Opinie o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy XL Tape-International Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w XL Tape-International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XL Tape-International Sp. z o.o. w Kielce

Grzegorz

Z cała pewnością firma nie zwolniła nikogo bez podania przyczyny!!

Zbyszek
@Grzegorz

Właśnie, że wielu tak zwolniono. Słowa dyrektora: "nie mamy obowiązku się tłumaczyć dlaczego Cię zwalniamy". I jest to jakoby prawda, pracodawca nie ma obowiązku podawać przyczyny wypowiedzenia umowy o pracę na czas określony. Jeżeli jest to umowa na czas określony lub zwolnienie dyscyplinarne to wtedy musi. Za to tu nie szanują pracownika, nie muszą się tłumaczyć to się nie tłumaczą, zwalniają i tyle. Dewiza prezesa: "pracownik nie może się czuć pewnie w pracy bo spada jego wydajność, więc trzeba od czasu do czasu kogoś zwolnić od tak dla przykładu".

rubca co hceta

ICF - nie przestrzegaja etyki

neutralny

Napiszę opinię bo może osobom które chcą tam rozpocząć pracę się przyda , aczkolwiek nie pracuje już w delfinku 2 lata ale może komuś dam motywację by to przeżyć...Sam podjąłem pracę w delfinie słysząc że będzie umowa na 2600 (rozmowa z kierownikiem) po przyjechaniu do Kielc dostałem do podpisania umowę na najniższą krajową(zaznaczam że byłem w potrzebie i świadomie się zgodziłem) co za tym idzie pierwszą wypłatę też taką dostałem...Mi akurat udało się pracować z fajnym kierownikiem którego w delfinie już nie ma, ale ciśnienie w tej firmie dało mi wiele do myślenia ,sprzedaże produktów na już i zabieranie premii za brak takiej sprzedazy(sławne kije do szczotek) zabieranie terenu najlepszym handlowcom ,podnoszenie obrotu o 100% rok do roku , ciągły mobbing ze strony działu gps (gdziekolwiek staniesz na przysłowiowe siku lub hmmm....to piszesz po co tam byłeś..wyjedziesz 8:02 telefon czemu tak pożno,skończysz 15:59 telefon czemu tak wcześnie)Wizyty w Kielcach to jakaś tragedia jedziesz od 03:00 bo musisz być na 08:00 na miejscu okazuje sie że pani od inwentur będzie o 10:00,a sama wizyta wiążę się z przesłuchaniem bo inaczej tego nie nazwę , prezes przychodzi na rozmowy i lekceważąco z papierosem elektrycznym w ustach mówi Ci że jesteś najgorszy a twoje obroty na uni to smiech,a przy okazji słyszysz że na Twoje miejsce jest kilkunastu chętnych.Co gorsza jesli na inwenturze jest jakis brak lub coś uszkodzone to płacisz TY.Patrząc na pozytywy delfina to napewno jeśli rozwijasz rynek , wstawiasz regały a najlepiej ściany to delfin potrafi fajnie zapłacić,Tylko ile jest już takich rynków i handlowców?Jeżeli szukacie info o korzystaniu z auta to od razu wam powiem że korzystacie tylko w godzinach pracy i nic więcej.Piszę to z perspektywy bo już jak pisałem nie pracuję już w delfinie prawie 2 lata może wiele się zmieniło(oby)spędziłem w firmie półtorej roku dzięki czemu mam teraz naprawdę fajną robotę(miałem też inne doswiadczenie handlowe) ale powiem tak delfin napewno uczy ,obowiązkowości i to praca dla twardych ludzi ...Nie będe wieszał psów ani nie bede polecał bo to wasze(nasze)życie....Pozdrawiam normalnych ...

H007
@neutralny

(usunięte przez administratora) jak heniu koze. po co wypowiadasz się o czymś co było 2 lata temu? I po co wracasz do czegoś co robiłeś 2 lata temu? Du,,a a nie handlowiec będzie beczeć i obwiniać cały świat a nie swoją ułomność. Taka zła firma, od 2 lat w niej nie pracujesz, a ciągle nią żyjesz.

@H007

Bob

@H007

Witam ja pracowale w XL do niedawna i powiem ze nic sie nie zmienilo od 2 lat traktuja czlowieka jak przedmiot i zwalniaja bez podania przryczyny mimo ze sie robilo plany.

