Opinie o Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. w Pępowo

Waleczny

Lepiej poszukajcie sobie innego pracodawcy...

xxxxx

po pierwsze primo --- nie pisze sie osiole tylko ośle wiec juz widac kto tu jest oslem baranie ty zajebany ja nikogo nie wyzywaam wiec ty tez nie wyzywaj . Po drugie primo ---- to nikt tu sie nie msci tylko skoro byku pytal o prace jako kierowca to mu powiedzialem co o tym mysle a ty cioto skoro jestes tak dobroduszny i stajesz w obronie Pani E to spoko jeszcze bedziesz mial okazje jej podziekowac bo dzieki Pani E to bedziecie pracowac legal wszyscy bedziecie JEJ dziekowac i nie wyzywaj wiecej nikogo od KRASNALI bo dzieki temu KRASNALOWI masz na chleb

byk1974

A jak w firmie LAMEL wygląda praca kierowcy?Wie ktoś??

tttttttttt

hurtownia czy sklep zwal jak zwal na weglowej jest super u PANI E. kupicie wszystko poprostu wszystko od malego bezpiecznika po największe zabezpieczenie i nie tylko służy tez dobra rada nawet potrafi pomoc w zyciowych problemach ale z tym uwaga trzeba uwarzać .A tak jest super można kopic na na fakturę i bez faktury jak kto woli ta kobieta poprostu to skarb LAMELA .Tylko ciekawe kiedy sie za nich wezma czyli P.I.P.za te godziny pracy czy inne kontrole za te smieszne urlopy czy za te pensje na dwie raty legal i pod stolem mysle ze to kwestia czasu .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy konstruktor- inżynier mechanik / automatyk / elektryk? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
xxxolaxxx

Dajcie już sobie na luz , nie potraficie napisać nic sensownego wypisujecie same bzdety i kłamstwa . Szefostwo firmy LAMEL jest the best , a pracownicy których oczerniacie są OK ...

xxxxx

nn --- przykro mi ze ciebie nie zaprosili bo ja wiem ze to nie sa imprezy tylko dla biora bo np pracownicy z weglowej tez sie bawia na takich imprezach (usunięte przez administratora)

nn

imprezy dla pracowników chyba żartujesz tylko biuro może się bawić a szary pracownik musi harować na roczne imprezy i spływy kajakowe by się mogli bawić a po drugie to nie jest najlepsza firma na świecie

xxxxxxx

A tak pozatym to YOGI jako byly pracownik to przestan jeczec bo nie ma lepszej firmy jak LAMEL ktora by robila co roczne imprezy dla pracownikow typu---- kregle splywy kajakowe malo takich firm ktore tak dbaja o swoich nadgorliwych pracownikow a nie oszukujmy sie na tych imprezach bawicie sie (usunięte przez administratora) wiem bo mam zdjecia z takowej imprezy pozdrowienia dla czlonkow rodzin bawiacych sie pracownikow LAMEL

xxxxxx

YOGI czesciowo masz racje ale pomyslmy dlaczego tak sie dzieje czesciowo to jest wina samych pracownikow niestety nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu .

OBCY

A CO POWIECIE O SKLEPIE FIRMOWYM NA WEGLOWEJ BO SLYSZALEM ZE TAM TO WOGOLE CYRKI SIE DZIEJA KAZDY ROBI CO CHCE .

@@@

Odpuść sobie, poszukaj normalnej pracy w normalnej firmie. Chyba że lubisz sporty ekstremalne. A pracuje się tak długo jak trzeba.

@

7.30 - 15.30 teoretycznie a moja rada : mniej wiesz dłużej żyjesz zwłaszcza w Lameleu

chuda

Hej, mogłby ktoś napisać jak ta firma prosperuje?? jaka jest atmosfera? jakie są zarobki?? i czy w ogóle warto aplikować??

kinia

Po waszych komentarzach stwierdzam, że nie warto iść na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko księgowej...

łowca

chyba niżej :P

do Harnaś Krystian_a

Miedziany skrzat??? !!! Toż to komplement nad komplementami!!! A od Pana Kierownika się odczep! Jaja jak berety.

furtok

może przez te kilka miesięcy nie byli w stanie znaleźć odpowiedniego kandydata na tak ważne stanowisko ;)

magisterrobotnik

robol - 2012-11-06 20:04:49 Witam ,co tam słychać w najlbardziej przyjaznej dla robola firmie w kraju?super firma!!!

robol

Witam ,co tam słychać w najlbardziej przyjaznej dla robola firmie w kraju?

zainteresowany pracą

Kolego a od której i do której tam trwa praca po 12 godz czy jak że atmosfera kijowa i jak zarobki zwykłych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. - Pępowo

• Jak się pracuje w Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Gdańska 3
    83-330 Pępowo
  • NIP: 5891948765 KRS: 0000318345

Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.