Opinie o infakt.pl - Infakt Sp. z o. o.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infakt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infakt Sp. z o.o. w Kraków

Były klient

Wszystkie możliwości oceny księgowego są zablokowane, dlatego piszę komentarz tu. Zdecydowanie nie polecam współpracy z panią (usunięte przez administratora). Kobieta w ogóle nie zna się na tym co robi, wpędza przedsiębiorcę w niepotrzebne koszta (nie małe), dostosowuje wszystko pod swoją wygodę. Porady kopiuj wklej z różnych artykułów sklejone w jedną niespójną całość; własną interpretacja ww zlepków i ciągle zastraszanie US jeśli ma się odmienne zdanie niż szanowna Pani. Raz skorzystałem i odradzam każdemu, nawet wrogowi Pozdrawiam

AS

Moja współpraca z INFAKT trwa stosunkowo krótko ale jestem w pełni zadowolona. Na dzień dobry proces samej rekrutacji - super, krótko zwięźle i na temat. Następnie podjęcie współpracy - dostałam do zapoznania się którą mogłam skonsultować z prawnikiem, a następnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Proces wdrożenia to kilka szkoleń z aplikacji oraz programu - trwający u mnie około miesiąca ale to z tytułu mojego stanu zdrowia. Jeżeli chodzi o samą współpracę - to od pierwszego dnia pracy po okresie wdrożenia przydzielani są klienci i szczerze mówiąc z założenia pracy dodatkowej, w chwili obecnej staje się współpraca głównym źródłem przychodu. Jeden i największy dla mnie plus to ciągłe szkolenia i to bezpłatne, oraz brak sztywno narzuconych godzin pracy. Podsumowując jeśli chcesz pracować i zarobić to tutaj nie jest to żadnym problemem. Napewno kolejny raz zdecydowałabym się na taki ruch.

Daniel

ja na jednosobowej działalności mocno polecam, nie muszę się niczym martwić a księgowa wszystko ogarnia i pod telefonem w razie czego odpowiada na pytania, jakby ktoś chciał na start zniżkę to z polecam z oficjalnego https://www.infakt.pl/polecam/rabat-na-start

gosc
@Daniel

dzieki!

Dora
@Daniel

widać że firma robi fejk wpisy, raz jako klient, raz jako pracownik, ale ktoś zapomina nick zmienić w poście... no słabo

Hadji

Moim zdaniem jest okej. Ale jeśli ktoś myśli, że od pierwszego miesiąca współpracy będzie zarabiał krocie, to to tak nie działa. Natomiast współpraca z Infakt daje duże możliwości dorobienia sobie albo wręcz zrobienia z niej podstawowego źródła dochodu.

Były księgowy
@Hadji

Podstawowe źródło dochodu powinno być przewidywalne i pewne. A Infakt potrafi zmienić poziom wynagrodzenia i umowę z miesiąca na miesiąc.

Księgowy
@Były księgowy

Potwierdzam. Nigdy nie wiesz ile zarobisz. Jak masz już parę tysięcy to zaraz obniżą ci prowizję i znowu gonisz króliczka. Nie polecam.

Infakt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Pełna Księgowość. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Daniel

Otwierałem ponad rok temu działalność z infaktem na którą brałem dodatkowo dotację więc księgowania było nie mało, księgowa pomocna, z doświadczeniem i zawsze pod tel. Dodatkowo intuicyjna aplikacja którą wszystko załatwiam, generalnie polecam. Oszczędność czasu i wszystkie dokumenty zebrane w jednym miejscu. Jakby ktoś potrzebował 10% rabatu na start to z oficjalnego ma pod linkiem: https://www.infakt.pl/polecam/rabat-na-start

Adrian

Powiesz jakie są te obciążenia? To wysokie kwoty? W umowie jest zapisane że mogą potrącać kasę?

Agata

Hej, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. Chciałabym zorientować się czy po okresie próbnym istnieje realna możliwość zarobków na poziomie 5000-6000 zł netto? Czy na tym stanowisku po okresie wdrożenia istnieje możliwość przejść na tryb hybrydowy pracy?

