Opinie o Ramirent S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ramirent S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramirent S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramirent S.A. w Szczecin

Redaktor Naczelny Interneta

Powiedźcie czy to prawda, że "kierownicy" oddziałów dostaną auta?

pikuś
@Redaktor Naczelny Interneta

Redaktor Naczelny Interneta do Ciebie (usunięte przez administratora) pracujesz w tej firmie, że tak Cię wszystko interesuje wypad

(usunięte przez administratora) mogli by w końcu zwolnić

Hugo szef

No tak. Kolejne nominacje będą związane również z bezdusznym podejściem do ludzi jak i tym samym działaniem na szkodę firmy. Analizy danych, które spłynęły do zarządu w Finlandii nadal trwają, bo jest ich tak dużo. Cóż kolejnym nominowanym mogę życzyć tylko miłych poszukiwań nowej branży, może farmaceutycznej, albo gastronomicznej :).

Redaktor Naczelny Interneta

I co to da że sie ujawnie co to zmieni?

kiedyś...kiedyś...

"nosił korek razy kilka ponieśli i korka"

Mały
@kiedyś...kiedyś...

teraz nosi blondasek w hub-za... też go poniosą...

pikuś

"Od lat cenimy sobie możliwość swobodnego wypowiadania się za pośrednictwem Państwa portalu – zmienił on wielokrotnie rzeczywistość w tej organizacji i to w niektórych przypadkach bardzo korzystnie proszę o tym pamiętać…. Redaktor Naczelny Interneta" - Redaktorze czy tak dla Ciebie nazywa sie wylewanie pomyj na wszystkich i to jeszcze anonimowo???? to może się ujawnij i wtedy mów o co ci chodzi- czy może brak odwagi???

Mariusz B.

No i następny ODDAŁ FARUCHA!!! (usunięte przez administratora)

Redaktor Naczelny Interneta

Macie racje w ogóle nie rozumiem czemu wpisy są usuwane. Nie były wymienione personalia osób ani nikt nie został obrażony więc czemu? Jeżeli zacznie być ograniczana wolność wypowiedzi to ludzie nie będą odwiedzać tego portalu. Taki mały apel do Admina jeżeli zależy Państwu na ilości odwiedzających to proszę zastanowić się czy wartko aż tak bardzo selekcjonować wypowiedzi wiadomo, że czasem nie jest na miejscu pisanie pewnych pikantnych scenariuszy ale proszę mi uwierzyć, że nie są to wymysły chorej wyobraźni ludzi zamieszczających te wpisy tylko niestety szara rzeczywistość. Od lat cenimy sobie możliwość swobodnego wypowiadania się za pośrednictwem Państwa portalu – zmienił on wielokrotnie rzeczywistość w tej organizacji i to w niektórych przypadkach bardzo korzystnie proszę o tym pamiętać…. Redaktor Naczelny Interneta

Totalna kicha!! Pan Admin jest karmiony przez Asów zarządzania....Ha ha ha

x-men

gonzo te ten AS co kiedyś kontenerami sie zajmował a teraz udaje prace w najbardziej potężnym i potrzebnym dziale KAM gdzie zrzeszeni są sami spece. Wiem, że po palcu taboretowi wchodził od zawsze ale rodzina z blenderem hmm. Ogolnie ta firma jest fenomenem na skalę europejska, dojona na każdym kroku, latami pracują kolesie co nawet nie wiedzą dokładnie w jakiej firmie pracują, jeżdżą tylko z miejsca na miejsce aby statystki dobrze wyglądały zadasz takiemu pytanie merotyrocznie to jak zacznie kręcicić to niewiadomo czy się śmiać czy płakać, jedno jest pewne chyle czoła tym, którzy ubierają to w koronkowe figi i przekazują do reniferów, gdyby oni byli świadomi co się tu wyrabia to czuje ze 50% tych nikomu niepotrzebnych obiboków zasiliła by wolny rynek pracy. I z tego własnie miejsca z całego serca im życzę ;-)

Mariusz B.

