Opinie o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etisoft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Etisoft Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Glow

Hej, mam pytanie. Czy ktoś pracował na magazynie eti na strefie? Na jeziorańskiego. Jak atmosfera? Praca OK? Będę wdzięczny za każdą informację.

Inny

Są firmy które przeprowadzają również ocenę kadry kierowniczej przez pracowników (anonimowo w systemie raz na rok) - to by pokazało gdzie jest problem. Nie można oczywiście generalizować, bo są też normalni przełożeni, całkiem w porządku i ludzie zwalniają się wtedy przez pieniądze. Ale najgorzej jak ludzie zwalniają się właśnie z powodu przełożonych. Szkoda że firma nie weryfikuje kadry kierowniczej, dając tym samym ciche przyzwolenie na różne zachowania. Wydaje mi się że firma finansowo wychodzi na tym gorzej, bo pracownik woli zatrudnić się gdzie indziej przy pierwszej okazji, za te same albo nawet mniejsze pieniądze. Nowego trzeba uczyć od początku, a to też kosztuje.

Gdzie są wyniki ankiety wśród pracowników? Nie ma bo 3/4 tu jest a nie poleca,reszta nie ma zdania.A większość nie wiąże przyszłości z tą firmą.A czemu?bo przede wszystkim kierownicy nie słuchają co zgłaszają pracownicy,czy skargi czy plany wdrożeniowe,zle zarobki,zle traktowanie.Nie robią z tym nic.Bo im pieniądze się zgadzają.Jak masz układy to i premie nagrodę dostaniesz ale odkąd wprowadzili to nikt nie słyszał komu kierownik daje. Jak przychodzisz do pracy żeby pracować a nie jesteś w bliższych kontaktach z kierownikiem czy brygadzistą to jedyne co potrafią to napisać na forum po co tu jesteś jak jest tak zle.Tyle potrafią.Skoro ileś tam osób zgłasza problem to chyba znaczy ze ten problem jest?Nie, nie ma .To ci wszyscy ludzie maja problem. Takie zdanie rządzących w tej firmie.O jakiej swobodzie ty piszesz?na sikanie musisz wbić przerwę, na smsa przerwa ,jedzienie przerwa.Masz na wszystko 30 min,przekroczysz minutę to po premii.Rozmawiac ze sobą mogą tylko nieliczni bo tez pkt zabrane. To jest swoboda? Przestan Przed pandemia ludzie zwalniali się na potęgę i pytaliscie dziennie czy może zmienią zdanie ale po co? Przecież nie podoba się to nara a jednak walił się grunt pod nogami.Teraz poczekamy i odejdziemy kiedy ogarniemy inna robotę to jest logiczne. Tyle się wytrzymało z tym to i pandemie trzeba przetrzymac bo z tych pensji to oszczędności nie mamy. A wy teraz cwaniakujecie jak roboty mało i to jest żenujące!

Sx

Wyniki ankiety są od dawna na karo

Zgorszony

Ja nie mogę jak nie pasuje to wypad a nie "poczekam do końca epidemii" tzn ze co? znalazłeś sobie wygodna przystań i se poczekasz? Chłopie nikt cie na siłę nie trzyma, regulamin pracy podpisałeś dobrowolnie a że przestał się podobać to pakuj mandżur i wyjazd, proste a tak trudne do zrobienia, lepiej pyszczyć w internecie.

Lokaty

Panowie, kupiłem niedawno nikomu niepotrzebny manipulator na segro za 32tys. euro wiec nie jest tak zle jak am sie wydaje, przetrwamy.

@Zgorszony

Ani to wygodna przystań ani żadna ale se poczekam i zadecyduję kiedy i wtedy się spakuję. Nikt za mnie nie będzie decydował chyba ze mnie uprzedzi i tez będzie dobrze. Prawo do wyrażenia opinii mam i to robię a stad ucieknę jak najszybciej.

Zgorszony

Szukaj a będzie Ci dane, byle by Ci życia starczyło...

