Opinie o Veneo Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Veneo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Veneo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veneo Sp. z o.o. w Kraków

Picos

Co myślicie o Veneo? Polecacie?

Devil

Wszystko ok. Polecam!

Nico
@Picos

Jak najbardziej, jeśli chodzi o pracę to dają bardzo dobre warunki. Dużo lepsze, niż konkurencja. Można negocjować.

Opinia
@Picos

W Veneo są ludzie zarówno z długoletnim jak i krótkim stażem, jak wszędzie. Są ludzie, którzy siedzą w jednym miejscu bo im dobrze a są tacy, którzy szukają cały czas ideału. Jak w każdej firmie ludzie czasem odchodzą bo chcą spróbować czegoś nowego a nie jest to wynikiem konfliktów w pracy bo takich nie ma. Każdy prędzej czy później z powodu swych ambicji chce się sprawdzić na innym polu zawodowym. Nikt kto rozstaje się z firmą i był fajnym pracownikiem nie szuka zwady na portalach internetowych. Zabawne, że opinie negatywne pojawiają się jedynie od osób, które rozstają się obrażone na cały świat i jakoś tak dziwnie były to osoby albo bardzo konfliktowe i roszczeniowe, albo takie które miały zbyt duże mniemanie na swój temat, którym wydawało się, że wszystkie rozumy pozjadały, albo myślały, że mogą sobie zupełnie swobodnie i samodzielnie podejmować jakieś decyzje dotyczące firmy bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności osobistej za te decyzje – mentalne wolne ptaki. Jak firma nie pozwalała im podejmować kluczowych decyzji bez brania odpowiedzialności za nie to się obrażały. Jakaś masakra! Niektórzy szli potem do innych agencji i dość szybko z ich wylatywali. Albo tu chcieli być dyrektorem choć się do tego nie nadawali, a gdzie indziej załapywali się jedynie na specjalistę, bo więcej się niestety nie dało.

pozdrówka
@Opinia

Niektórzy obecni dyrektorzy także nie nadają się do niczego a jednak nadal są przyspawani do stołków

no pewnie
@Opinia

Opinia, a skąd ty taki mądry jesteś i wiesz, kto zostawia te negatywne opinie? Bo jak na razie jedyne co wiadomo to to, że Beata sporo inwestuje w sztuczne pompowanie pozytywnych komentarzy na goworku :)

Witcher

Veneo dużo wymaga, ale przede wszystkim zaangażowania, myślenia i kreatywności. Mega dużo można się nauczyć o digital marketingu i to na takim wyższym poziomie. I nie pracuje po godzinach jak w niektórych miejscach z tego co się słyszy na mieście.

Mieczysław
@Witcher

Mówisz że można się sporo nauczyć o digital marketingu, w takim razie rozumiem że są jakieś szkolenia, tak? A z innych dziedzin też są szkolenia?

Max

Firma stara się by atmosfera była przyjemna. Choć wymaga się dużo bo takie są standardy firmy to nic złego ponieważ wynika to z potrzeby utrzymania firmy na wysokim poziomie obsługi. Nie ma bezsensowych afer ani szukania problemów na siłę. Dziś ciężko jest znaleźć osobę z wiedzą i zapałem. Dużo osób myśli, że jak skończy Uczelnię Wyższą to daje mu to gwarancję wysokich zarobków. A to przecież tak nie działa. W cenie oprócz wiedzy jest też doświadczenie i osiągnięcia. Veneo daje szansę nawet tym, którzy nie mają dużego doświadczenia, ale potrafią myśleć nieszablonowo i są zaangażowani. Tutaj można zdobyć doświadczenie i nauczyć się wiele od wprawnych w branży kolegów.

jest ok

W Veneo pracują ludzie elastyczni i potrafią dotrzeć do każdego. Obecni managerowie to osoby, które były kiedyś, dawno temu, świeżakami. Swoją pracą i motywacją osiągnęli dzisiejsze stanowiska. To pokazuje, że jeśli się bardzo starasz to możesz w Veneo osiągnąć sukces. Jeśli chcesz zmienić dział i do tego masz wiedzę też możesz przejść. Nikt nie zamyka nikomu drzwi. Wystarczy porozmawiać i przedstawić swoją wizję. Akurat kreatywność w agencji jest zawsze na pierwszym miejscu. Jak ktoś tylko chce to może jedynie wykorzystać sprzyjające okoliczności do rozwoju.

