Opinie o Enerpor Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Enerpor Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enerpor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enerpor Sp. z o.o. w Kielce

Asia Nowy wpis

Hej, w ogłoszeniu dla pracownika produkcji jest napisane, że z marszu kandydat musi posiadać uprawnienia na wózek widłowy. Skoro tak to co jeszcze dodatkowego skrywa się pod tą opcją na możliwość realizacji kursów i szkoleń? O jaki ich zakres chodzi?

Tadeusz grzenia Nowy wpis

Do tej firmy powinna wejść Państwowa Inspekcja Pracy tam są łamane wszystkie przepisy BHP i łamane jest prawo pracy ,bród ,smród ubóstwo, przełożeni chamy ,właściciel z innej galaktyki atmosfera niemiła jeden na drugiego donosi aby dostać 10 zł więcej . Księgowa po kursie z ZDZ-tu nie umie liczyć, dyrektor nawet podstawówki nie skończył. Jak najdalej od tej firemki .pozdro dla grubego .

Po roku zarobki na produkcji jeszcze się nie zmieniły? już w zeszłym gdy była dodawana na nią oferta to przypisane zostały wtedy widełki od 5 500 do 6 000. W tym roku jest identycznie. Podwyżki wejdą dopiero na wiosnę? Takie są ustalenia

Anonim Nowy wpis

Nie polecam firmy. Na rozmowie o prace była mowa o pieniądzach rzędu : 4500-5500 brutto . Zatrudniłem sie i gdy dostawałem umowę moje zdziwienie i kwota 4100pln brutto… nie podpisałem , podziękowałem . Radzę omijać szerokim łukiem

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Enerpor Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator linii produkcyjnej?
Gal anonim

Do tej niby firmy powinna wejść Państwowa Inspekcja Pracy tam są łamane wszystkie przepisy BHP i łamane jest prawo pracy ,bród ,smród ubóstwo, przełożeni chamy ,właściciel z innej galaktyki atmosfera niemiła jeden na drugiego donosi aby dostać 10 zł więcej . Księgowa po kursie z ZDZ-tu nie umie liczyć, dyrektor nawet podstawówki nie skończył. Jak najdalej od tej firemki.

@Gal anonim

Dlaczego uważasz że łamane jest prawo pracy? Jakie przesłanki ku temu ? Inspekcja chyba już była.

Gal anonim
@Anonim

Księgowa nie nalicza wszystkich należności co miesiąc u kogoś coś się nie zgadza i są reklamacje, w tamtym roku nie naliczyła jednemu pracownikowi zasiłku chorobowego , bo podobno miała to wyrównać w premii.

@Gal anonim

No i jeśli faktycznie to się nie stało tak jak piszesz, to w jaki sposób ten wspomniany pracownik to dalej egzekwował? Bo chyba tak jak wyżej ktoś wspomniał to by inspekcja wtedy przyszła, tak? Nie rozumiem braku zgłoszeń, faktycznie ich nie było?

anno
@Barbara

no a nie było juz inspekcji?

@anno

A skąd ja mogę wiedzieć? Ktoś napisał, że "chyba" to raczej przypuszczenie jeśli już? teraz widziałam, że ktoś kto wcześniej pracował wrzucił negatywną opinię, a na bieżąco ktoś jest? szukali na dwa stanowiska niedawno, jak rozmowa na speca do marketingu wygląda? co sprawdzają?

BylyPracownik

Witam, jeśli to czytasz to trafiłeś na szczera i obiektywna opinie na temat firmy i "prezesa". Pan "prezes" jest nieprofesjonalnym pracodawcą i jeszcze gorszym człowiekiem. Nie dba o dobro ludzi pracujących w firmie, odnosi się do nich bez szacunku i z najwyższa arogancją. Z własnych powódek potrafi dyscyplinarnie zwolnić KILKU STALYCH pracowników byle zniszczyć im papiery i dać upust swojej nieuargumentowanej irytacji. Dużo by opisywać pana "prezesa" podejście do ludzi ale wystarczy wiedzieć że nie warto z tym człowiekiem nawet się przywitać. Co do firmy to gdyby nie oddani pracownicy to pewnie firma nie uciagnelaby nawet miesiąca. Nie polecam z całego serca.

Widzieliście, że Enerpor Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Nie polecam. Chyba komentarz z 2 grudnia mówi sam za siebie. I zgadzam się z tym w 100%. Ponadto nie miła atmosfera.

Nie polecam firmy! Pracodawca pozmieniał się z małpą na rozumy! Z dnia na dzień przestał płacić za soboty i oznajmił, że od tej pory są do odbioru w postaci dnia wolnego. A kiedy pracownicy wypisali wnioski o odbiór, kazał wystawić wszystkim zwolnienia dyscyplinarne i obciążyć finansowo pracowników za skruszone bloki i w ten sposób działanie na szkodę firmy - śmiech na sali! Straszył, że może się sądzić o to z pracownikami nawet i 5 lat - oni i tak nie mają kasy na prawników - dokładnie takich słów użył! Zero poszanowania do pracownika. W ogłoszeniach widzę, że obiecuje pensje 5600, a jak przychodzi co to czego to na konto wpływa jakieś 60% albo mniej. Nie polecam, omijać tego pracodawcę szerokim łukiem, bo szkoda nerwów.

