Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Ona

Witam,kiedy bedą wypłaca świąteczne ?

@Ona

Ktoś tu pisał, że w poniedziałek

@Ona

Wnioski zostały zaakceptowane 12 grudnia wypłata powinna być w ciągu kilku dni

Pati
@Tede

Tak w poniedziałek będą wypłaty świadczenia świąteczne

Xyz

Bedzie 2 tura skladania wnioskow swiadczen swiatecznych?

@Xyz

Nie sądzę …był podany termin do kiedy można składać

@Xyz

Niema takiego czegoś jak druga tura składania wniosków świątecznych bo i tak nie wszyscy się na to łapią. To jest fajne w tej firmie mają gdzieś czy pracownikowi dostanie na święta czy nie. Zlecone przez aplikacje i nara. Piękne i proste.

Nie.

Daro

Raczej już nie będzie.

Kolooo
@Xyz

Zawsze była ,a czy tym razem będzie ?!! Zobaczymy .

@Pyk

Co roku jest 2 tura. Trzeba się dowiadywać o jej terminie.

Coś wiesz kiedy wyplata

@Gość

Jeśli masz więc niż 3tys to się na to nie łapiesz tak to wygląda. To samo gruszka. Po co te wnioski pity

Nataszap
@Izolda

Podobno 19-tego będą wypłaty .

Ok 10 go

Peter
@Nataszap

Skąd takie info? :)

Kris
@Ola

A kiedy będą przyznawane kwoty świadczeń ? Bo złożyłem 21 .11. i nadal tylko status sprawdzony

@Peter

Dzwoniłam i się dowiadywałam będą te wypłaty świąteczne 19-tego na stowe

@Kris

Dziś jest inf.ze wniosek na świąteczne został zaakceptowany .

Kris
@Pyk

O co chodzi z tą gruszka w firmie?

Wczasy pod gruszą

Pati
@Tede

Jakie wczasy pod gruszą gdzie złożyć wniosek?

Wnioski zostały zaakceptowane 12 grudnia

Ar

Witam czy dostał ktoś wypłatę świadczenia świątecznego bo w Nais wnioski zostały zaakceptowane

Ar

Witam czy ktoś dostał już świadczenie świąteczne bo wnioski na nais zostały już zaakceptowane

Kleszczewo

Kleszczewo

ABC

Witam, gdzie mogę się dowiedzieć kto jest moim koordynatorem? Nie mam żadnego kontaktu. Telefonu nikt nie odbiera i na obiekt nikt nie przyjeżdża.

Murarz
@ABC

Ja masz taką możliwość to naciśnij "napadówkę". Ktoś w teorii powinien przynajmniej chociaż zadzwonić.

@Murarz

Uważasz, że koordynator jest kompatybilny z "napadówką" ?

Z

Czy dostał już ktoś przelew w credit agricole

Xyz

Ja o 14

Awangarda
@Z

Nie dostalam jeszcze wyplaty(umowa o prace) ale wplynela premia(zlecenie)

Emmmmm

Jest już kasa w Santander

Pensja

Dostałem o między 12 a 14 umowa o pracę potem zlecenie

A

Dostał już ktoś wypłatę w Credit Agricole?

Jest wypłata millennium

Ar

Witam dostał już ktoś wypłatę?

Jacus

Wpłynęła 14:10 Millenium

Batman
@Ar

Tylko jeden przelew na razie.

Mbank

Nie

polxde

tak juz jest

Batman

Hej- dostaliście oba przelewy? Millenium

Jutro jest wypłata

Seris Konsalnet Holding S.A. prowadzi rekrutację na na stanowisko Kierownik zmiany. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 13000 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Czas

Mało informacji by powiedzieć czy dużo czy mało. Kwestia obiektu obowiązków itp

@Czas

Czyli do takiej kwoty tu w firmie jakie obowiązki byłyby adekwatne, jakie są opcje?