Maciek

Współpracuję z inFaktem od jakiegoś czasu i bardzo sobie cenię tą współpracę. Już na etapie rekrutacji mogłem stwierdzić, że inFakt dokładnie sprawdza wiedzę merytoryczną. Podczas rozmowy padły pytania dotyczące zagadnień PIT, VAT i ZUS, m.in. także pytania o kwestie księgowania leasingu, przychodów zagranicznych. Sprawdzające generalną wiedzę merytoryczną, jaką powinien posiadać każdy dobry księgowy. Po otrzymaniu informacji, że zostałem przyjęty, rozpoczął się okres wdrożeniowy. Zostałem zaopiekowany w 110 % - mogłem się w każdej chwili i na każdym etapie kontaktować z osobami odpowiedzialnymi za proces wdrożenia. W żadnej (nawet głupiej) sprawie nigdy nie pozostałem bez wsparcia. To samo tyczy się współpracy. Księgowy ma na co dzień do dyspozycji pomoc kilkuset koleżanek i kolegów, help-desk oraz w pierwszym okresie współpracy - mentora, do którego też może się zgłaszać z pytaniami. Ja sobie bardzo cenię taki model, w którym mam stałe wsparcie specjalistów - mogę księgować dzięki temu każdą branżę - bo wsparcie mam zawsze na wyciągnięcie ręki. Jest to oczywiście za darmo. Pierwsza korzyść. Dodatkowo, mamy szkolenia ze zmian przepisów, zdajemy testy, mamy zawsze aktualizowaną i sprawdzaną wiedzę. Nie trzeba wydawać pieniędzy na szkolenia - a te są naprawdę profesjonalne. Druga korzyść. Także, a może przede wszystkim dla Klientów. Jeśli chodzi o klientów, to fajne jest to, że kilku klientów w tygodniu można pozyskać bez żadnych problemów. Odpadają kwestie reklamy, ogłaszania się, marketingu - ponoszenia dodatkowych kosztów. W praktyce włączasz rano komputer i masz przydzielonego klienta. Trzecia korzyść. Przyznam, że kiedy myślałem o współpracy z inFaktem, też czytałem opinie. Były one skrajnie różne: od pozytywnych - aż lukrowanych, po brutalnie negatywne. Też przeczytałem o tym, że umowa jest drakońska a wynagrodzenie nieadekwatne. Spróbowałem z założeniem, że nic nie tracę jeśli spróbuję. Zawsze przecież mogę zrezygnować. Z perspektywy czasu nie żałuję. Jestem bardzo zadowolony. Umowa jest normalna - zabezpiecza interesy obu stron jeśli uczciwie się podchodzi do pracy. Jeśli ktoś planuje działać nieetycznie, to oczywiście taka umowa odstrasza. Ja widzę po swoich doświadczeniach, że po drugiej stronie w inFakcie zawsze najpierw są ludzie: mili, pomocni i gotowi do rozmowy i wsparcia. A dopiero potem jest umowa. Nie na odwrót. Dlatego nie boję się zapisów umowy - nie mam absolutnie ku temu podstaw. Wynagrodzenie też w moim odczuciu jest sprawiedliwe. Po pierwsze mam wybór: albo pracuję na kieszonkowe albo na godną i fajną wypłatę. Zależy ode mnie ilu klientów chcę obsługiwać i za ile. Sam ustalam ceny. Sam ustalam kiedy i ile pracuję. Oczywistym jest fakt, że: - mam za darmo klientów - tylu ilu chcę - mam potężne wsparcie - mam szkolenia i aktualną, rozległą wiedzę pracując tylko w swoim biurze rachunkowym musiałbym wydać dużo więcej na te korzyści, jakie daje mi inFakt. Musiałbym ponosić koszty reklamy (nie mając pewności, że przyjdzie mi na przykład 10 nowych klientów co miesiąc), płacić za szkolenia i popełniać błędy z niewiedzy (bo nie miałbym do kogo się zwrócić z problemem). To by się drastycznie odbiło na kondycji mojego biura rachunkowego. Dlatego uważam, że zyskami ze współpracy należy się uczciwie dzielić z inFaktem. Nie czuję się tutaj wyzyskiwany czy oszukiwany. Przeciwnie, dobrze mi się współpraca układa. Drugi raz na pewno bym aplikował.