ABG
@Zgorszony

jestem już tuż tuż

Jak się pracuje z ludźmi z Etisoft Sp. z o.o.?

Laki

Czytasz ze słabe zarobki i zarządzanie a pytasz jak się pracuje z ludźmi? Jeśli to jest wyznacznikiem przy podjęciu pracy to powodzenia. A z ludźmi różnie tak jak wszędzie.

Serwisant

Jasno opisany proces rekrutacji ale niestety nie zostałem poinformowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej pomimo zapewnień że będzie kontakt telefoniczny.

Rozmowa tylko z Panią z HR, pytania ogólne, sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego. Zero pytań technicznych co moim zdaniem powinno być podstawą przy rekrutacji na tego typu stanowisko.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Tak to jest jak dopuszcza się złych ludzi do koryta.Chcą wyeliminować ludzi,którzy są niewygodni dla nich tylko i wyłącznie dlatego a nie ze są niepracowici. Brygadzisci i kierownicy nie patrzą na to czy firma zarobi na takim pracowniku tylko swoje osobiste doznania czy im pasuje ten pracownik. Bo ten pracownik mógłby zaszkodzić i wydać ich próżniacki styl bycia w pracy na co dzień . Ale to ktoś z góry powinien trzymać na tym pieczę niestety kogoś takiego nie ma bo go trzęsie i wierzy we wszystko co mu mówią.Z tej firmy już nic nie będzie.obstawiam kilka lat i będzie koniec. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie

Kata

Zgadzam się z opiniami, niestety firma nie traktuje pracowników z szacunkiem i nie docenia zaangażowania i pracy nawet wieloletnich pracowników. Najgorsze ze przyjmuje się osoby na wysokie stanowiska bez wiedzy i doświadczenia a takie osoby są wybierane bo.... chcieli mniej Dodatkowo nie działają zawsze zgodnie z prawem pracy. Generalnie bardzo złe zarządzanie, które nie skraca procesów, nie ułatwia pracy a wręcz przeciwnie. Tam nie używa się systemów, programów do usprawnienia i skrócenia pracy, tam robi się wszystko ma piechotę. Nie słucha się pracownika który ma pomysł na usprawnienia a wprowadza się dodatkowe bardziej pracochłonne procesy nie mające sensu. Można się spotkać bardzo często z menadzerem który nie wie co ma robic pracownik bo nie posiada wiedzy na temat procesów w pracy swojego działu. Nie polecam pracy w tej firmie istny bałagan brak zarządzania i szacunku do pracownika.

Mariusz

Dodatki,dodatki i dotacje bo chyba po coś te stanowiska są.Kiedys tego nie było i firma szła.Potem zero podwyżek i zaczęli się zwalniać ludzie.Teraz zwalniają w dobie koronawirusa dobrych pracowników.Oby za to odpowiedzieli i te kierownictwo (usunięte przez administratora) to będzie lepiej.(usunięte przez administratora)

Niebawem kadra kierownicza przekroczy liczebnie pracowników to można samemu sobie odpowiedzieć jak jest i jakie stanowiska tu są.Sami rządzący. Dodatki dla nich zamiast podwyżek dla nas a niepotrzebne zupełnie stanowiska.czy są z batem czy bez robiłbym to samo bo to moja praca ale zbierają kasę nic nie robiąc i tyle!

Pikus

Dokładnie tak jest . Czemu tyle czasu i po tylu skargach nikt z tym nic nie robi. Maja gdzies pracowników! Skoro jest coś nie tak tzn ze z tobą niestety, takie ich podejście . Szkoda ze tak zniszczyli ta firmę . Ostatni rok w etismrodzie

