Opinie o Ramirent S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ramirent S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramirent S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramirent S.A. w Szczecin

obserwator

Co wy tak nielubicie tego Daroliza ja to go podziwiam osobiście koleś dobry jest popatrzcie na przestrzeni czasu na jego osobę. Przyszedł od frytek tam już widać wchodzenie po palcu nie przynosiło efektu a tu… hmmmm nowe osoby przy władzy było się czym wykazać a, że poziom tychże osób strasznie wysoki ;-) to od razu to kupili wkońcu nikt tak jak on nie potrafi przez godzinę mówić o czymś co nie istnieje co nie ma znaczenia i co jest nieważne a poproszony po tym czasie o podsumowanie powie dokładnie to samo ha ha ha czyli nic z tego nie wynika de facto jak i z jego pracy a zarabia krocie  i niech ktoś powie, że nie jest kozakiem. Nikt tak jak on dla swojego kolegi zwanego bidulą nie wywalił najpierw jednego kierownika ze stolicy a potem pozwolił za służbowe pieniądze dojeżdżać codziennie 130km w jedną stronę i tyleż samo z powrotem.. a co kto bogatemu zabroni. I tak jeździł i jeździł aż nagle kierownikom fury zabierają ktoś mądry wyczaił, że łoni tylko na obiady jeżdżą a nie firmowo. I co i kolejny heroiczny czyn tego Pana a mianowicie wywala kierownika z oddziału przyrafineryjnego , żeby biduleczka nie musiał za prywatne pieniądze dojeżdżać, a pod nosem mieć cieplutką posadkę. Tylko niestety za dużo szumu się przy tym zrobiło i niedokońca to wyszło ale……. Czas.. czas odczekali chłopaki aż w strukturze ktoś mądry wymyśli nikomu niepotrzebne stanowisko ha ha ha i znowu dozgonna przyjaźń obu kolegów hmm a może i nawet więej.. kto to wie.. zwyciężyła Darrrrulllllk mianuje przyjaciela i daje fureczke co by sobie biduleczek mógł jeździć i mieć stanowisko no właśnie czy ktoś w ogóle wie jakie ha ha ha i po co one. No właśnie. wiec nikt nie zapyta. A i jeszcze jedno pamiętacie jak posunął sowjego frenda hehehe i wlazł na jego miejsce ;-) cóż miał takie prawo on go tu zwabił to i wydalił. No i co dalej będziecie po nim jechać ? nie róbcie tego śmiem twierdzić, że to jedna z lepszych osobowości w tej firmie szybki jak wicher – przebiegły jak lis – cwany jak pomysłowy dobromir a do tego za niezrobienie niczego.. a nie przepraszam już poprawiam…. za robienie złudzenia, że jest potrzebny i cieżko pracujący zarabia więcej niż wszyscy pracownicy w małym oddziale. Serdeczne pozdrowienia ;- ) by żyło się lepiej ;-)

gość

To kto dostaje awans a kto nie, nie ma nic wspólnego z uczciwym traktowaniem pracowników. Niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu, a ludzie dobierają sobie współpracowników tak jak chcą. Awans rzecz nabyta jeden go dostanie inny nie. Jako pracodawca Ramirent jest ok. Gdyby wszystkie firmy na rynku polskim zatrudniały ludzi na takich warunkach ( umowa o pracę, wszystko legalnie itp ) żyłoby się dużo lepiej.

hahaha

Strasznie mnie rozbawiła poprzednia opinia hahahaha a zwłaszcza sformułowanie "ale swoich pracowników traktuje uczciwie" buhahahahahah uczciwie do momentu kiedy trzymają palec prosto w dupie albo nie są na drodze któregoś wyżej postawionego bo np. chce swojego kolegę z mc. frytek wstawić jak to zrobił jakiś czas temu pan wałkoń darolizodup

gość

Jak chcesz pracować to zapraszamy, generalnie jak większość firm ma ona swoje lepsze i gorsze strony ale swoich pracowników traktuje uczciwie. Wypłaty na czas, wszystko legalnie, bez naciągania i kombinowania. Wysokość zarobków zależy od miasta i twojego doświadczenia. Wszystko zależy jakie masz oczekiwania i o jakie stanowisko chcesz się ubiegać.