Były księgowy

Jeśli ktoś się zastanawia nad rozpoczęciem współpracy z Infakt jako księgowy to z całego serca odradzam. Podczas rozmowy wstępnej wszystko wygląda kolorowo. Przechodzisz proces rekrutacji i szkoleń, po czym codziennie otrzymujesz kontakty do założenia działalności gospodarczej. Jest to Twój czas, za który nie otrzymujesz wynagrodzenia, a który jest bardzo forsujący. Następnie wypracowujesz sobie bazę Klientów a Infakt, pomimo tego, iż ustalasz swoje godziny dostępności, oczekuje od Ciebie dyspozycyjności 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Baza ok 20 Klientów daje Ci zarobek ok 1500 zł netto po potrąceniu opłat Infaktowych.... Dużo-.... za dyspozycyjność 24h na dobę nie sądzę.

@Były księgowy

Tak wyglądają realia pracy w tej firmie

Ann
@Były księgowy

Z 20 klientów po odliczeniu składek rozumiem zostaje ci 1500? Na czysto na rękę?

Zdalna Księgowa - Kasia

Współpracuję z inFakt od blisko 4 lat. Wszystko postawiłam na jedną kartę, odeszłam z etatu, otworzyłam działalność i odzyskałam wolność :) Teraz, odkąd współpracuję z inFakt, to ja decyduję kiedy pracuję, z kim pracuję, za ile pracuję. Klientów nie brakuje, wynagrodzenie zawsze na czas. Szkolenia, wsparcie merytorycznie i techniczne. Zawsze aktualna aplikacja do obsługi klientów, dostępna 24 na dobę, 7dni w tygodniu - dlatego na prawdę pracuje kiedy chcę. Jeśli mam chęć, mogę się również realizować na innych polach niż tylko księgowość. Jestem wśród ludzi, którzy dobrze wiedzą czego chcą. Okres pandemii dobrze uwidocznił wsparcie, szkolenia, wspólne rozkładanie tematów na czynniki pierwsze. To były trudne chwile, ale nie zostałam z tym sama. Warto spróbować - polecam. Dzisiaj firma nadal się rozwija, jest liderem na rynku i dobrze być w takim towarzystwie.

Jg

W mojej ocenie stają się korporacją. Zrobiło się coraz więcej roboty nie-ksiegowej -szkolenia, audyty, testy co 2 miesiace, podwyżki cen i obdzwanianie klientów, odpowiadanie na najgłupsze pytania klientów w 24h, którzy przychodzą z każdym pytaniem, telefony od klientów bo czegos nie wiedzą jak zrobić w apce. Zaczynało mi brakować czasu na pracę księgową.

Zainteresowana

Proszę o informację, czy rozpoczynając współpracę z firmą należy wykupić ubezpieczenie oc? I drugie pytanie, czy referencje z obecnego biura w którym pracuję będą konieczne?

Księgowa Ala

Współpracuje ponad dwa lata jako księgowa i jestem zadowolona. Wynagrodzenie jest prowizyjne, zależy od liczby obsługiwanych klientów. Liczba klientów zależy natomiast ode mnie. Dużo rzeczy jest zautomatyzowanych. W porównaniu do tradycyjnego biura rachunkowego przede wszystkim odpada ręczne wbijanie dokumentów do programu. Praca jest całkowicie zdalna, nie mam fizycznie papierowych dokumentów klienta, więc odpada też obowiązek ich numerowania. Nie muszę specjalnie wysyłać do klienta maila o jego podatkach, widzi to na swoim koncie. Jako nocny marek podoba mi się również, że mogę księgować wieczorami/nocą. Nikt nade mną nie stoi. Ważne, żeby wyrobić się w terminie :)

