Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Krasnal Ducha 66

Dziś składamy skargę do Pipu . Brak kasy na kontach ,to jakaś kpina . Cały czas mydlenie oczu Polecą niezłe kary Nie polecam pracy w tej firmie nikomu

@Krasnal Ducha 66

Może jakieś konkrety ??? Bo takie teksty o braku wypłaty każdy może pociskać. Dla mnie jako wieloletniego pracownika jest to mało prawdopodobne, ale wszystko może się zdarzyć

@Krasnal Ducha 66

Kolejny bajarz od skarg. Nigdzie nic nie złożysz. Popłaczesz na tym forum i na tym.sie skończy. Żadnej kary nikt nie dostanie bo nie złożysz żadnej skargi. Takich jak ty co opowiadają jak to sie naskarżą i zniszczą firmę to już tu było pewnie ze stu. I jakoś firma dalej działa xd

A wypłatę, która miała być 10.08 już dostałeś? Bo wciąż zalegają

@Tomek

Wypłatę dostałem 9 sierpnia. Zresztą wszyscy na obiekcie dostali w terminie. Niektórzy nawet mieli na kontach 8 sierpnia

@Rafał

My niestety wciąż bez pensji, cała ekipa, w kadrach tłumaczą się bezskładnie, obiecują rekompensatę. Zaraz będą dwa tygodnie zaległości. Pierwszy raz to się zdarzyło, a kilka lat pracuję. Ale jak czytam wcześniejsze komentarze, to w lipcu też ludzie mieli problemy z zapłatą.

@Tomek

Wypłaty są realizowane zgodnie z harmonogramem. W celu szybkiego rozwiązania sytuacji i wyjaśnienia ewentualnych nieścisłości prosimy o bezpośredni kontakt z działem HR – hr@seris.pl

@Seris Konsalnet Holding S.A.

Ogarnij się człowieku... kim Ty jesteś. Sam sobie odpowiedz... wszystkich wysyłacie do jakiegoś "HR" do pseudo "kadr" a i tak tam nas wszystkich zlewacie. Czwmu to ma służyć? Będziecie mieli masę spraw w sądzie i tyle. Takie krętactwo jest karalne.

Łukasz
@Krasnal Ducha 66

Spokojnie mozna pisac. Urzednik nie wyda Twoich danych osobowych.

Prawda
@Seris Konsalnet Holding S.A.

Komu są realizowne? człowieku ja mam zero wpływów od was od kupy czasu na koncie!!!! pomimo ciagłego interweniowania!

Hupil

Czy jeśli nie rozliczę się z firmą to nie dostanę wypłaty?

Zorientowany
@Hupil

Dostaniesz, tylko potrącą za mundur i legitymację

Tede

Jest kasa PKO

Ar

Dostał już ktoś wypłatę w Credit Agricole?

Daro
@Ar

Na chwilę obecną cisza

@Ar

Jest miałem po 15:00

Dziś nie będzie po co kłamiesz

Kleszczewo

Kleszczewo

Mika

A co powiecie na to kazali zrobic badania. Od 1 września miala byc praca. A teraz koordynator nawet nie odbierze telefonu

Leo7xv

Dlaczego nie ma przepracowanych godzin na paskach ?

Tomvzjejsjjd

Taa nie żerująca na grupach i emeryturach?normalny człowiek pracować nie może na umowe o prace,pracowałem wcześniej w securitas w innym mieście niestety musiałem się wyprowadzić to firma płaci na czas nie jakieś 2 przelewy miesiąc przerwa i nie zatrudnia z orzeczeniem nawet nie pyta masz to masz nie to nie i każdy ma umowę o pracę...

@Tomvzjejsjjd

To idz do cieciuritasu który tak kochasz do roboty w nowym mieście. Kto broni ? Jakbyś był dobrym pracownikiem to by ci inspektor ogarnął temat. Tylko jak już tak kochasz ten cieciuritas to może wspomnij że ponad 50% ludzi tam robi na UZ.

@Andrzej

Ty tak nie skacz, bo w żadnej ochroniarskiej firmie nie miałem takich cyrków, jak w Konsralnecie

Zniecierpliwiony

Czy ktoś z was spotkał się ze swoim menagerem w sądzie? Mieliście taki przypadek?

zdziwiony
@Zniecierpliwiony

Nie wiem czy coś brałeś, czy na poważnie to piszesz? Chyba, że działasz z ramienia konkurencji, żeby zobrzydzić Konsalnet.....