Niezależna

Nie przedłużyli mi umowy jak i innym chyba z 5 osób. Na samym początku koronawirusa. To jest (usunięte przez administratora) Brygadzistki manipulują kierowniczka a ta nie nadaje się na to stanowisko bo tak kierownik się nie zachowuje.Nie wyszłam jeszcze z firmy gdy dostawałam wiadomości co mówi Baśka o tej rozmowie.Na nią mówią ale jak trzeba to będą udawać przyjaciółki żeby kogoś wywalić a ta idzie jak one mówią. Jest mobbing ,liżesz (usunięte przez administratora) brygadzistkom to ok jak nie to wylecisz. Gdyby był inny zarząd to chciałabym się uczyć dalej ale na swoim stanowisku robiłam tyle ile inni ale nie kupowałam kwiatków do ogrodu brygadzistce . Wtedy nic nie musisz robić.Nieodpowiednie osoby rządzące. Same baby to nic dobrego nie wyjdzie.Lepiej w Amazonie jak to już jakis kierownik napisał. Wszędzie lepiej! Takiego chorego zarządzania nie ma chyba nigdzie gdzie nie ma znaczenia jak pracujesz tylko czy cie lubię i zarobki wyższe są wszędzie. Mobbing brygadzistek i nowej kierowniczki. A jedna na druga gada.falsz ogólny fałsz

Zrezygnowany

W tej firmie nie ma już żadnych podstaw by próbować coś zmienić. Jeśli zrobisz coś z własnej inicjatywy, rozwiążesz trudne zadanie nie usłyszysz nawet '' super'', a wręcz zawsze ktoś do jakiegoś elementu tej pracy się przyczepi. Jak robisz coś czego nie rozumie kierownictwo, to Ty jesteś ten zły. Jeśli mamy wątpliwości do nowych procesów nik nie słucha. Nowe prcesy są wprowadzane bez informacji dla pracowników, ktorzy mają je wykonywać! Nie otrzymujemy jasnych instrukcji postepowania. Trzeba się domyśle, że coś jest nie tak i wtedy się okazuje że jest jakaś zmiana i tu znowu sie domyśl, żeby przekazać to swoim współpracownikom. Jeden wielki chaos. Niestety z powodu sytuacji gospodarczej pracownicy nie szukają teraz innej pracy, trzeba tkwić w tym chorym środowisku.

Krzysztof

Idealnie z pewnością nie będzie nigdzie, zawsze za to warto pracować i co najwyżej poprawiać

paco

ostatnio ukonczyłem kurs na maszynach ,praca natrzy zmiany,praca prawie dwa lata bez podwyżki brygadzisci porażka .zwolniony bez podania przyczyny dajcie nr do prezesa to powiem co dzieje sie w firmie gliwice

@paco

Nic nie dzieje się bez przyczyny, kurs na maszynach? może szkolenie, dwa lata i zwolnienie? piszesz jakieś bzdury bez ładu i składu, nie przypominam sobie aby ktoś ostatnio został zwolniony, a że po 2 latach to już w ogóle. Co do brygadzistów, skoro piszesz o maszynach to brygadzistów posiada jedynie konfekcja ręczna więc nawet patrząc z tej perspektywy zastanawiam się czego od nich oczekujesz żeby nie nazywać ich porażka? Tego aby przymykali oko jak ściemniasz albo plotkujesz zamiast pracować? wtedy brygadzista jest w porządku? a ten który pilnuje abyś wypełniał swoje obowiązki to porażka?

paco

To się przyjzyj konfekcji ręcznej ilu ludzie z tego działu odeszło.

Zainteresowana

A jak ze stawkami na magazynie? i czy przyjmują kobiety?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Etisoft Sp. z o.o.?

Myszka

leader jest tylko jeden.. Piegusek.. i cipileaderka...

James

Jak wygląda tam praca jako kierowca ? zarobki, godziny, trasy ? ktoś coś wie? z góry dzięki.

@James

Interesowała Cię praca jako kierowca w tej firmie, jednak widzę, że niestety nikt nie odpowiedział. Czy zdecydowałeś się mimo braku odpowiedzi aplikować? Sam chętnie dowiedziałbym się, czy praca na tym stanowisku jest opłacalna.

Aaa

Super są te ogłoszenia „ w związku z rozwojem firmy „ Może należało by napisać „ w związku z tym, ze ludzie się zwalniają masowo „

XY
@Aaa

No nie ma dnia żeby nie słyszeć że ktoś szuka nowej pracy albo właśnie się zwolnił ...

