Opinie o BJP Group w Rokietnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BJP Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BJP Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BJP Group w Rokietnica

Andrzejek Sypuniu

Ta zapewniaja narzedzia pracy teraz to swieta pracuja na czarno by nie placic zusu do tego jeszcze za smieszne 10 zloty za godzine a jak sie nie zgodzisz 3 razy to cie wywalaja z pracy tak kolorowo jest w si marketach

Andrzejek Sypuniu

Kto zna ten Wie kim jest Andrzejek Draca morda istota i obrazajaca inne osoby od kurwiszczy i innych podobnych pomiotów niestety wszyscy sie boja nadgodziny sa na sile jesli nie zgodzisz sie 3 razy wywalaja cie z pracy to sa popierdolency jakich malo niedosc ze potrafia zrobic z ciebie debila nawet jak sie pomyla to ciagle czegos im brakuje . Zgodze sie ze wszystko jest zalezne od kierownictwa niektorzy to są typowe (usunięte przez administratora) i komuchy którzy robia z ludzi niewiolnikow i oraja za 1250 zloty na reke a jak jest audyt no to obcinaja za wieczne braki fajek i piwa :d bo kradna Szczerze i z calego serca nie poleca isc tam do pracy. Lepiej juz zamiatac drogi czy sprzatac psie gówna niz robic w simarkecie mniej stresu i wiecej luzu

on
@Andrzejek Sypuniu

co chcecie od p.Andrzeja szczerze uspokoił się- wiem że tez jest wyzywany przez szefów i ma dość tej pracy -szuka nowej -bo jest praktycznie od wszystkiego jedyny jak jedzie na sklep to zawsze pomoże i nigdy nie powiedział że nie .... nawet w soboty czy niedziele dzwoni i zbiera zamówienia .... Uderzyć to należy do bosów bo to oni płaca a nie Sypniewski - i tam się wykłocać o to co nam się należy

ono
@Andrzejek Sypuniu

Zanim coś napiszesz zastanów się lub sprawdz popieram że sie uspokoił i wiem ze sam szuka pracy -jest tez wyzywany przez szefów i to gorzej myśle jak Wy ... na 1000% jako jedyny robi wam akcje bo chce aby obrót był a za tym i wasze pensję wyzsze -też nie moze być tak ze sprzedawca stoi i nic nie robi a kasy sie domaga dodatkowo towar po terminie -zgnite warzywa czy zielony drób czy to wina działu zakupów? chyba nie Ja pracowałam i wiem jak to jest w Si i w ocenie bądz obiektywna- y ale jesli już tak piszemy to moze p.Wójt ??? ile wam pomogła była na sklepie i zawala was dostawami z hurtowni co?? Wiec mozna mieć gorszych szefów ale za nic nie robienie zjeba się nalezy lub za towar po terminie jak kawy czy napoje tego wam sypunio nie robi pozdarwiam

awa

Nie polecam tej firmy co ty piszą to prawda !!!!

Ddd

Z natalia nie mialam mozliwosci wspolpracowac. A do Diamont jesli bylas pupilem koordynatorki k.m.to nie musialas sie upominac, ci ktorych koordynatorka nie dazyla sympatia bo byli mądrzejsi od niej musieli sie prosic i upominac. Byly sklepu ktore mialy co miesiac fos i w czasie gdy sami prosili czyli mieli wszystko na pikus glancus a do mnie wpadala w dzien dostawy, albo w swieta gdzie jedna osoba na zmianie miala kupe roboty przy kasie o dokladanie towaru ktory sie konczy anizeli dziury latac na napojach

Magazynier

nie profesjonalna, dlugi czas oczekiwania na umowione spotkanie.

Najslabsze strony

GORSZEJ OD KSIEZNICZKI NATALII TO CHYBA NIE MA!!!!!!!!!

Ddd

Zgadzam sie z toba bylypracowniku.... Tez mialam cyrk z opakowaniami. Masakra jakas. A koordynatorka K.M. jeszcze wieksza porazka

byłypracownik

Najgorsza firma w jakiej miałam możliwość pracować. Wypłaty zawsze spóźnione nigdy na czas. Premia za FOS też dopiero po 2 miesiącach z łaską i po upominaniu się,. A teraz do byłych pracowników po 2 miesiącach wysyłają jakieś Noty Księgowe za jakieś opakowania. Firma ma długi to żeruje na byłych pracownikach.

aktualna

a ja ubolewam nad brakiem dziewczyn z kasztanowej!!!! takie fajne dziewczyny byly, zawsze pomogly jak sie dzwonilo, mile, sympatyczne, szok z tym zwalnianiem ;. ciagle inne osoby jak sie dzwoni ;/

zkl

jest spoko pracuje się lepiej od jakiegoś już czasu. koordynatorka jest ok babka. a nawet z panem Andrzejem idzie pożartować