Księgowa Joanna

Współpracuję z Infakt od 6 lat. Współpracę oceniam bardzo dobrze, o czym najlepiej świadczy mój staż pracy. W tym czasie dużo się w Infakt zmieniło- zdecydowanie na lepsze. Zarówno w kwestii wynagrodzenia jak i sposobu i warunków pracy. Jak coś się dzieje (np. roszczeniowy klient) mogę to omówić z Managerem i znaleźć rozwiązanie. Reklamacje klientów również są omawiane z księgowymi i wspólnie szukamy najlepszego rozwiązania. Czytałam tu komentarze o monologu czy narzucaniu rozwiązań przez Infakt- kompletnie się z tym nie zgadzam. Ja współpracę z czystym sumieniem polecam. Wynagrodzenie także jest na dobrym poziomie, o którym księgowy decyduje samodzielnie. Infakt pomaga należycie wycenić swoją pracę, ale ostateczną decyzję odnośnie ceny dla klienta, a tym samym o wysokości swojego wynagrodzenia podejmuje księgowy. Po 6 latach zdecydowanie polecam tą współpracę.

eleonora

Firma nie dba o dobro klientów , tu liczy się sprzedaż produktu - aplikacji - i ona jest ok :) zaś sama piecza księgowych oraz ich audytorów wymaga sporo do życzenia by to działało jak w reklamie :)

Aleksandra
@eleonora

Każdy z nas księgowych dba o klientów najlepiej jak potrafi, a jeśli księgowy/a nie odpowiada klientowi, w każdej chwili może ją/jego zmienić na inną - bez ograniczeń, bez problemu :)

malfin

Z całą pewnością polecam Firmą Infakt. Jest to pierwsza firma z którą tak dobrze mi się współpracuje. Warunki współpracy są bardzo jasne i klarownie określane od samego początku. Firma ma również określone, bardzo przejrzyste procedury zgodnie z którymi należny postępować. Aplikacja na której się pracuje jest bardzo intuicyjna. Największym jednak sukcesem tej firmy moim zadaniem są pracownicy. Są tak dobierani, aby każdy klient czuł się zaopiekowany. Samo wdrożenie do pracy jest bardzo rzetelne, motywujące - a przede wszystkim co, ja najbardziej cenię odbywa się w bardzo przyjezdnej atmosferze. Gratuluję tez firmie takich pracowników !!! A współpracownicy są gotowi do pomocy w każdej trudności. Szczerze polecam :)

Artur K.

