Opinie o BJP Group w Rokietnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BJP Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BJP Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BJP Group w Rokietnica

zdziwiona

Witam, z jednej strony to co tutaj piszecie jest prawdą ale z drugiej widzę , że mało doświadczone osoby pracują w SI. Ja pracowałam w firmie, gdzie na wynagrodzenie a raczej jego część czekało się 2,3 a nawet 4 miesiące. A tutaj skarżycie się na to, że wypłata jest 12 zamiast 10. Rozumiem, nikt nie chce pracować za darmo, ale nie wyolbrzymiajcie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wg niektórych lepiej siedzieć na tyłku i nic nie robić.

ona
@zdziwiona

Ja swojej pracy nie wykonuje za dwa czy trzy dni wiec mam prawo dostawać wynagrodzenie w terminie. Banki i kredyty też nie czekaja... Wypłatę do dnia 10 gwarantuje mi kodeks pracy a pracodawca który lamie prawo nie powinien brać sie za zatrudnianie. W bjp nie chodzi tylko o wypłaty ale o ogólny bałagan i kompletny brak szacunku. Towar po terminie i malowanie ścian... Ta firma to kompletna porażka... Zdecydowanie wszystkim odradzam...

ewa

Czytajac wszystkie Państwa wypowiedzi .....mozna powiedziec ze bzdury Państwo piszecie ...Nie sa to bzdury praxowałam z jednym ze sklepów i tak rzeczywiście jest.Ze wszystkim był problem.

ddd

Hej.Wieszw tej firmie raczej nie dostaniesz praktyk.Ciezko jest dostac jakakolwiek umowe a co dopuero papierek na praktyke.Dziewczyny tam na czarno pracuja.Nie radze....wykorzystaja Cie tylko a papierka i tak nie zobaczysz.Zycze powodzenia u innego pracodawcy ;)

@ddd

A to ciekawe, ostatnio przewinęło się kilka praktykantek...Także może najpierw się zatrudnij, a potem jak już zaobserwujesz wystarczająco dużo to się wypowiadaj :)

sssd

Tak ogolnie to brak slow na temat tej sieci...Nikt sie niczym nie interesuje...jak pracownice zaczymaja sie skatzyc na kierowniczke to cale szefostwo ma to gdzies...no bo przeciez gdzie znajda taka druga glupia co jest niby kierowniczka..az zal pracownice sa dla nich niczym tylko godzin najlepiej trzepac jak najwiecej a i tak ci nie zaplaca.Ja osobiscie juz tam nie pracuje i ciesze sie ze wyszlam z tego calego (usunięte przez administratora);)

Magazynier

nie profesjonalna, dlugi czas oczekiwania na umowione spotkanie.

Najslabsze strony

była

Nie jest istotne o co mieli pretensje. Pani B. nie ma prawa odebrać ani złotówki z pensji za wypracowane godziny i nadgodziny. Wymyślają powody bo są niewypłacalni i chcą oszczędzać na ludziach... Poza tym pani B. to najmniej kompetentna i pozbawiona profesjonalizmu dyrektor z jaka sie spotkałam... Wypłaty do dnia 10-tego gwarantuje kodeks pracy... Ludzie nie pozwólcie sie tak traktować... Poproście o pomoc PIP ( nie ujawniają nazwisk osób wnoszących skargi ) albo oddajcie sprawę do sadu ( sad pracy jest bezpłatny ). Na BJP świat sie nie kończy a niewolnictwo jest zakazane... Ja odeszłam i choć nadal szukam pracy to nie żałuje swojej decyzji...

xena

Pracowałam w jednym ze sklepów tej sieci.... Niestety wszystko co piszą, to prawda... Aktualnie jestem w trakcie rozmów z adwokatem,który będzie walczył o moją pensję, której nie dostałam jaśnie Dyrektor Operacyjny (pani B), nie chce wypłacić-znalazła milion powodów do potrącenia moich nadgodzin-kwota kilkuset złotych. Wiem też z pewnych źródeł,że przeciwko tej firmie jest sporo spraw w sądzie-z powództwa byłych pracowników ale i kontrahentów! Musimy w końcu przerwać to, na co oni sobie pozwalają. przykład z rozmowy z naszym koordynatorem: ja:wypłata miała być 10 a jest 15, czemu nie mam nic na koncie? on: bo w tym miesiącu będzie osiemnastego ja: To nie przyjdę do pracy do osiemnastego, skoro nie mam pewności czy mi zapłacicie wogóle on: możesz wypowiedzenie wysłać pocztą do rokietnicy. Bardzo dużo mogę powiedzieć złego o tej firmie. i żałuję,że tam pracowałam.

