Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

LOKO

Czy ktoś może słyszał ,wie ? ? Że urlop trzeba wykorzystać do końca tego roku ,z tego roku zaznaczam ?!? Czy macie taki przekaz u siebie ,od kierownika ,czy managera może ?!? Zawsze było do nstp..roku ,do września ,prawda ? Proszę napiszcie .

PanJ
@LOKO

Tak. U mnie jest to samo. Nikt nie ma prawa kazac nam wykorzystywac urlopu ktory mozna wykorzystac do wrzesnia nastepnego. To jest niezgodne z prawem. Po prostu w nastepnym roku urlop bedzie "drozszy". i chca zaoszczedzic.

Karol

Podsumowując te wszystkie wypowiedz o tej firmie to jeszcze jeden (usunięte przez administratora) na rynku pracy miałem przyjemność krótkiej rozmowy i stwierdzam że t(usunięte przez administratora)i kamieni (usunięte przez administratora)

Kapisz

A ktoś wie ile dawaja na święta ?

@Kapisz

Krystyna
@Tede

O to premia świąteczna? Z innych okazji też się dostaje jakieś pieniądze? Chodzi mi na przykład o Wielkanoc albo sezon urlopowy?

Bah
@Krystyna

Tak wnioski składasz i jak za duży dochód to nie dostaniesz nic. Dobrze że państwo podkreca te wyplaty bo firma od siebie nic nie da więcej. Czyli można powiedzieć że państwowa praca.

@Krystyna

Wejdź sobie na platformę nais i wszystkiego się dowiesz, oczywiście skorzystasz jeżeli masz umowę o pracę

Almette
@Kapisz

300h do przepracowania, w prezencie.

Za urlop też.

Zaleski

Co prawda nie przepracowałem, na ten moment, ani jednego dnia w tej firmie, ale opiszę pewną sytuację odnośnie rekrutacji na pracownika ochrony. W moim mieście (woj.łódzkie) 1.5 tyg temu pojawiła się świeża oferta. W ofercie tej na końcu jest napisane dużymi literami, aby w razie zainteresowania napisać sms „ochrona+nazwa miasta” (wtedy oddzwonią) lub dzwonić na podany numer, ewentualnie wypełnić formularz na ich stronie. Zadowolony napisałem sms, wysłałem formularz z cv, po kilku godzinach bez reakcji na smsa dzwonię, łapała mnie poczta lub ciągle było zajęte. Następnego dnia rano powtórka, nie odbierali. Po południu wreszcie oddzwonili, ale nie udało mi się odebrać. Po dwóch godzinach kilka razy odzwaniam, ale oczywiście nikt nie odbiera. Następnego dnia spróbowałem z innego telefonu, najpierw sms, potem telefony, zero reakcji. Po czterech dniach prób, odpuściłem. Oferta nadal wisiała na dwóch stronach w sieci. Pomyślałem może kogoś zatrudnili i nie zdjęli ogłoszenia. Przedwczoraj przeglądam oferty pracy w sieci, a tu niespodzianka i ta sama oferta odświeżona na tych dwóch stronach plus dodana na dwóch innych. Ręce opadają. Nie wiem czy ktoś się spotkał z podobnym poziomem rekrutacji w swoim regionie, ale jeśli chodzi o mój region to istny kabaret. Rozumiem gdybym nie przyszedł rekrutacji po rozmowie itp, ale tutaj nie ma nawet okazji do nawiązania dialogu.

Kleszczewo

Kleszczewo

Pionierka

Bardzo dobra firma! Pierwszym plusem są zarobki. To, że w ogóle są. W poprzedniej pracy, wioślarza na galerze, nie otrzymywałyśmy żadnej zapłaty. Tutaj... Proszę, minimalna stawka, ewentualnie 2 zł więcej na obiektach, na których nie wiem dlaczego, nikt nie chce robić. Po przerobieniu 312 h czuję się jak bizneswoman i gdyby nie to, że nie mam za bardzo czasu i chęci na nic (w tym do życia), to realizowałabym swoje pasje w 1/10. Nikt nikogo nie bije, to jest plus. Na galerze dostawaliśmy minimum 100 batów dziennie. W pracy mogę nawet spokojnie zjeść posiłek, pod warunkiem że nikt nie patrzy. Firma na wielkim plusie. Nie rozumiem ludzi narzekających. Ustawowe 168h, umowa o pracę, pensja 4k to jest Hollywood, a nie realne życie. Cieszcie się, że macie taką dobrą pracę . Cieszę się, że PiP i multum urzędów, odpowiedzialnych za zapobieganie łamaniu praw pracowniczych nic nie robi (bo przecież firmy prawa nie łamią, a tylko je omijają tworząc spółki córki i racząc rzeczywistych pracowników umowami cywilnoprawnymi) no bo wtedy branża ochrony w Polsce nie istniałaby (a może byłaby profesjonalna?). Dobra robota, polecam, lepsza taka, niż niewolnicza praca na galerze.

