logo Konsalnet Południe

Opinie o Konsalnet Południe

anonim 2010-06-02 19:49:22
konsalnet syf stawki głodowe
były 2010-06-28 21:01:00
syf to mało powiedziane robia ludzi za [usunięte przez moderatora]. bez umowy za 6zł lic. wyszło mi po miesiącu pracy !!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-07-31 16:57:57
Konsalnet to jeszcze nic, ja mialem okazje pracowac w ochronie o nazwie \"OMEGA\" za 4 zł na rączke.
Iro 2012-05-16 17:58:46
A ja pracuję w Konsalnecie na Hucie Katowice w Dąbrowie Górniczej i jestem bardzo zadowolony, posiadam Umowę o pracę na najniższą krajową (164 godz.) a reszta godzin jest na Umowę zlecenie i posiadam stawkę godzinową - 8,80 netto (na rączkę)
... 2012-07-01 18:41:00
8.80 netto nooo kolego to złapałeś pana Boga za nogi :))) , a tak serio to jak można pracować za takie stawki ? - ale to polska właśnie ... jesteście krajem trzeciego świata ale sami na to jak widzę ciężko pracujecie :))
olo 2013-01-22 14:13:39
praca jak praca jak chcesz zarobić miliony to nie tu ale jakiś grosz zawsze wpadnie a te narzekania to są ci najmądrzejsi co wszystko wiedzą najlepiej.
olo 2013-01-22 14:30:43
jeszcze chciałem dodać że takimi gadkami to nie ma sie co przejmować trzeba się przekonać samemu czy do takiej pracy się człowiek nadaje.Jak pracowałwm z takim jednym gościem w Katowicach no obiekcie budowa to mało zawału nie dostał w nocy jak w nocy jakiś pijaczek chciał ogania.Tak [usunięte przez moderatora]że pogubił gumofilce a potem powiedział że ma [usunięte przez moderatora],mozna i tak.
energy2000 2013-06-23 14:29:28
A teraz weszli na Polski Gaz w S-cu i zobaczymy jak sobie tam poradzą ;) . Życzę im powodzenia ale długo tam nie wytrzymają hehe .
Suzi 2014-02-20 13:00:18
Nie ma już Konsalnet Południe, bo zmieniła się już dawno nazwa, ale biuro nadal jest, a pracownicy w administracji szczególnie jak sypiają z szefami to mają się bardzo dobrze, duże podwyżki, ale trzeba być kobietą .
Idol 2014-03-17 15:29:47
Koledzy, daleko od OBI w Bytomiu (obecnie Konsalnet poszukuje licencjatów)... Atmosfera do bani a samowładczy kierownik obiektu to DEBIL do potęgi, niedorozwój umysłowy kablarz. Nie polecam, licencjaci pracują dwie / trzy dniówki i odchodzą... Nie warto za 8,00 zł z (usunięte przez administratora)pracować..
Bercik 2014-07-22 12:22:36
LUDZIE NIE PODEJMUJCIE PRACY W KAUFLANDACH GDZIE JEST KONSALNET TAM JEST INSPEKTOREM ZLODZIEJ KRADNIE PIENIADZE PRACOWNIKOM NA SWOJE KATO SE WPLACA A LUDZIA KASA BRAKUJE DOSWIADCZENI PRACOWNIKI ZWALNIAJA SIE UCIEKAJA OD PANA DANIELA P .MALO TO JEST MOBBING YRAKTUJE PRACOWNIKOW JAK NIEWOLNIKOW ZUCA ICH PO OBIEKTACH JAK MACIE ZAMIAR TAM PRACOWAC TO NKE POLECAM [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] TO NIE KORDYNATOR INO TYRAN
piowie1234 2014-07-28 13:24:52
Witam wszystkich hm Konsalnet pracowałem tam 2 lata syf mało powiedziane ale ja im wysłałem PIP można z nimi walczyć czekam jeszcze na odp z PIP z Warszawy ale już wiem ze kontrola wypadnie po mojej myśli.
Zwracam się do wszystkich pracowników obecnych i byłych o kontakt na eml- monfur@interia.pl
A także osoby zainteresowane założeniem pozwu zbiorowego
piowie1234 2014-07-28 13:30:21
Witaj kolego zakładamy pozew zbiorowy Konsalnetowi napisz na eml monfur@interia.pl
z takimi jak oni trzeba ostro i stanowczo.
SwietyMikolaj 2014-10-12 22:24:36
Jedno wielkie k......
Menedżerowie ,jak można ich tach nazwać to zbiórka patałachów z innych firm co im nie wyszło.
