Opinie o infakt.pl - Infakt Sp. z o. o.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infakt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infakt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infakt Sp. z o.o. w Kraków

Wielkie rozczarownie. To co się stało z infakt to kpina. Ludzie z przypadku beż żadnej wiedzy zero wsparcia tylko wymagania. Szkoda marnować czas

JK

Pracuję na etacie, czy w infekcie jest możliwość pracy w tyg tylko od ok 17 lub tylko w weekendy?

Mara93

Chciałabym nawiązać współpracę z inFakt, ale nurtuje mnie jedna kwestia i nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi. Rozumiem, że trzeba mieć/otworzyć swoją działalność. Załóżmy więc, że mam już biuro rachunkowe i czy tych klientów co już prowadzę i robię na swoim programie, który wykupiłam muszę przenieść do inFakt? Czy mogę ich prowadzić na swoich zasadach? Oczywiście tych klientów których pozyskam z pomocą inFakt to jak najbardziej wszystko poprzez współpracę, ale czy mogę mieć też swoich klientów niepowiązanych z inFakt?

@księgowainfakt
@Mara93

Może mieć Pani swoją bazę klientów poza inFaktem.

Roma
@@księgowainfakt

Pytanie czy warto? jakie mają Państwo porady co do tego jak właściwie się zorganizować? widziałam opinie od osób, które raczej miewały z tym problemy. sama jestem osobą poczatkującą zwłaszcza w takim trybie pracy. co można wiec doradzić? Występują jakieś sposoby / usprawnienia?

Biurwa

Ta firma to jakiś żart. Po podpisaniu umowy, która obfituje w kolosalne kary finansowe należy założyć działalność, wykupić z własnych pieniędzy ubezpieczenie OC oraz założyć podpis kwalifikowany niezbędny do podpisywania własnym imieniem i nazwiskiem wszelkich dokumentów wysyłanych w imieniu klienta. Za to wszystko księgowej należy się 30%, infakt przytula 70%. Pierwsze miesiące to przyjmowanie nowych firm, które trzeba osobiście założyć oraz wysłać do nich kompletu dokumentów do podpisu. Za wysyłkę dokumentów płacimy ze swoich pieniędzy, nie dostając za to zwrotu od pracodawcy. Dodatkowo pierwszy miesiąc jest gratis więc nie otrzymujemy za klienta wynagrodzenia. Podsumowanie miesiąca na minus. Potem już tylko gorzej, mimo próśb o nie przysyłanie nowych klientów, co chwilę pojawiał się mail z nową firmą, klienci dzwonili jak na infolinię podatkową, od wczesnych godzin porannych po późne wieczorne. Długo by pisać. Nie polecam

Infakt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Pełna Księgowość. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Aneta

O co chodzi z tym rachunkiem rozliczeniowym ? Czy ktoś też zakładał ?

Mufa
@Aneta

Uciekaj to (usunięte przez administratora) podszywający się pod tą firmę, wzięli na mnie pożyczki na koncie były dziwne operacje bez mojej wiedzy na numer telefonu komórkowego podanego jako rachunek rozliczeniowy potrzebny do pracy. Obyś nie wpakowała się tak jak ja.

Kamila

@Dmszk jak mogę wypowiedzieć umowę bez kary bo jest poniżej 3 miesiecy ale typowo robię szkolenia i nie zaczelam jeszcze pracy ?

Mufa
@Aneta

Zamknij to konto jak najszybciej zastrzez swój dowód osobisty, przed zamknięciem konta zmień numer telefonu z firmowego na prywatny żeby nikt nie działał na tym koncie idź najlepiej z tym na Policję. Mnie (usunięte przez administratora) nabrali na mnie pożyczki i umowy na usługi telekomunikacyjne. Sprawa jest zgłoszona na Policję.

Dmszk
@Mufa

Nie mam na tym koncie wziętych żadnych pożyczek, dowód zastrzegłam numer zmieniłam, ale mam kilka dziwnych transakcji typu po jeden złotych do banku Millennium jakby jakaś autoryzacja, czy miałeś coś podobnego pod powiesz mi gdzie mam się bronić?

