Opinie o Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. w Pępowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. w Pępowo

Gucio Nowy wpis

Osoby kierownicze w tej firmie, awansowały pracując tu wcześniej na niższych stanowiskach? Zastanawiam się jakiego progresu można doświadczyć zatrudniając się tutaj? Szukają teraz na zewnątrz Kierownika Działu Zamówień i Logistyki z ponoć atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

W jakich godzinach pracuje sie na produkcji?

Proszę o info, ile może zarabiać na starcie młodszy Kontroler Jakości. Piszą, że wynagrodzenie rośnie wraz z nabywanym doświadczeniem przez pracownika, ciekawym, od ilu PLN się zaczyna. Wspominają też o podnoszeniu kwalifikacji, więc może ktoś uprzejmy z Kontroli Jakości da znać, jakie szkolenia są oferowane?

LAMEL Nowy wpis

Wynagrodzenie dopasowywane jest do wykształcenia i doświadczenia kandydata, natomiast podnoszenie kwalifikacji odbywa się zgodnie z aktualnymi potrzebami na danym stanowisku.

Hejo o, mój tato chciałby się dostać tam na produkcję ale mam parę pytań. Czy firma mu zapewni strój roboczy ? Czy trzeba dopłacać albo załatwiać na własną rękę. Widzę że zapewniają opiekuna na początku, ile taki czas wdrożenia trwa ?

xxx

Firma zapewnia odzież roboczą i pracownik zostaje przeszkolony do powierzonych zadań.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy konstruktor- inżynier mechanik / automatyk / elektryk? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Dawid

Spoko firma, nie jest aż tak złe, raczej jest dobrze, ale słyszałem, że wcześniej było gorzej. Pracuje prawie 2 lata i jestem zadowolony. Jak jesteś odpowiedzialnym człowiekiem, będzie wszystko super, a jeżeli jesteś czopem i lubisz ściemniać, to w każdej firmie będzie ci chu***wo!

Renata
@Dawid

Dasz znać, na jakim stanowisku pracujesz? Rekrutują obecnie na stanowisku Planisty Produkcji, widełki, które podali to 4600 - 7000 zł / miesiąc. Faktycznie to realna stawka? :) Opowiesz coś więcej o pracy w firmie, jak tam przebiegła rekrutacja?

@Dawid

Wczesniej bylo gorzej bo wyplate miales na 3 raty a teraz idac do toalety patrza na Ciebie jakbys chciał firme okraść. Drzwi do szatni zamkniete non stop. Tylko w czasie przerwy otwieraja. Prawie jak w zakładzie karnym. Mam odbijac karte jak ide robic siku i jak wracam. Zeby czasu nie marnować. Żenada. Coraz wiecej ludzi szukaja bo duzo ludzi się zwalnia i nie chce juz tam pracować. Jak chccesz podwyżke to usłyszysz ze za bramą 10 czeka na twoje miejsce. Wiec niech szukają nadal.

@Marcin

Nie wiem o czym mówisz, odbijam się rano i na fajrant. Jo, zdarza się że drzwi do szatni ktoś zamknie, ale nie zawsze. Spoko robótka, jak widzą ze pracujesz, dostaniesz wszystko czego chcesz.

@Renata

Pracuję na hali, nie wiem ile mają w biurze ale raczej nie dostaniesz 7 koła na start

Robert
@Dawid

No na start to raczej wiadomo, że nie ale jak są takie widełki to te 7 koła po iluś latach pracy jest do osiągnięcia? No i widzę, że Marcin pisał tu o tym, że wypłata była kiedyś na 3 raty. Zdarzają się jeszcze takie sytuacje, czy już nie?

@Robert

Pracuję tutaj kilka lat i pensja zawsze była do 10-tego na koncie w całości, czyli zgodnie z umową (raz czy dwa była dokładnie 10).

Norbi

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Myślę, że konkurencja bardzo chce zaszkodzić a ludzi brakuje!!

Stowarzyszenie poszkodowanych
@Norbi

Doobre, opinie poniżej nie są wyssane z palca (do sprawdzenia w prokuraturze i sądzie), kilku pracowników, którzy skończyli w domu wariatów, próby samobójcze, wykorzystywanie seksualne, lista nie ma końca.... niedługo Pan Plichta za sprawą reporterów znanych stacji będzie sławny na cały kraj...

