Lowara Vogel Polska
3 70 6 1

Opinie o Lowara Vogel Polska

Iga

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka jest umowa na początek?

pracownik
@Iga 13.07.2018 19:44

Jeżeli Cię zatrudnią, dostaniesz umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące, potem loteria, wszystko zależy od tego jak pracujesz i czy byłeś na zwolnieniu. Stawkę zaproponują ale możesz wynegocjować na rozmowie kwalifikacyjnej, później o podwyżkach to raczej zapomnij, zrównanie z inflacją.

Agata
@pracownik 19.11.2018 18:26

Czy orientujesz się, jaka stawka jest proponowana na początek i do jakiej kwoty można mniej więcej negocjować wynagrodzenie? To może być cenna informacja, szczególnie dla bardziej doświadczonych kandydatów. W końcu każdy chciałby wynegocjować dla siebie możliwie największe wynagrodzenie.

pracownik

Nowo przyjęci pracownicy więcej zarabiają niż doświadczeni ze stażem i z uprawnieniami.

Agata

@Weteran, dziękuję za Twoją wypowiedź, są to istotne informacje. Możesz nam jeszcze powiedzieć czy firma ma system benefitów pozapłacowych dla swoich pracowników? Jaka jest atmosfera w firmie? W jakim systemie czasu pracujecie? Jakie zalety pracodawcy możesz jeszcze wymienić?

Weteran
@Agata 28.06.2018 09:50

Benefity pozaplacowe to sa: pomoc finansowa na wczasy pod grusza oraz na swieta zalezna od zarobkow. Coroczne imprezy firmowe lub rozne eventy. Opieka medyczna medicover finansowany w pakiecie podstawowym przez pracodawce. System zmiany nie wszedzie jest taki sam, sa dzialy gdzie jest tylko jedna zmiana, a niektore maja dwie lub trzy. Atmosfera w pracy jest nienajgorsza, ale to chyba kwestia z kim sie pracuje.

Agata

@anonymous, dziękuję za Twoją odpowiedź, a czy możesz jeszcze powiedzieć czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe dla swoich pracowników? Mógłbyś powiedzieć coś więcej jak wygląda sprawa z pakietem socjalnym w Lowara Vogel Polska?

Weteran
@Agata 22.06.2018 10:16

Nie zgadzam się z kolegą anonymous odnosnie kilku kwestii, ktore poruszyl. Premia produkcyjna wyplacana jest na podstawie ilosci deklaracji wyprodukowanych ''komponentow'' na danym dziale. Jesli dana maszyna nie dziala, to wspisujesz to w raport i taka sytuacja nie jest pod uwage przy wyliczaniu produktywnosci. Chociaz musze przyznac, ze to obliczanie produktywnosci nie jest jasne i niewytlumaczone... Kolejna kwestia nowych pracownikow. Ci, ktorzy sie szkola nie sa brani pod uwage do produktywnosci, jesli na koniec pracy wypisuja w swoim raporcie ''szkolenie'' na danym stanowisku. I tak jest, az nie stanie sie pelnowartosciowym, wydajnym pracownikiem. Wszystko tez zalezy od dzialu na ktorym pracujesz, bo widze iz narzekasz. Czyzby PLM?

Agata

@????, Piszesz o tym, że pracownicy nie są doceniani za swoją pracę. Jakiej formy gratyfikacji oczekujesz, a jaką formę oferuje pracodawca? Rozmawiałeś z przełożonymi o swoich oczekiwaniach? @Zawiedziony, jaka legenda krąży o systemie premiowym? Czy jest on gwarantowany jakąkolwiek umową? W jaki sposób został zaprezentowany przez przełożonych?

anonymous
@Agata 15.06.2018 23:35

Z przełożonymi rozmawiać o oczekiwaniach gdzie nie szanują pracowników. Szacunku oczekuję. System premiowy zależy czy wyrobiona została miesięczna norma. Nie jest brane pod uwagę czy maszyny stoją bo są awarie czy brak zleceń. Nowi pracownicy się szkołą i nie są niby produktywni ale tez liczeni są do produktywności.

Strzelinianin

Myślę o zmianie pracy i zainteresowałem się firmą Xylem jakie tu są zarobki dla świeżaka? Jaka stawka na start? Czy po okresie próbnym dostaje się podwyżkę? Ile jest przerw? Proszę mi napisać czy warto przejść z Tece gdzie są słabe zarobki do Xylemu?

Zawiedziony
@Strzelinianin 22.05.2018 13:27

Zarobki 1850 zł na rękę przeciętnie bez premii o której zresztą krąży legenda ???? okres próbny 3 miechy po okresie próbnym 100 zł brutto podwyżki. W pracy tylko cały czas norma norma norma produktywność i cały czas szybciej. Za te pieniądze szczerze nie polecam

Agata

@anonymous, czy nadal pracujesz w firmie Lowara Vogel Polska? Rozumiem, że możesz mieć jakieś obiekcje względem pracy ale proszę o wypowiadanie się merytoryczne i bardziej kulturalne. Według Ciebie poza atmosferą w pracy, pozostałe kwestie pracy w firmie są na poziomie nienagannym?

