Opinie o BJP Group w Rokietnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BJP Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BJP Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BJP Group w Rokietnica

pracownik były ze sklepu

wszystko co tu piszą to prawda że jest żel !!!

ert
@pracownik były ze sklepu

prawda

Ogar090

Wszystko byłoby dobrze gdyby w SI Marketach nie było towarów przeterminowanych i śmierdzących pleśnią (np. w Daleszynku). Tam praktycznie co jakiś czas ktoś składa reklamację na produkt, czy tak powinno być? -> no chyba nie. Kasjerki i osoby odpowiedzialne za zamówienie towaru powinny kontrolować całą ścieżkę towaru począwszy od zamówienia do wydania do konsumentowi.

Spokojny
@Ogar090

Jasne ja jakos robie tam zakupy i nie spotkalem sie z sytuacja żebym ķupil jakies zle mieso albo cos po terminie obsluga jest bardzo mila a jesli nawet maja jakis zly dzien to im sie nie dziw dziewczyny zyja w stresie... czytajac wypowiedzi tutaj to im sie nawet nie dziwie.

niuton

ja byłam u 3 lata temu ajentem po 3 miesiącach rozwiązali ze mną u,mowę - nie zapłacili za 2 miesiące a na inwenturze okazało się że brakuje parę tysięcy ale nie poddałam się , poszłam do sądu - trwało to dwa lata - pani dyrektor na przesłuchaniu nawet nie potrafiła powiedzieć jaki kierunek studiów skończyła - żenada no i na szczęście musieli oddać wszystko z odsetkami to była moja najgorsza praca w życiu - oszuści i (usunięte przez administratora) br /> nie polecam

si

W wlkp jest wszystko ok

Magazynier

nie profesjonalna, dlugi czas oczekiwania na umowione spotkanie.

Najslabsze strony

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Joga

Omijajcie Si szerokim łukiem. Szkolono mnie na kierownika sklepu!!!!! masakra!!!!!!! Min. pokazywano jak zmieniać daty ważności - więc to prawda. Stawka za godzine to 10 zł. Zrezygnowalam z ostatniej chwili i Bogu dziekuje za to - umowę chcieli podpisac na środku pewnej miejscowości w samochodzie bo nie mieli czasu w centrali. Nie płacili za nadgodziny nie zwrócili nawet za dojazdy samochodem na szkolenie gdzie 1/2 pensji poszła na paliwo a obiecany miałam mieć zwrot kosztów. Oburzali się ,że nie dowoże ludzi na szkolenie na zwykłych pracowników i nie mogę też za nimi czekać około 2 godziń. Jakby byli uczciwi wobec mnie to bym ich brała - chociaż musiałabym się cofać w sumie 14 km. Szkolenie nie z mojej winy trwało ponad 2 miesiące z powodu opóżnienia otwarcia skepu min z braku chętnych do pracy. W sklepach na których miałam szkolenie jeden wielki gnój. Pani koordynator nie wymienie danych sama nie umiała niczego załatwić. Inny koordynator młody chłopak może niektórzy domyslą się o kogo chodzi zakręcony jak paczka dropsów. Miałam nad nimi ta przewagę, że zależało tak mówili na szybkim otwarciu sklepu i na mnie jako kierownictwie i żebym potem szkoliła pracowników a przypomnę ,że umowy nie miałam jeszcze podpisanej to wytykałam bardzo głośno błędy i obłudność koordynatorów. Teraz prowadzę swoją małą działalność na początku było trudno nawet bardzo, ale teraz jestem spokojną szczęśliwą osobą. Biedni kierownicy i personel sklepów niektórych a było ich bardzo dużo stres wykańczał.

@Joga

Tak właśnie było i jest -daty/szkolenia/oszustwa/kombinowanie ............ W centrali tez nie maja kolorowo mogę dodać

oni

wyglada tak jak pisałam wyżej -czytać -czytać ze zrozumieniem tematu -nie polecam i tyle !!

oni

no nie!!!! nadal widnieją na stronach m.in osoby które już nie pracują

oni

bo nie aktualizują strony !! tak właśnie tam jest ..................

oni

BJP już nie istnieje od tego zacznijmy Co do asortymentu hahahah -nie ma ciągłości asortymentu -towar zamawiany jest na sklepy SI MARKET a nie do sprzedaży na inne punkty

oni

swoje widziałam jak daty się przebija

oni

pewnie że może mieć przestój jeśli nie ma tam produktów świeżych -suche mają trochę dłuższe daty ale zawsze można je przebić ......... -pomyśl co piszesz

oni

stabilna hahahah -przestój owszem ale chyba w innym temacie miłego dnia

oni

jaka presja jakie szybie dostarczanie skad takie wnioski !! Komentarz nie pasuje do żadnej powyższej dyskusji

oni

to powodzenia :) szkoda ze nie czytasz wszystkiego co napisałam wyżej

oni

a co w tej centrali chcesz robić ? Nie słyszałam by szukali do Centrali ? MAJĄ 10 sklepów a wiec i zakupy pewnie są malutki i nie kazdy dostawca chce dostarczać -a strat i przecen mają pełne kosze ! Płacą w 2 formach jak konto (najniższa krajowa) a reszta koperta

on

atmosfery brak/koleżeństwa brak/lepiej nie wchodź w to bo oprócz pracowników ze sklepów to odchodzą ci z centrali ,którzy niby mają tak dobrze a nie jest to prawda

bbbb

nie polecam

bbbb

nie polecam

Andrzejek Sypuniu

w zaleznosci od kierownika ale dlaczego nie ma ogloszen o prace bo ludzie zamiast po 6 osob na sklepie sa po 3 i traktowania jka niewolnicy

Andrzejek Sypuniu

hehehe nie no jasne traktuja ludzi jak niewolników szmacą na kazdym kroku z tego słynie Andrzej. Masz racje w XXI wieku to jest normalne ;] nikomu nie polecam dzialac w jaki sposob w si markecie chyba ze ktos jest fetyszysta i lubi za 1200 zloty pracowac od ponidzialku do niedzieli po x godzin

Zostaw merytoryczną opinię o BJP Group - Rokietnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BJP Group?

Kandydaci do pracy w BJP Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BJP Group