Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Biedra

Mam dwie umowy zlecenie w zeszłym miesiącu z obu dostałem przelew a w tym tylko z jednej czy dostanę z drugiej?

Iza
@Biedra

2 umowy to 2 przelewy. Zależy też na umowie jaką masz datę przelewu maksymalną.

@Biedra

Za grudzień był tylko jeden przelew pod koniec miesiąca

Herakles

Bardzo dobra firma i jestem zadowolony z pracy w tej firmie polecam wszystkim ta firme kto szuka pracy w ochronie.

Iwona

Szukają ochroniarzy w Warszawie i mam pytanie w związku z tym. Wg. ogłoszenia wymagany jest wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, a wg. ogólnych informacji w zakładce kariera piszą, że pomagają ten wpis zdobyć. To od czego zależy, że ktoś go musi mieć, a ktoś nie? I jakie są te atrakcyjne stawki w Wa-wie?

Warszawiak
@Iwona

To wszystko zależy od lokalizacji / obiektu. Najlepiej przedzwoń na telefon rekrutacyjny.

Były ochroniarz Biedronka Błon

Współpracowałem - wszystko było zgodnie z ustaleniami.

Kleszczewo

Kleszczewo

Wr

Kiedy pity będą?

@Wr

Do 15 lutego

Nowak
@Kowalski

Powinny być do 15 lutego.

olek

Wie ktoś, dlaczego nie przyjeżdżają na obiekt kontrolni? U mnie byli w lutym ostatnio xD

Koordynator
@olek

Dzisiaj będę

Mexicano
@olek

Bo sie w wiekszosci pozwalniali

Jest kasa

Czy ktoś dostał wypłatę ? I o której

Nie ma wypłaty Bank ING

Pensja
@Pati

Kurcze do ostatniej chwili czekają

@Pensja

Wr

Credit po godz 8 kasa była

Miron

Mam pytanie odnośnie wypłaty. Pracowałem w Konsalnecie tylko przez grudzień gdyż rozchorowałem się i przez pójście na L4 straciłem pracę. Miałem umowę zlecenie. Czy ktoś się orientuje czy wypłatę dostanę do 10 czy 15 stycznia?

@Miron

Na umowie masz do 15 każdego miesiąca, ale firma zawsze płaci wcześniej. 10-go powinieneś mieć kasę.

Tede
@Miron

Jeżeli miałeś zlecenie to za grudzień wypłata była 30 grudnia.

Riko

Czy ktoś może dostał wypłatę

Janusz

Z jakiego banku wysyłane są wyplaty w Konsalnecie?

Daro
@Janusz

Credit Agricole

Pensja

Pensja z umów o pracę będzie dziś ? Mam konto Credit Agricole

Zapytam

Koedy wypłaty dziś czy jutro?

Madonna
@Zapytam

Jutro dziś mogą mieć wypłatę osoby które mają ten sam bank

Alex

Witajcie ,czy ktoś wie jaka jest kwota za wczasy pod grusza ?czy ktoś faktycznie dostał już te pieniądze?bo słyszałeś ze jest to lata około 650 zł a w necie piszą co innego,

@Alex

Kwota zależy od dochodu na członka rodziny dlatego są różne kwoty.

@Alex

Gdzie jest taki wniosek wczasy pod gruszą???? Kto może go złożyć

@Pati

W aplikacji nais tylko ci co maja umowę o prace

Kris
@Bankier

Wiesz może jakie dokumenty vyrzeba dołączyć w platformie Nais , aby otrzymać grusze ? Noi 14 dni urlopu wypisać , ale 14 dni roboczych? Czy 10 roboczych ? Dzięki

@Alex

Ja mam umowę o pracę. I aplikacje też. To gdzie mogę znaleźć wniosek? Jak się konkretnie on nazywa

Biedra

Dostaliście info ile podwyżki netto do ręki???

@Biedra

Dzwoniłeś od rana spytać to nie miła pani z kadr powiedział ze o ile jej wiadomo to podwyżki są Pd stycznia a ze my mamy wypłatę za styczeń do 10 lutego to wtedy się dowiemy ile mamy i cY wogole mamy podwyżkę …

Elvis
@Biedra

To chyba kwestia indywidualna ? W styczniu 2022 dostałem na 22,50 brutto, a teraz mam mieć 24 brutto, na zleceniu. Etat tak jak wszyscy.

