Opinie o BJP Group w Rokietnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BJP Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BJP Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BJP Group w Rokietnica

gorzka

sklep jak sklep (usunięte przez administratora)totalna porazka robia co chcaa ....

GGGGG

ZGADZAM SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST PROBLEM TEJ FIRMY TRASPORT !!!!!!!!!!!!!!! NIE MAJA POJEĆIA O DOSTAWACH DO SKLEPU I TO JEST PROBLEM TEJ SIEĆI !!!!!!!!!!!!!!! TOWAR O GODZINIE 20 !!!!!!!!!!

ewa

Dziwna Firma z dodtawa problem cos zamówc problem a jak towar wjechał to terminy krótkie ..........albo po terminie ...

miga
@ewa

Z dostawą problem bo brak jest organizacji, towar zamówić problem bo trzeba za niego zapłacić...a jak kasy brak to jest problem...

izabell

Firma w której niewarto pracować.. ze wszystkim problem ........Niepolecam tej firmy .....

Magazynier

nie profesjonalna, dlugi czas oczekiwania na umowione spotkanie.

Najslabsze strony

prawda

Zgadzam się z przedmówcami, pracowałem tam i nikomu nie polecam. Pieniądze z łaską i faktycznie weksle na początku zawierania umowy o pracę. Szefostwo nosi się wysoko i nie ma pieniędzy za przepracowane nadgodziny. A szansę na normalne traktowanie mają tylko lizusy szefa. Nie polecam tej firmy.

Parszywa siec tą firmę trzeba omijać szerokim łukiem!

JA
@ja

ZGADZA SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trrr

Czy te wszystkie negatywne opinie dotycza siedziby w Rokietnicy ? Tam pracowaliscie ?

ja.......

chociaz ktos sie ze mna zgadza bo tam jest masakra moze zmiana ekspedietek i moze byloby lepiej

ja.......

Jestem bardzo zniesmaczona wizyta w SI MARKIECIE w Sicienku bylam pierwszy raz i ostatni rano jak jest menadzer to sa dziewczyny zadbane(usunięte przez administratora)Bardzo zle sie wyrazaja przeklinaja i jak mozna robic zakupy w takim sklepie i sie nie dziwie ze nie maja wyplaty na czas jak pracuja tak maja zaplacone a nadgodziny trzeba zasluzyc,pozdrawiam.

nnn
@ja.......

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

bebe
@nnn

Jeśli jesteś niezadowolona z obsługi na sklepie to proponuję wysłać maila bezpośrednio do BJP bo tutaj zostawiamy opinię o pracodawcach... Ale choćby nawet pracodawca wymieniał załogę przez fakt złej obsługi nie zwalnia go to z obowiązku wypłacania pensji i regulowania zobowiązań w terminie w terminie... W firmie panuje jeden wielki bałagan, nawet dostawcy rezygnują... Nie polecam...

@bebe

TAK NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

redo
@ja.......

Na nadgodziny sie nie zasluguje tylko jak pracodawca każe to je robisz a jak ci każe zostawać po godzinach to niech za nie zapłaci! I jakość obslugi nie ma z tym nic wspólnego...

Czy ktoś aktualnie pracuje, albo pracował w dziale obsługi klienta ?? Zastanawiam się nad zmianą pracy i nie wiem czy warto?? Czy faktycznie podpisujecie weksle ??