Aaa

Pracuje w eti już naście lat. Nie powiem było ok zarobki również ale wszystko co dobre w końcu musi się skończyć. Obecnie jest tak ze zarząd ma gdzieś pracowników z doświadczeniem - wiedza ze ciężko jest się zwolnić po tylu latach pracy. Nowych również traktują tak samo bo jak to nie raz słyszałem jak nie ten to inny lub ze rynek pracy jest otwarty i jak się nie podoba to zawsze można szukać innej pracy. Teraz został wprowadzony taki system, żeby nie dawać podwyżek a dodatkowo dokręcać śrubę i szukać sposobu, żeby jeszcze zabrać z premii. Brakuje tylko tego, żeby kierownikom dać bat a maszynistów przykuć łańcuchami do maszyny . Myśle ze firma traci w oczach każdego pracownika jak już nie straciła. Ciekawi mnie tylko do czego to doprowadzi. Czas pokaże.

@Aaa

Powiedz coś o obecnych premiach. Na jakich zasadach i z jaką częstotliwością są przyznawane?

Lepiej nie będzie
@Aaa

Coraz większe dokręcanie śruby przynosi z gola odwrotny efekt co widać po morale załogi jak i podejściu do pracy, zrobić niezbędne minimum i do domu, cały czas się zastanawiam czy nikt tego nie widzi że takie podejście do pracowników ciągnie nas nie w tą stronę w którą firma powinna iść, a brak podwyżek? System który powstał za chwilę się zatka i wszyscy zostaną tam gdzie są, bo każda grupa maszyn na taką która blokuje dalszy rozwój, ale najwyraźniej taki był cel. Tylko czekać aż pojawi się kolejna nowość która śrubę jeszcze bardziej dokręci bo już słychać że jeszcze ludzie zbyt dużo sobie pozwalają i trzeba im to wybić z głowy.

Barbara

Na stronie internetowej firmy natrafiłam na blog prowadzony przez nią. Dotyczy on aktualności firmowych i porad serwisowych, a także zawarte są w nim wpisy ekspertów. Chciałabym wiedzieć, co o nim sądzicie. Czy artykuły w nim zawarte są dla Was przydatne?

T.M.

Witam. Na początek może trochę mojej historii w Eti. Pracę rozpocząłem w marcu 2013 jako pracownik AAS na magazynie surowców tuż po ukończeniu studiów inżynierskich a rozpoczynając studia magisterskie. Praca była trudna i ciężka fizycznie, w związku z tym już po paru tygodniach miałem dość. Na szczęście dzięki wsparciu super załogi postanowiłem się spiąć i wytrzymać. Ponownie dzięki wsparciu tamtej ekipy, udało mi się to i dostałem propozycję pracy bezpośrednio pod Eti. Praca nadal była ciężka ale jakoś to było. Przełom nastąpił kiedy zaczęliśmy wdrażać system ERP. Okazało się że dzięki wiedzy ze studiów oraz wrodzonej smykałce - ogarnąłem pracę z nim bardzo szybko. Wtedy zostałem zauważony przez kierownictwo, lecz nadal pracowałem na stanowisku magazyniera i wydaje mi się, że wypełniałem swoje obowiązki bardzo dobrze. Do tego cały czas pracowaliśmy w bardzo trudnych warunkach ale mieliśmy mocną paczkę. W lipcu 2014 dostałem propozycję awansu na stanowisko kierownika magazynu surowców ( wiedziałem że jest to bardzo nie wporządku w stosunku do współpracowników bo pracowałem tam znacznie krócej niż Oni, ponadto nie było żadnej rekrutacji a tylko ja dostałem taki wybór - pomimo to przyjąłem propozycję), wtedy doznałem praktycznie załamania bo spotkałem się ze słusznym brakiem akceptacji takiej decyzji przez współpracowników. Na szczęście wszyscy sobie z tym poradziliśmy i pomimo wielu przeciwieństw losu, wspólnie bardzo dobrze zorganizowaliśmy sobie pracę na magazynie gdzie też mieliśmy fajną ekipę - praktycznie tą samą, którą zastałem na początku pracy, wzbogaconą o nowych pracowników. Po okresie stabilizacji postanowiłem zagłębić się w tajniki wiedzy o lean management - czym zaraziłem się na szkoleniach w Eti; więc wybrałem się na stosowne studia podyplomowe. Praktycznie zaraz po ich ukończeniu otrzymałem propozycję pracy na stanowisku koordynatora lean. Jako że jestem zagorzałym leanowcem przyjąłem tą propozycję i tak pracuję teraz. Po moich obserwacjach wynika, że jeżeli ktoś ma do zaoferowania sobą coś więcej niż gadanie i potrafii to poprzeć kompetencjami - na pewno zostanie zauważony i awansowany. Niestety samym krzykiem i płaczem nie da się niczego osiągnąć - JAK WSZĘDZIE !!! Tak że jeśli ktoś się rozwija i ma kompetencje to na pewno zrobi karierę w Eti. Ponadto największą siłą Etisoftu są właśnie ludzie, którzy tworzą wspaniałą załogę i jest naprawdę tylko kilka wyjątków z którymi się ciężko współpracuje ( co nie oznacza, że nlie da się tego robić). Jak dla mnie pomimo wielu trudności ocena pracy w Eti to 9/10.