@Alex

A skąd pani z kadr ma wiedzieć jakie będą podwyżki ??? Menadżera się pytaj

Kandydant

Witam chciałem się zapytać jak wygląda etap wypłat w Konsalnecie czyli jak płacą raz w miesiącu czy co drugi miesiąc i do kiedy są wypłaty i ile jest przelewów

@Kandydant

Jak masz umowę o pracę i zlecenia to u mnie jest cała wypłata do 10 każdego miesiąca.Jak masz 2 zlecenia to na początku i na końcu miesiąca w następnym nie dostajesz nic to żeby firma mogła płacić składki na ZUS co drugi miesiąc.

Tomasz

Wiadomo kiedy będzie wypłata za grudzień, w jaki dzień idą przelewy ?

@Tomasz

Jeszcze w tym roku ma być

Wyplata
@Zorientowany

Mowa o osobach, które mają umowy zlecenia, czy również o osobach które mają umowę o pracę + umowa zlecenie?

Olek
@Tomasz

Czy jest jakaś platforma gdzie można sprawdzać wypłatę??

@Wyplata

Ja mam zleceniowke tylko

Nais

@Wyplata

Tylko ci, którzy mają dwa zlecenia

Olek
@Zorientowany

A kiedy pojawiają się paski wynagrodzeń?

@Olek

https://app.nais.pl/user/documents Musisz najpierw się zarejestrować i dostać login oraz hasło.Dostępne są dokumenty RMUA z 3 miesięcy do pobrania.

Ona
@Olek

Seria.nais Tam trzeba się zalogować i nasz wszystko i kwitki od wypłaty. Jeżeli masz orzeczenie to masz dostęp do zefron

grzesiek

Witam, Czytam forum i trochę mnie dziwią wpisy z 2022 r., o jakichś dwóch umowach i że z jednej nie płacony jest zus. Ktoś jasno i stanowczo napisze czy pracodawca odprowadza wszystkie składki z wypłaty???

@grzesiek

Odprowadzane są wszystkie obowiązkowe składki ZUS

grzesiek
@Zorientowany

O dziękuje za odpowiedź. A rozszerzysz trochę? Czy zatrudniales sie ostatnio? W jakiej roli i czy była jedna umowa i jedna wypłata?

@grzesiek

Zatrudniłem się 4 lata temu na obiekcie logistycznym. Mam dwa zlecenia, każde w innej spółce. ZUS w Ochronie. Dzięki istniejącym przepisom i kreatywności władz firmy, ZUS odprowadzany jest raz na dwa miesiące, dzięki czemu więcej kasy zostaje w kieszeni, zwłaszcza że robię bardzo dużo godzin.

@grzesiek

Na moim obiekcje w Warszawie są 2 umowy.Pierwsza to umowa o pracę na stawkę minimalną i druga zlecenie też na minimalną.Część pracowników ma dwa zlecenia np. emeryci. Składki na ZUS są odprowadzane tylko od pierwszej umowy bez względu na to ile zarabiasz.

Jakie stawki na Biedronkach woj mazowieckie od 2023 ktoś ma info? Z powodu podniesienia minimalnej pensji od 2023 coś muszą dać więcej

Zleceniowiec

Jak masz mniej niż 22.80.na godzinę to na pewno dostaniesz podwyżkę. Ja mam 23.50 na dwóch zleceniach. (Warszawa)

Agnieszka
@Zleceniowiec

Brutto czy netto? Zadowolony jesteś z tych kwot przy obowiązkach które masz? Jakieś premie czasem wpadają?

Zleceniowiec
@Agnieszka

Oczywiście że brutto. Na szczęście ZUS jest płacony co drugi miesiąc, więc da się wytrzymać. Premie też są, choć takie symboliczne 100 - 200zł. Obowiązków nie ma za dużo, choć menago ciśnie o ujęcia.

Gru

Witam,czy ktoś z państwa wie kiedy wypłacą pieniądze za wczasy pod grusza ?

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.