Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Koordynator

Wypłata jest w poniedziałek,po co te kłamstwa

Luke
@Koordynator

Ty dostaniesz w pon

Ty
@Luke

A ty Luke dostałeś? w jakim banku masz?

Luke
@Ty

M b jeszcze nie ale ...czekam

Ajaj

W poniedziałek są wypłaty

Koordynator

Wypłata będzie w poniedziałek

Batman

Witam - czy toś jeszcze dostał dzis przelew?

Pati
@Batman

Ja mam w ING ale przelewu nie było. Ktoś dostał w ING Bank śląski????

@Pati

Nic nie przelali. Porządna firma.

Pensja

Jak z przelewami ? Dużo osób dostało przelew na piątek? Dostał ktoś na BNP Paribas umowa o pracę ?

@Pensja

Nie ma w mbanku

Kleszczewo

Kleszczewo

Jest kasa

@Marta

Nie ma mbank

Laloco

Czy ktoś już dostał kasę z Banku Millenium?

@Laloco

Brak mbank kasy

Ajaj

Pieniędzy nie ma... A czy będą?

No i ostatnia sesja bankowa się zakończyła i przelewu brak. Do wszystkich spp amerów, którzy pisali już od rana, że przelewy weszły, musicie mieć naprawdę wyjątkowo nudne i smutne życie, żeby bawić się w takie gierki.

Tede

polo
@Ty

nie

Rob

Hej - czy ktoś dostał przelew?

nikola
@Rob

tak teraz wpłynęło z CA

kordian

Dla mnie Seris się najzwyczajniej popsuł. Odeszło kilku kumatych managerów, na ich miejsce przyszli ludzie ze znajomosci lub łapanki. Powstała liga obiektów, gdzie tzw fajne są obsadzane przez pociotków i znajomych, a ludzie którzy zjedli na nich zęby i zdobyli zaufanie Klienta są rugowani na miejsca gdzie nikt nie chce robić. Tego dawniej nie było w tej firmie, teraz to staje się niestety coraz bardziej nagminnie. Tudzież inspektor/manager biorący nockina obiekcie (bo rata kredytu) i rozpisujący godziny na niewiadomo kogo. Lipa się zrobiła z tą firmą, mającą dawno pro-socjalną całkiem pozytywną renomę.

Aj

Jak myślicie wypłata w piątek czy w poniedziałek?

Manispor

Podobno szukają ludzi na Stację Monitorowania, a wszyscy szkolący się uciekają z tej firmy błyskawicznie. Co jest tego powodem, nie mam zielonego pojęcia. Sam byłem na szkoleniu i któregoś dnia z samego rana podziękował mi jakiś młokos który jest kierownikiem zmiany, żadnych wyjaśnień, co, jak , dlaczego, Jak się zorientowałem, są wieczne braki, obiektów do monitorowania przybywa, ludzie wyrabiają po około 300 godzin i więcej. Konsalnet początkowo zatrudnia na okres próbny na 3 miesiące na dwóch umowach zlecenia, dopiero potem umowa o pracę z minimalnej krajowej, reszta zlecenie. Atmosfera może być. Podsumowując, nie polecam.

@Manispor

Odpowiem ci co jest powodem. A jest ich kilka. Pierwszy jest taki że mało kto chce w ogóle pracować w tej branży i jak tylko znajdzie cokolwiek lepszego to mówi papa. Drugi jest taki że na SM przyjmuje sie małolatów, studentów i ludzi z łapanki - takich ludzi którym sie wydaje że sobie pośpią przed monitorem i raz rzucą na godzinę okiem na monitor. Jak sie okazuje że coś trzeba robić to uciekają szukać oracy gdzie nic nie trzeba robić. Trzeci jest taki że ludzi zwłaszcza młodych przeraża jakakolwiek odpowiedzialność i samodzielne podejmowanie decyzji. Okazuje sie że trzeba podjąć decyzję a nie tylko gapić sie w monitor to już szukają nowej roboty albo wracają na garnuszek do mamy.

Manispor
@Bizon

A czwarta rzecz, najlepiej nie mieć żadnego życia prywatnego i siedzieć po kilkaset godzin. Poza tym gdyby ktoś nie zauważył pracowników brakuje niemal w każdej branży, co jest powodem? Rosnące koszty niemal wszystkiego które są nieadekwatne do wynagrodzeń. Ludzie niezależnie od wieku, nie są (usunięte przez administratora) kalkulują co im się lepiej opłaca. Jeśli ktoś myśli że praca sama w sobie jest jedynym celem, to jest zwyczajnie odrealniony.

