Opinie o Veneo Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Veneo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Veneo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veneo Sp. z o.o. w Kraków

Czy firma Veneo Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

janusz

W tej firmie nie ma szkoleń

Radek
@janusz

Są, nie wprowadzaj ludzi w błąd

@Radek

Jest możliwość szkoleń i rozwoju. Wszystko zależy od chęci pracownika. Nikt nikogo na siłę nigdzie nie wciska.

Lepp

Nie ma szkoleń zewnętrznych. Prosiłam o szkolenie z marketingu za 1,5k to nie bo: "jest za drogie i nie ma na to funduszy". Szkolenia może są o ile są darmowe tzn. przeprowadzi je ktoś z innego działu

Bella

śmiech na sali. w jaki sposób próba schowania prawdziwych opinii pod stertą fałszywie pozytywnych, zmienia fakt że jesteście 'firmą' z najgorszą polityką kadrową na rynku ??? czarujecie rzeczywistość.

Lepp
@Bella

zgadza się. poziom najnowszych, pozytywnych opinii, które nagle masowo zaczęły pojawiać od września jest żenujący. Widać, że kogos zabolaly prawdziwe słowa ktore tu zostaly powiedziane i przy pomocy swojego "działu kontentu Veneo" probuje się sztucznie zatrzeć negatywne wrażenie o firmie ale widać to na kilometr że śmierdzi to "marketingiem szeptanym". Szkoda, bo agencja mialaby potencjal gdyby nie "polska mentalność" osób zarządzających i brak zaufania do pracowników.

semper

Ta agencja to dramat. Warunki dla pracowników poniżej krytki, zarządzanie tak samo. Część z osób które tam pracują nadaje się najwyżej do fast fooda na kasę.

@semper

Ja nie narzekam na pracę. Uważam, że miejsce jest rozwojowe i ma ugruntowaną pozycję na rynku. Pracują kilka lat i nie miałem żadnych problemów z szefostwem, zarządzanie jest ok moim zdaniem. Jak ktoś faktycznie chce pracować, to na pewno nie będzie narzekał na to miejsce.

Halszek

Polecam pracę w tym miejscu. Pracuję już kilka lat i jestem bardzo zadowolony z wynagrodzenia i warunków rozwoju, jakie umożliwiła mi veneo

Graphic Designer

Szefowa beszta twoje projekty przez 15 minut po tym myśląc że jest cwana pyta " ekkhhem a Ile by Pan/Pani chciała zarabiac....??" XD

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Jurek

@ostroznie a są tam może staże prowadzone ? tak samo złe ?

Baśka
@Jurek

zatrudnienie znajdą tutaj zarówno młode osoby, które szukają doświadczenia jak i osoby znające już branżę od podszewki. Wszystko zależy od umiejętności, chęci rozwoju i tego na jakim stanowisku się widzisz.

Kamil

Czy firma jest konkurencyjna ?

Trania
@Kamil

Jak najbardziej, jeśli chodzi o pracę to dają bardzo dobre warunki. Dużo lepsze, niż konkurencja. Można negocjować.

Majka

bardzo dobra firma, szczerze polecam współpracę.

Trania
@Majka

Również jestem zadowolona ze współpracy. Stabilna firma z dobrym ugruntowaniem na rynku. Praca pewna, dobrze płatna.

@#kometujący (usunięte przez administratora) Ponadto praca Office Managera nie polega na ścieraniu blatów w kuchni ani mycia lodówki. Każdy powinien być na tyle dorosły i odpowiedzialny za siebie żeby nie zostawiać po sobie brudnych naczyń na stanowsku pracy i okruchów na blacie. Normalni ludzie szanują siebie nawzajem i dbają wspólnie o porządek i swoje miejsce pracy.

Koleżanka

Ta wypowiedź jest zwyczajnie niegrzeczna wobec byłych współpracowników i tak zwyczajnie “po koleżeńsku” przykra... Jeśli ktoś pracuje tu dłużej niż 2 lata, awansował, rozwinął swoje kompetencje, został doceniony choćby w formie premii czy podwyżki to nic??? Bo jest kilka takich osób i to docenionych przez osławioną Panią Prezes… Jeśli ktoś się boi zaprezentować i obronić swoje wizje, pomysły i zdanie, a przy tym nie ma charyzmy i siły przebicia ani pokory (czyli takiej samorefleksji, dzięki której jesteś w stanie krytycznie podejść do własnej pracy, pomysłu, wizji i spróbować stworzyć coś lepszego), to zostaje mu już tylko złożenie wypowiedzenia i wylewanie żali na GoWorku (a przy okazji krzywdzące generalizowanie i obrażanie kolegów, dla których ścieżka kariery w Veneo jest ciekawsza). Życzę powodzenia w tym strasznym świecie marketingu, który wymaga od nas, byśmy chwilami wyzbywali się egocentryzmu.