A jednak istnieje sprawiedliwość na tym Świecie!!! WALABLENDER ODDAŁ FARTUCHA!!! Zatem zapraszam wszystki do konkurusu pod tytułem : "Kto następny?" Ja stawiam na Śliskiego!! Numer dwa Tobołek.... Piękny Marian nr.3 O to moje typy. A jakie są Wasze? Zapraszam do zabawy!!

haha

Kolego Dyrektorze zapomiałeś dodać, że pewnie nadal jesteś podczepiony pod ta firmę, jak wszyscy wielcy, a to karczmarz maszyny naprawia nawet i te dobre hehe a to z 2 gej strony naszego kraju grunt Ramik od lat wynajmuje, to znowu w centrum jeden ma spore udziały w windach i można by tak wymieniać i wymieniać tylko po co

Damian Wyrobek

Witam, Zaskakuje mnie to wszystko co tu wypisujecie ?? pracowałem w tej firmie przez 7 lat oczywiście jak w każdej firmie są wzloty i upadki ale powiedzmy sobie szczerze .. - Wypłata jest zawsze na czas .Każdy nowo przyjęty pracownik dostał lub wynegocjował sobie wynagrodzenie ..każdy z was wiedział co podpisuje itd Jeżeli chodzi o kadrę zarządzającą to zawsze jest ktoś nad waszym przełożonym komu możecie przekazać wasze sugestie macie również info linię . Moja osoba z firmą może i nie rozstała się w taki sposób jak bym sobie tego życzył ale mogę w 100% napisać ,iż firma RAMIRENT podkreślam "firma" jest w 100% rzetelna . Bez agresji pamiętajcie ... Każdy z was ma wolną rękę ,Każdy z was może zmienić pracę ,Każdy z was może zadzwonić do prezesa i umówić się na spotkanie on zapewne wytłumaczy wam wszystkie kwestie i rozwieje wątpliwości ale do tego trzeba mieć " Jaja " a widzę,że niektórym z was ich brakuje . można by tak pisać bez końca ale po co ?? pamiętacie obecni ,byli , przyszli pracownicy nie gryźcie ręki ,która was karmi ..karmiła bo może za rok dwa lub więcej będziecie tego żałować . Może i patrzę na to z innej perspektywy ale tez mógłbym mieć wiele za złe firmie itd ale zawsze trzeba spojrzeć na to z drugiej strony i uwierzcie mi zarządzanie firmą ..zespołem itd nie należy do łatwych rzeczy a tym bardziej gdzie są milionowe obroty .Pomimo niuansów ,które przechodziłem w firmie to jestem jej wdzięczny ponieważ miałem solidne przeszkolenie i zdobyłem bogate doświadczenie co pozwolił mi zostać w obecnej sytuacji Dyrektorem i na tym zakończę. Życzę powodzenia i spokojne pracy -

xxx

No i kolejny oddał fartucha a mówiłem nie raz chłopie ocknij sie walablender zanim będzie za późno ;-) teraz kolej na następnych może (usunięte przez administratora) obstawjajmy

pepe

właściciel knajpy ze szczecina cinkciarz?

frytka

:D mnie też nie dziwi... w końcu co to za różnica czy to fast foody czy maszyny budowlane. Można to połączyć, wystarczy zapytać zarządzających centralnym.

doda

w ogóle mnie to nie dziwi... doić, doić póki się da

?

maszyny naprawia firma karczma akie to teraz czasy, że gasronomia łaczy się z serwisem :)

?

Czy to prawda, że teraz ramirenckie maszyny naprawia firma (usunięte przez administratora)

xylo

Ktoś pisał "tu wszystko naprawia się młotkiem" Pierwsze słysze. Narzędzia wysokiej klasy, auto serwisowe jak wjeżdża na budowę to się robole zbierają i nie mogą się nadziwić. Konkurencja jeździ osobówkami skrzynki z biedronki i 3 klucze z lidla. Większość wpisów należy do ludzi którzy tu nigdy nie pracowali. Pozdrawiam Zadowolonych i wesołych świąt :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ramirent S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w Ramirent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ramirent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramirent S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramirent S.A.?

Kandydaci do pracy w Ramirent S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramirent S.A.