Opinie o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etisoft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Etisoft Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etisoft Sp. z o.o. w Gliwice

(NIE)Zaangażowana.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Zawsze broniłam firmy ale teraz gdy skończyło się ostatnie 10zł brutto za godzinę z wypłaty a nadgodziny to temat mocno niepewny stwierdzam, przyszedł czas bicia się w piersi. A to dopiero 18ty dzień miesiąca. Czy ja mam lizać klej z etykiet? A jak (usunięte przez administratora) Pójdę zrobie obchód hali jak niektórzy i popytam czy są gdzieś miejsca gdzie mogę dorobić!

Xd

Ta firma to jakiś żart,same pupilki brygadzistów którzy nic nie robią a reszta musi zapieprzac. W dodatku słyszałem ze na dzień kobiet kobiety nic nie dostały gdzie dzięki nim ta firma jeszcze istnieje.. nie stać firmy chociażby na kwiatka? Pieniądze nędzne i ludzie też.. nie polecam

@Xd

Pupilów jest dużo. Po co na rozmowe przychodzić skoro dają minimalną na start? A ile więcej płacą po X lat (usunięte przez administratora) Tyle że warto się zastanowić czy dalej jest sens tam egzystować. Chyba, że masz funkcje tudzież STANOWISKO. WTEDY wciskasz kit o zaangażowaniu i jak to wszystko warto. Tyle, że z drugiej strony stawać na maszyny i robić a nie drapać się po (usunięte przez administratora) Głowach. Wszyscy mądrzy co wzrokiem omiatają te g. Maszyny. Ale firma dobrze wie, że jest żelazna brygada i chociażby pluli z góry to rozłożą różowy parasol i porobią do emerytury. Obłuda level master jak to mawiają co poniektórzy.

Wyrobnik nr 1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Pasterz pozostawił stadko swych owieczek bez dobrego słowa w dniu ich święta... nieodobrze. Tak powiedział by pesymista a optymista stwierdził by, że przynajmniej nie powiedział złego słowa a okiem swym gąsek nie tuczył spoglądając ze swego orlego gniazda. Wiosna za pasem to gąski chociaż nieutuczone będą. A, że liczyły na kwiatki czy inne cukierki to jak to powiedzieć trzeba: należy obejść się smakiem. Wypłaty były za to tłuste ale jak długo? No właśnie niedługo na niedzielny obiad znów zawitają tłuczone ziemniaki a i to jedynie jak sąsiedzi pomogą. Taki to los spotkał w Dniu Kobiet Kobiety z firmy tej. A na szarej też gąski bez kwiatka zostały?

Konfekcjonerka.

Może jako jeden z pierwszych testuje łacznik sowińskiego z daszyńskiego "swoją" Toyota RAV 4. Ale czemu tak długo i gdzie reszta brakujących liderów, liderek, mistrzów i mistrzyń oraz brygadzistów i brygadzistek dnia dzisiejszego? Pojechali go szukać? Zaraz, zaraz...Boże... czy my serio mamy tylu przełożonych? Teraz to sobie uświadomiłam... ale kto na nich robi?aha.. już wiem...

Serwisant

Jasno opisany proces rekrutacji ale niestety nie zostałem poinformowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej pomimo zapewnień że będzie kontakt telefoniczny.

Rozmowa tylko z Panią z HR, pytania ogólne, sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego. Zero pytań technicznych co moim zdaniem powinno być podstawą przy rekrutacji na tego typu stanowisko.

RODOwity.

Co do listy pracowników: Należy jednak pamiętać, że takie działanie nie może narazić innych pracowników na stygmatyzację i naruszać ich dóbr osobistych. Zgodnie z art. 111 Kodeksu pracy (k.p.), pracodawca musi szanować godność i inne dobra osobiste pracownika, natomiast art. 112 tej ustawy wskazuje, że pracownicy powinni być równo przez niego traktowani. Unikać należy więc sytuacji, które by te dobra naruszały bądź prowadziły do dyskryminacji pracowników. Dlatego też pracodawca musi być bardzo ostrożny, publikując takie informacje.

Menadżer.
@RODOwity.

Jeżeli pojawią się donosy do PIPu osobiście wybat-oże moim grubym aneksem! Robić trzeba na maszynie a reszte zostawić mnie.

Idziemy na rekord.