Były żołnierz Lamela
@Norbi

Klimaty z Lamela: przez ostatnie 1.5 roku w jednym tylko dziale przewineło się ok 10 osób ( więcej niż jest tam zatrudnionych na stałe). Żadna z tych osób sama z siebie do firmy nie wróci. W sieci można odszukać te osoby i samemu się spytać. Historie z zarzutami prezesa to tylko te na których dał się złapać. Który niewiny prezes wraz z 2 papugami daje się złapać na próbie przekupstwa? Pewnie taki który robi to poraz pierwszy ????. 99% opini zapisanych poniżej to prawda. Szkoda, że wiele prawdziwych zostało usuniętych. Gardzenie,poniżanie ludzi w firmie to standard wprowadzony przez krasnala... A przykład idzie z góry. Krasnal będzie cię wykorzystywał na każdej płaszczyźnie do momentu aż sam powiesz stop... niestety dużo ludzi nie mówi. Co sprawia że obecnie pracujący stanowią tam ciekawą mieszankę - na tych podobnych do krasnala i resztę która akceptuje odebranie im ich godności. Kiedyś u krasnala na biurku widziałem książkę dot systemu zarządzania toyoty, który głównie oparty jest ma szacunku do pracownika. Krasnal prowadzi badania na żywym organiźmie postępując zupełnie odwrotnie...sam zdecyduj czy chcesz abyś był przedmiotem eksperymentów ala dr. Frankenstein.

Robert
@Były żołnierz Lamela

Jesteś w stanie ocenić, dlaczego tak często dochodzi do rotacji wśród pracowników zatrudnionych w firmie Lamel Rozdzielnice? Czy ma to związek z warunkami pracy, które oferuje pracodawca, czy może z ilością obowiązków i atmosferą, która panuje w tym miejscu pracy? Chciałbym, abyś wyraził zdanie na ten temat, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

Xyz
@Norbi

Jaka jest największą konkurencja firmy Lamel?

@Norbi

Czy jest dobrym pracodawca? Raczej nie. Kadra tak się pozmieniała ze teraz nie wiadomo kogo słuchać tyłu tam rządzi.

@Michael

A można spytać o szczegóły? Jaka struktura tutaj w takim razie jest i ile osób mniej więcej pracuje, że mogłoby dochodzić do takich sytuacji jak ta, którą przytaczasz?

@Anna

Jeżeli chcesz się zatrudnić do firmy, która pozbawi Cię godności to zapraszam serdecznie. Poziom retoryki osob tam zarzadzajacych jest na tak niskim poziomie iż podczas normalnej rozmowy co drugie slowo to wulgaryzm. Jeżeli jesteś bystra i inteligentna osoba to już Twoim poziomem inteligencji się się zajmą i obniżą do takiego poziomu jaki sami posiadają. Tutaj ludzie mają pracować i słuchać poleceń a nie mieć pomysły i je realizować.

@Michael

czyli zaraz... do dziś nic się jeszcze nie zmieniło? pytam, bo oni to pisali jeszcze w 2018, skąd mieliby brać następne osoby? Czyli za jaką bieżącą stawkę takie warunki?

@Anna

Napływ ludzi że wschodu łata braki kadrowe. A to że ktoś mówi do nich po polsku nie zawsze rozumieja. Po prostu robią swoje.

@Michael

I ich liczba stale się powiększa? Firmie to na rękę generalnie? Jeśli o umowę chodzi to mają to samo co Polacy?

Radosław Mirosław

Jak tam słynna sytuacja z próbą wręczenia łapówki dla kobiety-bylej pracownicy Mirka? Chodziło o molestowanie?

@Radosław Mirosław

Czy próbujesz wywołać jakąś burzę tu na forum? Bo z tego co widzę raczej chyba bezskutecznie. Jakiekolwiek uzasadnienie to masz, żeby pisać takie rzeczy?

Pracowałem w tej firmie i w 100% każda z negatywnych wypowiedzi jest prawdziwa. Inna opinia niż negatywną nie powinna się tu znalesc, (usunięte przez administratora). Pozdrowienia dla nieugiętych elektryków. :-)

Łukasz

Tak jest serio? Jakieś pozytywy też się znajdą dla odmiany?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Monter w Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

mody

wystarczy być wariatem

@mody

Tak źle tu jest? :P Napiszesz coś więcej? Nie za wiele powiedziałeś

@Łukasz

A o czym tu mówić więcej heh

Danuta
@.

O tym jak się pracuje w tej firmie, rzecz jasna.

