logo KONSALNET ASTRA

KONSALNET ASTRA

Gdynia

Opinie o KONSALNET ASTRA

pracownica niedawno zwolniona 2010-05-16 20:35:42
tak wiec zaczniemy moze od tego ze zwalniane sa osoby ktore naprawde cos potrafia ktore maja pojecie o pracy w cdg , ktore bardzo szybko i profesjonalnie przeliczaja wartosci pieniezne. dlaczego od pazdziernika zwonione zostalo 20 osob i to nawet osoby ktore jak sam powiedzial pan dyrektor osoby na ktore nie bylo wogole skarg od [usunięte przez moderatora] wrecz same superlatywy ze bardzo dobrze pracuja .to chore co tam sie dzieje ale coz widac nikt z tym nie robi porzadku!!!!!!!!!
anonim 2010-06-04 12:14:22
Gosiu, nie przejmuj się tymi wszystkimi prostackimi wypowiedziami. Jest wśród nas wiele zawistnych, złych ludzi, z ust których sączy się zabójczy jad, ale są też osoby Tobie życzliwe. Jak nikt potrafisz zrozumieć pracownika, kiedy ma problemy takie czy inne. Jak już kiedyś powiedziałam - całym sercem jestem z Tobą. Pozdrawiam.
tylkosolidarnść 2010-06-08 21:16:14
koleżanki i koledzy. nie róbmy sobie tu wycieczek podajazdowych. czytają to ludzie w całej Polsce i co sobie o nas myślą. dolę mamy prawie jednakową, która sprowadza się do ciężkiej, bardzo ciężkiej pracy i marnej płacy. prawda jest taka, że jesteśmy murzynami we własnym kraju. właściciele tej firmy robią co chcą z nami - wyciskają z nas ile się da i jeszcze więcej. dla nich liczy się tylko ich maksymalny zysk. są kapitalistami i krwiopijcami w najgorszym wydaniu. dla nich nasze kierowniczki są tylko narzędziami w realizacji ich celów. [usunięte przerz moderatota], stałe zgrożenie zwolnieniem, atmosfera strachu to tylko ich środki przypodobania się tym krwiopijcom w warszawie. my temu ich myśleniu poddajemy się i oni przez to tryumfują. my siebie opisujemy to oni się cieszą - motłoch ma rozrywkę. trzeba z tym skończyć. to jest nasz kraj, nasza ziemia, naszą pracą ją wzbogacamy i na tej ziemi MY żyjemy. my musimy zacząć stawiać warunki i sprzeciwić się temu bezgranicznemu wyzyskowi i poniżaniu. jak? pierwszy krok to utworzyć WOLNY ZWIĄZEK ZAWODOWY - to jest nasza szansa i droga na najbliższą przyszłość. musimy do tego doprowadzić. nikt nam nie pomoże jak nie pomożemy sobie sami.
Przpadkowy... 2010-06-25 14:26:05
Przpadkiem trafiłem na tę stronę. Ludzie, jeżeli to co piszecie jest tylko 50% prawdą to na co czekacie? Nie piszcie tu, a napiszcie bezpośrednio do Państwowej Inspekcji Pracy i Prokuratury w Gdyni.
To są normalne przestępstwa . Przypomnijcie sobie podobne sprawy z BIEDRONKI. Powodzenia.
anonim 2010-11-04 20:11:07
Ludzie !!!!! To co Wy tu wypisujecie to jakaś kompletna bzdura!!! . Znam osobiście Panią MW i żaden z przedstawionych tu opisów nie jest prawdą . Każdemu życzę takiej szefowej , która stara się dla swoich pracowników jak ,,najlepiej'' . Wy chyba macie za dużo wolnego czasu skoro siedzicie na tym forum i piszecie te pierdoły !!!! Wam laski to chyba żal [usunięte przez moderatora] ściska , że nie macie takich ciuchów czy takiej figury !!!! A nawiasem mówiąc nie jednemu z Was uratowała cztery litery !!! I co??? o tym się nie pamięta????. Powiem krótko : czas wymieni tę ekipe pracującą w CDG na ludzi , którzy będą chcieli pracowac a nie zajmowali sie nie swoimi sprawami . Przecież każdy z WAs ma swoje życie więc.......
anonim 2010-11-08 22:23:01
jestem tego samego zdania co poprzednik macie chyba problem , ale ze sobą pomyśl czy chcesz tu pracować? czy nie? wolna droga
ZWIAZEK ZAWODOWY 2011-06-22 11:54:25
ZWIĄZEK ZAWODOWY KONSALNET ASTRA POWSTAŁ, ZMIEŃ TO!!!
NIE BÓJ SIĘ. OZZPO.ORG.PL . ZAPISZ SIĘ ,FIRMA NIE MUSI WIEDZIEĆ I NIE CZEKAJ NA INNYCH.
NIEBAWEM WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
alf z w-wy 2011-09-22 07:03:27
Do koleżanek i kolegów z Gdyni
Ostrzegamy was przed miłym panem z Warszawy i towarzyszącą mu panią. Pięknie mówią, patrzą głęboko w oczy, poprostu chcą pomóc i to z całego serca. Nic mylniejszego. Nie dajcie się na to nabrać. To karierowicze i pierwsi [usunięte przrz moderatora]. Wszystko co robią ma jedno tylko na celu, jak jeszcze bardziej dokręcić nam śrubę i wykorzystać pracowników. Często też jak będą rozmawiać z wami to prawdopodobnie nagrywają rozmowę. Uważajcie co mówicie. Oni dostają premie tylko za donosicielstwo i to jest ich faktyczne zajęcie. Zaleca się traktować tę parę jak mrówki faraona albo karaluchy. Na nic więcej nie zasługują.
Koleżanki i Koledzy, pracownicy tej firmy, musimy sobie pomagać bo nikt inny nam nie pomoże.