Wikson
@Mufa

Po czym zorientowałaś się że wzięli na ciebie pożyczki i usl telekomunikacyjne ?

Kamila

Jak mogę wypowiedzieć umowę bez kary bo jest poniżej 3 miesiecy ale typowo robię szkolenia i nie zaczelam jeszcze pracy ? Czy muszę na siłę czekać do 3 msc co w sumie się firmie nie opłaca ?

Księgowa

Praca w tej firmie to absurd, księgowy służy za colllcenter, płaci się za możliwość obsługi klienta jakieś 70% procent opłaty klienta zabiera Infakt i jeszcze ma negocjować cenę bo na stronie www jest wyjściowe 149,00. Łatwo policzyć ile zostaje i ilu klientów trzeba mieć by mieć najniższa krajowa, zapłacić swój Zus, wymagane OC … podatku nie liczę bo go nie będzie gdyż jest na minus. Sprytnie przemyślana formuła. Infakt nie ponosi kosztów pracownika, nie ma odpowiedzialności za księgowania …. jedyne co ma to zysk na wszystkich którzy zwabieni ogłoszeniem o pracę się na to złapią…. dlatego rotacja księgowych jest tak duża…. ale chyba o to firmie Infakt chodzi ….. ciągły nabór i szybka wymiana jak już potencjalny kandydat się zorientuje ze jest robiony w balona …. taka piramida z ładna otoczką…. szkoda czasu. przestrzegam

Olala
@Księgowa

Uważam, że tak to właśnie wygląda. 150zł proponowana wyjściowa od klienta z tego 66% dla inFakt czyli zostaje 50 zł od łebka. 80 Klientów, żeby mieć 4000 brutto i pełna odpowiedzialność bo robisz B2B. Żenada

Lidia
@Księgowa

Hej a jak rozwiązać umowę przed trzema miesiącami jeśli nie podoba mi się współpraca bo sa tam chyba kary przewidziane ?

Karolka

Dominują tu na forum księgowi, ale w centrali też ktoś pracuje, IT i cała reszta obsługi. Może ktoś z Krk właśnie zdradzi, na co może liczyć specjalista ds. ochrony danych osobowych i AML? Chodzi mi o zarobki i benefity, bo te drugie albo przeoczyłam w ofercie, albo nie było ich tam.

XOXO
@Karolka

Stawek nie znam, ale jeśli szukasz miejsca, gdzie zrobisz karierę to inFakt jest takim miejscem. W "centrali" jest dobrze i pracuje się to dobrze :) Z benefitów to: - MacBook do pracy i 1 monitor lub dwa (zależy od działu, ale jak chcesz 2 to otrzymasz) - bezpłatne obiady w firmie - praca hybrydowa - mullusport (dopłata firmy) - dopłata do ubezpieczenia zdrowotnego Saltus (nawet 99% , na start jest około 50%) - również dla członków najbliższej rodziny - bezpłatne zajęcia z nauki języka angielskiego - zadaszony parking rowerowy/dla hulajnóg, szafkę rowerową i dostęp do prysznica - imprezy integracyjne (zwykle na święta), raz w roku w okolicach wakacji wyjazd integracyjny (całość opłaca firma) - elastyczne godziny pracy - zwykle start to 7-10 Dobre miejsce dla osób, która chcą dobrze zarobić, ale i chcą się rozwijać. Pracują tu osoby i po 5,10, 15 lat...

Agatka
@XOXO

Brzmi dobrze :3 Ale dopytam o szczegóły. Jaka hybryda (stosunek domu do biura)? Obiad w firmie, czyli podczas home office zapomnij o papu? Godziny pracy na home office też obowiązują?

