Opinie o Pretor Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pretor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pretor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pretor Sp. z o.o. w Gdańsk

svietlana

Hej hej mam niebawem rozmowę do marketingu w tej firmie - jakieś sugestie może macie?

Dobra rada

Uciekaj...

svietlana
@Dobra rada

Hej, byłam dzisiaj na rozmowie. Pani zadawała mało powiedzmy profesjonalne pytania np. zapytała mnie o pracę mojego partnera lub o klientów, którym w obecnej pracy oferuję usługi. Nie wiem co o tym myśleć. Mam dostać odpowiedź, czy przeszłam do kolejnego etapu rekrutacji..

Xxx
@svietlana

Wszystkie opinie dotyczące pracy w tej firmie są prawdziwe. Przeczytaj i zastanów się czy warto poświęcić czas i zdrowie na pracę dla nich. Z pewnością NIE. Ludzie przychodzą i odchodzą gdy orientują się, że wszystko co było powiedziane w trakcie rozmowy to fikcja. Nie warto się szarpać dla tej jednej pensji.

Zosia
@svietlana

Pytanie dotyczące pracy partnera ma ścisły związek z proponowaną wysokością wynagrodzenia.

Lola
@svietlana

Uciekaj najdalej jak możesz, zwłaszcza jeśli miałabyś pracować w dziale marketingu. (usunięte przez administratora) Płaca zbyt niska w stosunku do zakresu zadań. Są w Gdańsku lepsze miejsca na spędzanie 8 h dziennie przez 5 dni w tygodniu. Dziwne pytania na rozmowie kwalifikacyjnej to nic w porównaniu z tym co będzie później.

Kobieta
@Zosia

Zosiu, że co? Jaki ścisły związek? Niedorzeczność! Jakby partner był bezrobotny to Pretor da mi dwie pensje? Nie wierzę :]

zainteresowany
@Xxx

Średnia długość stażu pracy w firmie PRETOR dla wszystkich pracowników zatrudnionych do 2017 roku włącznie to ponad 9 lat !!! Czy to jest dowód rotacji ? W każdej firmie przychodzą "nowi" i jak się nie sprawdzą lub im nie odpowiada praca to kończy się współpraca. Każdy ma prawo "próbować".

Zainteresowana

A wiecie może jak w dziale księgowości atmosfera? Warto aplikować? Pozdrawaim

precz z kołchozem!
@Zainteresowana

Atmosfera słaba. Cztery osoby w niewielkim pomieszczeniu z oknem zasłoniętym reklamą, bez klimatyzacji. (usunięte przez administratora)i wynagrodzenie słabe. Aplikować możesz, w końcu ktoś tam pracuje i komuś odpowiadają takie warunki ;)

zainteresowany
@precz z kołchozem!

Okno zasłonięte siatką reklamową bo jest centralnie na południe i bez tej siatki latem nie da się wysiedzieć. Co do klimatyzacji to oczywiście, że JEST i jest używana gdy jest taka potrzeba. Co wielkości pomieszczenia się nie odnoszę bo to rzecz względna - zawsze może być większe. O atmosferę trzeba zapytać te osoby które tam chętnie pracują.

banana

Z tego co widzę opinie o pracodawcy są tragiczne. W marcu szukali handlowca, teraz znowu szukają... nie wiem czy warto aplikować. Może coś się zmieniło?

Łucja
@banana

Mimo wszystko od marca minęło trochę czasu. Być może po prostu w firmie potrzeba jeszcze jednego handlowca? Czy interesuje Cię los firmy, ponieważ chciałbyś aplikować do Pretoru? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Jasiek

Jeśli jest tak źle zawsze można zmienić pracę!!

Renatka
@Jasiek

Tylko po co marnować swój czas za marny grosz?

Aplikowałeś do firmy Pretor Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
Iga

Może dowiemy się jaką macie atmosferę w pracy?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy potrzebują nowych pracowników?

Łucja

@Dariusz, a jakie stanowisko w Pretor Cię interesuje? Czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w tej firmie? @Byly pracownik, a czy mógłbyś napisać coś więcej? Takie ogólniki niewiele wnoszą do toczącej się dyskusji. Jakie są plusy i minusy pracy w Pretor? Na stronie internetowej firmy widziałam ofertę pracy dla handlowca. Wśród wymagań znajdują się między innymi wykształcenie wyższe oraz minimum 2 lata doświadczenia w branży informatycznej w dziale sprzedaży. W zamian firma oferuje umowę o pracę, pracę o stałych godzinach oraz system wynagrodzenia zorientowany na wyniki. Co sądzicie o tej ofercie? Czy ktoś będzie aplikował?

OniToWiedzą
@Łucja

Spędzanie 8 godzin na wykonywaniu 50 telefonów dziennie w celu pozyskania klientów których jak na lekarstwo mija się według mnie z celem. Kasa słaba, nie polecam ze względu na brak rozwoju, brak premiowania. Stanowcze nie.

Dariusz

Zastanawiam się czy warto starać się o pracę w firmie. Rzadko piszecie i do tego niezbyt przychylnie.

Byly pracownik
@Dariusz

Nie warto!!!

potwierdzam

Potwierdzam opinie o tej śmiesznej firmie .

Nie polecam!

Jeżeli cenisz sobie zdrowie psychiczne, spokój ducha, uprzejmych i kulturalnych przełożonych, szacunek pracowników do przełożonych i odwrotnie, samodzielność w podejmowaniu decyzji, jasne warunki wynagrodzenia, to omijaj gdańskiego Pretora szerokim łukiem. Dziwni ludzie w dziwnej firmie. Nie polecam!

cśśś

Odpowiednia znajomosć angielskiego nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia @borys, bo przecież w zamian można liczyć na odpowiednie urozmaicenie stanowiska.

uciekajcie jak najdalej

Praca w tej firmie była moim najgorszym doświadczeniem w życiu. Nie polecam współpracy z tymi ludźmi - nawet najgorszemu wrogowi.

kika

Czy chodzi o Pretora w Gdańsku?

zawiedziony

Bardzo wymagający pracodawca, aż nad to. Płaca bardzo niska w stosunku do zakresu obowiązków. Atmosfera w firmie niemiła a sam zarząd odpychający swoim zachowaniem i brakiem kultury. Brak systemów motywujących, nie wspominając już o samych szczerych podziękowaniach od przełożonych. Nie polecam nikomu kto szuka zadowolenia z pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pretor Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Pretor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pretor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pretor Sp. z o.o.