Johny

Bo taka jest prawda

Chaser

Jakies opinie zwiazane ze stanowiskiem ksiegowej/ksiegowego? Orientuje sie ktos na jakim poziomie ksztaltuje sie wydzial ksiegowosci?

XX
@Chaser

na poziomie poniżej zera - trzeba pilnować swojej pensji bo ksiegowa myli sie w liczeniu

Urszula
@XX

Właściwie coś się dzieje, że księgowa pomyliła się w obliczeniach?

Saint
@Urszula

@Urszula Nie, no właściwie to księgowej nic się nie dzieje. Tylko tyle że cierpią na tym pracownicy do obowiązków których nie należy pilnowanie poprawności naliczenia własnej pensji, bo księgowa nie pracuje charytatywnie w tej firmie.

Saint
@Urszula

I jeszcze jedno, mylić a pomylić się to bardzo duża różnica

@Saint

I firma nie ma nic przeciwko? Pytam, bo tak jak piszesz jeśli faktycznie byłoby coś nie tak to zastanawiam się czy tak chętnie płacą. wiadomo ile ostatecznie na tym stanowisku się tu zgarnia?

Devix

Jak wyglada praca jako kierowca wózka widłowego? I bardziej interesuje mnie umowa zlecenie lub umow o dzieło. I czy oczywiście są przyjęcia.

Czy w Enerpor Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

joealex

Omijać szerokim łukiem ,niekompetencja od dołu do samej góry.Kadra chyba po podstawówce.

@joealex

No tak krytyka, krytyką, a jakiś argument może tak dla jasności? Piszesz o niekompetencji, więc jestem Ciekawa co według Ciebie robią źle

Bolo85

Mam pytanie odnośnie tej pracy. Czy są przyjęcia jako operator wózka widłowego i jakie są zarobki? 3zm są czy tylko 2?

Ewelina
@Bolo85

www firmy nic nie mowi ze firma pracuje na zmiany, jestes pewien ze nie ma tylko jednej ?

wypalona zawodowo

Czesc. Pojawilo sie ogloszenie tej firmy na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego (fakturowanie widykacja). Nie ukrywam ze wynagrodzenie proponowane w ogloszeniu jest interesujace. Czy faktycznie jest sens wysylac cv ? bo wszelkie opinie dotycza glownie pracownikow produkcji. Jak to wyglada "wewnatrz" firmy ?

Sylwia
@wypalona zawodowo

Najszybciej dostaniesz odpowiedź jak napiszesz jakie masz doświadczenie i oczekiwania i ktoś Ci po prostu odpowie. Masz w ogóle jakieś doświadczenie w tej branży już?

Były

Jeśli ktoś ma trochę rozumu w głowie i wie że w grupie są konfidenci to takich ludzi omija szerokim łukiem a nie obgaduje a potem dziwi się że coś wyszło na światło dzienne. A takie osoby niestety były i będą w każdej firmie czy to na produkcji czy w biurze.

Stary

Witam firma jest w miarę spoko pensia też w miarę za tą pracę. Największym problemem tej firmy jest dyrektor jacek niema o niczym pojęcia i jeszcze niemam szacunku dla pracowników. Szanuje tylko swoich frajerów np Grzesia i parę innych jeszcze konfidentów. Te frajery za parę zlotych premi która im daje wszystko jemu sprzedają co się mówi onim na przerwie tacy są tam sprzedawczyki. Reszta chłopaków jest okej i sie szanuja i dlatego jacek dyrektor i zabiera kasę z premi za byle co (usunięte przez administratora) mu w (usunięte przez administratora) dyrektorowi i jego przydupasach kiedyś karma wróci do pajacy i (usunięte przez administratora)

Emilia
@Stary

Trochę ciężko się czyta te wyzwiska, ja bym chętniej przeczytała coś więcej od Ciebie na temat pracy. Widać, że znasz temat, więc jak możesz coś jeszcze napisać, to super. Wspomniałeś, że wynagrodzenie i ogólnie firma są twoim zdaniem w porządku, tylko zachowanie kierownictwa ci nie odpowiada. A rozmawiałeś o tym z szefem?

Stary
@Emilia

Witam podstawa jest 2400zł na miesiac oraz za każdą sobote po 200zl do pensji oraz premia do koperty lazezy od wycientych metrów srednio 500zl.Z Prezesem na temat dyrektora jacka raczej nie pogadzasz bo to jest wujek prezesa .Jacek dyrektor to najwiekszy problem tej firmy zabiera premie za byle co taki jest modry jak w szkole podstawowej kary za wszystko .oczywiście ma swoich frajerów którym dokłada premię za informację co sie mówi na przerwach na temat jacka i frmy reszta kierownictwa jest spoko

Maciek

Ile jest zmian na produkcji i w jakich godzinach?

Jarek

Produkują raczej produkt styropiano podobny. Krzywy, miękki i byle jaki. Takie (usunięte przez administratora) nijakie. Omijac to szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Enerpor Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Enerpor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enerpor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enerpor Sp. z o.o.?

Enerpor Sp. z o.o.
  • Kolberga 11