Osobiście dopinguje bo już niedługo sądząc po tempie przybywania komentarzy będzie okragła sumka 700 komentarzy. Na 31 lecie firmy. Zwieńczenie rosnącej renomy firmy. Może są takie, które płacą lepiej (większość) może są takie co oferują lepsze benefity ale to o eti mówi i pisze się w regionie dużo;)))

Zdegustowany

Poprostu nie wierzę w to co czytam ! Dostaliście śmieszne podwyżki i nagle już się w (usunięte przez administratora) poprzewracało ? Już nagle firma jest ok ? Praca fajna ? Nic nie przeszkadza ? Tak szybko daliście się sprzedać za parę stów ? Na ile przestaniecie marudzić ? Na pół roku? Bo następna podwyżka pewnie za 3 lata . Mamy takie czasy że normą powinny być podwyżki co roku wtedy możecie być zadowoleni. Zobaczymy jak szybko wam mina zrzednie . W firmie jest źle i dalej będzie dopóki ci którzy tą firmą kierują nie otworzą szeroko oczu i nie zmienią swojego postępowania. A co do nadgodzin to jakby ludzie zarabiali normalne pieniądze nie musieliby chodzić i dorabiać w soboty a spędzaliby czas ze swoją rodziną .

Tymczasem w Eti.
@Zdegustowany

W tym roku to my udziałowcy eti dopłacimy do premii i to będzie nasz wkład w firmę. Tym razem wpis krótki i na temat. Dziś nadgodziny są czy będą za jakiś czas? Jak dorobić wtedy do mało atrakcyjnych stawek? Podwyżek co roku nie będzie i każdy kto tu pracuje/pracował o tym wie. Koniec końców mówi się, że klient głosuje portfelem a pracownicy wypowiedzeniami. Tylko to w skali znacznej zmieni cokolwiek w podejsciu do tematu. A tak to stoją z boku i patrzą co się dzieje. Jeżeli ludzie godzą się na niskie stawki zamiast zaryzykować gdzie indziej to są sami sobie winni. Albo pogodzeni z życiem na pewnym niewysokim poziomie. Posiadanie czy nieposiadanie dzieci, kredytu etc nic tu nie zmienia. Albo się coś chce zmieniać albo i nie. Pozdrowienia dla Wszystkich opcji.

@Zdegustowany

Nadal pozostaje opcja wypowiedzenia, nie rozumiem dlaczego ludzie się tyle lat męczą? Ktoś ich siła tutaj trzyma? Piszesz tak jakby poza tą firmą świat nie istniał, każdy ma wolną wolę, a to że ci którzy pracują ponad 10 lat nauczyli się siedzenia na (usunięte przez administratora) w jadalni po 2-3 godziny i nikt tego nie rozliczał nagłe zderzyli się że zmianami które im tego zabraniają to cóż, skończyły się czasy że Etisoft był miejsce gdzie przychodziło się posiedzieć 8 godzin i może coś zrobić i albo się z tym pogodzić albo pozostanie wam płakać przy kolegach bo na zebraniach siedzicie że spuszczonymi głowami i najwięcej macie do powiedzenia jak zebranie się skończy

Chwila refleksji.(krótka)
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Że jak!? To przyjdzie moment końca nadgodzin? Zostane na gołej podstawie i 10zł za godzinę na plusie(brutto). Jak ja z tego wyżyje? Ale jak mam napisać wypowiedzenie w domu nie mam drukarki nie stać mnie. U kierowników mi drukną?

wETIjestżle

Najlepsze jest to że mimo iż pracę możesz znaleźć od ręki bo tyle jest wszędzie wolnych miejsc to i tak ludzie siedzą w Eti i płaczą jak to jest źle, szczególnie ci którzy pracują ponad 10 lat "mam dość, zwalniam się* a potem pierwsi w kolejce żeby przyjść w sobotę, hipokryzja level master :D

Magazynier

Ludzie co wy narzekacie. Bida to u nas jest konkretna. Nie ma kim robić. Nikomu sie za te stawki tez nie chce tu przyjść. Ale żeby nie było że taka bieda to akurat kierownicy mają wporzo stawki. Chociaż oni:]

Zarobas.
@wETIjestżle

Zza swojego biurka też to tak widzę. Każdy niezadowolony won! Nie chcemy tu takich "pracowników". Wypad. Powinni im dawać od ręki za porozumieniem i koniec z dnia na dzień!@ A dla lizusów stopień po ekspercie żeby czuli że o coś walczą. Nie żeby ich było mało na hali ale co szkodzi iść tym kursem. Proponuje stanowisko młodszego junior pełniącego obowiązki mistrza lub mistrzyni zmianowej. 200zł brutto. Okres szkolenia 36miesięcy.

@Zarobas.