A.A.A.
@T.M.

Mówiąc o szacunku najpierw trzeba bo samemu okazywać, a nie idąc przez halę witać się tylko z wybranymi. Inni to widzą więc jak Ty możesz oczekiwać od nich szacunku skoro sam go nie okazujesz? To nie przez Twój awans niektórzy Cię nie szanują, tylko właśnie przez "podniesiony nos" jak idziesz przez halę.

T.M.
@A.A.A.

Troszkę zbaczamy z głównego tematu forum ale niech będzie : Nie wspomniałem ani słowem o szacunku w poprzednim poście, ale już skoro o nim mowa to od nikogo nie wymagam szacunku i nigdy nie wymagałem. Oczekuję tylko współpracy. W pracy witam się ze znajomymi, z którymi miałem już przyjemność współpracować przy jakimś projekcie lub ich dobrze znam. Nie wiedziałem szczerze mówiąc, że dla niektórych to takie ważne. Nie robię tego z powodu "podniesionego nosa" ( czyli rozumiem, oznaki braku szacunku do współpracowników), tylko po prostu takie są moje przekonania i taki jestem ( być może to kwestia wychowania, być może nieśmiałości - nie wiem, nie znam się na psychologii). Jeśli jest to odbierane jako powód mojej pychy to przykro mi , lecz tak nie jest, gdyż każdego szanuję tak samo i z każdym tak samo chętnie współpracuję. Natomiast jeżeli ma to pomóc w relacjach z współpracownikami, dziękuję za zwrócenie mi uwagi i postaram się poprawić w tej kwestii już od jutra.

Mrówa

bez komentarza

Machnio cwel

Ty QWA PAJACU

Joanna
@Machnio cwel

Wypowiadacie się na forum publicznym i każdy może przeczytać treści, które się tutaj znajdują. Warto zatem byście zwracali uwagę na sposób, w jaki piszecie. Jeśli chcecie przekazać nam istotne informacje na temat pracy w firmie, podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami w sposób kulturalny. https://www.gowork.pl/regulamin

D.M.
@T.M.

Ty i kompetencje ? tajniki lean ? poczytałeś wikipedię i myślisz że masz pojęcia co to lean. jesteś wlazodupem i pozerem.

@T.M.

T.M. poproszę o aktualizację Twojej opinii o firmie. Czy nadal uważasz tak samo jak napisałeś wcześniej?

Zostaw merytoryczną opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Etisoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etisoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etisoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etisoft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etisoft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etisoft Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Szara 21
    44-100 Gliwice