@Manispor

I to też jest prawda. Ludzi którzt są najlepiej zajechać i wrzucić im gradiki po 300+ godzin do tego wiecznie przyjdź za jakiegoś lesera i udawane L4 i inne cuda. Ta branża zatrzymała sie mentalnie 15 lat temu i dalej myśli że chętni stoją tylko i czekają aż sie zwolni miejsce.

AJJ
@Bizon

Trudno wymagać odpowiedzialności od źle opłacanych, przemęczonych ludzi. Trzystugodzinne maratony przed ekranem, czy na stojaka, wykluczają jakąkolwiek skuteczność, czy nawet zwykłe poczucie odpowiedzialności. Oczywiście, możemy sobie zakłamywać rzeczywistość, jak robi to wielu przedsiębiorców (nie tylko jedna firma, ale wiele, a i również zleceniodawcy/ klienci), którzy w swojej pazerności, nie chcą, lub rzeczywiście nie dostrzegają problemu. Nikt, również młodzi ludzie, nie chce stanowić taniej, wykorzystywanej, często źle traktowanej siły roboczej, którą zarzuca się jakimiś banałami, zamiast potraktować poważnie i zapewnić normalne warunki pracy.

@AJJ

To akurat jest efekt tego że klient chce tanio. Tanio oznacza gówniane stawki. I gównianego człowieka który ma wywalone za tą jałmużne cokolwiek robić. Na rynku masz tone pseudo-agencji które zaniżają stawki poprzez żerowanie na emerytach, kalekach czy psychicznie chorych. I to te pseudo firemki są głównym problemem tego rynku.

Lutek

Zastanawiam się czy Dyrekcja monitoruje pracę managerów, ich wyniki kontakty interpersonalne? Odnosze wrażenie, że dopóki markety nie wystawiają kart lub mało to niech sobie robią co chcą. Nie wierzę, że wyższa kadra tej firmy jest na takim poziomie jak ich popdwładni, a może? Chyba, żę nie mają pojęcia o kumoterstwie na linii manager dowódca zmiany, gdzie kolesiostwo jest za pan brat, zwalnianie ludzi z pełnymi kwalifikacjami, mądrych , rzeczowych, odpowiedzialnych, przede wszytkim kompetentnych, żeby tylko kolesiom zrobic miejsce. Mam na to niezbite dowody i nie jest to tylko pomawianie. Chętnie się spotkam s Dyrekcją na rozmowę, nie ma problemu. Manager coż idzie na ławtwiznę zwłaszcza gdy nie pracuje w swojej iejscowości tylko musi dojeżdzac, przekazuje kompetencje pseudo dowódcy, który czuje się panem i władcą i szarga ludźmi. To jest akurat opinie o wschodniej flance tego oddziału. Zero zachowania pozorów, już dzisiaj nie pracujesz, po co przyszedłeś do pracy? Tak dowódca zwalnia prcownika.

@Lutek

Ty zapewne jesteś tym mądrym odpowiedzialnym rzetelnym godnym sprawiedliwym i tak dalej ? A tak na serio to witamy w branży ochrony. Ta branża zawsze tak wyglądała i nic nie zapowiada aby sie zmieniła. Jeżeli już troche na ochronie robisz to powinieneś wiedzieć że to jest norma a nie wyjątek.

Rafał
@Lutek

Pracuję tu już bardzo długo i jestem pewien, że nikt nie zwolni dobrego pracownika, nikt nie zwolni nawet przeciętnego pracownika, żeby dać pracę znajomemu. Jest tyle leni i lamusów, że nie potrzeba żadnych układów czy znajomości, żeby tu pracować. Wystarczy chcieć, a dobry obiekt zawsze się znajdzie.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Seris Konsalnet Holding S.A.? Czy można liczyć na pełen etat?

Zorientowany

Dobry pracownik może liczyć nawet na dwa etaty ;)

Agnieszka
@Zorientowany

Ale to tak mówisz prześmiewczo trochę czy serio uważasz to za jakiś plus? Dużo roboty jest że tyle się pracuje?

ks

czy można liczyć na pelen etat

Zorientowany
@Agnieszka

Pracy jest bardzo dużo dla pracowników kwalifikowanych z dopuszczeniem do broni obiektowej lub na handlówkach. Ja obecnie jestem na obiekcie logistycznym. Rotacja jest mała, bo stawki są całkiem niezłe. Z różnymi dodatkami wychodzi ponad 20 zł na godzinę do ręki. Nowy pracownik na 18.