????
@Agata 05.06.2018 22:38

Obiekcje względem pracy?!Nie chodzi o prace tylko jak traktują pracowników.. Pracownicy nie są doceniani za swoją prace. I uwierz że kultury mi nie brakuje czego nie można powiedzieć o liderach tej firmy i to nie jest tylko moje zdanie. Dlaczego ludzie przyjmują się i zwalniają ? Dlaczego cały czas są przyjęcia? Chyba coś jest na rzeczy prawda. Od kiedy za soboty wypisuje się urlop? Jeśli ktoś pyta i chce wiedzieć konkretnie o atmosferę to opisuje jak odzywają się liderzy i brygadzisci do pracowników. Czy są jakieś kwestie pracy w jakiej kolejek firmie na poziomie nienagannym. Pisze o tym jaki maja szacunek do pracowników bo pracować trzeba wszędzie. Praca nie jest problemem jeżeli ktoś pracuje zreszta jak w każdym innym zakładzie .

...

Rękawiczki dalej dwie pary na tydzień. Przerwa 15 minut. Odradzam ten zakład . Jesteś lizaj d.. jesteś dobrym pracownikiem. Nie ważne jak pracujesz ważni ci którzy donoszą. Podwyżka po trzech miesiącach masz albo i nie. Przeważnie nie maja na to pieniędzy bo rok się kończy i takie tam bzdury. Premia produkcyjna która obiecują powodzenia tani chwyt. Liderzy i brygadzisci i tu zaczyna się ciekawa atmosfera zero szacunku do pracowników. Jeśli ktoś lubi za karę chodzić do pracy to jak najbardziej firma dla niego. Psychicznie nie da się wytrzymać a ci do pracy to nigdzie nie ma lekko

??
@... 26.05.2018 21:37

Jakieś konkretne przykłady tego braku szacunku i zamęczania psychicznego? Jeśli tak to trzeba coś z tym zrobić, chyba że jest to zwykle marudzenie z kategorii "zmuszają mnie do wykonywania swoich obowiązków".

anonymous
@?? 02.06.2018 20:29

Obowiązki były wypełniane w 100 % nie musieli do niczego zmuszać każdy wiedział co ma robić. Zgłaszane było. Jak lider na zebraniu mówi z samego rana żeby go nie wkur..ć. Zapier..j w podskokach. Jak chcesz to mogę ci pokazać jaki naprawdę jestem”mogę być hu..m”Dużo tego jest.

Norbi

Jak ktoś nie lubi pracować to w żadnej firmie nie będzie zadowolony!!!

anonymous

Praca w Lowarze to ostatecznosc.

Administrator

Posiadacie jakieś informacje dotyczące Lowara Vogel Polska? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Patryk

Może czas docenić prace w dobrej firmie a nie tylko narzekać?

Administrator

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Lowara Vogel Polska, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

kendriks

Lowara to najgorsza firma w jakiej pracowalem, a przerabialem ich kilka. Ludzie na produkcji w wiekszosci robią co chcą, wielu starych wyjadaczy ktorzy pracuja tam wiele lat. Utrzymanie maszyn, same maszyny i ich znajomosc jest na tragicznym poziomie. Stare, cieknące trupy(maszyny). Osob kompetetnych jest tam moze 2-3, reszta to bajkopisarze, pseudoznawcy . Bezpieczenstwo w tej firmie to kpina. W biurze i na produkcji króluje plotkarstwo i zazdrosc o zarobki kolegi/kolezanki z działu. Polityka finansowa jest niejasna, podwyzki na gębe, takze w biurze. Praca w tej firmie to ostateczność.

Ciężko

Firma jakich wiele w Polsce, niestety prawda jest ze nowi pracownicy dostają większą kwotę na umowie niż staży pracownicy tylko jak to jest ze pracownik który szkoli nowego który nic nie potrafi zarabia mniej? I więcej się od niego wymaga? Stanowiska Team liderów sa w tej firmie niczym zarabiają tyle co normalny pracownik jeśli chodzi o maszyny to prawda ze sa takie które ledwo się trzymaja ale sa też nowe "nie liczne" z urlopem ciężko A sama atmosfera niby nie najgorsza ale coś "wisi w powietrzu"

anonymous

Witam. poszukują pracowników do pracy w Lowara.Podobno coś się zmieniło od jesieni na lepsze.Czy to tylko bujdy?

Kizimizi
@anonymous 18.12.2017 17:09

Tak zmieniło się 500zł premii miesięcznej

Bla Bla Car

A czy wprowadzono już procedurę obowiązkowego leczenia u psychiatry dla ludzi z zazdrością i nienawiścią do swoich znajomych?