xena

dziewczyny, oni twierdząze mialysmy na sklepie balagan i brakuje towaru -robilysmy remanent same na biezaco i sie wszystko zgadzalo, kiedy wpadla"kontrola" i zrobili remanent bez naszej obecnosci stwieredzili gigantyczne manko. (usunięte przez administratora)

dd

Nie dosc ze robia tam za grosze i oszukuje ich za nadgodziny to jeszcze musza placic zatowar zenada.Nie dziwic sie dlaczego nikt nie chce tam robic bo kazdy wie jaka z niej malpa juz cale Kaliska o tym chucza

dd

Noo z tego co sie dowiedzialem to Ewa Wasielewska karze dziewczynom kupywac wszystko po terminie co znajda na sklepie.Niezle takich jaj to chyba w zadnym markecue nie ma przez ta idiotke wszystkie normalne dziewczyny stamtad odchodza!!!

hahaahah

Wszyscy tu piszący mają świętą racje. Sklepy i szefostwo to dno totalne. Mało tego. Jeszcze trzeba płacić za towary po terminie. Porażka!!!

sieje

hmmm prawda.....kierowniczki nic nie robia...EWa Wasielewska to totalna porazka falszywa oszukuje swoje pracownice..jak ktos taki moze pracowac na takim stanowisku.....wiejcie dziewczyny od sklepu w kaliskach....i najgorsze ze nikt o niczym nie wie....falszywe dziadostwo...

prawda

Prawda!!!!!

utor

ubiegać... zrozum, w tej firmie to tylko teoria, uslyszysz ze jak Ci nie pasuje to sie zwolnij, i tyle z ubiegania. To nie jest kwestia zle przeczytanej umowy, te lewe nadgodziny to zadna tajemnica, jestes o tym informowana, mozesz ewentualnie nie podjac zatrudnienia, na Twoje miejsce zxnajda 10 innych, bo taki mamy rynek pracy. Ludzie godza sie na wszystko, byle tylko cos zarobic.

siwstret

slowo "ubiegać" w zderzeniu z rzeczywistościa pracy w tej firmie po prostu mnie rozbawilo.. pamietam wiele z wypowiedzi, ktore uslyszalam od przelozonych, uwierz ze wiele z nich bylo po prostu ponizajacych, ale czlowiek milczal, bo zawsze to jakies zatrudnienie. Jesli zaczniesz tam pracowac, bo napisz prosze jakie efekty przynioslo "ubieganie" o zmiany w umowie.

dodo

Zgodnie z prawem z pracowniczego wynagrodzenia bez pisemnej zgody pracownika albo sądowego wyroku nie można odciągnąć ani złotówki. Ale nadgodziny płacone pod stołem nie są zgodne z prawem... A BJP to oszuści, którzy tylko wykorzystują pracowników i okradają ich z wypracowanych nadgodzin...

dz

Fatalny pracodawca, spozniajacy sie z wyplatami, nadgodziny placone "pod stolem", przerabianie dat na produktach, olewanie sieci wlasnych sklepow,pranie vatu na lipnych fakturach miedzy spolkami a towaru nigdy nie bylo oraz kilka spraw w sadach w tej chwili, to tylko troche z tego co wiem i moge powiedziec o tej okropnej firmie jaka jest BJP GROUOP SI MARKET czy tez inne spolki ktore istnieja pod adresem TOPOLOWA 17 w ROKIETNICY.