Z inFakt współpracuję od maja ubiegłego roku więc uważam, że mogę już z czystym sumieniem zostawić merytoryczną opinię. Początkowo przyznam, że byłem sceptycznie nastawiony - z perspektywy czasu myślę jednak, że było to spowodowane strachem przed wyjściem ze swojej strefy komfortu – jednak teraz nie wyobrażam sobie, abym mógł wrócić na etat. Szukałem tylko perspektywy na dodatkowy zarobek, a stoję teraz tu z bazą ponad 110 klientów, od listopada zrezygnowałem z etatu i jestem w pełni samowystarczalny ???? Zacznijmy jednak od początku. Proces rekrutacji – kilku etapowy, a jednocześnie sprawny i merytoryczny. Potencjalny zleceniobiorca jest sprawdzany z wiedzy oraz kompetencji miękkich. Rozmowa z rekruterem (w moim przypadku rekruterką – pozdrawiam Panią Małgorzatę ????) bardzo rzeczowa, na luzie i bez wywierania presji. Po rozmowie sprawdzane są nasze referencje i jeśli wszystko jest w porządku odbywa się kolejne spotkanie, już z managerką, na której omawiana jest umowa (której draft otrzymuje się odpowiednio wcześniej). Wszelkie zapisy, czy wątpliwości można na spokojnie przedyskutować, dzięki czemu czułem się zaopiekowany – nie bałem się kota w worku. Następnie, po podpisaniu umowy rozpoczyna się okres wdrożenia, który trwa – w zależności od potrzeb – do miesiąca. Podczas wdrożenia szkolimy się z wiedzy (PIT/VAT/ZUS), kompetencji miękkich, jakości obsługi klienta oraz procedur. Po każdym z etapów odbywa się test, który weryfikuje, czy coś wymaga poprawy. Po zakończeniu wdrożenia zostaje przydzielony opiekun – księgowy z dużym doświadczeniem – który przez kilka miesięcy Nas wspiera, czuwa nad naszą pracą, postępami oraz sprawdza wszystko, co robimy. Ten etap wspominam chyba najlepiej. Pan Adrian, który się mną zajmował w ciągu 3 miesięcy nauczył mnie więcej, niż nauczyło mnie 3 lata doświadczenia pracy przy uproszczonej księgowości. Nigdy w życiu nie spodziewałbym się, że można tak poszerzyć horyzonty w tak krótkim czasie – jeszcze raz szacun dla Pana Adriana. Od momentu, w którym otrzymujemy opiekuna zaczynamy również dostawać pierwszych klientów. Początkowo są to głównie nowi klienci, którzy dopiero rozpoczynają działalność. To co ustalimy z klientem i warunki na jakie się umówimy zależy tylko i wyłącznie od Nas. Podobnie decydujemy kiedy pracujemy, decydujemy ilu chcemy otrzymywać klientów, decydujemy jakich klientów i jakie branże chcemy, a jakich nie chcemy obsługiwać, decydujemy skąd chcemy pracować i ile chcemy zarabiać – czego chcieć więcej? Bardzo dużo wewnętrznych szkoleń, comiesięczne spotkania podsumowujące, wsparcie współpracowników, menagerów, działu obsługi księgowego – na żadnym etapie współpracy nie jesteśmy zostawieni sami sobie co bardzo szybko się doceni. Ponadto aplikacja inFakt sama w sobie jest w dosłownym tego słowa znaczeniu naszą prawą ręką. Maksymalnie automatyzuje oraz upraszcza Nasza pracę oraz wspiera w podstawowej, bieżącej obsłudze klientów. Wiadomo, bardzo dużo też zależy od Nas samych, od Naszych celów, planów i zaangażowania, jednak zapewniam – dając z siebie wszystko – bardzo szybko zobaczymy efekty. Jeśli ktoś się waha to powiem jedno – nie ma się nad czym zastanawiać. Opuszczenie strefy komfortu bywa trudne, jednak z własnego doświadczenia i z czystym sumieniem mogę przyznać, że powiedzenie „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana” jest jak najbardziej trafne ????

Ann
@Artur K.

Czy myślisz że osoba bez doświadczenia w biurze rachunkowym da radę?pracuje w księgowości ale nie rozliczałam nigdy kpir a chciałabym bardzo spróbować i zyskać dodatkowe źródło dochodu

@Ann

Znając podstawy i będąc gotowa do nauki uważam, że jak najbardziej. Na etapie wdrożenia dostajemy bardzo dużo materiałów merytorycznych przygotowanych w bardzo przejrzysty sposób dzięki czemu można naprawdę szybko się rozwinąć

Pytanie o referencje
@Artur K.

Czy referencje są konieczne? Od kogo są wymagane?

Księgowa

Z tego co wiem, to ten "pozew zbiorowy" to sprawa jednej księgowej, która wrzuca posty na wszystkie fora. nie traktowałabym tego poważnie, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony...

Nicola

Mhm - pozew zbiorowy - a Pani nie umie porozmawiac z Infaktem co nie gra? Ja od wielu lat wspolpracuje z firma i ZAWSZE wszystko bylo ok! Bardzo dobra rekrutacja, bardzo dobra komunikacja, wynagrodzenie ZALEŻNE od pracy, którą się wykonuje - zarobisz tyle ile przepracujesz. Więc jeśli PANI, droga pisząca tutaj anonimowo Księgowo, nie chce się Pani pracować to proszę tu nie wyjeżdżać pseudo pozwami... tylko... zacząć pracować. Albo proszę być dorosłą i jeśli coś Pani nie pasuje to zaadresować to w Infakcie a nie anonimowo na forum. DO OSÓB zastanawiających się, czy warto - WARTO. Od paru lat pracuję z Infaktem, jest bardzo w porządku.