Cezary Pichor
@Pionierka

Pracuję od początku roku w Seris Konsalnet, od maja mam problemy z wypłatą, ciągle brakuje po kilkaset złotych. Po monitach narazie oddają czy Wam to się też zdarza?

Ranger

Firma konsalnet, niby taka solidna firma ochrony, a wciąż ogłoszenia o pracę. To efekt skandalicznych warunków zatrudniania tzn. umowy śmieciowe, pis niestety nie chce, nie może nic zrobić. Ale już wkrótce to się zmieni.

Rafał
@Ranger

A czy istnieje jakiś firma ochroniarska, która nie zamieszcza ogłoszeń z ofertami pracy ?

Elvis
@Ranger

Człowieku, jak zlikwidują te umowy, jak ty nazywasz śmieciowe, to będziesz tęsknił za takimi ogłoszeniami. Mam nadzieję że te (usunięte przez administratora) nie zdążą doprowadzić do bezrobocia

Po 13-stej będzie

Zleceniobiorca
@Koordynator

A kiedy można spodziewać się wypłaty z umowy zlecenie?

Dariusz
@Koordynator

Może ktoś wie czy w trakcie pracy w obiekcie jednego koordynatora można przejść bez problemu do obiektu innego koordynatora załóżmy że ze względu na lepsze warunki pracy .

Zorientowany
@Dariusz

Ja miałem taką sytuację. Przeszedłem do innego koordynatora, ale za zgodą mojego. Powodem była zmiana miejsca zamieszkania

Co to jest Nick.lł

Firma dobra ale bardzo mało płacą i są nie reformowani pod tym względem, o nic nie można się doprosić

Susan

Czy firma konsalnet przyjmuje do pracy uchodźców z Ukrainy oraz osoby transpłciowe, oraz czy odpowiednio więcej je wynagradza? Proszę o jakieś info.

Rafał
@Susan

A niby dlaczego mieliby zarabiać więcej ???

Matti
@Susan

Wynagrodzenie zależy od obiektu i zaangażowania, a nie od narodowości czy upodobań seksualnych

Gosc

Brak kasy mbank

Susan
@Rafał

Powinni zarabiać więcej bo są dyskryminowane na każdym kroku w nacjonalistycznym i homofobicznym polskim społeczeństwie, to przecież oczywiste. Czy Konsalnet w ogóle są parytety oraz równouprawnienie płci?

Matti
@Susan

Jakby mieli zarabiać więcej tylko dlatego, że mają jakieś zaburzenia osobowości, to w ogóle nie znaleźliby pracy.

Delta force
@Susan

Masz urojenia, nigdy to nie nastąpi. Pytanie tylko kto pierwszy upadnie UE, czy Polska? Już niedługo będziesz mieć gorsze zmartwienia.

Ranger
@Delta force

Patrząc na to co się dzieje, ja stawiam na Polskę.

Jest zlecenie

Rob

W MB po 11 weszly

Stachu

Czy ktoś już dostał w ING Bank śląski??

Tylko wypłata zlecenia brak

Ar

Jest wypłata w Credit Agricole

Jasiu

W tym miesiącu wypłat nie będzie :D

Hehe
@Jasiu

Olać wypłatę ważne że robota jest ????

@Hehe

A jak po co ci pieniądze

Ar

Witam jak ktoś dostanie wypłatę w Credit Agricole niech da znać

Wr

@Wr

No chyba nie bardzo.

Cały czas nie ma hajsu

Jasiu

Zawsze czekają do ostatniej chwili

Polecam pracę w Konsalnet.Nie wiem skąd ci ludzie się urwali że takie bzdury piszą ale nigdy nie było problemów z wypłatami. Praca jak praca,robisz swoje na obiekcie i jest dobrze. Jak komuś nie pasuje to nikt na siłę nie trzyma,możecie iść i pracować w innych firmach

Gdt

Jakiś (usunięte przez administratora) tutaj się bawi i pod różnymi nazwami pisze, że pieniądze wpłynęły. Nic narazie nie wpłynęło.

Kowalski
@Gdt

Przecież jeszcze jest czas. 10 będzie etat, a zlecenie pewnie też

Koordynator

Powtarzam dzisiaj wypłat nie będzie.

Ajaj

A będą w ogóle?

lolpo

heh, (usunięte przez administratora) miałeś racje :D

Koordynator

Wypłata jest w poniedziałek,po co te kłamstwa

Luke

Ty dostaniesz w pon

Ty
@Luke

A ty Luke dostałeś? w jakim banku masz?

Luke
@Ty

M b jeszcze nie ale ...czekam

Ajaj

Oby.

Gosc

Nie ma mbank

Piotr59

W poniedziałek są wypłaty

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.