Siwy 2014-11-05 09:01:20
Ludzie wy chyba nie pracowaliście w firmach gdzie mało pracą. Konsalnet nie jest najgorszy, owszem obiekty gdzie stoisz 14 godz. na nogach, przez cały czas pod monitoringiem za 7zł., to nie jest szczyt marzeń, ale ja dostałem propozycję pracy w cudownym Solidzie za... 6.50 jako dowódca zmiany. Czy to nie jest śmieszne?
gość - obserwator 2014-11-28 23:13:12
do siwy-chłopie to musisz być dobrym znajomym menedżera skoro masz 7zl/h a w solidzie obecne płacą między 7,50 a 8zl/h a dowódca ma między 8,50-9zl/h,i nie wypisuj głupot bo słyszysz, że gdzieś dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele!!!!!!ty w dupi byłeś a nie w solidzie!!!!
gość -obserwator 2014-11-28 23:17:18
do iro- iro weź no kuźwa podaj namiary na tego menedżera co ci dał 8,80,- na "rączkę"
golodupIec 2015-01-17 12:10:15
Nie polecam tej firmy kasa niezgadza sie co miesiac gdy dzwonisz do pseudo menadzera slyszysz ze to nie mozliwe ja to sprawdze prosze czekac na nastepny przelew i tak w kolo, raz mowia ze stawka 6.5 poem ze 6zl a po przelewie 5.70 z czego nie wyplacaja z dodtkowych obiektow na ktore czasem trzeba isc
american 2015-01-26 21:07:20
Ja też nie polecam tam pracy pracowałem tam przez rok sam sie sobie dziwie,że to wytrzymałem po dwanaście godzin najczęściej za 6 czterdzieści nie warto sie tak męczyć i ruszać z domu odradzam każdemu kto chce tam pracować strata czasu.
golodupiec 2015-03-10 21:58:31
Przepracowac mozesz ile chcesz tylko nie warto na miesiac nie ma czegos takiego ile mozna wsztstko zalezy ile masz godzin w miesiacu konsalnet tez nie ma prawie takich stawek chyba ze na gebe a i tak wyjdzie ci mniej
OBIEKTYWNY 2015-03-19 11:05:08
Konsalnet hm ale który Jest ich chyba koło dziesięciu każdy to syf, wyzysk, i ciągłe straszenie zwolnieniem. Podwójne zlecenia żeby unikać ZUS-u, a o umowie o pracę pomarzyć można. Ludzie traktowani jak śmieci jak są potrzebni to pracują jak nie to kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ja byłem zatrudniony na umowie o prace któregoś pięknego dnia dostałem polecenie że mam się zwolnić sam to łaskawie zatrudnią mnie na zlecenie. Z tego żyję więc tak zrobiłem . Od tego czasu systematycznie zmniejszali stawki.które nawet nie są ozusowane bo miałem 2 umowy zlecenia jedna na 50 zł. ozusowana a ta właściwa z której żyłem nieoskładkowana. Nawet sam nie mogłem sobie zapłacić składki żeby w przypadku L-4 mieć zwolnienie. Ta firma to patplogia i wyzysk
OOO 2015-03-19 11:21:54
Ja uważam że całe zło takich stawek i warunków to EMERYCI którzy mówią zawsze TAK będą pracować nawet za 2,50 zł/godzinę bo jak to mówią w domu tego nie wysiedze. Tylko że oni pracują na papierosy i benzyne a TM pracownicy bez rent i emerytur musimy z tego żyć i utrzymać rodziny. Mało tego te buce biją się o każdą godzinę "BIEDAKI" z POLICJI i KOPALNI z emeryturami po kilka tysięcy. Szkoda że nie są tak zaangażowani w pracę jak w walke o godziny. Większość to lenie i śpiochy a ich maksyma to mi nie zależy mam to w D...... niech pracują młodzi.Emerytury im pozabierać niech robią po 300 godzin za 2000 zł. i z tego żyją jak my. Ten system to porażka
norman 2016-02-25 15:06:56
do ooo- jestem emerytem i pracowalem w ochronie ale za 2.50 to by mi sie nie chcialo z wyra wstac
krzysztof 2016-07-04 16:19:30
Konsalnet na GM w Tychach dostaje 9 zł na ręke i 110 zł ryczałt za nocki umowa o prace są przyjęcia!
romek 2016-07-18 06:57:22
W GM atmosfera tragedia ludzie uciekają a kierownik MM kantuje ludzi na prawo i na lewo obiecuje cuda których później niema odradzam
Anonimowy anonim 2016-08-05 14:16:24
Ja pracuje w Firmie Konsalnet i jestem zadowolony z zarobków. Mam 10zl na raczke z umowa o prace.
3e4rt 2016-08-05 16:24:21
@Anonimowy anonim heej no a powiedz mi prosze czy tutaj jest szansa na to zeby jakies podwyzki dostac?
Arni 2016-10-24 23:53:46
Chyba dobrze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liźesz, albo kablujesz innego wyjścia nie ma. Znam obiekt gdzie popijają alkohol,czasami jedna pani przychodziła z oczami czerwonymi jak ropucha. Do dzisiaj pracuje bo umie się dobrze lansować, innych sprzedać itp.Chlopaka zwolnić bo mu się kimnęło, a taki jeden z drugim dalej pracuje. nie mam dobrej opinii o konsalnecie a może o manager jest podły.
Zorroooo 2016-10-25 00:00:35
O tym człowieku to lepiej nie gadać. Aż mnie czepie na samą myśl o nim.
Zostaw swoją opinię o Konsalnet Południe - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsalnet Południe