Krasnal Ducha 66

Większej firmy krzak nie ma w Polsce. Nie pomogły skargi do pip i nie pomogły wezwania do zapłaty zaległych pieniędzy . Więdz dziś nasz pełnomocnik zgłasza sprawę na drogę sądową. Żeby nikt mi tego nie wyrwał z kontekstu ,bo my nikogo nie straszymy a dochodzić swoich praw może każdy a tym bardziej człowiek który ciężko pracował w tej pysznej firmie, która nie powinna się nią nazywać . Niech to będzie też przestroga dla tych którzy będą czytać ten komentarz . Nie zatrudniajcie się w firmie konsalnet ponieważ pożałujecie tego bardzo i albo nie dostaniecie wynagrodzenia ,albo dostaniecie grosze , może menager obetnie wam pensje , bo nie dostarczyliście takiego lub innego dokumentu w takiej formie jak on by tego chciał * buhahaha . Osób oszykanych jest więcej więc Panie menagerze M.....O wraz ze swoimi kolegami i tą całą pyszną firmą trzymajcie się cieplutko . A Ty panie menagerze zostaniesz niedługo najbardziej rozpoznawalną osobą w Polsce, bo na to zasłużyłeś za swoje uprzejme podejście i szantażowanie pracowników by skakali tak jak Ty zagrasz lecz niestety muszę Cię rozczarować .....

Matti
@Krasnal Ducha 66

Wątpię, żebyś coś zdziałał z tego co obiecujesz. Jeśli się okaże że ten MO menadżer to jest (usunięte przez administratora) to go zwolnią, a kasę pewnie oddadzą. Były już przypadki, że ktoś nie dostawał kasy, bo komornik mu siadł na wypłatę, ale nie spotkałem się z sytuacją, że ktoś normalnie pracował i w ogóle nie dostał pieniędzy

Realnie

Też czekam i dalej nic

Krasnal Ducha 66

Nie czaj się i jak nie pomoże wezwanie do zapłaty ,bo możesz takie wysłać do firmy . Wal odrazu do sądu pracy . Tam najpierw będzie próba polubownego odzyskania kasy . A jak ,to nie pomoże zakładasz sprawę i tyle

@Realnie

A tacy są wspaniali i płacą zawsze na czas ludzią . No popatrz !!!! Ile to było lat temu?????????

Iwona
@Krasnal Ducha 66

Z tego co piszesz, to Was jest większa grupa? Stać Was na pełnomocnika przy takiej stawce?

