to szkolenia? Wewnętrzne czy zewnętrzne? Jakie miałęś doświadczenie przyjmując się do pracy w firmie? Ja się obawiam, ze sobie nie poradzę, dopiero to moje początki na rynku pracy niestety. Ale jak mówisz, że managerowie ok, to chyba nie byłoby tak źle? A jak w firmie się zarabia? Może sa jakieś ciekawe benefity?

Zostaw merytoryczną opinię o Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 19 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz
Przejdź do nowych opinii