Koleżanka
@Koleżanka

Komentarz miał być odpowiedzią do @Komentujący :)

@Koleżanka

@Koleżanka awansowałaś? Dużo tu negatywnych komentarzy, że awans jest niemożliwy. Na jakim pracujesz stanowisku?

Roman

Wszystko super, oprócz osoby zarządzającej tą firmą.

Ale jaką sytuację?

#veneoonelove
@Roman

Sytuację z osobą, zarządzającą tą firmą, skoro mówisz o tym - pewnie miałeś jakieś negatywne doświadczenie?

@#veneoonelove

Owszem miałem, ale zachowałem godność i nie musiała mnie wyprowadzać policja tak jak Ciebie. Od kolegów pracujących obecnie w Veneo dowiedziałem się co się ostatnio odwaliło xD To, że nie podoba mi się osoba zarządzająca nie oznacza, że będę uprzykrzać życie innym pracownikom.

Mieczysław
@Roman

Hej, pracowałeś w Veneo? Ile zarabia nowy pracownik? Jest opcja na dostanie się tu bez doświadczenia? I po jakim czasie można się starać o podwyżkę wynagrodzenia? Czekam na Twoją odpowiedź! :D

@Mieczysław

Na start dają śmieciową umowę ze śmieciową pensją. O awansie nawet nie myśl.... Możesz pomyśleć o zwiększeniu twojej odpowiedzialności i zakresu obowiązku ale nie o wzroście wynagrodzenia. Średnia firma,(usunięte przez administratora)

Niema żadnych zmian na stanowiskach kierowniczych? Skąd są obecni kierownicy?

Zico

Praca w porządku, dobre warunki i jasno określone obowiązki. Człowiek wie przysłowiowe co gdzie i jak.

@Zico

To zdecydowany plus, że przychodzisz i wiesz co masz robić. Ja to sobie cenię w pracy.

Micki

Fajna praca. Nie ma czym się przejmować w sprawie rozmowy, bo nie jest ona jakoś mocno spinająca czy coś w tym stylu.

@Micki

Pamiętam swoją rozmowę, chociaż była dawno, właśnie ze względu na lekką atmosferę i swobodę. Tak samo teraz mam w pracy.

mickis

Dobre miejsce zeby sie podszkolic w swoim fachu, zdobyc doswiadczenie a przy okazji zarobic calkiem niezla kase. Warto było bo poznalem tez wielu wspanialych ludzi, a to wazne w miejscu pracy

Papay

dobre komentarze to ustawka a zle to sama szczera prawda :))

Ciekawski
@mickis

Mickis, poznałeś, to znaczy, że już tutaj nie pracujesz? Co sprawiło, że odeszłeś i na jakim stanowisku pracowałeś? Może się minęliśmy :) Co było największą zaletą, a co największą wadą tego miejsca?

cukierniczka
@mickis

@mickis a to firma odeszła już od wciskania wszystkim śmieciówek i śmiesznych podwyżek o 100 złotych z wielką łaską? Tego typu firmy nie powinny istnieć. Nie ośmieszaj się kłamstwami.

Murtis

Firma godna polecenia, dobre warunki pracy, spoko lokalizacja, możliwość rozwoju. Naprawdę warto spróbować swoich sił w Veneo

Januszex

Moja rada: Nie pracujcie ludzie w takich firmach to jest szansa, że zabiją je dechami. Jedyne co po nich zostanie to opinie na tym portalu i zdjęcia w podręcznikach od historii podczas tłumaczenia czym były Januszexy xD

Mieczysław
@Januszex

Ty też tu pracowałeś? Jak sądzisz, warto tu aplikować? Jakie są największe wady i zalety tego pracodawcy? I ile realnie się zarobi w Veneo?

Jan
@Mieczysław

Wynagrodzenie jest uzależnione od produktywności. Dajesz więcej od siebie to zarabiasz więcej.

MałaMi

Jako była pracowniczka mogę powiedzieć tak: Na plus: - atmosfera - lokalizacja biura - darmowa kawa i herbata :) Na minus: - płaca słaba na dziwnych warunkach - uwaga na umowy - dodatki - owoce, o ile przyjdą :) - wypłacalność - często po terminie 1-3 dni - rozwiązanie umowy grozi niewypłaceniem części wynagrodzenia (kilka przypadków tego doświadczyło) - tutaj ponownie uwaga na umowy - szkolenia - miały być ale chyba mało kto je widział - praca zdalna - unikają jak ognia, nawet w czasie pandemii był nakaz by przychodzić do biura - premie - a co to ? - odchodzisz z firmy to traktują jak najgorszy śmieć