utor

Ja pracowalam w jednym ze sklepow tej sieci. Byłam tam "kierownikiem" - tak mialam na umowie, a w rzeczywistosci osobą do wylewania zlosci i frustracji przelozonych. tTeoretycznie mialam miec za to jakis kierowniczy dodatek, ale jak to bywa w tej sieci - pozytywy to tylko teoria. Jak juz wspomniano wczesniej, nie mozna doprosic sie zamowionych, brakujacych na sklepie towarow, co jednak nie przeszkadza w odjeciu punktow na kontroli za brak produktow z gazetki. Praconikow traktuje z zerowym szacunkiem - spodziewaj sie telefonu z wyzywiskami, jak nie podpiszesz sie w mailu. Poza obowiazkami wykonawyanymi w zwiazku z obluga sklepu wymaga sie od pracownikow wykonaywania calej gamy absurdalnych polecen - roznoszenie na pieszo gazetek po okolicznych miejscowosciach, nalowanie scian, doczepienie do swojego prywatnego pojazdu kartki o promocjach na mieso , i wiele innych. Nie mozna chorowac, nie mowiac juz o opiece na chore dziecko, Kazdy taki dzien jest przestepstwem, co odbija sie na nadgodzinach, ktore odpisywane sa z kazdego blahego powodu. Wyplacanie nadgodzin zalezy tylko od łaski przelozonych, bo nc w umowie tego nie reguluje, odejmuja wg uznania - chorowales dwa dni? pozegnaj sie z przerobionymi nadgododzinami za caly miesiac. AA i oststatnie - w okolicy 10 dnia miesiaca nie dzwon z pytaniem, kiedy otrzymasz pieniadze, bo na koncie wciaz nie ma. Nikt nie odbierze. Dopiero jak cos uda sie przelac, wtedy mozna sie kontaktowac. Podsumowujac - zerowania na ludzkiej desperacji i wykorzystywanie do cna. Nie polecam

huii
@utor

prawda !!!!!!!!!!!!

była
@huii

To wszystko prawda... Ale widzę firma się "rozwija". teraz to pracownicy roznoszą ulotki i oklejają własne samochody... Żałosne, po prostu żałosne... Ich kontrole na sklepach to jakaś parodia... Najpierw niech oceny zaczną od siebie... Administracja to jakieś wyrzutki z innych firm które im podziękowały albo upadły dlatego teraz wylewają swoje frustracje... Proponuje obecnym pracownikom poprosić o pomoc odpowiednią instytucje bo widzę że problem wypłaty wynagrodzeń nadal istnieje... (usunięte przez administratora)

@była

Tak, jest umowa, ale na 3/4 etatu, czyli jestes w pracy 8 godzin - 6 z umowy i 2 jako nadgodziny. Na konto dostajesz ok 10 jakies 900 zl, bo nadgodziny dostajesz niby do reki po 20 kazdego miesiaca, zakladajac ze w ogole cos dostaniesz, bo jak juz wspomnialam odejmuja za byle co. A, no i oczywiscie trzeba wydzwaniac i dopytywac. odpowiadając na Twoje pytanie, w teorii urlop czy chorobowe Ci sie nalezy, i owszem mozna isc, ale trzeba sie liczyc z tym, ze nadgodziny masz z miejsca obciete.

gggg

jest tragedia !!!!!!!!!!!

folo

Prawda, prawda, prawda... Brakuje podstawowych rzeczy na sklepach dla pracowników dla których nie maja szacunku... Za moje nadgodziny po odejściu z pracy zapłaty juz nie dostałam...

madzia

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek się zetknęłam. Problemy zaczynają się na papierowych ręcznikach do wytarcia dłoni (bo to koszty) kończąc na wypłatach, które są zawsze po terminie. A spróbujcie się zwolnić to pieniędzy za nadgodziny nie dostaniecie nigdy i jeszcze zrobią z Was nierobów i oszustów. Ludzie szanujcie się bo w BJP tylko śmieciowe umowy, głodowa godzinówka i praca po 10 dni z rzędu bez wolnego bo żal im kasy na kolejnego pracownika. Kierowników najczęściej nie ma wcale, takie są rotacje, wszystko żyje swoim życiem, a później pretensje o minusy na stanach. Cyrk na kółkach. Nie polecam

fffff
@madzia

zgadza się !

FFFF

TAK JEST PROBLEM FIRMA NIE MA POJĘĆIA O HANDLU W SKLEPACH ROTACIA LUDZMI DUŻA KIEROWNIK SKLEPU NIE MA POJEĆIA !

gugu

Porażka... Zabrali sie za coś czego kompletnie nie potrafią ogarnąć... Pootwierać sklepy- tylko co dalej robić nie mają zielonego pojęcia...

fffffff

nie polecam !!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BJP Group - Rokietnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BJP Group?

Kandydaci do pracy w BJP Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BJP Group