@Zniecierpliwiony

Nie ale wygląda na ,to że niedługo do tego dojdzie jeżeli na 10.09 nie zajmie się podsumowaniem i wysłaniem godzin jak się należy . Zostanie najbardziej rozpoznawalnym menagerem w Polsce Jeszcze na dodatek Stonoga nakręci film o tej pysznej firmie i sytuacji ludzi który zostali bez środków do życia

Jest już
@Zniecierpliwiony

Tak spotkałam się i wygralam

@zdziwiony

Chcemy tylko odzyskać wypłatę za lipiec. Nie życzę Ci naszych emocji. Daruj sobie ocenę.

@zdziwiony

Nie Konsalnet jest winny tym menager, nie nadinterpretuj moich słów

@Krasnal Ducha 66

Trudno w to uwierzyć, ale powinienem dzisiaj mieć wypłatę.... Nie ma....

@zdziwiony

Mnie też olewają kiedy wypowiedziałem umowy. Mają mnie w (usunięte przez administratora) od ponad miesiąca blokując mi zasiłek dla bezrobotnych, bo nie mogę się zarejestrować na nowo. Do tego kierowniczka nonstop mówi mi, że ona nic nie musi i że nie będzie jeździć nigdzie specjalnie, tylko jakoś specjalnie jechała z umowami, które podpisałem. Wydaje mi się, że droga sądowa to jedyna opcja interakcji z Konsalnetem. Nie, nie jestem z konkurencji, bo teraz jestem bezrobotny i przez tych krętaczy nie mam nawet zasiłku

Były Pracownik Konsalnetu

Przepracowałem kilka godzin "niby szkolenie" na umowy zlecenie (bo były dwie na SECURITY i OCHRONA. Przed tym byłem zarejestrowany jako bezrobotny. Ponad miesiąc od wypowiedzenia przeze mnie umów, nadal nie wyłączyli mnie z ubezpieczeń, przez co zablokowali mi możliwość rejestracji jako bezrobotnego. Kontakt z kierowniczką jest, ale gdy proszę o wyłączenie mnie z ubezpieczenia czy o cokolwiek, co pozwoli mi ponownie zarejestrować się jako bezrobotny, ta mówi, że nic nie musi, że nie będzie nigdzie specjalnie jeździć i że jak chcę, to niech sobie jadę do innego miasta, gdzie niby są nakieś "kadry" i daje mi numer telefonu, pod którym nikt nie odbiera. Dzwoniąc natomiast do "kadr" w Warszawie, Ci przekierowują mnie na jeszcze inne numery, pod którymi też nikt nie odbiera. Konsalnet to żart, nie firma. W żadnej ochroniarskiej firmie nie było takich jaj, jak w Konsalnecie. Wypłata miała być tak niska, jak bym siedział na zasiłku + 200PLN więcej to bardziej opłaca się siedzieć na zasiłku, z tym, że teraz mi Konsalnet zasiłek blokuje bo nie byłem na tyle (usunięte przez administratora) żeby w nim zostać. Narażanie życia/zdrowia za 1400 (bo w Konsalnecie są wyłącznie obiekty handlowe typu market) a wszystkie przemysłowe spokojne są dla "znajomków". Z całego serca nie polecam, to najgorsze, co mnie obecnie spotkało w kwestii pracy, pozdrawiam

Pilnuję straganów

No niestety chyba ktoś tu sobie w kulki leci z pensją za lipiec . Pieniądze miały być do 10 .08 nie pojawiły się ,bo niby jakieś zamieszanie z grafikami itp. Potem mówiono że niby do 20 który przypada w sobotę tego miesiąca . Jeżeli do jutra pieniądze się nie pojawią jesteśmy zmuszeni zgłosić sprawę do odpowiednich instytucji i żeby nie było nikt tu nikogo nie straszy . Z umowy trzeba się wywiązywać i dotrzymywać słowa a nie mydlić ludzią oczy

Elvis
@Pilnuję straganów

Z tego co piszesz to menadżera masz barana, takiego z łapanki ;)

@Elvis

A co ma wspólnego brak wypłaty z poziomem intelektualnym menagera?

@Pilnuję straganów

Jak u Ciebie sytuacja z pensją za lipiec? Jest 23.08 i wciąż nam nie wypłacili... Obiecują rekompensatę, chyba odsetki mają na myśli... Przyjdzie oddać sprawę do sądu.