Dawid
@Agatka

To zależy od działu i zajmowanego stanowiska. Nic nie stoi na przeszkodzie aby praca była w pełni zdalna. Bezpłatne obiady są jedynie w biurze (zamawiane w restauracjach). Pracę zaczynamy między 7 a 10 zarówno w biurze jak i w domu. Wszyscy w biurze są po prostu fajnymi ludźmi, więc wszystko jest kwestią dogadania :)

Julka
@Dawid

Z wyników przy tym jak jesteś rozliczany? Te obiady mają zachęcić do pobytu w biurze? :D firma preferuje ten tryb niż pracę zdalną? Widzę ze integracja świąteczna będzie się wam zbliżać? Co jest w planach? i co potem pod choinkę się dostanie?

Elżbieta

Nie polecam tej firmy ani księgowym ani klientom. Księgowym mało płacą i każą pisać pozytywne opinie, przez co już zafałszowują rzeczywistość. Mówiła mi to moja księgowa, która stamtąd odeszła. Jak mają słabą średnią ocen to mobilizują całe działy pracowników aby pisali pozytywne wypociny. Klientom - bo aplikacja jest wadliwa . Sama miałam problem bo wgrywałam dokumenty, które się nie zaczytywały i po pięć razy trzeba było je wgrywać. Kpina! Druga sprawa - księgowa która wysyłała mi linki do jakiegoś prawniczego bełkotu zamiast jasno i prosto mi wyjaśnić sprawę, którą obecna księgowa wyjaśniła mi w 3 minuty. Da się ? Da się.

Susu

5200 na najniższym, i nie wprowadzaj w błąd!!!!!!!!!

Xxx

Jakoś nie mogę znaleźć na str księgowego za 150-180 zł, do 5 faktur ceny zaczynają się od 220

Xxx

Zastanawiam się czemu się ludzie godzą na takie śmiesznie niskie stawki? 50 zł od jednej działalności?! Przecież to gra nie warta świeczki.

NN
@Xxx

Bo w większości przypadków to nie księgowi ale pseudo księgowi - wydaje im się że jednym kliknięciem zrobią rozliczenie firmy i te 50 zł będzie za 5 min pracy :) Tak to może jest jak ma się podatnika na b2b bez kosztów.

Pracownik - nie księgowy

Pracuję w firmie inFakt prawie 3 lata. Jestem mobilnym specjalistą ds. księgowości. Moja praca jest zdalna, więc mogę pracować z dowolnego miejsca, jak również mamy elastyczny grafik, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających dzieci. Otrzymałam potrzebny sprzęt do pracy, zostałam odpowiednio przeszkolona, mamy stworzone procedury i możemy uczestniczyć w ich tworzeniu, wynagrodzenie jest zawsze na czas, mamy świetne zjazdy integracyjne oraz innego rodzaju benefity np. karta multisport, medyczna, czasami otrzymamy dobre jedzonko :) Przez cały okres pracy pozyskałam naprawdę dużą wiedzę dotyczącą księgowości i cały czas ją poszerzam. Dlatego uważam, że jest to idealna praca dla osób rozpoczynających przygodę w księgowości :) Ludzie, z którymi współpracuję są świetni :) Nie tylko z mojego działu, ale z całej firmy. Wysokość wynagrodzenia jest satysfakcjonująca. Mamy podstawę + prowizję i standardowo jak ktoś chce więcej zarobić to jest taka możliwość i warunki nie są wygórowane. Zdarzają się cięższe dni, zwłaszcza w okresie wykonywania rozliczeń rocznych, czy składania deklaracji, natomiast taki jest urok pracy w księgowości oraz pracy z klientem. Biorąc pod uwagę całokształt to jestem zadowolona z pracy i polecam tego pracodawcę :)

Pracuję w inFakt już od wielu lat. Bardzo mi odpowiada i mogę tylko polecić! Firma daje wiele możliwości rozwoju zawodowego. To praca z super ludźmi, którzy są świetnymi specjalistami. Do tego ma się realny wpływ na tworzony produkt. Na pewno zaletą jest też możliwość pracy z domu ale kiedy ma się ochotę wyjść do biura to firma oferuje wygodną i przyjemną przestrzeń do pracy :)