Graphic Designer

Szefowa beszta twoje projekty przez 15 minut po tym myśląc że jest cwana pyta " ekkhhem a Ile by Pan/Pani chciała zarabiac....??" XD

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Tiger

Z rynku słychać jak kiepsko jest w wielu agencjach. W Veneo nie ma wykorzystywania po godzinach pracy i nie traktuje się ludzi jak konie do poganiania dlatego z czystym sumieniem polecam. Fakt, są czasem nerwówki ale wynikają z dopinania klienta na ostatni guzik bo nie pozwalamy sobie na fuszerkę. Zarobki są całkiem niezłe. Elastyczna forma zatrudnienia umożliwia, że zawsze można się dogadać i daje to możliwości uzyskania dodatkowych korzyści.

ombree

Firma w porządku. Atmosfera w pracy godna polecenia. Wszyscy mogą na siebie liczyć, a to ważne by ludzie nie traktowali się jak wrogowie. Nie ma niezdrowej konkurencji, każdy zna swoje zadania i jeśli wykonuje je zgodnie z wytycznymi i przyjętymi standardami to nie ma się co martwić o jakiekolwiek problemy. Chociaż poprzeczka zawieszona jest wysoko bo taka jest obsługa klienta to zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie ludzi z działu. Dodatkowo fakt, że Veneo obsługuje firmy z górnej półki znane mocno na rynku jest potwierdzeniem jakości

Ikoo

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta. Jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie.

Panko

Pomogli mi ze wszystkimi formalnościami, bardzo dobre warunki zatrudnienia.

horsin

dobre miejsce i na start i dla bardziej doświadczonych osob

Webik

Firma naprawdę spoko. Dużo ofert takich typowo pod specjalistów.

neo

dobra solidna firma, jako pracownik z kilkuletnim stażem, jak najbardziej polecam

Wuja

Teraz można sobie pluć w brodę że się odeszło. Trudno, tak się ułożyło. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że to była dobra praca.

coulis

Firma ok

Lemoon

jak to mówi mój syn - hajs się zgadza i to chyba to, co Was najbardziej interesuje

vertis

Dobre pieniądze i porządni ludzi. Pieniądze mi pasują, można się dużo nauczyć.

Jelly

Można się realizować, dobre warunki pracy, polecam

Viver

Pracuję i nie narzekam, bo robota jest, a w tych czasach to różnie bywa. Umowa normalna, bez żadnych udziwnień

Sylwia
@Viver

Co to znaczy - normalna? Każda umowa jest "normalna", zlecenie i o dzieło też. Tylko, że tu się skarżyli, że praca jest normalna, a umowa jak za zlecenie, a to już jest nie fair, wobec studentów i nie tylko wobec nich.

Czy Veneo Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Jaga

Jak każda tego typu agencja, tak i Veneo zatrudnia głównie studentów. Dlaczego? Pewnie dlatego, że nie trzeba im wiele płacić.

@Jaga

Hmmm dla wielu młodych osób, łączenie pracy i studiów to atut, dlatego Veneo to umożliwia. Wielu obecnie zatrudnionych pracowników (już specjalistów) kończąc studia pracowało w Agencji, zdobywało doświadczenie zawodowe mając możliwość wychodzenia na zajęcia, ćwiczenia, egzaminy itp. Płaca rośnie wraz z doświadczeniem, staże również są płatne.

Ma
@obecny pracownik

Większość firm zatrudnia studentów nie z dobroci serca czy innych, szlachetnych powodów, tylko z oszczędności - nie trzeba bowiem odprowadzać za nich składek do ZUSu. Co do Veneo, to przed złożeniem CV warto poczytać komentarze poniżej i pomyśleć, czy oby na pewno warto.