solidarni 2011-09-22 12:00:51
Sami dajemy się wykorzystać i patrzymy jak jeszcze podkręcają i na pewno będą podkręcać .Ciekawe po co nagrywają? . Musimy sobie pomagać? z tego co wiadomo to powstała organizacja zakładowa w astrze i ludzie się tam łączą.W końcu ktoś to założył i to jest nasza szansa.Bo w pojedynkę, samemu nic nie zdziała. Oprócz tych co sprzedają i myślą ze są lepsi.
szary pracownik CDG
była 2011-10-18 12:59:09
robota dla sprawnych umyslowo ale inaczej.za marne peniondze wymagania jak dla NASA. magister i inzynier a nawet doktór a by też by mog tu pracować bo piguly już pracuja. 12 godz harrowania to już za mało, a za omylki placisz ze swojej kieszeni i moze byc tak ze wiecej musisz dac firmie niz tu zarobićmozesz. do tego przez kamey oglondja wszystkich naokraglo nawet w warszawie a itak jescze przyjezdxają na kontrole i nikomu nie wiezą. nikomu nie zalecam takiej firmy no chyba ze nie masz innego wyjscia . wyzysk totalny.
durnota i glupota ponad wsysto w tej firmie.
bylay 2011-11-15 06:42:33
do tych co by chcieli w tej firmie pracować to jest tak
praca i pensje [usunięte przez moderatora]. kontrola za kontrolom z warszawy a po kontroli tylko gozej i gozej. ludzie odchodza albo sami zwalniaja. nikt nie wie czy bedzie mog przyjsc do pracy nastepnego dnia czy nocy. pracuje sie po 12 godzin ale to nie wystrcza i trza prcowac dalej 15 i 16 i 17 godzin po nocy. za nadgodziny nie placa tylko kombinuja cos z listami. zadnych przepisow ni pszetrzegaja a jak jest kontrola to wszystko ok a taki buredel.kazdy siedzi cicho bo boi sie [usunięte przez moderatora]. wylatujesz z pracy i nie wiesz za co. dno dno dno i kapusie.
ciekawa 2012-06-01 09:21:16
i jak tam w gdansku?
behemot 2012-06-08 21:24:23
straszny wyzysk pracownika , przy nieodpowiedzialnym kierownictwie i pani prezes w W-wie. Pracownik sam musi dbać tez o swoje stanowisko pracy, tzn odpowiednie materiały, gdyz pracodowca szuka okazji aby upodlić i[usunięte przez moderatora]pracownika.
Ważka 2012-06-20 18:29:56
Tam nie da się pracować,zero klimy,okna na stałe zamknięte,zero socjalu.A co na to szanowna [usunięte przez moderatora]?Ładnie to tak mieć gdzieś zwykłych pracowników,którzy na pani pensję ciężko pracują za marne grosze?A gdzie są obiecane podwyżki?Wciąż "goście" z innych miast,wciąż rygor jak w [usunięte przez moderatora].Kasy na nic nie ma,bo są przecież "oszczędności"...A potem się dziwią,że ludzie sami odchodzą jak brak szacunku jest tu nagminne.Zadbajcie wreszcie o zwykłych pracowników!!!
Asia 2013-09-27 09:53:19
Jestem zadowolona z oferty szkoły, ceny mają przystępne a nauczyciele są mili i pomocni. Polecam.
burak 2015-01-11 15:55:15
oj uważajcie o tych wypowiedziach na temat dziadków , bo wydaje mi się , że jeszcze nie jeden z nich przepracowałby Was bez mrugnięcia okiem gdy Wy byście już dawno z pracy chcieli zrezygnować. A co mają do zaproponowania ? to firma zajmująca się ochroną także chyba łatwo domyślić się co byście tutaj robili :P
furgot 2015-03-13 03:01:02
oczywiście że wiadomo, ale gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości to Konsalnet zajmuje się ochroną fizyczną. Także Ci wszyscy Panowie którzy całe dnie muszą stać lub siedzieć w swoich budkach to właśnie typowi pracownicy ochrony w konsalnecie. Osobiście szczerze mówiąc nie polecam bo można się zanudzić.
magdalena 2015-03-27 13:02:22
taka praca w budce na pewno nie jest taka zła jak się mówi, ja jako student chciałbym mieć takie zatrudnienie, i zapewne byłaby okazja żeby nadrobić zaległości książkowe. napiszcie za to prosze jak nw takiej budce jest z wodą, ogrzewaniem i toaleta - bo o to szczerze mówiąc boję się najbardziej w takiej pracy
faotaliana 2016-02-09 07:58:54
Praca w budce jak piszesz woda jak sobie przyniesiesz ze stanowiska gdzie jest dostęp raczej niczego nie poczytasz bo światła może w ogóle nie być(noc).W dzień ruch i trzeba uważać nocą kontrole.
pousz 2016-05-15 17:32:07
hi, konsalnet ma sporo klientów to prawda, ale na tle konkurencji wcale jakoś się nie wyróżnia.
Zostaw swoją opinię o KONSALNET ASTRA - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONSALNET ASTRA