Jeszcze pracownik

Profil firmy wspaniały. Pracownicy ok. Szkoda, że kadra z niższego szczebla nie przeszła szkolenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Brak zarządzania profesjonalnego kładzie cień na produkt końcowy. Ważniejsza dyspozycyjność od fachowości i profesjonalizmu pracownika co skutkuje zaniżeniem jakości końcowego produktu. Większość zdania to jaka płaca taka praca.

@Jeszcze pracownik

To czego byś oczekiwał? W sensie czego ci brakuje z ich strony obecnie? Podasz jakieś przykłady sytuacji które ci utkwiły w pamięci?

Kazzz
@Łukasz

Dużo zmian by trzeba

Jakie są mocne strony pracodawcy Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Kaktus

wypłata na czas

@Kaktus

A poza tym już nic? Bo wypłata na czas to raczej taka norma, a nie mocna strona ;)

Co jaki czas w Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Lamel

Ubiegać możesz się codziennie :P

Dawid

Będzie ponoisił konsekwencje swojego agresywnego działania to ma zagwarantowane

@Dawid

ja mam udokumrntowane 4 miesiace jak dzialaja od pracownika do majstra czekam tylko jak sie skonczy ten wirus inspekcja pracy i pozew cywilny gwarantowany

Ciekawy
@pracownik

No i jak? Złożyłeś ten pozew?

Marcin A.

Tak trzymaj!!!

Marcin A.
@Ciekawy

Marcin co cię to obchodzi!

piotr
@Dawid

Ziomek 03.09.2020 11:27 Były pracownik Firma była rzetelna wypłaty zawsze na czas a do upadłości przyczynił się jeden człowiek z pomorza więc proszę nie pisać bredni...!!! Pomocna?Tak6Nie3•

Julia
@pracownik

Osobie z zewnątrz czytającej te wpisy trudno zrozumieć, co się takiego wydarzyło w Lamelu. Na czym polega to działanie od pracownika do majstra, o którym pisałeś? Proszę, wyjaśnij. Oczywiście, będę wdzięczna, gdy dasz też znać, co dalej z inspekcją i pozwem.

mm
@piotr

O jakiej upadłości mowa?

@piotr

Od kilku lat, bez przerwy pracuję w tej firmie i tak się zastanawiam, o jakiej upadłości Ty człowieku mówisz ? Firma prosperuje dobrze, na brak pracy nie można narzekać, nawet w dobie pandemii produkcja idzie pełną parą, więc zastanów się co Ty piszesz i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Na temat firmy nie mogę powiedzieć złego zdania. Kasa ok, premie co miesiąc, wysokość zależna oczywiście od zaangażowania i podejścia wobec pracy , co chyba jest normalne, wypłata zawsze na czas, atmosfera spoko, kierownictwo w porządku, o ile pracownik też jest w porządku wobec nich, bo i tym często się zapomina. Potrzebujesz szybciej skończyć pracę któregoś dnia ? Nie ma problemu. Potrzebujesz dzień wolnego na załatwienie spraw ? Żaden problem. Szef jest jaki jest, najgorszy nie jest, poza tym na hali produkcyjnej pojawia się raz na miesiąc jak dobrze więc nie ma co narzekać. A nerwy czasami puszczają każdemu ...

Ramus77

Wysłałem CV, dzwonili raz, nie odebrałem bo prowadziłem, jak oddzwoniłem to kadrowa udawał że jej nie ma, potem dalej zero kontaktu. Żenada

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Ala

Najlepiej kaszubski????

@dawid opowiesz co masz na myśli z tym zachowaniem?

XXXXXX

SUPER firma nie ma lepszej na calych kaszubach np. na weglowej dziewczyna pracuje po10,5 h i nie wyje z tego powodu .Chyba bedzie startowala na pracownika ROKU.

@XXXXXX

pracownicy to zlepek kaszuba z dupolizem i podpierdalaczem nie polecam praca dla ludzi z sklonnosciami samodestrukcji ludzie prymitywni wrecz tepi i te disco polo na hali szkoda gadac

Wojtek

@pracownik jaki jest tam adres ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Tak, wszystko odbywa się w siedzibie firmy Lamel w Pępowie.

Jak się pracuje z ludźmi z Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Wszystko zależy od działu, wszędzie jest ogółem spoko atmosfera i w każdym z działów jest co najmniej jedna osoba która chce tę atmosferę zepsuć...

Zola

Tak. Nazywa się krasnal.

Zostaw merytoryczną opinię o Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. - Pępowo

• Jak się pracuje w Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Gdańska 3
    83-330 Pępowo
  • NIP: 5891948765 KRS: 0000318345

Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.