@Ma

Tak. Tylko Ci ludzie kończą studia i zostają normalnie zatrudnieni. Więc jeśli student chce pracować i wykazuje inicjatywę - to dlaczego nie dać mu szansy na zatrudnienie w trakcie nauki i kontynuować później po studiach?

lola
@obecny pracownik

B2B to nie jest zatrudnienie, a wasza paniprezes nie daje umów o prace.

@lola

nie wiem skąd takie informacje :) jeśli ktoś chce B2B bo ma swoją działalność to może wybrać taką formę - jednak sporo osób w naszej firmie jest zatrudniona na UoP.

Emek
@obecny pracownik

Zgadza się, wiele osób teraz wybiera b2b, bo nie chcą się "kisić" na etacie. ja osobiście mam uop i tak wolę, ale wiem że niektórzy wolą mieć b2b.

Były

może i UOP ale na 1/4 albo pół etatu a reszta z umowy odziało ;(

chyba niezainteresowany

Rekrutują, ale z tego co widzę, nie warto aplikować?

Kolejny-Noname
@chyba niezainteresowany

Warto zastanowić się nad tym kto pisze na goworku opinie. Tu jest jak z komentarzami na serwisach informacyjnych, tak jak tam - nikt się tu nie podpisuje swoimi personaliami, a i ich wartość merytoryczna jest podobna. Coś prawdy w nich znajdziesz, ale więcej w nich rozgoryczenia zwolnionych pracowników. Ja jestem byłym pracownikiem ponieważ możliwości rozwoju dla mojej ścieżki kariery się skończyły. Po prostu chciałem rozwijać się w innym kierunku niż są tego potrzeby biznesowe agencji interaktywnej. Lepiej osobiście poznać tych ludzi, aniżeli czytać goworka. P.S. Nie odszedłem ponieważ brakowało mi mleka :)

Wnikliwe
@Kolejny-Noname

No nie zgodzę się z Tobą. niestety albo stety, gowork jest jedynym takim portalem, wymiana informacji. Czy wyobrażasz sobie że w dobie internetu kandydaci mieliby sprawdzać ludzi w firmie idąc do placówki na przeszpiegi czy oprowadzanie ? No nie, po to są opinie. Oczywiście, nie można traktować opinii w 100% dosłownie ale zawsze czy to w opinii na googlach czy gdziekolwiek indziej, opinie mają dużą sile i mówią dużo. Pod kątem moich poprzednich pracodawców, informacje na gowork się sprawdziły wiec nie mogę się z Tobą zgodzić. Takie mamy czasy, siła internetu.

lolek
@Wnikliwe

szkoda, że to nie działa w drugą stronę (prawo nas ogranicza). Przydałby się portal gdzie można zostawić opinie o pracowniku i wtedy byłoby fair , ponieważ z moich doświadczeń wynika że często Ci co tak łaskawie dzielą się opiniami na temat pracodawców, sami kryształami nie byli. Ja biore poprawkę na konkurencje i na, wg ich mniemaniu, pokrzywdzonych pracowników (jak zwykle prawda leży po środku)

mania
@chyba niezainteresowany

Moim zdaniem, zdecydowanie warto aplikować. Czy obecnie można chcieć czegoś więcej od pracy jak dobrego wynagrodzenia, możliwości rozwoju i stabilnej umowy. Według mnie nie.

AleAle
@lolek

Szkoda, że to nie działa w drugą stronę? To może szkoda, że pracownik nie może się odnosić do przełożonych tak jak przełożeni do pracownika? Bardzo ciekawe rzeczy już tutaj opisano o tej firmie, a typ jeszcze chciałby pracownikom w internecie dokopać. Nie wystarczy, że szefuncia traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Bercik

Firma godna polecenia, dobre warunki pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Veneo Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Veneo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Veneo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veneo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 35 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Veneo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Veneo Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Veneo Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 142 ocen.

Veneo Sp. z o.o.