Opinie o Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. w Pępowo

Jurek

Czyli ogólnie z tego co widzę to polecacie pracę, a jakieś nieprzyjemności to są związane z pojedynczymi osobami, a nie całością pracowników?

Kalipso

Spoko

Aneta

Piszecie bardzo ogólne komentarze nie mówiące zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy, czy możecie powiedzieć coś więcej o pracy w firmie Lamel Rozdzielnice? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Czy wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy? Firma oferuje możliwość rozwoju i szkoleń? Co z systemem motywacji, istnieje jakiś system nagród, bony lub premie pieniężne? Jak wygląda atmosfera w pracy? Rzetelne opinie osób, które pracowały, bądź pracują w firmie będą cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie.

Monter

Pracowalem w lamel 2 lata i koniec basta. Szukałem firm z dziedziny automatyki a nie budynkowej. Teraz znalazłem firmę gdzie pracodawca dba o pracownika i szanuje co prawda trochę dalej bo w Gdyni firma nazywa sie Nordamar. A do lamela niegdy nie wrócę choćby mi złote góry obiecywali.

;)
@Monter

Maciek miej jaja i się przedstaw ;)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy konstruktor- inżynier mechanik / automatyk / elektryk? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lolek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Aneta

@LEON, ale dlaczego? Trudno znaleźć jakieś komentarze o firmie pochodzące z ostatnich miesięcy. Jaka jest teraz sytuacja? Twój komentarz nie zawiera żadnych konkretów, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Lamel

No i krasnal doigrał się .Wreszcie...

@Lamel

to znaczy? co się stało?

Cc
@anonymous

Na stronie Trójmiasto jest info

@Cc

gdzie, w którym miejscu? Nie możesz po prostu napisać co się stało?

"Lamel sp. zło"
@Lamel

https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zaplacili-zeby-wycofala-oskarzenia-o-gwalt-n121317.html To się stało.

LEON

Aneto i wszyscy inni-,,NIE IDZCIE TĄ DROGĄ''...

Aneta

Jak obecnie pracuje wam się w Lamel Rozdzielnice? Jesteście zadowoleni z pracy? Jak oceniacie tego pracodawcę? Widzę że aktualnie jest prowadzony nabór do firmy - na stronie Lamel możecie znaleźć formularz przez który można przesyłać CV. Praca dotyczy montażu i uruchamiania rozdzielnic elektrycznych, wymagana jest umiejętność czytania schematów elektrycznych. Mile widziane są osoby z uprawnieniami SEP. Polecilibyście tę pracę?

ANONIM

JAK SIE NAZYWA TA FIRMA

Stoprooewny
@ANONIM

Lamel rozdzielnice

100propewny

Atmosfera w firmie nie jedrnego zaprowadziła do domu wariatów

asd

?

karolek

Czy ktos moze cos napisac na temat warunków zatrudnienia

stopropewny
@karolek

okres probny, a potem normalnie umowa o prace :)

Aneta

@Brucenie możesz nikogo obrażać na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz. Czy jest ktoś kto podzieli się swoją opinią na temat pracy w firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Bruce

Syf i absurd - to mozna tam znalezc. W Lamelu sa poprostu rowni i rowniejsi i na kazdym kroku pasije przytaczac powiedzenie "co wolno wojewodzie(...)" "Straznik Teksasu" w zoltym kubraczku i jego trzecia lewa reka Kryspin sieja postrach w calej firmie, zwlaszcza ten pierwszy, wyzywajac pracownikow od ku*** i ch**** co chyba na porządku dziennym jest bo nikogo to kakos nie dziwilo. Pomieszczenia typu magazyn, szatnia itd pozamykane na sztabe, ktora otworzyc moga jacys tam zabiurkowi robotnicy (ktorych jest wiecej niz roboli na hali, a zaden z nich sam do końca nie wie jaka funkcke pelni ;) ) i brygadzisci, ktorych znalezienie w czasie pracy na hali graniczy z cudem... Stawka- chyba taka niska ze wzgledu na to ze pod dachem praca, bo inni pracodawcy juz dawno placa wiecej. Jeszcze chwile i firma zostanie tylko z ekipa ukraincow i sie skoncza drwiny z pracownikow...

Aneta

Pracujesz w Lamel Rozdzielnice? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie.

Bomix

Troche to wy tu bzdury wypisujecie i wyolbrzymiacie wszystko. Pracuje tam kilka lat jako monter, i prawda jest taka że sobie chwalę te pracę. Zarobki dobre, nadgodziny co do jednej, zawsze na czas, wypłacone, atmosfera naprawde spoko, premie kwartalne też są. Czasami zdarzy się zostać dłużej niż wyznaczone godziny, ale ludzie - za darmo tam nikt nie siedzi. Poza 8 godzinami, wszystko liczy się po 150%. Kto nie moze albo nie chce zostac idzie do domu o 15:30, a potem stęka że nadgodzin nie ma i 2500 zł nie wystarcza. Prezes na hali bywa rzadko, te latające rzeczy to tylko w biurze się zdarzają ( ale przez kupe lat 2 takie incydenty mialy miejsce), ale mając takich "biurowych" kazdy rzucalby czym popadnie. Kierownictwo przychylne pracownikom, przyjda, pogadają, pożartują. Ja naprawde nie wiem, czytajac te posty na owej stronie, skad sie biora takie opinie... Wiekszosc z nich wydaje mi się, jest pisana przez pseudo Inżynierków po PG, ktorym po prostu nie przedluzono umowy po 3 miesiacach probnych, bo poziom wiedzy niektorych tam obecnych i bylych pracownikow "po studiach" jest naprawde smutny...

xxx

A jaki szef jest ? kierownictwo ?

DRAJWER

TAK,TAK. KRASNAL.............

juz nie pracuje

Poczytaj sobie posty powyzej tam jest opisana cala prawda . Ten co to pisal np. na temat Weglowej to duzo wie powiedziałabym ze nawet bardzo duzo poczytaj sobie i odpowiedz sobie sam na swoje pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. - Pępowo

• Jak się pracuje w Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Gdańska 3
    83-330 Pępowo
  • NIP: 5891948765 KRS: 0000318345

Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.