Czy w Veneo Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

jack

Tak

Julia

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej o staż. Bardzo przykro wspominam to zdarzenie. Z reguł nie mam w sobie na tyle zainteresowania, aby pisać negatywne opinie, jednak po kliku miesiącach uważam, że być może moje zdanie kogoś uchroni przed podjęciem tam pracy. Zanim poszłam na rozmowę przeczytałam opinie właśnie tutaj i powinny one mnie skutecznie zniechęcić, aby spotkać się na żywo w siedzibie Veneo, niemniej ciekawość mnie zżerała: czy naprawdę jest aż tak źle? Jest. Na powitanie usłyszałam "A to pani, specjalnie tutaj panią zaprosiłam, aby pokazać jak nie pisać CV i jakie błędy pani robi" (dodam, że CV było estetyczne, dobrze wykonane ale zabrakło tam daty urodzenia, co uważam za słuszną uwagę). Chodzi o to, że nie w taki sposób i takim tonem mówi się do ludzi. Szefowa zdaje się być osobą nieobliczalną i wygląda dość niezdrowo - odpowiedzmy sobie na pytanie - kto do licha ma czas na to, aby spotykać się z ludźmi w pracy, tylko żeby ich poniżyć? Kim trzeba być? Całość rozmowy była przeprowadzona w sposób najmniej kulturalny, a i ja się uniosłam, bo dawno nikt mnie tak nie poniżał, twierdząc, że nie mam żadnych kompetencji, co ja sobie wyobrażam i nie mam zdolności krytycznego myślenia. W ogóle szefowa obrażała mnie i ludzi mówiąc, że już nikt nie myśli i wszyscy są głupi. Kiedy zorientowałam się, że pomimo mojej reakcji, aby zaprzestała mówić w ten sposób, nic się nie zmieniło, zaczęłam najzwyczajniej w świecie udawać, że zgadzam się jednak z jej opinią. To było jedyne możliwe wyjście w sytuacji rozmowy z osobą, która ma chyba duże problemy emocjonalne i nagromadzony stres. Przynajmniej ja to tak odbieram, a pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Manga

Jasne, że to nie jest błąd. W niektórych krajach nawet nie jest wskazane zamieszczanie takich informacji. Typiara interesuje się datą urodzenia, bo poluje na określoną grupę ludzi - młodych, bez doświadczenia, bez poczucia bezpieczeństwa na rynku pracy.

SD

Ktoś tu mądrze napisał, że poleca tę pracę, jeżeli chcecie się pośmiać. Na przykład można się pośmiać ze swojej wypłaty, którą się otrzymuje po uprzednim przepracowaniu 2 miesięcy za darmo. Zabawne są też historyjki szefowej. Gdy "śmiałem" zapytać o umowę o pracę, opowiedziała mi idiotyczną bajeczkę o tym, że teraz więcej ludzi wierzy w ufo niż w emeryturę, dlatego takie umowy się nie opłacają. Zabawna jest bylejakość tej firmy, kamienica i Beata chodząca po firmie i patrząca każdemu w monitor. Plusem pracowania tam jest to, że jak się odejdzie i trafi do innej firmy, to ma się wrażenie, jakby się trafiło z piekła do raju. W nowej firmie w końcu zrozumiałem, że jestem coś wart. W Veneo nie docenili. Trudno. Nie pozdrawiam i nie polecam, a wręcz stanowczo odradzam. Trzymajcie się od tego syfu z daleka.

@SD

Dokładnie tak! Podpisana

Amaro
@SD

A kim jest Beata? Jakaś kolejna córeczka szefuncia? Czy jakaś dalsza krewna?

NN

Atmosfera i ludzie ogólnie bardzo przyjaźni i mili. I to najlepsze co może spotkać w tej firmie. Zarobki... no cóż, powiedzieć, że nieuczciwe to jakby nie powiedzieć nic. Patrząc na to, że możesz wykonać swoją pracę i nie otrzymać za to wynagrodzenia, bo nie i już, radzę omijać wielkim łukiem. Rozwiązywanie umowy, tak jakby nigdy nie istniała. Po wykonanej pracy możesz dowiedzieć się, że właściwie to g.... zrobiłeś i ewentualnie jedyne co możesz dostać to kopa.

pokoleniey

W tej firmie chcą pracować jedynie stażyści, ponieważ tylko oni nie poznali się jeszcze na metodach zarządu. Cała reszta omija taką agencję szerokim łukiem.

endrju
@pokoleniey

WSZYSTKIE informacje na temat rotacji pracowników są prawdziwe. Jak się nie szanuje pracowników to pracownicy odchodzą. Kogoś to jeszcze dziwi?

Bobson
@endrju

Prawda jest taka, że w firmie na 40 pracowników jest 1-2 stażystów. Rotuje rocznie około 25% jak w większości agencji.

Bobson

Forma zatrudnienia nie świadczy o roli w zespole xD Pracuję w 2 z rzędu firmie (po pracy w Veneo) i w obu nawet byłem na UoP - a stażystą nie jestem już od wielu lat :) Z ludźmi z Veneo utrzymuję kontakt (z obecnymi i byłymi), tam zawsze była fajna ekipa! Pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o Veneo Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Veneo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Veneo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veneo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 35 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Veneo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Veneo Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Veneo Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 142 ocen.

Veneo Sp. z o.o.