jerzy
@Krasnal Ducha 66

Firma konsalnet placila za mnie wyplaty na czas tego nie da sie ukryc ale pracujac u nich mialem umowe na czas okreslony jak stracili obiekty w kaliszu to namawiali mnie na pojscie na l4 bylem 3 y miesiace poszlem im na reke ale zmuszali mnie bym dalej je ciagnal l 4 znajomy prawnik ostrzegal mnie bym nie szedl im na reke bo sie mnie pozbeda wyjasniam ze przyjeli mnie przed emerytura bylem chroniony ale jak odmowilem dalszego l 4 to wymyslali mi prace odlegla od mego miejsca zamieszkania o 400 km w obie strony mieszkalem w wieluniu a prace mi oferowano w poznaniu i koninie gdzie 12 godzinna praca plus dojazdy trwaly by godzinami to byla praca widmo a zeby sie mnie pozbyc robili wszystko by mnie pozbyc jak sie u nich pracuje i wyzyskuja to jest ok a jak czlowiek chory lub cos innego patrza sie pozbyc bez mej wiedzy wyslali mi koperte do domu a w niej grafik a w nim po otwarciu koperty widnialo ze dzis przykladowo otrzymalem list a w nim grafik do pracy ze dzis o 6.00 mialem byc w pracy odleglym o 130 km koninie apsurt list otrzymalem o godzinie 11.30 a rano w tym samym dniu powinienem byc w pracy zalosne uwazajcie na ta firme uwazajcie wyslaqli mi dyscyplinarne zwolnienie zalozylem im sprawe sadowa i przegrali ja odwolali sie i przegrali dalem im 7 m dni na poprawienie swiadectwa pracy pod rygorem ze zglosze do sadu i szybciutko mi przyslali swiadectwo korekte ostrzegam przed ta firma oszukancza wyzyskujaca nie musze juz z (usunięte przez administratora) u nich pracowac mam godna emeryture 3 tys i moga mi na slkoczyc przestrzegam was zanim podejmniecie prace w konsalnecie prosto do sadu idzcie po sprawiedliwosc szefy tam to buce pojecia nie maja rzadnego o pracy robia to co im do glow ich przelozeni daja pozdrawiam omijajcie ta firme szerokim lukiem najlepiej z kilometra z konsalnetem jak z kazdym innym mozna smialo wygrac mamy XXI wiek prosto do sadu kochani ja wygralem ile konsalnet ma spraw w sadach tego nie wiemy to ze idziemy do sadu po sprawiedliwosc to znaczy ze nagminnie lamia przepisy dosc ze za stopien umiarkowany biora z prefonu 1250 kase za nic nie dajcie sie wina jest szefow bucow ktorzy nie dorosli jeszcze sprawy sprawy w sadach naucza ich rozumu oszukuja na godzinach ciuchach czym sie da niby wielka firma a nie najwiekrza dobrze ze sa inne firmy ochroniarskie to im robote odbieraja i tak trzymac po sprawiedliwosc tylko do sadu bo w Konsalnecie jej nie znajdziesz nigdy ja z nimi wygralem w Sadzie w Kaliszu jeszcze sie bezczelnie odwolali wiedzac ze przegrana maja na wejsciu pewnie ich honor ale na nic sie nie zdal odwolali sie i sad utrzymal moja wygrana w mocy dalem im 7 dni na korekte swiadectwa pracy po mnie nie prawnie zwolnili bylem przed emerytura chroniony ale i tak mnie zwolnili swiadectwo poprawili szybciutko bo znow bym poszedl do sadu i na koszty nastepne na ciagnal ich miejsce jest w sadach tam ich rozumu naucza nie bojcie sie isc do sadow tam daja im popalic o zgrozo konsalnecie cienka ta firma masakra ponizanie okradanie wyzysk to prawda kolego do sadu z nimi ja sprawe z nimi spokojnie wygralem bez problemu pracownicy nie pisza pracujacy w konsalnecie bo sie boja utraty pracy ja bylem przed emerytura chroniony tak kombinowali po utracie punktow ze kombinowali na rozne sposoby by sie mnie pozbyc wymyslali odlegle prace nie zgodne z przepisami jak mozna wysylac wymyslac odlegle prace gdzie z wielunia dojezdzalem do pracy do kalisza a prace oferowali mi do poznania szok jak mozna to po to by mnie zasraszyc zwolnili mnie dyscyplinarnie a ja sprawe wygralem oni sie odwolali i przegrali z kretesem po otrzymaniu wyroku wyslalem pismo do konsalnetu o wydanie korekte swiadectwa pracy pod rygorem sadowym minelo zaledwie pare dni i mi przyslali cwaniaczki zalatwilem ich w sadzie pracy w kaliszu tam mozna akta przejrzec jak pograzylem firme podobno najwieksza w kraju owszem najwiekszy jest ale balagan bezprawie wyzysk nie dajcie sie do sadu pracy z nimi nie dyskutujcie basta z powazaniem omijajcie to zlo szerokim lukiem szefy to buce pojecia nie aja nawet godzin nie potrafia zliczyc licza na korzysc konsalnetu pozniej za twoje ukradzione godziny maja premie.

Krasnal Ducha 66

Pieniądze ostatecznie otrzymałem ale przy tym kosztowało mnie to masę nerwów . Pierwszy przelew otrzymałem 8.09. W tym jeszcze była kasa za lipiec W tym przelewie było o ponad 200 zł za mało . Menager tłumaczył się tym ,że za mało ze względu na papier o składkach które mam odprowadzane z umowy o pracę. Chodziło o formę dostarczenia w papierku a pani z kadr chciała skana na maila . Absurdalny powód by obciąć pensje buhahahahahaha . Ostatecznie menager wypłacił kasę z własnej kieszeni na moje konto to było te ponad 200 zł . Bo napisał że nie będzie brał udziału w aferze ze mną i się wykłucał. Piszę tu o tym ,bo chcę przestrzec ludzi którzy będą zatrudniać się w tej firmie i mają swoje zobowiązania , żeby nie marnowali swojego czasu i nerwów ,lepiej wziąć pod stołem i mieć spokój Ja np nie mam komornika i dużego kredytu itp . Ile można czekać na swoje ciężko zarobione pieniądze??? rąbać tak ludzi na kasę i przywłaszczać sobie czyjąś kasę ,to już jest nie do przyjęcia . Firmą która jest w pożądku w stosunku do pracownika i płaci na czas ,to wy już dawno nie jesteście .

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.