Opinie o Verte S.A. w Warszawa Aleje Jerozolimskie 96

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verte S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verte S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verte S.A. w Warszawa Aleje Jerozolimskie 96

Hzuzuxu

Ciekawe jak długo teraz wytrzyma nowa firma?

Okradziony
@Hzuzuxu

To kolejny przekręt a nie firma. Wyłudzi pieniądze z banków i instytucji finansowych, okradnie dostawców i sprytnie się zwinie.

Jsjsjsb
@Okradziony

Dokładnie. W końcu mają już wprawę w okradaniu ludzi. Niejednego oszukali i niejednego jeszcze oszukają. Ciekawe czy sieci wiedzą na czym stoją. mam w rodzinie kogoś z Auchan, mówił mi ostatnio, że znowu kręcą się PH z Verte i że wszyscy mają z nich niezłą bekę.

Hsgye

Cóż musi być grubo, że prezes się tłumaczy na fb. Jak to jest że firma upada a prezes otwiera nową z tymi samymi ludźmi i jeszcze kupię bmw dla pH.

@Hsgye

Beemki wyjechały, tylko do kogo?? Ktoś chce z tą firmą jeszcze współpracować?? A i na bmki jest, a zaległych wypłat nadal NIE.

Hg g ygb
@Sasa

Tak pracują tam ci sami pH których na kasę wydymali. PH siedzą prezes pluje im w twarz a oni mówią że pada

@Hg g ygb

Ciekawe czy obrendowane?? bo jeśli tak, wstydziłbym się tym jeździć...

B gghh
@Sasa

Ludzie wstydzą się pewnie tam pracować, ale cóż sytuacja zmusza

@B gghh

Akurat znam tam kilka osób, które pracują nadal i to nie sytuacja ich zmusza, ale mydlenie oczu, obietnice, że wszystko będzie dobrze, że wyjdą na prostą. To nie jedyna firma w tym kraju! Ludzie... A teraz macie bmki, cieszcie się, zapomnijcie o sprawie...żal mi tych PH.

slnfuie
@Sasa

Ciężko uwierzyć, że można tak długo ufać w bajki

Oł jes

A mnie najbardziej rozbawił wpis na FB. Problemy firmy są wynikiem niezdrowej konkurencji ze strony Interdruk...można się uśmiać do łez. Się nie płaci swoim kontrahentom, to mają prawo odzyskać swoje pieniądze! Proste jak budowa cepa! Kontrahenci kasy nie odzyskali, pracownicy również, ale jest nowa spółka i z tego co widzę zamiana z Mercedesów na BMW...hmmm

Paranoja

https://www.praca.pl/samodzielny-specjalista-ds-kadr-i-plac_1759927.html Zobaczylam to ogloszenie z sierpnia i zwariowalam. Milionowe dlugi, brak wyplat od kilku miesiecy, 3/4 pracownikow odeszla sama, a oni zatrudniaja. A najlepsze jest ostatnie zdanie...stabilne zatrudnienie w rozwijajacej sie firmie???? ja bym raczej napisala " wolontariat w rozpadajacej sie firmie z opcja rozliczenia sie w sadzie". Smiech na sali????????.

@Paranoja

Przecież nikogo nie zatrudniają ...

@Paranoja I

ogłoszenie jest z 21.08.2017, a zdaje się wypłaty nie mam od maja...

@Paranoja

z tej firmy nie ma ogłoszeń, ktoś cie w blad wprowadza

@Paranoja

to musisz byc zwariowana skoro to nie ta firma

@Paranoja I

https://www.praca.pl/samodzielny-specjalista-ds-kadr-i-plac_1759927.html A w tym linku powyżej to jest Verte czy ja mam coś z oczami????!!!!

Firma Verte S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn

Power
@Jkla

V POWER

Oszukana

Gdzie nasza kasa, hmmmmm?????

Jaro
@Oszukana

Tam gdzie wszystkie bajki i obiecanki prezesa. Jak można tak poniżać ludzi żeby musieli walczyć o swoje wypracowane wypłaty.

oszukana
@Jaro

A pamiętam jeszcze niedawno słowa tego pożal się Boże prezesika " Kto zostawia spółkę w potrzebie, niech nie liczy na wsparcie".buahahahahahahahahahahaha...:)

Jfk

Mogą sobie zmienić nazwę, dopóki nie zmienią sposobu myślenia to dalej będzie syf. Teraz szukają parę osób nawet jakiegoś pH. Ja myślę że dużo osób narzeka ale nikt nic nie robi dalej dają się nabierać. Mam wrażenie że tyle narzekacie ale dalej pracujecie wygląda mi to na syndrom sztkholmski.

lux

Ile można aktualnie zarobić w tej firmie jako przedstawiciel handlowy? Czy 3 tysiące an rękę jest realne?

NICki
@lux

jest relne

Niestety pani "Prezes" zatrudnia, mówi że jest wszystko w porządku. A potem wywalają z nienacka i nie płacą za parę miesięcy... Wiele osób ma problem z odzyskaniem zaległych pensji, i mają już w sądzie pracy wiele spraw. Uważajcie na tą firmę!

@były pracownik

A kogo wyrzucili, gadanie, mega hejt, żadnych informacji, prawda jest taka - firma jest w restrukturyzacji - Rękawek ich wykończył, zawsze byli mu solą w Oku, jakoś żyją, ludzie i tak dołożyli swoją cegiełkę, może i słusznie. Całokształt jest skomplikowany.