Nicola

A to jak się Pani nie chce jak sama pani przyznała to przecież nikt Pani nie zmusza - nie ma Pani nic lepszego do roboty tylko pisać bzdury? Zajęłaby się Pani praca - dorosła osoba wydawało by się , ze tez nie szkoda Pani czasu i energii. Może tez niech sobie Pani odpowie na pytanie dlaczego u Pani monolog jak u innych jest dialog - moze warto zrobić sobie rachunek sumienia… polecam nabrać dystansu, zobaczyć wady tez w sobie i jak się NIE CHCE pracować to nie obwiniać o to całego świata. Nikt panią nie zmusza, umowę panie podpisywała chyba nikt nie przystawiał pistoletu do głowy wiec proszę schować swoje święte oburzenie. Nie będę wchodzić w dyskusje z panią bo ja NIE MAM czasu jak Pani - nie pozdrawiam. Kropka.

Graczewski Jan

Pani to jest passive aggressive i chyba nikt z Panja nie chce pracować wiec się tu przyszła Pani pozalic. Przykre, ale teraz w Polsce tacy jak Pani. Życzę szczęścia i spokoju ducha. Zastanów się Pani nad sobą.

Aneta G.

Jestem bardzo zadowolona , okres wdrożenia oceniam bardzo dobrze. Infakt dba o szkolenia i przeprowadza szereg bezpłatnych szkoleń . Księgowy ma również dostęp do bazy procedur , które są bardzo pomocne . Może liczyć również na pomoc ze strony ekspertów i innych księgowych . Nowy księgowy jest pod opieką menagerów , którzy są zawsze bardzo pomocni i udzielają pomocy i odpowiedzi na nurtujące pytania. Wynagrodzenie oczywiście zależy od ilości klientów i stawek jakie księgowy zaproponuje klientowi . Na ilość klientów nie można narzekać , niemal codziennie można spodziewać się , że dostaniemy klienta , który czeka na nasz kontakt. Infakt to firma dla osób , które chcą się rozwijać i chcą zarządzać swoim czasem pracy . Firma idealna jako dodatkowe źródło zarobku lub jako jedyne źródło . Wszystko zależy od nas ile chcemy poświęcić czasu .

Potencjalny klient

Dzień dobry, Z tego co przeczytałam poniżej, księgowi sami ustalają ceny za swoje usługi, w związku z tym nasuwa mi się pytanie jak wyglada w sytuacji kiedy klient decyduje się założyć jednoosobowa działalność z infaktem i zostanie mu przydzielony księgowy, na którego po prostu nie będzie go stać? Wypełniając formularz z prośba o kontakt księgowego w sprawie założenia firmy klient nie ma pojęcia z jakiej półki cenowej będzie przypisany mu księgowy. Niby jest podana cena „od 149 zł netto..” ale czy jest jakaś górna granica? Przeglądając oferty konkretnych księgowych ceny są naprawdę przeróżne i sięgają nawet ponad 1000 zł. Jak wiec klient może się uchronić przed zbyt drogim księgowym? A swoją droga, na jakiej zasadzie dobierani są księgowi do zakładania firm i późniejszego prowadzenia działalności skoro w formularzu nie podaje się nawet branży czy wstępnego zarysu działalności?

@Potencjalny klient

Księgowi początkowo są przydzielani losowo - przy pierwszym kontakcie można dość szybko ustalić, jaką cenę księgowy jest w stanie zaproponować - jeśli klienta taka stawka nie satysfakcjonuje to wystarczy go o tym poinformować i zostanie przydzielony inny księgowy, którego stawka powinna sprostać oczekiwaniom klienta. Rozpiętość cen u różnych księgowych jest uzależniona od naprawdę bardzo wielu czynników - branża, forma opodatkowania, status VAT, ilość dokumentów, czy są transakcje wewnątrzwspólnotowe, import/eksport - można wymieniać bez liku. W inFakt mamy księgowych o przeróżnych "specjalizacjach" i naprawdę każdy znajdzie dla siebie odpowiedniego :)

Kamila
@Potencjalny klient

Jeśli cena zaproponowana jest za wysoka należy poinformować o tym księgowego. Zostanie przydzielony nowy księgowy, który będzie już wiedział o powodzie zmiany i cenie zaproponowanej przez poprzedniego księgowego. Można oczywiście spróbować negocjować zaproponowaną cenę.

Zostaw merytoryczną opinię o Infakt Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Infakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 107 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infakt Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 85 ocen.

Infakt Sp. z o.o.