reno

Chciałem pracować w Ramirencie-ale po przeczytaniu opini zaczynam mieć obawy ?

aaa

Odpowiedź na eee. Chcesz przykład? TO rozlicz co do godziny swój czas pracy: każdego dnia,tygodnia,miesiąca i odnieś to do wpływu kasy do spółki.

eee

Podaj przyklad

now Atut
@eee

Brawo Słyszałem o kolejnych super decyzjach chętnie was łykniemy hehe

hehe

Balon jak nic tylko nie ma wzmianki, że po drodze zjadł 4 kebaby wtedy nie byłoby wątpliwości. Ale co szkoda chłopa jest wielu gorszych a jeszcze biorą kasę za darmo

???

co to palneta małp ? może ślicznotka z HR co lubi % ??

Bagiński

Miodek jak Misiu...?A kontynuując konkurs.... Kto następny? Ja głosuję na Planetę Małp.... Co o tym myślicie....? Na kogo głosujemy? Oto moje typy: 1. Piękny Marjan 2. Mc Daroliz 3. Planeta Małp.

kumulator

bezradność

hehe

Skąd te nerwy :) strach czy bezradność ?

o fuccccccck misiu ??? to jest dramt rodzinny prawie ten co balona ...... chciał wysadzić blok a Misiu sam nie umie nawet ugotwać wody na cherbate :( jego komepetencje są na takim poziomie, że na bazar sprzedawać marchew go nie zatrudnią i co on teraz zrobi ?

Miodek
@:)

Zamiast wykazywać fałszywą troskę o przyszłość tego czy innego, obecnego lub byłego pracownika, weź człowieku słownik ortograficzny do ręki i poczytaj sobie. Dowiesz się, jak poprawnie napisać "herbata". Poprawisz tym samym swoje kompetencje w zakresie posługiwania się ojczystym językiem.

Bagiński

Nikt nie zgadł.... Śliczny niech szlifuje... Pewnie mu się przyda język w nowej pracy ! A ODPOWIEDŹ BRZMI: MISIU!! Ha ha ha ha ! Nie ma już komu chłop rowka polerować .... Zatem żegnaj Misiu , napewno Karczmarz i Korkowiec przyjmą Ciebie do spółdzielni Ha ha ha ...INWALIDÓW!!

Redaktor Naczelny Interneta

Ja jestem wręcz przekonany, że następny fartucha odda Śliczny Daroliz ;-) choć angola szlifuje dniami i nocami aby mięć możliwość wchodzenia w zagraniczne kuperki. Niedoceniałem zarządu nie mowie o lokalnym bo to śmiechu warte ale o tym prawdziwym, niby nic nie widzieli niby nic nie dostrzegali ( wywalanie ludzi z potencjałem i umiejętnościami, wsadzanie kolegów na stołki mowa oczywiście o MC burakach) a powolutku punkt po punkcie z stoickim spokojem, bez nerw ruch za ruchem. Od głowy powolutku na dół ;-) Zarządzie bardzo wam dziękujemy i w ten radosny czas życzymy wszystkiego co najlepsze oraz ciągu dalszego tak trafnych posunięć jak dotychczas. Nie będę tego tłumaczył na angielski i tak wiem, że sami to zrobicie. ;-)

A wiecie kto?

Bagiński

Ha ha ha !! No i następny oddał fartucha!!!

kumulator

Długo trwa sprzątanie, ale trzeba przyznać jest skuteczne. Na pewno panowie i panie "fachowcy", "ciepło stołkowcy", mega wykwalifikowana kadra zarządzająca czują stabilizację w Ramirent jak patrzą na losy bohaterów już poza szeregami. Ciekawe tylko jak to się odbije na firmie na przyszłość? Jeszcze powinni podziękować lizusom awansującym na super stanowiska, super projekty itp

TABORET

ciekawy

Kto tym razem?

Zostaw merytoryczną opinię o Ramirent S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w Ramirent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ramirent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramirent S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramirent S.A.?

Kandydaci do pracy w Ramirent S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramirent S.A.