Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Karola

Czy w ING jet juz wyplata ?

@Karola

W Credit Agricole jest pensja

Batman

Czy ktoś ma już przelew i w jakim banku?

Kielce jest przelew pko

@tak

będzie pite piwko?

Maja
@zimnylech

a możliwe żeby nie było? to teraz od nowego roku ile piw można kupić za zwykłą pensję? dużo więcej niż w ubiegłym?

Grójec

Grójec jest przelew millenium?

Kleszczewo

Kleszczewo

Pensja

W grudniu wypłata była 8 w czwartek, myślicie ze dziś będzie?

Koordynator
@Pensja

Wszystkie przelewy będą w dniu jutrzejszym

Wrona
@Pensja

Jest przelew.

lotek
@Wrona

W jakim banku? Ma ktoś w millenium?

Wrona
@lotek

Credit Agricole

Kacper
@Wrona

W jakim banku masz konto ?

Pati

Jaki bank?

Olek
@Wrona

To tylko jedna osoba dostała przelew?

Pewnie jutro będzie pensja

lotek

Dajcie znać czy macie już przelewy?

Tede

Brat pit
@Ola

Ja mam za 2021 i 202

czerwiński

dzwonisz w sprawie roboty i nawet nie odbiora

Biedra

Czy ktoś wie którego wyplata za styczeń

UoP do 10 UZ do 15

Ola

Napewno 10 tego

Kropek

Czy wypłaty są w terminie

Kot

Tak

grey13
@Kropek

Tak, nigdy u mnie się nie spóźlnili.

waffel

tak

LAQes

Witam. Czy firma Konsalnet oferuje karty benefit no Multisport i na jakich warunkach!? Czy będąc na umowę zlecenie można z takiej karty korzystać? Dziękuję i pozdrawiam

krzysiek
@LAQes

Oferują i Luxmed i Benefit Multisport. Na umowę o pracę napewno ale czy na uz to nie wiem, kwestia dopytania. Wszystko będziesz mieć na NAIS - platformie pracowniczej.

LAQes
@krzysiek

@krzysiek dzięki za odpowiedź, jestem przed podpisaniem umowy zlecenie (to ma być moja dodatkowa praca, chciałem ją podjąć głównie ze względu na profity z tytułu np karty Multisport) nie mam jeszcze dostępu do platformy NAIS. Podczas rozmowy o pracę, kierownik na moje pytanie odpowiedział: "coś tam było, ale nie wiem dokładnie co, jak zostaniesz pracownikiem i zalogujesz się na platformę NAIS tam wszystko będziesz mieć.."

@LAQes

Zaloguj się na Nais, tam podane są wszystkie informacje na temat Multisport

Selen

Kto pracując na obiektach (ochrona), otrzymuje ekwiwalent za pranie odzieży roboczej, i czy w ogóle ktokolwiek taki ekwiwalent dostaje?

Sebb
@Selen

Ja dostaję 500 zł na Biedronce

Sylwia
@Selen

Ciekawa pytanie o to pranie. A wie ktoś, co ile firma wymienia te odzież robocza? Dostaje się to raz na zawsze, czy może jednak jakoś wymieniają czy dają nowe ubrania firmowe?

Sebb
@Sylwia

Ja ma dwa komplety. Jak coś się zniszczy lub zużyje to dostaję nową sztukę.

GameMaster96
@Sylwia

Twój ekwiwalent to jakby część Twojego wypracowanego godzinowo wynagrodzenia . Jest to tak ujęte aby firma uniknęła konieczności ponoszenia wyższych kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika . Ekwiwalent jest zwolniony z opodatkowania i oskładkowania .

Tomasz

Praca układała się dobrze. W dobrej atmosferze.

arek
@Tomasz

Ogólnie może być, atmosfera jest miła, ale poszukuję coś lepiej płatnego

tom
@arek

????

Hektor

Witam. Kiedy powinna być wypłata na umowie zlecenie? W zeszłym miesiącu miałam 29. Ktoś wie jak będzie z wypłatą za styczeń?

Matti
@Hektor

Na pewno szybciej niż masz w umowie

Leble

Ile za godzine na zleceniu od stycznia ?

Kowalski
@Leble

Tyle, na ile się umówiłeś z menadżerem

Biedra

Do kiedy wyplata za styczeń bo za grudzień miałem 29 grudnia w tej firmie nie wiadomo kiedy wyplata

Wiadomo. Zawsze jest o czasie

@Zorientowany

To znaczy do kiedy

@Biedra

Zjedź parę wpisów dalej a dowiesz się kiedy jest wypłata

Tzn ok 10 lutego

barka567

Dobra praca na start, miło wspominam początki w Biedronce w Płochocinie. :)

Pytający

Nie wiecie kiedy wypłaty za grudzień? Przy zleceniu?

Komornik
@Pytający

Twoja grudniowa wypłata jest już dawno na moim koncie;)))

Janek

Witam serdecznie. Ostatnio na olx ukazała się oferta pracy na stanowisko Kierownik Usług Czystości w Lublinie. Czy ktoś może mi powiedzieć jaki charakter pracy jest na tym stanowisku ? Jakie zarobki ? Czy warto składać aplikację:)? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Cezary
@Janek

Hej, praca jest hybrydowa, poza praca w biurze kierownicy jeżdżą również na obiekty, za które odpowiadają, zarządzają zespołami pracowników, rozliczają czas pracy, dbają o to aby usługi były wykonywane zgodnie z kontraktem. Mogę polecić - moim zdaniem warto spróbować ;)

Janek
@Cezary

Dzięki za odpowiedz ! :) A powiedz proszę, jakich zarobków można się spodziewać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1067, z czego 342 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 458 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.