Elvis
@Tomek

Najczęściej nic, ale w tym przypadku wygląda na to, że menadżer zapomniał wpisać mu przepracowanych godzin w dniu robienia wypłat i teraz musi wypłacić w terminie dodatkowym. Coś wiem na ten temat, bo miałem takiego menadżera, który nigdy dobrze nie wpisał godzin. Różnice były zawsze. Czasem na plus, czasem na minus. Czas kilkadziesiąt złotych, czasem kilkaset. Raz wypłacił ponad dwa tysie za dużo

@Elvis

@Seris Konsalnet Holding S.A.

Wasze zgłaszanie do HR nic nie daje bo macie wylane na pracowników i zostawiacie ich bez środków do życia .Właśnie ,że wypłaty nie są realizowane na czas ,to wynika z wpisów moich i kolegów . Co to jest za firma a szczycicie się tym ,że płacicie na czas ??? Na pewno nie wszystkim !!! Po raz kolejny nie polecam tej firmy (krzak )

@Seris Konsalnet Holding S.A.

Wysłaliśmy maila do HR... Zaraz koniec miesiąca, a wypłaty, która miała być 10 sierpnia wciąż nie ma. Odpowiedzi od HR też nie ma.

@Krasnal Ducha 66

Dokładnie, wysłaliśmy prośbę o wyjaśnienie sytuacji z ciągłym brakiem wypłaty za lipiec (powinno być wypłacone 10.08.2022r.) i cisza. Ani wypłaty ani wyjaśnienia.

@Zniecierpliwiony

Kiedyś pracowałem w HR u konkurencji. Krótko, ale trochę orientuję się w temacie. Moim zdaniem HR nie ma nic wspólnego z brakiem wypłaty. Tam robią to, co zleci menadżer. Menadżer podaje liczbę godzin i stawkę za godzinę, więc może się pomylić lub zrobić to celowo. Bardzo często zdarza się, że na wypłatę wchodzi komornik. Wtedy wypłata przelewana jest na jego konto. Skoro HR nie powiadomiło o Komorniki to oznacza, że menadżer nie wywiązał się z obowiązków.

@Zniecierpliwiony

Dziś mój pełnomocnik wysłał skargę do pip w wawie . Jeżeli nie pomoże , spotkamy się w sądzie pracy razem z tym pięknym menagerem i pozna go w końcu cała Polska . Nawet Zbigniew Stonoga zrobi o nim film !!!!!!

@Kowalski

Dzisiaj się właśnie o tym dowiedzieliśmy, że zawalił menager. Najgorsze jest to, że gość od 2 tygodni, od kiedy sprawa się rypła, przestał odbierać telefony i nie pokazuje się na obiekcie. Kadry twierdzą, że to nie ich sprawa. Trochę dziwne, bo nie u menagera jesteśmy zatrudnieni, tylko w firmie. Czekamy cierpliwie, ale wezwanie do wypłaty zaległej wypłaty już leży.

@Zniecierpliwiony

Jeśli jesteś na umowie, to trzymam kciuki, my na zleceniowce, więc tylko sąd, PIP nam nie pomoże. I jeśli będzie trzeba, to tak się skończy.

@Zniecierpliwiony

No bo faktycznie to nie jest sprawa kadr. Oni nie mogą zapłacić nic, ponad to, co dostaną od menadżera. Nie są od tego, aby jeździć po obiektach i sprawdzać kto kiedy pracował i ile godzin wyrobił. Ciekaw jestem rozwoju sytuacji

@Kowalski

Nie mamy syndromu bitej żony, próbujemy skontaktować się z tym pseudo menagerem, ale wogole nie ma z tym kontaktu. Firma wyraźnie nie zamierza pomoc, choć to z nimi mamy umowę a nie z menagerem. Zdajemy sobie sprawę, że jakakolwiek sprawa w sądzie równa się szukaniu nowej pracy, a my jesteśmy wieloletnimi pracownikami i do tej pory wogóle nie narzekaliśmy na firmę. Dlatego pytałem czy ktoś już się sądził z menagerem, ale odpowiedzi nie ma. Wszyscy pewnie psioczą, ale podkulają ogony i godzą się z niewolnictwem.