Jest tylko jeden problem, każdy zanim podpisał aneks czy umowę dostał ja do przeczytania i jeżeli się nie zgadzał z warunkami mógł nie podpisywać, przecież rozdawali aneksów z bronią przystawiona do skroni, każdy świadomie podpisał to co tam przeczytał, a za też po podpisaniu płacz i lament co to jest, roszczeniowość bez wkładu własnego to jest to co wyróżnia najstarszych pracowników tej firmy niestety

Weszłam tu, bo jestem zainteresowana pracą tutaj. Konkretnie, to widziałam aktualną rekrutację i chodzi o stanowisko samodzielnego specjalisty ds. kadrowo-płacowych. I na tę posadę chcą średniego wykształcenia. Czy jak w międzyczasie zrobiłabym studia np. zarządzanie, to dostałabym awans w tym dziale lub awans z przeniesieniem do innego działu??

Reżyser tego cyrku.

Szanowna Pani. Trzeba działać taķ żeby tanio było. Znaczy ludzie tani. I dużo młodziaków żeby podatku nie mieli co by więcej zarobili. Tajne premie także wymyśleć na zachęte na start.

Aga
@Reżyser tego cyrku.

Młodziaków? Czyli zatrudniają tylko lub w większości osoby do 26 roku życia, tak? No i jak jest tu wiele młodych osób, to jak wygląda nauka i przyuczenie do pracy? Kto uczy świeże osoby... Inni młodzi bez doświadczenia?

Mister universe aka "mistrz".
@Aga

Jako wieloletni pracownik zaimkowy pełniący funkcję powiem napływajcie bo niedługo sam będę musiał pracować na maszynie a tego me piękne starannie zaniedbane pracą dłonie nie zniosą. Ps warto bo wielu ma już w dowód dorobku swego toyoty. Ja co prawda jeszcze nie ale hej wasze niskie stawki i mój pęd do sukcesu jest jak zderzenie R M S Titanica z górą zysku. Może i pójdę na dno ale z klasą tfu kasą z odprawy.

Żaklina

O tych Toyotach już drugi raz czytam. Pracownicy na wyższych pracownikach je otrzymują jako auta służbowe czy jak? Bo nie wiem jak mam te wzmianki rozumieć. Wyższe stanowiska z rekrutacji zewnętrznych są obsadzane?

Nocny marek

Wielkie stawki to i auta porządne do pary. Reszta wali za suchary. Sucharem jest praca w tej firmie zwłaszcza na produkcji i magazynie. Tam koszą frajerów niesłychanie na stawkach. Ale spokojnie jeszcze parę kudłatych pomysłów pare osób pozaciera i wymyślą służbówki dla mistrzynio lidero brygadzistów. Uwaleni robotą od lat to chociaż im autami sypną bo tacy biedni. Nie wiedzą gdzię łapy włożyć:]

Pracownik 2

I swoich muszynów. Od roboty. Wakacje wypady i restauracje a reszta gotowane ziemniaki z promocji. Wode tez prezesi zabrali. Teraz kranówa została żeby przepłukać oczy i pożegać się z tym wyrobiskiem. Podobno kolejne wypowiedzenia w drodze.

Bez imienia

Tylko gonić i raportować podwładnych. Zero kultury. Umysłowa SADZA dobrze się trzyma. Fajki kawka i szukanie kim by się wyręczyć pomału dobiega końca. Zwijanie w miejsce rozwijania. Chcą ludzi za grosze samemu obijając się za krocie. Sztuczne stanowiska i spijanie śmietanki. Renoma jest ale inna od oczekiwanej!

Uniwersytet etisoft.

Pisany z małej litery zapewnia słuchaczom stopnie rozwoju średnio oraz zaawansowane a dla specjalnych specjalistów także eksperckie aby kazy czuł się tu doceniony i potrzebny. Specjalne są tu też stawki: najwyższe są niższe od najniższych na innych uniwersytetach.

Emsera gorącousta.

Nasi dzielni chłopcy i dziewczęta nas nadzorujący powinni mieć co najlepsze. Oprócz stawek i dodatków oraz cichych premii także auta. Po to są lizingi;)))

Jak wygląda rozmowa w Etisoft Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji? Z iloma osobami się rozmawia? 3 lutego pojawiło się ogłoszenie.

Mister universe aka "mistrz".

Dziś mam dobry dzień więc odpisze. Rozmowa przebiega na jałowy biegu tak samo jak praca i przyszłośc w tej firmie. Możesz się zaczepić na jakiś czas ale na dluższą metę wygrywam ja bo ty musisz robić a ja przegładam się w waszych zastraszonych normą oczach . Osób na rozmowie może być wiele ale wygrywamy jako drużyna na waszych tanich plecach:)

Merytoryczna opinia.