PHN

Witam, otrzymałem ofertę pracy jako w XL jako PH czy posiadacie może wiedzę na temat obecnych warunków właśnie na tym stanowisku? Z wcześniejszych komentarzy wynika, że oferowali najniższą krajową i czy to dalej aktualne informacje? Z góry dziękuję za odpowiedzi

H007
@PHN

Aktualna stawka to 2000 na rękę czyli 2800 brutto. NIE jest to stawka minimalna. DODATKOWO premie od sprzedaży, ok 1,4% od obrotów plus słupki asortymentowe min folie walki narzędzia itd, za każdy próg 1,7%, np zrobisz narzędzia za 1500 na mc i masz od tego 1,7% dodatkowo do wypłaty, dodatkowo za poszerzenie asortymentu i nowych klientów. Wszystko sumuje się na koniec. wypłaty mam od 4000zl i w górę. Obroty po ponad 100000mc. zależy to od rynku i klientów jakich masz.

Przedstawiciel Handlowy

Żenada. Pytania bez sensu. W połowie tych dziwnych pytań wiedziałam, że to nie dla mnie. Chcą dawać najniższa krajową, a wymagania z kosmosu.

Czy w obecnej pracy może pani korzystać z samochodu do celów prywatnych? Jak pani obecnie raportuje, w dzień czy po południu? Zamówienia wysyła pani z programu czy mailem?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Karol

Hej, Dużo tu wątków odnośnie pracy PH i wynagrodzeniu. A czy ktoś może dopowiedzieć jeszcze jak wygląda struktura? Ile osób na regionie, czy duży obszar do obsługi dają, jako PH? I z czego rozliczają - tylko obrót czy coś jeszcze? Aha i czy jest jakaś ścieżka rozwoju czy tylko dla "wybitnych" stanowisko kierownicze???

forsa

Pozdrowienia dla najbardziej inteligentnej osoby w firmie jakim jest Tomus kierownik:) Chlop jest tak inteligenty i pomocny ze trzeba wyslac jego kandydature do PO Tam sie tacy ludzie odnajduja

@forsa

Przecież tam na kierowniczych stanowiskach sami tacy inteligenci a największy z nich jest z Pomorza. Znany jako Yogi. Może dorównać mu tylko Patryś - geniusz nad geniuszami.

forsa
@anonymous

To jest tak firma z takimi kierownikami pod......laczami, maj tam sie jak paczek w masle. Ale pamietaj ze karma wraca ze zdwojona sila.

Alexander

Witam! Ciekawie tutaj.... czy ktos moze wypowiedziec sie ma temat pracy na produkcji? Konkretnie na temat operator/brygadzista. Jak wyglada praca, jaka presja i system zmianowy? Bylem na rozmowie i powiedziano mi ze to 4 brygadowka, wiec czy za weekendy placa wiecej kasy?

Poszukiwany

Szukam osób do wykładania towaru na półki na terenie kraju ktoś coś? Kontakt na adres mailowy lider.rynku.tasm@wp.pl,

sc

Cześć Mam pytanie jeśli chodzi o produkcję. Ukazało się ogłoszenie operator/brygadzista. Jeśli ktoś może napisać o warunkach itp byłbym wdzięczny.

Abcd

Witam :) mam zacząć prace w XL TAPE w dziale sprzedaży. Pracował ktos tam?? Jak praca? Atmosfera?? podobno przed zaczeciem jest jakis test z asortymentu? Jak to wyglada?:)

tomek1
@Abcd

26 stron o tym a ty się pytasz? Dwa posty nad tobą najświeższy opis tego co tam się wyrabia. Mam wrażenie, że XL bierze już wszystkich jak leci bo nie sprawdzają się słowa szeryfa, że oni nie potrzebują PH bo przecież mogliby telefonicznie zbierać zamówienia.

Czekoladowy John.

Już ponad rok nie pracuję w XL tape, ale zajrzałęm TU zobaczyć czy nadal w tej firmie jest tak zle. I widzę nic się nie zmieniło.. Ja opuściłem szeregi XL chyba w najlepszej chwili, czyli wtedy gdy dali te lojalnościówki za odbyte szkolenia. Ja tego nie podpisałem i po roku stwierdzam ze zrobiłem dobry ruch odchodząc z tej firmy :) po dwoch latach pensje mialem niższe niż na początku jako świerzak. Jednym słowiem : ten kto może niech sie trzyma od tego całego bałaganu z daleka. A ten kto musi i to wszystko co jest wypisane czytał, niech po czasie sam sobie w brode pluje ze sie zgodził na prace w XL. Aaa.. Co do pracy w biurze w Kielcach, to pracując 2 lata, zauważyłem ze przerobiło się tam mnóstwo osób.. Koordynatorów miala nasza grupa z 5. kierowników również 5.. hahaha. Był taki moment ze nie mieli kogo wstawić na kierownika, a kontrahenci z ktorymi wspolpracowalem śmiali sie w niebo głosy słyszać co się wyrabia w tej firmie. Pozdrawia i życze wytrwałości.

jkk

Bardzo proszę o informacje jak wyglada praca z przelożonymi na ślasku, ponieważ pojawiła się oferta i zastanawiam się czy aplikować. Proszę o rzetelne informacje ,jaka podstawa i jakie realne zarobki z premią.