Pracuje w inFakt już prawie 2 lata. Jestem bardzo zadowolona. Firma daje duże możliwości rozwoju, praca odbywa się w miłej atmosferze, ze świetnymi, życzliwymi osobami. Plusem dla mnie jest praca zdalna, elastyczny grafik oraz możliwość uczestniczenia w regularnie przeprowadzanych przez firmę szkoleniach. Wynagrodzenie jest płatne w terminie. Współpraca bez zastrzeżeń :)

expect

witam, zamierzam podjąć współpracę z infaktem zatem proszę o informację od wszystkich zadowolonych osób - ilu klientów trzeba obsługiwać, aby godnie zarobić? (powiedzmy, że w okolicach 10 000 na czysto) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

@expect

10tys po zapłacie podatków i zusu? Hmmm to chyba ze 100, może 150?

Współpracuję z firmą inFakt ponad 4 lata. W tym czasie mogłam się przekonać, że inFakt to firma która dba nie tylko o swoich pracowników, stacjonarnych czy zdalnych ale również o klientów bez których inFakt by nie istniał ! :D Firma wspomaga w rozwoju pracownika, zapewnia szkolenia i aktualizacje wiedzy. Środowisko pracy jest bardzo przyjemne a wszyscy niezwykle pomocni. Z pełnym przekonaniem polecam inFakt jako pracodawcę !

Klient

Na etapie ustalania warunków współpracy wszystko wydawało się piękne i wskazywało na bardzo owocną współpracę. Obsługa mojej firmy była traktowana marginalnie, a na prośby o kontakt otrzymywałem informację, że nie mają czasu, "bo intensywny okres". Dokumenty składane do US po terminie i wybrakowane. Przy ustalaniu warunków współpracy kilkukrotnie zostałem zapewniony, że usługa obejmuje pełną księgowość oraz obsługę kadrową członków zarządu. Po 3 miesiącach współpracy okazało się, że żadne pisma w ZUS nie zostały złożone. Z uwagi na ilość błędów i niedociągnięć wysłaliśmy pismo z prośbą o rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym.

Czy w Infakt Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Księgowa

Praca w tej firmie to koszmar. Mają wyłącznie ładne aczkolwiek zupełnie nie zgodne z prawdą ogłoszenie rekrutacyjne. Pracownicy uciekają. Nikt nie zarabia zgodnie z obietnicami, no chyba żeby się pracowało non stop, to może wtedy osiągając najwyższy poziom. Pracownicy którzy odchodzą, co jest też bardzo wygodną sprawą, nie ważne ile się zrobiło. Kara jest za wszystko i wypłata 0. Niestety nie poleciła bym tego biura nikomu. Ani do pracy ani do prowadzenia ksiąg.

QAZ

Z Infakt pracuję od niedawna ciężko mi ocenić współpracę jeszcze nie uzyskałam wynagrodzenia :), faktem jest to że pozyskanie klientów zajmuje dużo czasu, z drugiej strony jest to rozwój ponieważ mam różnorodnych klientów,inne branże niż te co w biurze w którym na codzień pracuję. Na ten moment wystawiam pozytywną opinię, a czas pokaże co będzie dalej :)

Były klient

Infakt porażka przetrzymują bez prawnie dokumenty nie chcą oddać. Co chwile zmieniają księgowego który był przypisany do klienta. Księgowi oczerniają innych którzy byli przed nimi.

Nick125

Czy testy są trudne? Zastanawiam się nad aplikacją ma Młodszego Księgowego i ciekawi mnie poziom pytań oraz ich zakres. Niby pracuję już jakiś czas w księgowości i wiem, że dużo umiem ale takie testy na rozmowach wywołują u mnie straszny stres i najczęściej robię z siebie (usunięte przez administratora). Kontakt z klientem nie jest dla mnie obcy, gdyż długo pracowałem w biurze rachunkowym, więc nie sprawia mnie to trudności. Gorzej właśnie jest na rozmowach rekrutacyjnych

@Nick125

Testy są Naprawdę przystępne. Jeżeli masz doświadczenie to bez problemu przejdziesz

Zostaw merytoryczną opinię o Infakt Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Infakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 107 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Infakt Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 85 ocen.

Infakt Sp. z o.o.