GGGG
@Marta

TAK NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!

oilp

Witam. Czy wypłaty są zawsze po 10? Czy u was zdarzało się też że nie wypłacali wam wogóle za mc przepracowany, czy zawsze wypłata była ale po 10??

obi
@oilp

O wyplaty zawsze dzwonisz i sie prosisz. Masz cierpliwie czekac i juz i jeszcze sie cieszyc ze w ogóle ci zapłacą. Jak nie maja kasy to nadgodzin ci nie zapłacą... Normalka...

bett

Też tam pracowałam, oszuści i nic więcej, wypłaty na umowie do 10go a były nawet 14... Zero szacunku dla pracowników!! Nikomu nie polecam tam pracy, nawet najgorszemu wrogowi(usunięte przez administratora). TRAGEDIA jednym słowem

zb

Ja niestety też pracowałam w tej delikatnie mówiąc ŻAŁOSNEJ PODRÓBIE MARKETU.Nikomu nie polecam tej firmy.Co do wynagrodzeń żadnego miesiąca nie były na czas, dzwonienie i domaganie się o pieniądze było co miesiąc.Pracownik jeśli chce otrzymać jakiekolwiek informacje z centrali to i tak nikt nie jest w stanie udzielić mu konkretnej odpowiedzi,o ile w ogóle odbiorą....Jeśli chodzi o dostawy towaru to albo dostawcy rezygnowali z powodu niewypłacalności BJP,lub towar przyjeżdzał od nich z magazynu centrali z kończącymi się datami przydatności albo nawet po terminie .

miss

zgadzam się z wami. Firmy nie polecam... Wypłaty nigdy nie są na czas... człowiek musi dzwonić i prosić o własne pieniądze a stosunek centrali delikatnie mówiąc lekceważący w tej sprawie, od nikogo nie można uzyskać konkretnej informacji, całkowity brak organizacji w niemalże każdym temacie... Jeśli chodzi o czeki in blanco to również prawda... Co chwile jakieś blokady w dostawach albo w ogóle bez dostaw z powodu nieuregulowanych płatności.... Problemy z płatnościami są oczywiste a mimo to szefostwo bardzo wysoko się nosi... żałosne... Ja już podziękowałam temu pracodawcy...

klara

pracowałam w tej ŻAŁOSNEJ firmie i chcę dodać ,że tam dłużej ludzie nie pracują niż kilka miesięcy ,bo są zdesperowani ze względu na wiadomą sytuację pracy w PL(usunięte przez administratora)

JAJA

w centrali próboja wmowic człowiekowi ze przelali kase ktora idzie juz 3 dni dodam ze 3 dni po terminie żenada a i wszedzie zablokowani sa nikt towaru dowiezc nie chce

dixi

zgadzam się z przedmówcami nodim i mili wynagrodzenia nigdy nie wpływały na konto w terminie, zaraz po podpisaniu umowy lub jeszcze przed jej podpisaniem pracownicy otrzymywali weksle in blanco do podpisu. poza tym wynagrodzenie dzielone na 2 części z czego (usunięte przez administratora)o którą trzeba się zawsze prosić, atmosfera w firmie fajna między niektórymi pracownikami ale nic po za tym pracy sporo kasy brak, nie płacenie to chyba motto tej firmy

xyz

Fatalny sklep,(usunięte przez administratora), jednym słowem porażka.

elo

Nie zgadzam sie z nodi!! Wypłaty zawsze są na czas, nigdy nie było żadnych czekow in blanco. I jezeli zadaje sie pytania to sa i ospowiedzi!!!!!!!!!!

mili
@elo

racja nodi, wyplaty w si markecie nigdy nie byly na czas i czeki tez "chodzily"

nodi

Nie polecam. Firma ma problemy z wypłacalnością. Szefostwo myśli, że ludzie chodzą do pracy dla przyjemności lub dlatego, że nie mają nic innego do roboty. O własną wypłatę trzeba się prosić, nigdy nie jest na czas. Na wstępie dają do podpisania czek in blanco, co w ogóle nie powinno mieć miejsca. Jeśli pracownik chce otrzymać jakiekolwiek informacje odnoście czegokolwiek, nie ma na to szans. Obojętnie do kogo by się nie zadzwoniło NIKT NIC NIE WIE i odsyła Cię dalej. Jak dla mnie to jeden wielki bałagan.

Zostaw merytoryczną opinię o BJP Group - Rokietnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BJP Group?

Kandydaci do pracy w BJP Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BJP Group