Daassa

Jak widać pracowników traktuje się jak bezmózgów którzy nie mają nic do powiedzenia.Ostatnio ktoś wpadł na pomysł aby zabierać ludziom pracującym na magazynie telefony komórkowe. Na razie nie zrealizowane ale kto wie.

xxx

jest lepiej od nie ma blondi ale z kasą to mogłoby być trochę lepiej

abc

a ja uwazam ze ta firma sama sobie zasluzyla na takie opinie. jak pracownik sklepu ma spelniac wymogi jezeli szkoli go osoba ktora sama nie ma zielonego pojecia o handlu a ludzi ktorzy potrafili nam pomoc zwolnili? gdyby szef inwestowal w wykfalifikowanych pracownikow a nie sadzal na wysokich stanowiskach tych ktorzy mu najglebiej wejda w (usunięte przez administratora) a tych ktorzy faktycznie robia wszystko zeby firma dziala jak nalezy nie zauwaza wszystkim nam by sie lepiej pracowalo. codziennie obserwuje jak bjp z wlasnej winy coraz bardziej chyli sie ku upadkowi...

zgadzam sie, jest o wiele lepiej jak odeszla blondi, tylko nas i klientow wkurzala, to potrafila robic najlepiej aaaaa i tymi szponami swoimi walic w klawiature jak dzika swinia hehee

pik

jest lepiej bo tej blond ksiezniczki natalii wielce pani nie ma!!!!!!

W końcu ktos kto nie narzeka

CCC

Widze irez ze w koncu jest tu ktos normalny. Na kazdym sklepie jest inaczej. Duzo zalezy od kierownika, zalezy jakie jest personel. Jak personel jest zgrany to sie super pracuje i nic nie jest straszne. Pirniadze sa na czas. Kazda z nas ma weekend wolny Ja nie narzekam. Ludzie pracuja w duzo gorszych warunkach, np Dino

CCC

WITAM. WOLNY WEEKEND JEST W SI ZALEŻNY OD KIEROWNIKA. U MNIE W SKLEPIE KAŻDY PRACOWNIK MA WOLNY WEEKEND I NIE NARZEKA.KWESTIA ULOZENIA GRAFIKU. CO DO ŚWIĄT - NIKT WAS NIE ZMUSZA DO CHODZENIA W SWIETA. A PANI TAMIK ZADAJE GŁUPIE PYTANIA , BO W TYCH CZASACH NIE WIDZIALAM SKLEPU SPOŻYWCZEGO OTWARTEGO TYLKO OD PONIEDZIALKU DO PIATKU. OCZYWISTE ZE W WEEKENDY TEZ SIE PRACUJE. NIE PASUJE WAM TO IDZCIE DO BIEDRONKI, LIDLA ALBO DINO. ZOBACZYCIE JAKI TAM JEST MIÓD. DROGA WOLNA

x
@CCC

Nie pisz bzdur że tak pięknie jest,nie wprowadzaj ludzi do bagna.

xxx

jestem zdania ze koordynator powinien motywowac swoich podwładnych a nie ciagle na nich jechac przeciez to nie pomaga tylko jeszcze doluje a praca pod presja nie poplaca. zadnych pochwal i motywacji do dalszej pracy nicccc wszystko co zrobimy jest po prostu zle. ciagle to nie zrobione tamto nie zrobione wykonczyc sie idzie nie ma kiedy nawet zjesc bo ciagle sie cos robi a oni mowia ze nic nie robimy.ile mozna i zgadzam sie z toba ze tak dalej bedzie to si markety padna a wlasciwie juz padaja jeden po drugim

ruda

sieć si to jeden wielki wyzysk i jedno wielkie (usunięte przez administratora) pracuję tu trochę a ciągle tylko żle nie tak wszystko nie pasuje zrób to zrób tamto a na taki sklep z takimi utargami to nie problem go zamknać i zatrudnić nowy personel. człowiek sie stara jak może siedzi po osiem godzin dziennie i jeszcze żle a za nadgodzinami to sobie czekaj bo dziś nie ma nie dosć to to jeszcze marne 7.50 ale ja do pracy przyjsc muszę żeby te pieniadze zarobić a w święta wolne od pracy to 10 złotych łaskawie zuca a to dla nich sie otwiera sklep i dla ich zysku bo my to z tego g... mamy ,tylko nasz czas poswiecamy a oni tego docenić nie potrafią jak tak dalej bedzie to ta firma zniknie z polskiego handlu ale tam nikt nic nie rozumuje

xena

Hahah! Mial ktos w si wolny weekend? Albo wyzsza stawke za nadgodziny? :D

Zostaw merytoryczną opinię o BJP Group - Rokietnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BJP Group?

Kandydaci do pracy w BJP Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BJP Group