Zorientowany

Moim zdaniem nieuczciwą, ponieważ takich stawek nie ma. Menadżer.zarabia ok 4 tys, koordynator na dużym obiekcie tyle samo, a nawet mniej jak ma tylko godziny etatowe

@Zorientowany

a koordynator na jakimś mniejszym obiekcie to ile zgarnia i za jaką konkretnie pracę? Mam na myśli obowiązki czym się różnią od większego, że na nim więcej się płaci?

Izolda

Witam czy ktoś wie kiedy będzie wyplata na koncie

W piątek

@Izolda

Jeśli dużo osób nie wiedziało o składaniu wniosków o bony na święta a rozpęta się burza jak w tamtym roku to zapewne będzie kolejny termin

Nowa

Orientuje się ktoś kiedy firma płaci ryczałt samochodowy??

Kkkk

Witam. Mam taki temat czy ktoś z was na forum wie coś może co firma robi z załogami chodzi o pojedyncze załogi jest ktoś na forum kto może coś słyszał o załogach w Siedlcach czy planują na pojedyncze. Pozdrawiam

Ola

Czy juz ktoś składał wniosek na świąteczne ??

@Ola

Powiedz kiedy jest wyplata za umowe zlecenie,,kiedy płacą nadgodziny dokładnie teraz w listopadzie

Ciekawy
@Ola

Cześć no właśnie w jaki sposób złożyć taki wniosek? Co trzeba przedstawić?

@Ciekawy

Ja składałam dzisij potrzeba PIT 37 za tamten rok plus tam jest taki druk trzeba go wypełnić i odesłać w aplikacji wszystko ,ja wydrukowałam wypełniłam i zdjevie odesłałam ,dostałam potwierdzenie ze wniosek zaakceptowany ;)

TheBigGuy

Witam, czy na umowę zlecenie dostał już ktoś 2 przelewy? Bo ja dostałem obecnie tylko jeden i jak to wygląda?

Kasper
@TheBigGuy

Za październik jeden przelew. Za wrzesień były dwa i listopad będą dww

@Kasper

Powiedz kiedy będą nadgodziny za listopad ,,w listopadzie czy grudniu

Jacky
@Izolda

Jakie nadgodziny ? Ktoś tu płaci nadgodziny ?

Jarek

Witam. Dostałem ok 500zł mniej wynagrodzenia( prawdopodobnie za ekwiwalent ) i ile czasu na firma by mi wyrównać należność?

@Jarek

Pracodawca nie musi płacić w ogóle ekwiwalentu. Jeśli miałeś wcześnie to pewnie menadżer albo kadry zapomniały go wprowadzić na cały kwartał. Miałem taką sytuację. Wtedy była wina kadr, ale jak zgłosiłem problem to szybko dostałem przelew

@Jarek

Wyrównanie/korekty przygotowywane są do 20-tego każdego miesiąca. Ważne żeby to wcześniej zgłosić managerowi ochrony żeby to sprawdzić/potwierdzić. Potem te listy korygujące idą do zarwierdzenia przez dyrektora i kierowane następnie do działu płac i wychodzi przelew.

pati

ekwiwalent co to jest ?

Czas
@pati

Patrz dalej niż sięga ci wzrok to będziesz wiedział

Pyk

Na święta powini dostać wszyscy pracownicy nie jakieś wymysły bo ten zarabia miej a ten więcej to się mu nic nie należy. Te wnioski tylko dzielą pracowników. Czy nikt tego nie widzi i nie może zrobić z tym porządku. Duża firma a kombinuje jak jakiś Janusz.

Tez mam takie zdanie

@Natasza

serio takie rzeczy tu robią? A macie jakiś przykład zarobków wobec tego co dadzą?

A...

Dostał już ktoś wypłatę w Credit Agricole?

@A...

Po 12-stej

Stary

U mnie jest ale prawie 100 mniej niż powinno być.

@Stary

U mnie brakuje ponad 700

@Stary

No właśnie u mnie około 650 .. tez niewiem kiedy maja to wypłacić

@Natasza

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.