Kds

Zgadzam się z przedmówcą. Udzielaly się tylko osoby, którym zależało na firmie a mając doświadczenie w innych firmach wiedzieli co trzeba poprawić albo porostu zrobić inaczej. firmie zależało na ludziach, którzy siedzieli cicho i mieli to gdzieś a nie na ludziach kreatywnych z pomysłami.

Raf

Wszystko co tu jest napisane niestety jest prawdą, nie polecam pracy nawet wpis w Cv może zostać źle odebrany przez przyszłego pracodawcę :-(

Robert Winiarski.

Witam, a więc tak. Pracowałem w Verte około 2 lata. Wiadomo, raz jest lepiej, a raz gorzej. Praca w Verte jest naprawdę wymagająca od człowieka zaangażowania i samodyscypliny w dążeniu do celu. Wspominam ten okres mojej kariery bardzo dobrze. Dzięki pracy w Verte zdobyłem niezbędne doświadczenie nie tylko w przedziale obowiązków, ale także w samodzielności podejmowania decyzji co w znacznym stopniu przyczynił​o się do moich wyników sprzedaży. Tak naprawdę , to dzięki Verte jestem teraz na obecnym poziomie zawodowym. Osoby które mnie znają doskonale wiedzą, że nie byłem lizusem, a wręcz można powiedzieć bardziej buntownikiem mającym własne zdanie ,ale zawsze pracę wykonywałem wzorowo. Dlatego niektóre opinie wydają mi się nie zgodne z prawdą. Nie będę odpowiadał na komentarze, ponieważ nie dam się wciągnąć w ten kłam. Jeśli ktoś nie wierzy , to zapraszam na moje profile zawodowe, Google pomoże.

Jfk
@Robert Winiarski.

Wg twojej opini, które komentarze są nieprawdziwe? Z tego co pamiętam to siedziales zawsze cicho na spotkaniach i sam uciekłeś z tej firmy. Te osoby co cię znają raczej wypowiadają się o twoim kolzenstwie w negatywnym tonie. Szukasz teraz pracy czy jak?

Były KDS
@Robert Winiarski.

Robert, niestety zgadzam się z poprzednikiem. Zawsze siedziales cicho na spotkaniach, tylko 4-5 osob z12 mialo cos do powiedzenia. Ty w nich nie byles. Wiec jaki buntownik? O czym ty gadasz? Jedyne co bylo fajne w tej firmie to integracje. To naprawde się miło wspomina. Cala reszta opinii jest prawdziwa. Ta firma jedna wielka lipa. Wyplata ponizej krytyki i do tego placona w ratach. Reszty mozna sie domyslic jak jest skoro sa takie opinie. Jazda mercem nie jest tego warta, chybaze lubisz byc traktowany jak śmieć!

Zenek

Firma niewyplacalna. O wypłatę no można się doprosic. Ludzie bez żadnego uprzedzenia zostawieni bez środków do życia. Porażka i wstyd. Ta bez przyszłości firma ma długi i komornika. Nie polecam

Jacek
@Zenek

Może warto posłuchać dlaczego....może warto się zastanowić ....lepiej iść do Interdruk...tam będziesz szanowanym

Koki

Tak jest niestety naprawdę. Bywają momenty, że na pensję czeka się ponad miesiąc. Nie będę robić z siebie żebraka i czekać z wyciągniętymi rękoma, aż prezes pojawi się z garstką pieniędzy w kopercie, żeby zamknąć usta pracownikom. Na szczęście już tam nie pracuję i nikomu nie polecam.

Mateusz
@Koki

Może trzeba pomyśleć o procesach sprzedażowych! Działają w dwie strony. Jeśli pracownicy żle ulokują towar - brak sprzedaży zwrot-to nie ma i nie będzie na bieżącą wypłatę jeśli sieci mają termin 90-120 dni. Dobrze że się pojawia /prezes/ - świadczy o tym że dba i stara się zażegnać konflikty. W tym miesiącu wszytko na czas było.Firma jest 20 lat na rynku - nie jedno przetrwała i przetrwa.

Hejo

Czy naprawde jest az tak zle ??

buuu

Tak było i będzie . Mecedesami smigaja a na wypłaty nie mają. Ciekawe jak długo tak pociągną?

Mm

Firma kredytuje się naszymi pensjami. Nie płaci regularnie a jeśli coś powiesz to ci prezes powie że jak ci się nie podoba to możesz sobie zmienić. Nie możesz zaplanować swojego domowego budżetu bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie pensja i jest tak od początku istnienia tej firmy. Najważniejsze że na zewnątrz wygląda wszystko super, może znowu ktoś się nabierze. Nie polecam tej firmy.

nick

Na jakie zarobki można liczyć jako przedstawiciel handlowy?

Iron
@nick

Zarobki są na niskim poziomie dodatkowo w ratach. Przedstawiciele jeżdżą Mercedesem a firma niema na wypłaty. Nie ma konkretnego systemu premiowane.

Mercedes
@Iron

Rata za mercedesa jest niższa niż za Skodę fabie...lecz lepiej siać ferment

njmn

@ Paweł a co masz konkretnie na mysli? widze ze szukają teraz zastępcy keirownika sklepu motoryzacyjnego.

Ronan

I jak po zmianach?

Zostaw merytoryczną opinię o Verte S.A. - Warszawa

Verte S.A.
1.5/5 Na podstawie 164 ocen.

Verte S.A.