Michal

Siema zatrudniłem się w tej firmie na początku sierpnia. Na umowę zlecenie 2 umowy. I pytanie ja dostaje za sierpień teraz 30/31 czy dopiero 10 września bo ja już sam.nie wiem każdy gada co innego

Elżbieta
@Michal

jak to na dwie umowy, o co chodzi ?

ooo
@Michal

Na umowę zlecenie dostaniesz pensję za sierpień dzisiaj, za wrzesień dostaniesz 9/10 października, za październik dostaniesz 28 października

@Michal

Powinieneś dostać teraz tzn. 30 lub 31 w jednym przelewie, gdzie dzień i godzina uzależniona jest od banku np.: właściciele Credit Agricole powinni dostać pierwsi, bo Konsalnet ma konta w tej firmie. Następna wypłatę dostaniesz dopiero 9 lub 10 października w dwóch przelewach (jak dostaniesz jeden przelew np.: 9 to resztę dostaniesz tego samego dnia lub dopiero 10).

ooo
@Elżbieta

Tak działa Konsalnet, dostajesz jednego miesiąca 2 pensje, drugiego żadnej. W ten sposób oszczędzają na ZUSie, płacą ZUS raz na dwa miesiące.

Komuch

Kiedy jest wypłata bo się zbliża zabawa a w lodowce jest pusta ściana bo też mam ochotę na browara 30/31

Łamanie wszelkich możliwych procedur jest na porządku dziennym, kto się nie dostosuje zostanie zwolniony, ciągłe naciski i strasznie zwolnieniami. Kadra zarządzająca placówką to osoby o bardzo niskiej kulturze osobistej, przekleństwa i groźby są wizytówką tych osób. Przymusowe nadgodziny płatne za śmieszne pieniądze (z umowy zlecenie), ciągłe nakręcanie tępa pracy i groźby kar, brak wsparcie firmy i groźby zwolnienia w przypadku problemów.

Rafał

Wiem, że nie możesz podać konkretnych informacji, ale może podaj chociaż w jakim regionie tak się dzieje lub na jakiego typu obiektach, bo z mojego punktu widzenia pracujemy w zupełnie innych firmach.

@Rafał

Na każdym obiekcie tak jest firma już dawno na psy spadła ludzie żądzą Tobą którzy nie powinni w ogóle pracować byłam w Gliwicach i wiem co pisze

Risotto
@44

W dużej mierze masz rację, dlatego ostatnimi czasy zatrudnienia się jak leci. Byle tylko była "sztuka"

@Risotto

Moim zdaniem firma jest ok, tylko menadżer może trafić się menda. Przez te kilkanaście lat miałem szczęście i trafiłem na samych przyzwoitych, ale słyszałem o takich, którzy wiecznie mylą się w wypłatach, każą przychodzić w wolne dni, a także jak odmówisz to mszą się, wiecznie brakuje im ludzi do pracy, choć inni menadżerówie mają ich za dużo. Jak wspomniałem mam szczęście pracować z tymi solidnym i dopóki nie trafię na mendę, firmy nie zmienię.

Risotto
@Kowalski

Podaj rejon bo jesteś ewenement jeśli chodzi o seris w skali kraju

@Risotto

Kuba
@Kowalski

Jest taka (usunięte przez administratora) ma obiekt w Kaliszu na Leroy co ma krótka pamięć a wygląd tego menager to wstyd do konsalnetu

@Rafał

Nie podejmuj pracy w Konsalnecie (usunięte przez administratora) i wykorzystują na cakego

Edzio
@Kowalski

ODPOWIEDZ NA DEMENTACJE KONSALNETU ZALOSA FIRMA PRAWDA W OCZY JEDNAK KOLE .Jeżeli zależy wam na pracy w której męczysz się bardziej psychicznie niż fizycznie to zapraszam do Konsalentu. Tu zrozumiesz co to znaczy nienawiść do współpracownika i przełożonego...tzn do dowódcy bo tak się określają. Jesteś mielony z błotem, twoi współpracownicy zgłaszają wszystkie twoje czynności do DOWÓDCY. Ten "dowódca" nie widzi niczego innego poza swoim nosem. Nie jest ważne dla niego twoje zdrowie. Marzniesz na dworzu, leci Ci nogawką, czujesz że zaraz fikniesz? Spokojnie, twoi koledzy z pracy chętnie obejrzą Cię z ciepłego obiektu zajadając ciasteczka i pijąc kawkę obserwując jak ledwo dajesz radę. Twój przełożony może stać się bajkopisarzem, autorem fantastycznych powieści o tym jak to wszystko jest ważne, że najniższa krajowa to oczywista sprawa. Czekasz długo na przelew? Możesz czasem poczekać sporo. Bezpłatne umundurowanie? Jak jest na stanie to dostaniesz. Jak nie ma to tygodniami czekasz i używasz własnej odzieży. Atmosfera pracy jako pracownik ochrony fizycznej to breja i mieszanie z błotem. Kultura pracy w organizacji nie istnieje. Teraz tylko przetrwać okres wypowiedzenia i omijać szerokim łukiem. P.S. opinie o Konslalnecie są w większości prawdziwe. To w większości tzw. (usunięte przez administratora) pracy i ludzie, którzy nienawidzą studentów za to że mają większą stawkę od nich. Nie polecam z czystym sumieniem.