Dzięki subskrypcji dzwoneczka jestem na bieżąco z nowościami. Dla mnie wstać w nocy to nic. Sercem jestem na sowiej gdzie jak wiatr wieje tak się chwieję. Prosta praca bez stresów w końcu została nagrodzona dobrą kasą. Raj marzenie dla 20-26 wiekiem. Oraz dla kadry szczebla wysokiego. Reszta musi się wykazać czy zasługuje. Ja nie dam premii wydajnościowej bez konkretnych podstaw. Wiem że kwiatki u agatki sadzonki w dzwonki i trele morele ale norma ma być a (usunięte przez administratora) spocone. To nie jest firma charytatywna. Trzeba dać coś z siebie a nie tylko spożywać snieg i biały puch.

Konfekcjonerka

Śmiej się śmiej ale podwyżki zatrzymały ludzi a wszyscy co byli na wypowiedzeniach zrezygnowali i postanowili zostać:]

Uległy stefan.

A ja mam dobrze. Ładują mnie i sobie jeżdżę i patrzę jak się pocicie za grosze. Czasem sie wykoleje i mam ę ą. Dodać kierownika i mistrza od moich spraw niech mnie ładuja ile wlezie. Zniosę wszystko. Nawet wywale na zakręcie i popatrze jak się magazynierzy pocą za te śmieszne stawki usuwając wykolejone pomysły. Żenada mi (usunięte przez administratora)

Nocny marek

Na reke takie podwyzki ze zaden kiero czy dyro etc itp ani by ich w wyplacie nie zauwazyli. Chodza zaangazowani nadal. (usunięte przez administratora)

Profesor Lizus

Po "takich" podwyżkach następne przyjdą jak dobrze pójdzie za kolejne 4 lata. Do tego czasu historia zatoczy koło a personel wytoczy z zakładu. Oprócz tych na posadach chociaż i tam ruchy ku wyjściu były. Wietrzenie magazynów edycja eti 2026. O ile wcześniej się nie zawinie po takim "obciążeniu"

Malkontent

Kraina mlekiem i miodem płynąca spłynęła dodatkowo rzeką aneksów. Tylko o ich wysokości poza kadrą zarządzająca nikt inny nie widzi sensu.

Zdegustowany
@Malkontent

Podwyżki ????? Nie można tego tak nazwać. To jakaś kpina w dzisiejszych czasach. Dwa lata nic nie dawali a teraz myślą że rzucą po 200 zł na rękę i to ma uspokoić sytuację ?I jeszcze premia od wyniku . Śmiech , mamy się (usunięte przez administratora) o pracę a później i tak nie dostać nic? Bo kto będzie to dostawać to dobrze wiemy. Dla reszty braknie. Jeden drugiemu będzie wrogiem bo przecież musimy szybciej robić … a jakość ? Ta już się nie liczy ? Teraz róbmy szybciej może się uda nic nie zepsuć.Ludzie z produkcji już oglądają oferty w pracy. Lawina zwolnień nie dała nic do myślenia. Od stycznia posypią się kolejne. Kto tu wytrzyma w tej firmie ? Bo ja napewno nie. Dobrze to już tu było. T(usunięte przez administratora)

Wsparcie w nieszczęściu
@Zdegustowany

Zacznijmy od tego, że maksymalne stawki na stanowiskach produkcyjnych oscylują pomiędzy 5500-6000zł brutto i żeby je osiągnąć to trzeba się sporo napracować. A takie kwoty uzyskuje się w innych firmach już na starcie, nie tylko u konkurencji.

Fascynujaca
@Wsparcie w nieszczęściu

Stawki na produkcji? Na moim dziale nawet nie ma 5000 brutto. To zależy na jakim dziale.

Emila
@Wsparcie w nieszczęściu

Tak mniej więcej, ile godzin w miesiącu trzeba przepracować, aby te 5500 brutto dostać? I jak rozumie, trzeba brać nadgodziny, aby mieć taką pensję, tak? A bez tego, to taka pensja z umowy średnio ile wynosi na start pracy bez doświadczenia??

Mikołaj

Dziękuję Ci "Etisoft" za wspaniałe prezenty dla moich dzieci z okazji św. Mikołaja. Jesteśmy bardzo zaskoczeni i zadowoleni z tak obfitych łask. Dziękujemy PREZESIE !!! I wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodziny ????

Ciekawe, a te zwolnienia i wypowiedzenia, to jest efekt jakiś konkretnych działań? Np. firma obcięła premie nagle, dodała więcej obowiązków, pogorszyły się warunki lokalowe miejsca pracy? Skąd to wynika i co do tej loterii, to jest zwyczaj firmy, że jest na święta loteria, czy do tej pory były inne zwyczaje świąteczne?

Zostaw merytoryczną opinię o Etisoft Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Etisoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etisoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etisoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etisoft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etisoft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etisoft Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Szara 21
    44-100 Gliwice