Szaraczek

Zalezy co masz na mysli piszac: "na lepsze"? Jesli to, ze nowi pracownicy dostaja wyzsze stawki od tych z dluszym stazem, to tak jest. Niestety, od jakiegos czasu przelozeni nie licza sie z pracownikami i ich zdaniem. O przymuszaniu do nadgodzin nie wspominajac, a jak upomniesz sie o swoje, to zostaniesz zignorowany. Ot, taka Lowarowska rzeczywistosc.

anonymous

Witam.pracowalem chwilę na produkcji, ktoś napisał prawdę że nowi pracownicy mają lepsze pieniądze od tych starszych startem nie mniej jednak są to groszowki za wykonywana pracę.w firmie jest wyzysk i niskie wynagrodzenia spora rotacja. Do pracy na produkcji trzeba.wykazywac się predyspozycjami to pracy fizycznej.przyzwoite godziny pracy 7-15 nie ma systemu 4 brygady itp to jest zdecydowanie.na plus na święta dają jakiś upominek a jeżeli chodzi o urlop to kiedy oni chcą pracownik nie ma nic do powiedzenia troszkę lepiej jak w sąsiedniej firmie ogólnie radości nie ma z czego czerpać

dostawca wióra
@anonymous 06.11.2017 12:18

są to dziwnie spotykane godziny pracy 7 -15; 15-23 no ale w końcu to wioska ....

Agata

W firmie Lowara Vogel Polska pojawiła się oferta Stażu w Dziale Logistyki. Czy ktoś odbył taki staż i podzieliłby się informacjami? Czy staż jest płatny? Jak długo trwa? W jakich godzinach można odbyć staż? Czy łatwo się dostać? Jakie obowiązki są dla osoby odbywającej taki staż?

logistyka
@Agata 13.09.2017 10:02

Hej. Do działu logistyki pilnie jest poszukiwany/a stażysta/ka :) Nie będzie pewnie problemów z dostaniem się - liczą się chęci, ogarnięcie, trochę błyskotliwości. Wszystko do dogadania jeśli ktoś jest studentem jeszcze aczkolwiek na pewno pełen etat byłby mile widziany :)

Obiektywny
@logistyka 13.09.2017 20:16

Pytanie tylko, kto chcialby "tyrać" tak samo jak ktos kto ma trojke z przodu na umowie za te smieszne stazowe pieniadze?

Byku

Te ostatnie wiadomości są pisane przez z pracowników biura. Pracujesz ponad 7 lat umiesz wszystko na całym dziale a tu nagle przychodzi nowy mlodzieniaszek ma większą wypłatę i do tego zostaje twoim przełożonym . I ja się pytam gdzie tu jest szansa awansu ?

Obiektywny
@Byku 12.09.2017 05:52

Pozostaje Ci zwolnic sie i przyjac na nowo. Przy okazji ktos Cie zarekomenduje i podzielicie sie kasa...Smieszne to, ale prawdziwe.

Sylwia

Hallo, widziałam że ostatnio szukają Technika Kontroli Jakości. Jakieś rady co do tego stanowiska? Czy polecacie tą firmę? Widzie różne opinie na jej temat. Ale nigdzie nie jest idealnie.

Jajo

@Agata Jeśli masz jakiekolwiek kwalifikacje (wykształcenie, jakieś doświadczenie) to aplikuj. Pokaż na rozmowie, że masz pojęcie na czym polega ta praca (polecam się przygotować do rozmowy) i tyle. Dalej to już tylko wykonywanie swoich obowiązków, ciężka praca, trochę kreatywności i będzie dobrze.

obiektywny

Jeżeli jesteś kompetentny, kreatywny oraz pracowity na pewno awansujesz. Poza tym jeżeli nie doceniają pracowników, dlaczego tam pracujesz?, znajdź swoje miejsce i bądź szczesliwy:)

Adam

Dostałem propozycję pracy jako operator CNC i pieniążki dość dobre proponują. Pytanie co to za robota ? Jakie normy, 8 godzin od dechy do dechy i jak wygląda sytuacja z sobotami ?

Janek

Nic się nie zmieniło, zarobki które oferują są niskie, maszyny na których się pracuje ledwo się trzymają, cieknący olej i reszta to jakaś masakra. Atmosfera taka sobie, jak masz swoje zdanie i opinie to nie polecam.

umazany_lojalką

Szukają operatorów CNC z doswiadczeniem, a nie oferują nic poza lojalkami i mglistą wizją podwyżki. Odradzam prace w tym zakladzie. Wiosną uciekam stamtąd...

Grzesiu

Ale był dzisiaj zapierdol...

RADEK

Tragiczna firma pod kazdym wzgledem dobrze ze zmienilem prace ps Do Krystiana Maciaga wiem ze nie wiesz co to chigiena osobista ale na milosc boska zmieniaj chociaz skarpetki daj ludzia oddychac w szatni pozdrawiam wszystkich zwalniajcych sie z Lovary

Jaro66

Ooooooo widze że mój wpis wyrzucili? !!!! Zapewne prawda zabolała i przestraszyli sie, że nowi nie będą chcieli przychodzić , w każdym wpisie odrobina prawdy nawet opinie, niezbyt przychylne wyrzucają, a pomyślcie sobie co robią z ludźmi, których nie szanują i mają coś do powiedzenia (nie ten, to będzie następny ) taka to Lowara

Zostaw opinię o Lowara Vogel Polska - Strzelin

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lowara Vogel Polska