Nikt

Mam to samo u siebie

Qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

Witam jestem zatrudniony od sierpnia w Biedronce Konsalnet w Warszawie i kiedy są wyplaty w tej firmie

@Qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

To zależy, albo 30/31 sierpnia albo 9/10 września..

Bob

Witam, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak tu działają wypłaty na zleceniu? Jeśli teraz dostałem wyplate za lipiec 10.08, to za sierpień dostanę do końca miesiąca tak?

@Bob

Jak masz dwie umowy na zleceniu to tak

Bob
@Kowalski

A jeśli mam jedną umowę zlecenie, to po prostu za każdym razem do 10ego?

@Bob

Dokładnie tak to jest

Biedry warszawa

Ile wam płacą na Biedronkach w Wawie / okolice? Mam wrażenie że co miesiąc dostaje za mało z zlecenia

Biedronek
@Biedry warszawa

Mniej dostałem choć podwyższyli mi stawkę za godzinę. Teraz mam 23zł i za lipiec na rękę mi wyszło 17,60zł przy 260 godzin. Za sierpień będzie więcej, bo nie płacimy zusu. Wcześniej miałem 22,50 brutto i wyszło mi więcej, ale nie pamiętam ile dokładnie.

Łukasz

Czy firma płaci dodatek za nadgodziny ? w końcu praca jest od 6;15 do 21:30

NIKT
@Łukasz

Zapomnij

Na OLX pojawiła się oferta pracy dla menadżera ochrony. Czy ktoś się orientuje jakie wynagrodzenie jest proponowane na tym stanowisku ?

dario
@Zainteresowany

Przedzwoń i się dowiedz. Pewnie podali w ogłoszeniu nr telefonu do kontaktu.

Matti
@Zainteresowany

Daj sobie spokój. Jak masz dobry obiekt i płacą ci terminowo, to sobie odpuść. Więcej zarobisz i na dodatek masz święty spokój. Wątpię żeby menadżer zarabiał więcej niż 5 tysięcy i to bez względu na firmę. Kiedyś aplikowałem do Umbrelli to mi zaproponowali 2500 zł. U siebie na obiekcie miałem wtedy 10 zł na godzinę.

Bez obicie

Nie stety zgłosiłem do urzędu skarbowego i inspekcji pracy firma opłaci na zlecenie 8.20zl net a powinlo być 19.70zl brutto w poniedziałek Bedoń kontrolę w firmie w Warszawie przy 52 H dostałem tylko 364zl Neto firma nie potrafi rolniczci jak nie potrafiłam naliczać to dostaniom podeznim karę może wtedy naluczon nauczyć prawidłowo chyba że menadżerowie też macali w tym palce ja dobrze że będzie kontrola bo wkocu tszeba firmę musi dostać karę jak biedronka

@Bez obicie

Naucz sie pisać po polsku a nie jakąś gwarą staroruską (???) Inspekcji pracy NIE INTERESUJE umowa zlecenie.

@Bez obicie

A urząd skarbowy i inspekcja pracy zrozumieli o co ci chodzi ? Złożyłeś skargę na piśmie ? Jeśli tak to w jakim języku ? Po polsku, czy tym którym posługujesz się na tym forum ?

Bez obicie

Firma nie umiem rokiczi z pitu 19 było 17 a teraz jest od lipca jest 1i ładnie oszukujom na początku

Elżbieta
@Bez obicie

rozliczenie pita bedzie dopiero w 2023 roku, wtedy dostaniesz zwrot tej roznicy w pobranym podatku , nikt tego w firmie nie tłumaczyl ?

Zorientowany
@Elżbieta

Pewnie mu ktoś tłumaczył, ale trzeba to jeszcze zrozumieć ;)

@Bez obicie

Złożyło sie PIT 2 ? Nie ? To leć płacz do rządu że wprowadził ci "nowy ład" a nie oskarżasz firmę o to że nie chciało ci sie złożyć PIT 2 - co jest tylko i wyłącznie TWOIM obowiązkiem. Poza tym weź człowieku naucz sie polskiego

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.