Paulina

@xyz usuwane są tylko te wpisy, które są niezgodnie z regulaminem serwisu GoWork.pl. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w XL Tape-International Sp. z o.o.? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

xyz

Wpisy są usuwane przez administratora, więc ciężko coś napisać. Wczoraj napisałem post (który zniknął) o tym jak to XL Tape w swoich ofertach pracy używa jako tła zdjęć ściągniętych z cudzych stron internetowych, bez zgody właściciela i nie posiadając do nich praw autorskich, czyli mówiąc krótko kradnie cudzą własność. Taki proceder podlega sankcjom karnym do 3 lat więzienia. Aktualne ogłoszenia do pracy na produkcji oraz do pracy w dziale sprzedaży zawiera właśnie takie ukradzione zdjęcia. Bardzo źle to świadczy o osobach odpowiedzialnych za tworzenie ofert pracy, jak i o samej firmie.

@xyz

Zdjęcia pobierane do ofert są używane legalnie - pobierane z darmowych banków zdjęć. Każdy może je pobrać i wykorzystać również do celów komercyjnych ;)

xyz
@:)

Tak się składa, że zdjęcie w ofercie pracy na produkcji pochodzi z portalu piszącego artykuły na temat branży motoryzacyjnej i ten portal nie jest bankiem zdjęć a zdjęcie zostało udostępnione dla portalu przez producenta części samochodowych. Zdjęcie w ofercie pracy w dziale sprzedaży (to z mężczyzną i palcem :) jest pobrane ze strony firmy zajmującej się consultingiem. Proszę w takim razie podać nazwę banku zdjęć z którego zostały te zdjęcia pobrane i na podstawie jakiej licencji (CCO czy CC BY - jeśli w ogóle wiesz o czym piszę).

:) :)
@xyz

Aaa to niedobrzy ludzie. Banda złodziei i decydentów

nigdy do XL-srejp
@:) :)

OOO.... tu masz 100% rację.

były

Czy moze mi ktoś udzielic informacji jakiego to asortymenu z akcesoriów malarakich producentem jest bdt? Bo chyba pani T.B udziela błędnych informacji na youtubie.

Sebi45

9,5 złotego na produkcji dla pakowaczek/pakowczy. Jakby ktoś się interesował ogłoszeniami z tym stanowiskiem, to nie polecam, głośno, gorąco, ręce pocięte od kartonów. Tylko jeśli macie nóż przy gardle.

Konkurencja

Coś się w xlu pozmieniało? W radio leci reklama psb i taśmy morświna :-) czyżby ktoś nowy od promocji?

PRZESTRZEGAM !!!

DNO !!! SZKODA ZDROWIA !!! DNO !!! BYŁEM PRACOWNIKIEM 2 LATA DNO !!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ DNO !!!

Firma jako chyba jedyna na każdych targach festynach każe sprzedawać swój asortyment przedstawicielą. Dlaczego firma aż tak jest zachłanna na kasę ponieważ ani grosze z tego nie maja ph. Nigdy się nie spotkałem ze sprzedaża asortymentu innych firm.

Urzednik
@5555

Za ten handel na targach i festynach to się powinien Urząd Skarbowy zabrać. Gdzie kasa fiskalna, paragon. Jak coś się tyczy pracownika to zaraz Ci xl tape paragrafy znajdzie żeby Cię zgnoic a sami na każdym kroku łamią przepisy. PIP i US powinny dobrze firmę sprawdzić bo jest czego szukać - machloje na każdym kroku.

@Urzednik

O widzisz jest kolejny dowód na uprzejmie donoszę aby to zgłosić odpowiednim organom , bo mi aż jest głupio że oszukuje swój naród sprzedając taśmy na targach bez paragonu.

dobra rada
@Urzednik

zgłoś , można to zrobić anonimowo , kontrol będzie na 100%

Paulina

Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w XL Tape-International Sp. z o.o., a nie na temat poszczególnych, konkretnych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o XL Tape-International Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy XL Tape-International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL Tape-International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XL Tape-International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w XL Tape-International Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XL Tape-International Sp. z o.o.